hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

Astax 1: Poďakovanie.

príspevkov
42
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 11.11.2017 16:16
posledná zmena 15.11.2017 23:51
1
11.11.2017, 16:16
Astax 1, Chcem sa ti poďakovať. Vďaka tebe som znova hrdý katolík. Od teba som mal vysvetlené veci, ktorým som nerozumel. Veľmi si mi pomohol tvojimi príspevkami. Minule som tu kdesi čítal , že máš v hlave myšlienku stať sa kňazom. Nestrácaj čas a staň sa ním. Ďakujem Bohu za takých ľudí ako si ty.
none
2

1. 11.11.2017, 16:16

Astax 1, Chcem sa ti poďakovať. Vďaka tebe som znova hrdý katolík. Od teba som mal vysvetlené veci, ktorým som nerozumel. Veľmi si mi pomohol tvojimi príspevkami. Minule som tu kdesi čítal , že máš v hlave myšlienku stať sa kňazom. Nestrácaj čas a staň sa ním. Ďakujem Bohu za takých ľudí ako si ty.

11.11.2017, 16:25
Pripájam sa
none
8

2. 11.11.2017, 16:25

Pripájam sa

11.11.2017, 17:26
Kesa, s cim suhlasis? Vsak ty neveris v osobneho Boha Jezisa Krista, a zmrtvychvstanie uz vobec nie....alebo ?
none
10

8. litiliti 11.11.2017, 17:26

Kesa, s cim suhlasis? Vsak ty neveris v osobneho Boha Jezisa Krista, a zmrtvychvstanie uz vobec nie....alebo ?

11.11.2017, 17:35
Jednoducho tak . Chcel som sa takto zapojit do nabozenskej temy . Ale neviem co pisu Astax a ani Luther
none
13

10. 11.11.2017, 17:35

Jednoducho tak . Chcel som sa takto zapojit do nabozenskej temy . Ale neviem co pisu Astax a ani Luther

11.11.2017, 17:48
Kesha a presne kvoli tomuto ta mam rad 🙂 Ziadny fanaticky ateista a ani fanaticky teista 🙂
none
14

1. 11.11.2017, 16:16

Astax 1, Chcem sa ti poďakovať. Vďaka tebe som znova hrdý katolík. Od teba som mal vysvetlené veci, ktorým som nerozumel. Veľmi si mi pomohol tvojimi príspevkami. Minule som tu kdesi čítal , že máš v hlave myšlienku stať sa kňazom. Nestrácaj čas a staň sa ním. Ďakujem Bohu za takých ľudí ako si ty.

11.11.2017, 17:48
Je to veľká milosť čo sa ti dostala. Chvála Pánovi Ježišovi. A veľká vďaka patrí samozrejme aj Astaxovi1. Mám radosť.
none
18

14. 11.11.2017, 17:48

Je to veľká milosť čo sa ti dostala. Chvála Pánovi Ježišovi. A veľká vďaka patrí samozrejme aj Astaxovi1. Mám radosť.

11.11.2017, 18:00
nepreháňaj, to si nezaslúžim
none
16

1. 11.11.2017, 16:16

Astax 1, Chcem sa ti poďakovať. Vďaka tebe som znova hrdý katolík. Od teba som mal vysvetlené veci, ktorým som nerozumel. Veľmi si mi pomohol tvojimi príspevkami. Minule som tu kdesi čítal , že máš v hlave myšlienku stať sa kňazom. Nestrácaj čas a staň sa ním. Ďakujem Bohu za takých ľudí ako si ty.

11.11.2017, 17:54
dúfam, že sa tu napáskujete všetci katolíci......
none
37

1. 11.11.2017, 16:16

Astax 1, Chcem sa ti poďakovať. Vďaka tebe som znova hrdý katolík. Od teba som mal vysvetlené veci, ktorým som nerozumel. Veľmi si mi pomohol tvojimi príspevkami. Minule som tu kdesi čítal , že máš v hlave myšlienku stať sa kňazom. Nestrácaj čas a staň sa ním. Ďakujem Bohu za takých ľudí ako si ty.

11.11.2017, 21:14
Luther

Nemáš za čo. Úprimne, ja na tom nemám žiadnu zásluhu, pretože prosil som Pannu Máriu za teba, aj tu za iných. Panna Mária je mocná u srdca svojho syna. Ak si sa teda obrátil, nepochybujem o tom, že na jej príhovor. Ja žijem v spiritualite Mariánskeho hnutia, s ktorým súvisí zasvätenie sa jej Nepoškvrnenému srdcu. Každému katolíkovi vrelo odporúčam sa zasvätiť Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie a žiť toto zasvätenie. Len človek, ktorý žije zasvätenie vie vypovedať, ako Panna Mária vychováva svojich verných, ako ich ochraňuje, ako za nich oroduje, ako pri nich stojí v každej chvíli. Som si toho vedomí, že som človek hriešny a tak isto, že nič čo mám mi viac nepatrí, pretože pri svojom zasvätení sa modlím "všetko čo mám je tvoje Matka". Viem, že bez vedia Panny Márie by som bol dávno stratený. Kto nájde Máriu, nájde Krista, pretože skôr oddelíme svetlo od slnka, ako Pannu Máriu od Ježiša.

Moje odporúčanie tebe je, zasvätiť sa Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie, žiť toto zasvätenie, naďalej sa vzdelávať vo viere, živiť vieru, pretože viera je akoby organizmus, ktorý keď nie je živený tak odumiera. Viera nemôže stagnovať, ona buď rastie, alebo umiera.

Ďakujem Bohu za tvoje obrátenie i Panne Márii za jej príhovor. Uvidím, akým smerom sa bude uberať moja budúcnosť. Nateraz zvažujem štúdium teológie ale keďže som celý svoj život zveril Panne Márie, tak bude, ako ona chce.
Božia milosť nech ťa sprevádza a naša Matka nech ťa ochraňuje.
none
40

37. Astax1 11.11.2017, 21:14

Luther

Nemáš za čo. Úprimne, ja na tom nemám žiadnu zásluhu, pretože prosil som Pannu Máriu za teba, aj tu za iných. Panna Mária je mocná u srdca svojho syna. Ak si sa teda obrátil, nepochybujem o tom, že na jej príhovor. Ja žijem v spiritualite Mariánskeho hnutia, s ktorým súvisí zasvätenie sa jej Nepoškvrnenému srdcu. Každému katolíkovi vrelo odporúčam sa zasvätiť Nepoškvrnenému srdcu Panny Márie a žiť toto zasvätenie. Len človek, ktorý žije zasvätenie vie vypovedať, ako Panna Mária ...

12.11.2017, 00:42
71,....a kde v Písme sa píše,že Mária nebola hriešna,že bola nepoškvrnená?
A kde sa nachádza v Písme kult matky bohyne? To si pletieš so Semiramis alebo Aštartou,Kybelé,...atď.....
Luther pozor,.....lebo tak sa staneš modloslužobníkom,.....Boha uctievaj a jemu sa zasväť.
none
3
11.11.2017, 16:39
1,......."Ak vedie slepý slepého, obaja spadnú do jamy.“ (Matúš 15:14)

Jer.23 kapitola......."„Veď prorok i kňaz sa znečistili. Aj v svojom dome som našiel ich zlo,“ je Jehovov výrok. 12 „Preto sa im ich cesta stane podobná klzkým miestam+ v temnote, kde budú strčení, a istotne padnú.“
„Privediem totiž na nich nešťastie, rok, keď bude na nich zameraná pozornosť,“ je Jehovov výrok."
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 110 703 B vygenerované za : 0.149 s unikátne zobrazenia tém : 50 185 unikátne zobrazenia blogov : 886 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

V kontexte blogu Nadji som si dovolil k problematike zaujať obšírnejší názor. Naozaj musíme poznať takmer všetko, aby sme si z toho mohli vyberať pravdu? Naozaj musím poznať pokiaľ možno všetku pravdu protistrany, aby som mohol povedať, ale aj nepov...

citát dňa :

To, že je niekto dospelý, nemusí hneď znamenať, že je aj rozumný.