Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Ani jeden nezomrel na koronu

46
reakcií
182
prečítaní
Tému 19. apríla 2020, 12:56 založil Boris.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 4. 2020, 12:56 avatar
Známý německý patolog, “pitvali jsme údajné oběti koronaviru, ani jedna nezemřela na koronavirus”! Je to jen divadlo! Na koho svedou politici blížící se ekonomickou a společenskou katastrofu?

ceskavec.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

www.focus.de Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí havran


45.
označiť príspevok

J.Tull
   19. 4. 2020, 16:34 avatar
Boris, ani na chrípku sa nezomiera 
 


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 12:58 avatar
Huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                                
Súhlasí ondrej61


15.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 13:31 avatar
Osvietený- opäť si prejavil svoju nezmernú múdrosť , ako ti to potvrdil i tvoj prdolíz Oňko


16.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 13:35 avatar
havran ty si majster v nenapísaní ničoho teda okrem urážok . Čo tvoj príspevok to NIČ . Také rečnenie súdruha o ničom.

Ako by si mu z oka vypadol

http://www.youtube.com/watch?v=nCXVAKvwnKM Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


17.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 13:38 avatar
Edo presne len urážaš, spammuješ ved si elfí trol


18.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 13:41 avatar
HakovýSS zase si trefne agrumentačne zareagoval ako vždy            


3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 12:59 avatar
Dopitvané odhalené           
Súhlasí ondrej61


4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 13:00 avatar


5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 13:01 avatar
HOAXY O KORONAVÍRUSE: KOMPILÁCIA TVRDENÍ "JEDNA PANI POVEDALA" A KLAMÁROV, KTORÍ ŠÍRIA PANIKU

...a čerešničkou na torte je, že koňov otca brat je v Číne, odkiaľ odporúča, aby ste pili teplú vodu a vírus nedostanete...

V čase prípravy tohto statusu (streda večer) nebol na Slovensku potvrdený žiadny prípad koronavírusu. Niekoľkým Slovákom to je ľúto, a preto na sociálnych sieťach šíria statusy a komentáre o tom, že vírus už na Slovensko dorazil, ale všetci o tom musia mlčať - od doktora po vrátnika na Kramároch. Medzi týmito šíriteľmi sú milovníci konšpirácii, ale aj takí, ktorí zámerne klamú a zabávajú sa na tom.

V prípade, že koronavírus bude na Slovensku potvrdený, budú o tom informovať príslušné úrady a túto informáciu nájdete aj na tejto stránke, ako aj na www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk Taktiež tam budeme informovať o všetkých dôležitých správach v tejto súvislosti.

Najlepším zdrojom je FB stránka Úrad verejného zdravotníctva Slovenskej republiky, kde nájdete nielen aktuálne fotografie a správy z nemocníc, ale aj preventívne rady a edukatívne informácie o koronavíruse.


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 13:12 avatar
Každý jav má svoju príčinu a tie zlé veci samozrejme tiež. Väčšinou tú, že ľudia sú dementi a robia zlé rozhodnutia. Ale priznať si, že som idiot a robím blbosti si vyžaduje väčšie gule, než tvrdenie, že existujú nejakí ONI, ktorí robia TO, a preto sa máme zle.

Pocit menejcennosti
Ste priemerný až podpriemerný trtko, ktorého neberie vážne ani vaša vlastná čivava a naposledy vás počúvali na domovej schôdzi, aj to iba päť sekúnd, kým vás neprekričali ostatní priemerní trtkovia? Pridajte sa ku konšpirátorom! Razom sa z vás stane rešpektovaný odborník na medzinárodné dianie a navyše člen elitného klubu zasvätených, ktorí disponujú prudko utajovanými informáciami, ktoré zostávajú bežným ľuďom skryté. A to z vás samozrejme robí oveľa lepšieho človeka, než sú ostatní.

Nuda
Nedostatok činnosti spôsobuje, že ľuďom začne prepínať a prázdno v živote a v hlave treba niečím vyplniť. Nasávanie a šírenie konšpiračných teórií je preto vhodné a pritom nenáročné hobby. Case in point: ženy na materskej a rozmach antivakcinačných blábolov. Zvyšujúca sa kvalita života v civilizovanom svete na tom má tiež svoj podiel. Keby ste žili v plesnivej kartónovej krabici, na nohách mali namiesto topánok mŕtve vačice a na večeru by ste mali trojchodové menu pozostávajúce z dažďovej vody, hrsti hliny a kôry zo stromu, určite by ste nerozmýšľali, či za zlo tohto sveta môže Žid – rozsievač kúkoľa, Bodybuilderberg alebo kybernetickí nekroilumináti z Nibiru.

Klinické prejavy

Neochvejná istota v názoroch
Ako povedal Coelho beatnickej generácie Kajo Bukowski: „Problém so svetom je ten, že inteligentní ľudia sú plní pochybností a blbci zase sebaistoty". Bukowski... hm, nebude to Žid? V každom prípade neexistujú rigidnejší a menej otvorení ľudia než konšpirátori. Ja si pokojne priznám, že viem veľké hovno o tom, ako svet funguje. Naproti tomu konšpirátori to vedia úplne presne. Často vám budú síce tvrdiť, že oni iba kladú otázky. Lenže problém je v tom, že na ne od vás nechcú odpoveď, ale iba potvrdenie svojho názoru.

Selekcia informácií
Vyberať si podstatné a legitímne informácie je veľmi dôležité. Lenže u konšpirátorov je táto činnosť zautomatizovaná a sprimitivizovaná a informácie nerozdeľujú podľa ich obsahu, ale podľa zdroja. A tie sú pre nich iba dva: mainstream a alternatíva. Ak pochádza správa z tzv. mainstreamových médií a môže byť sebalogickejšia a sebavierohodnejšia, automaticky ju odmietnu. Na druhej strane bez akýchkoľvek výhrad prijmú každý hoax, nezmyselnú chobotinu zo svojho obľúbeného slobodného protiprúdneho média alebo ničím nepodložený názor iného konšpirátora.

Absencia rozmýšľania
To vyššie uvedené nie je jediný bizarný paradox kajšmentkátorov. Jednak si, napriek obrovskému rozsahu svojho kritického myslenia, nejako nechcú uvedomiť, že aj konšpirácie sú dobrý biznis. Gazilióny konšpiračných webov, trilióny filmových dokumentov a teratony tlačených publikácií, ktorých autori im ani sami neveria. Áno, konšpirácie normálne ľuďom zarábajú peniaze. Ale zase nemajú také zisky ako ten skurvený nenažraný farmabiznis. Preto netreba jesť drahé lieky, ale kúpiť si biorezonančné antirakovinové čípky len za 1200 éčiek alebo si dať päť procedúr organického feng-shui klystíru len po stopade. Penicilín by žrali iba neinformované ovce. A ďalej je zaujímavé, že čím dlhšie žijeme v tomto temnom orwellovskom svete otroctva a informačnej neslobody, tým ľahšie sa dá ku všetkým tým super tajným informáciám dostať. Ale to je taká malá záhada, ktorou sa konšpirátori zrejme nemajú čas zaoberať.

Liečba

Britskí vedci zistili, že presvedčiť konšpirátorov argumentáciou je takmer nemožné. Je to asi ako naučiť jesť opicu príborom. Chce to strašne veľa času a aj keď sa to podarí, tak to funguje iba chvíľu a keď na opicu nedávate pozor, tak ten príbor po čase aj tak odloží, banán hodí o zem podupe po ňom, oští ho, vzniknutú hmotu rozotrie po dlážke a zje banánovú šupku. Lebo je to tak pre ňu jednoducho prirodzenejšie.

Môžete sa pokúsiť konšpirátorov ignorovať a tvrdiť, že vám je to jedno. Tým ale riskujete, že to pochopia ako výzvu na šírenie svojej „pravdy", lebo ako vám kurva môže byť jedno, že nám zatajujú, že Mesiac je hologram???

No ale čo s nimi? Najúčinnejšou metódou je zobrať im ich pocit výnimočnosti. Keď sa prestanú cítiť ako Níjo z Matrixu, možno ich to prestane baviť. Preto sa treba tváriť, že tie super nové a tajné informácie, ktoré vám hovoria už dávno poznáte a potom to prebiť ešte väčšou krávovinou. Konšpirácie sú totiž takou mierne retardovanou formou hipsterstva, a preto keď sa z nich stane mainstream (k čomu ich stále zvyšujúci sa počet zdarne prispieva), už to nebude ono. Treba však dávať pozor, aby to nevyznelo ako očividný výsmech. Napriek tomu, že detekovanie humoru nepatrí k povinnej výbave štandardného konšpirátora, niekedy motyka flašíková vystrelí a potom vám vyhodia na oči, že aj Galileovi sa všetci smiali, keď počas občianskej vojny v USA vymyslel internet. Alebo také niečo.

No a na záver – ako to s konšpiračnými teóriami skutočne naozaj pravdivo reálne je vám prezradia tí napovolanejší. Tvorcovia South Parku!


7.
označiť príspevok

hokejis muž
   19. 4. 2020, 13:14 avatar
Elfí trol si neuvedomuje že kopčí o sebe
Súhlasí Boris, havran


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 13:25 avatar
najnovšie príspevky od tohto účastníka

Elfí trol si neuvedomuje že kopčí o sebe (pred 11 minútami)
Ked nebude hotovosť tak peniaze budú virtuálne (pred 16 minútami)
SSEdo dnes sa ešte môže používať hotovosť (pred 17 minútami)
Bezhotovostné virtuálne peniaze dostupné cez čip (pred 24 minútami)
Elfí trol má zasa smenu (pred 25 minútami)
foton je top multi nick ! (pred 3 hod.)
Amerikofil šteká ked si niekto dovolí povedať kritický názor na USA (pred 4 hod.)
SAmý liberálny fašoun (pred 14 hod.)
Elfí trol plní plán (pred 14 hod.)
Kasafran čo čakáš od elfieho spammer trola ? (pred 15 hod.)
ondrej, foton (pred 16 hod.)
fotónik nie (pred 17 hod.)
Bijoux a ondrej prestaňte útočiť, vyvolávať konflikty ! (pred 17 hod.)
Aj sektári veria, že budú zachránení. (pred 18 hod.)
Vírus nelikviduje kresťanský svet. (pred 20 hod.)
Koudelka je vlastizradca slúžiaci cudzej moci (pred 22 hod.)
SSEDo ako elfí trol a argumentácia (pred 22 hod.)
SSEdo ved ty elfí trol denno denne sem kopčíš protiruskú a protiputinovskú propagandu (pred 22 hod.)
Koudelka americký agent (pred 22 hod.)
SSEdo kopči troloviny. Putin útočí !!!!!!!!!!!!!!!!! (pred 22 hod.)
Som rád mufík že poukazujú na trolov ako si ty (pred 22 hod.)
No načo ty elfí trol Putin útočí na české nemocnice ? (pred 22 hod.)
Teba nestve mufik, čo vystraja mega elfí trol Edo či fotonko ? (pred 22 hod.)
Iste SSEDo Putin osobne útočí na české nemocnice, len nevie prečo to robí (pred 22 hod.)
SSEdo zasa amíci sa hrali ! (pred 22 hod.)


8.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 13:18 avatar
Obdivuhodná argumentácia hovniak hakovýSS         


9.
označiť príspevok

Bijoux žena
   19. 4. 2020, 13:21 avatar
bobor je ti jasné ze rozširuješ klamstvá?
Súhlasí Osvietený


10.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 4. 2020, 13:21 avatar
Napíš do focusu.


20.
označiť príspevok

Bijoux žena
   19. 4. 2020, 13:45 avatar
10. bobor, focus nepreberá zodpovednost za ten článok Dieser Inhalt wird veröffentlicht von Er wurde von FOCUS Online nicht geprüft oder bearbeitet * ( máš to tam hore nad článkom)  

čize inteligentny človek si overí, ale ty nepatríš k tym inteligentnejším
correctiv.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Osvietený


23.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 4. 2020, 14:12 avatar
A preto je to klamstvo.. Zaujímavá (ne)logika.


26.
označiť príspevok

Bijoux žena
   19. 4. 2020, 14:14 avatar
23. bobor , v tom ze si vypatlany , ti zial nepomozem
Súhlasí Osvietený


27.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 4. 2020, 14:17 avatar
Pomáhaj takým, ktorí o tvoju pomoc stoja.


39.
označiť príspevok

Bijoux žena
   19. 4. 2020, 14:34 avatar
27. asi máš male sebavedomie hoxár ale to viem uz dávno ze si zakomplexovany az strach  
Súhlasí Osvietený


12.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 4. 2020, 13:25 avatar
„Alle, die wir bisher untersucht haben, hatten Krebs, eine chronische Lungenerkrankung, waren starke Raucher oder schwer fettleibig, litten an Diabetes oder hatten eine Herz-Kreislauf-Erkrankung.“

„Každý, koho sme doteraz vyšetrili, mal rakovinu, chronické pľúcne ochorenie, bol fajčiar alebo ťažko obézny, mal cukrovku alebo mal kardiovaskulárne ochorenie.“


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 13:25 avatar
Huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa          


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 13:26 avatar
Všetci mali cukrovku len Borat bol na hlavu


19.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 13:43 avatar
Osvietený- a čo ty blikáč, na seba si zabudol však? Len sa pozri ako tu exceluješ a daj ruku na srdce. To si fakt až taký magor a tlačíš tu kompóty. Ešte stále nevidíš , že "kráľ je nahý"? Na tebe vidno ako denno denne blbneš.
Súhlasí Boris


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 13:45 avatar
Havran zase si nič nenapísal okrem uražok . Si majster súdruh
Súhlasí ondrej61, Bijoux


28.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 14:20 avatar
Blikáč , kde tu vidíš urážky, ty síce nemáš na to, aby si bol majstrom, ale primitívnosti tu šíriš bez prestávky
í ondrej61, Bijoux   


30.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 14:22 avatar
havran zase si len potvrdil moje slová . Rečnenie súdruha uražky a veľké nič !!! To je každý tvoj komentár    

Okrem toho že držíš Matovičovi palce som sa od teba okrem uražok nedozvedel vôbec nič .
Súhlasí ondrej61


34.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 14:27 avatar
Osvietený - to ti je málo? Mastný vlas zdrhol, lebo sa bojí basy a vie , že Matovič by ho nezachránil. Matoviča sa budú pokúšať zožrať jeho vlastní, ja sa medzi nich nepridám.


36.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 14:31 avatar
Neviem či je na tvojej hlave súdruha ešte nejaký mastný vlas ale skôr len mastná plešina urvalkovo letisko.

Pan prezident ma choré srdce a venuje sa filantropii kde rozdal 53 000 000 €

Nikam nezdrhol a nemá byť za čo súdený.

Nikdy nemal nedoplatok na daniach ani jeden cent .
Súhlasí ondrej61


37.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   19. 4. 2020, 14:32 avatar
Ty čudaku jarabaku, ved ak odide uplne z politiky , tak ho možu ovela lahsie dostať do basy.......
Súhlasí Osvietený


40.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 14:35 avatar
Kiska nemá prečo isť do basy . Ani využívať poslaneckú imunitu . Bodaj by takých Kiskov mala naša krajina viac . Miesto takých mešuge darmožračov ako je havran , Borat , hakovySS či Kasafran .
Súhlasí ondrej61


31.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 14:23 avatar
Osvietený - blbečku nepoužívaj slovo súdruh, keď mu nerozumieš ty gadžo   


32.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 14:26 avatar
Súdruh je pre mňa každý člen zločineckej organizacie KSČ. Dokonca si to na strednej škole väščina vyučujúci ch vyžadovala oslovovanie súdruh . Negadžo malý muž. Ty si súdruh ako z učebnice .
Súhlasí ondrej61


35.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 14:30 avatar
Osvietený - si magor a ťažko ťa liečiť, máš v tom všetkom Chaos v hlave. Potrebuješ ešte pár kopancov do kepene od života


38.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 14:33 avatar
havran si majster slova . Okrem urážoka nenávisti dokažeš napísať len veľké nič . Čo si zase potvrdil. Ťažký život zamindrákovaného trpaslíka.


42.
označiť príspevok

havran
   19. 4. 2020, 15:07 avatar
Blikáč, niečo podobné som napísal ja tebe už dávno, len som nepoužil slovo majster, lebo z tvojej zamindrákovanej hlavy môže výjsť len debilina najhrubšieho rangu. Nejak často používaš slovo trpaslík, to mi však nevadí, veď ako inakšie sa môže vyjadrovať ozajstný trpaslík ako si ty, aby sa cítil dosť veľký i k mojej podrážke. Skrátka si sráč a už sa nesťažuj na urážky /podľa teba/ , ktoré tu žneš a nie len odomňa. Takčao Pako.


43.
označiť príspevok

Osvietený muž
   19. 4. 2020, 15:13 avatar
havran zase to isté plač chrlenie ohňa a urážky ale vypovedná hodnota zase nula.

Zase NIČ


33.
označiť príspevok

ondrej61 muž
   19. 4. 2020, 14:27 avatar
My vieme jarabaku, že pojem sudruh je ti blízky......   
Súhlasí Osvietený


22.
označiť príspevok

-era- muž
   19. 4. 2020, 13:45 avatar
Je verným bojovníkom na svojej strane barikády.


24.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 4. 2020, 14:14 avatar
Skutočnému bojovníka hovorí niečo pojem česť.


25.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 4. 2020, 14:14 avatar
*bojovníkovi


29.
označiť príspevok

-era- muž
   19. 4. 2020, 14:21 avatar
Iný kraj, iný mrav


41.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 4. 2020, 14:58 avatar
V každej krajine panuje také rozdelenie na mravných a nemravných. To je jedno aký kraj. Etické cítenie je vec buď vrodené, alebo logická záležitosť +- je také isté.
Všade platí, že krádež je zlá, vraždiť, ubližovať nevinným je zlé, má sa vzájomne pomáhať a tak podobne.


44.
označiť príspevok

-era- muž
   19. 4. 2020, 15:57 avatar
Minule v TV seriáli Dr.House bola taká replika, že človek, ktorý nemá zodpovedajúce pocity pri myšlienkach a predstavách sa nazýva psychopat.
Ale mysleli tým zrejme všeobecne kultúrou vžité pocity. Mám dojem, že mnohý z revolucionárov či vizionárov by sa mohol označiť tým slovom.


46.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   19. 4. 2020, 21:24 avatar
44) too by sme si asi mohli ujasniť čo to presne znamená psychopat. .. bo sú muži, čo zavraždili, a pri súde nevidieť na nich ani štipku ľútosti a pokojne nemajú žiadnu psychiatrickú diagnózu (prečo by aj?), len sú proste bezcitný.


47.
označiť príspevok

Zuzka8 žena
   19. 4. 2020, 21:25 avatar
46) bezcitní - oprava
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:22,  No dobre, ale uvažuj: keď bude zničený, keď budú zničení, tak sa vráti do neexistencie....
dnes, 02:41,  3x SOM to vyslovil ;)
dnes, 02:40,  129. namiesto toho ze tu tri hodiny tupo vyhybkuješ , si sa mohol dávno ospravedlnit
dnes, 02:39,  Lebo ten druhý to ospravedlnenie nikdy nepríjme ;)
dnes, 02:37,  Ale nechápeš? ;) Keď mu ten druhý neverí, tak je to zbytočné ;)
dnes, 02:36,  Dovolím si ťa opraviť ;) Nie syn zničenia ale SYN ZATRATENIA ;) Lebo nebude zničený...
dnes, 02:35,  126. ospravedlnuje sa človek kvoli sebe .
dnes, 02:34,  16. o čo tá mele???? a prečo to omiela v tejto téme?
dnes, 02:32,  Tak to budem asi ja.....*03*03*03
dnes, 02:29,  Všetko budú pre teba keci, keď NEVERÍŠ ;)
dnes, 02:28,  No veď ešte raz: normálne sa ospravedlňujem za čokoľvek čo sa ti nepáčilo ;)
dnes, 02:27,  ja som tu medzi bláznami . prísambohu *13*13
dnes, 02:27,  10. a ty o čom lapoceš zase človeče neštastny??
dnes, 02:24,  123. hlavná vec, ze máš problém sa úprimne ospravedlnit . zase klamstvá a kecy .
dnes, 02:23,  9. prečo máš problém sa normálne ospravedlnit ? ved ak tie dnešné reči myslíš vázne,...
dnes, 02:21,  “Nedajte sa nikým a ničím oklamať, lebo skôr ako príde ten deň, musí nastať...
dnes, 02:17,  Desinu som chcela dať all.
dnes, 02:16,  Ja tiež jednému mužovi nerozumím. Teda, jeho povaha je pre mňa prisilná a už veľa krát...
dnes, 02:15,  102. Ondrej len aby :) toto predpovedal ranex uz pred pár rokmi Večný ľad na Sibíri,...
dnes, 02:12,  Všetci sme na jednej lodi ;) A nie sú prípustné žiadne straty ;) Keď si to uvedomíš...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Všetci sme iní, ale všetci sme si rovní.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(140 863 bytes in 0,294 seconds)