Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Andrej Kiska chce kanibalizovať opozíciu

80
reakcií
480
prečítaní
Tému 17. apríla 2019, 19:00 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
11. 10. 2014
24
01. 10. 2019
44
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   17. 4. 2019, 19:00 avatar
Andrej Kiska chce kanibalizovať opozíciu a vyzýva sponzorov v priamom prenose na TA3
Jana Teleki14/04/2019

Nikto nevie, čo sa v priamom prenose môže stať. Najmä ak pred kameru v štúdiu posadia Andreja Kisku. V relácii „V politike“, odvysielanej Ta3 dostal Kiska možnosť vyjadriť sa k otázkam, ktoré boli replikou a zhrnutím vyhlásení, ktoré potvrdili mnohé úvahy o jeho kandidatúre, o čom sme už písali v súvislosti s jeho nešťastným vyjadrením sedem dní po svojom menovaní o ľudských právach.
Očakávali sme istú reminiscenciu, čiastočnú sebareflexiu a znovunastolenie etickej roviny v postavení prezidenta, ale rozhovor s Norbertom Dolinským skĺzol k prioritám, ktoré prezidenta v súčasnosti plne zamestnávajú. A tým sú jeho politické ambície, agitácia, naivne znejúce populistické vyhlásenia o slušnom, peknom, úžasnom Slovensku, ktoré nám ukradli, a ktoré slušní ľudia chcú naspäť. Veľmi impresívne slová, podsúvanie podprahových informácii vhodne zvolené do akéhokoľvek volebného materiálu, bilboardu. Čas ukáže, či Kiska bude schopný prekročiť populistické heslá a bude vedieť ponúknuť aj iné hodnoty, nakoľko on k hodnotám mieri cez personálne vyrabovanie súčasných opozičných strán.

Kanibalizácia opozície
Kiska presne vymenoval, ktoré strany by sa mali zlúčiť pre vyššie ideály. On je ten, ktorý sa postaví na čelo novej opozície a jeho novozaložená strana bude tá, ktorá si vyberie personálne elity z týchto strán. Čistý politický kanibalizmus, pretože politici rovnakého zamerania si požierajú vlastné personálne zázemie. Kiska náznakom nespomenul, čím by bol schopný osloviť voličov Smeru, Kotlebu, či SNS. Či zabudol, alebo z iného dôvodu nespomenul zvyšných nerozhodnutých voličov, posúdiť nevieme, ale jeho nadšenie, že jeho video pozrelo viac než 20 tisíc ľudí v dobe, keď niektorí politici, komentátori, blogeri majú niekoľkonásobné čísla je priam detinské. Prezident sk&yacut e; inštitút nezafungoval, ani ako sane pre potiahnutie straníckeho prejavu. Spomienka na Sulíkovu ponuku, že mu ponúkol jedničku na kandidátke SaS a hneď v zápätí prehlásenie o zjednotení KDH, SaS, Oľano, Spolu dávajú tušiť a potvrdzujú, že naozaj sa chce postaviť na čelo opozície, nadiktovať svoje dominantné postavenie z čísiel prieskumu a od samého začiatku sa prezentovať s personálnym zázemím strany a štatistikami, ktoré ho v tomto potvrdia.

Na čo môže Kiska naraziť v opozícii?
Predovšetkým je to Matovičov fenomén. Vieme, že Matovič nech je aký je netúži po moci v podobe ako Kiska, nemá rešpekt pred žiadnou autoritou, nedá si od nikoho diktovať a akákoľvek dohoda s ním stojí a padá na nedodržaní alebo, čo len náznaku nedodržania dohody. Neviem ako to Kiska zvládne pri tom chameleonskom prístupe, ktorý ho určite čaká pri predstave, že bude opozíciu integrovať. Zabudol na Boriska Kollára a jeho prirodzený voličský potenciál, priamočiarosť a jeho neodkázanosť na cudzie zdroje. Možno práve preto sa Kollárovi vyhýba. Každému pozornému pozorovateľovi došlo aj to, že Kiska ani v predošlých vyjadreniach ani teraz sa nevyjadroval k Mostu -HÍD, má systematicky premyslené dô ;vody. Prezentovať sa s nejakou dohodou, tichou dohodou, budúcou dohodou, zhodnosťou niektorých myšlienok a priorít sa práve teraz a ani po ohlásení avizované na 17.júna sa nedajú získavať body. Kiskovi poradcovia mu vysvetlili, že na MOST – HÍD je čas až vtedy, keď sa vôbec do parlamentu dostane, vtedy bude cena iná a iné budú aj prípadné rokovacie podmienky, podľa toho ako sa vymodelujú vnútorné sily v opozičných silách po voľbách.

Na čo môže naraziť Kiska v koalícii?
Strana SMER- SD nebude Kisku ticho sledovať po skončení obdobia a je zjavné, že aj z posledných síl sa bude snažiť o jeho diskreditáciu ako daňového podvodníka. Musí počítať aj s kvalifikovanou kritikou oponentov, dokonca nie je vylúčené, že v prípade rozbíjania opozície sa roztrhne tak, že tí ktorí sa nepridajú ku nemu, vytvoria novú platformu, ktorá sa tiež môže drobiť ďalej a preskupia sa sily aj do dnešných koaličných strán. Nesmieme zabudnúť ani na to, že každý sa učí, uvažuje takticky a strategicky a tak v slovníku a v hodnotách SMER, SNS a MOST- HID môžu objaviť nové postoje k niektorým témam. Kotleba zostane tým istým činiteľom v tejto straníckej forme alebo v novej, aký m bol do teraz, ad hoc sa jeho hlasy budú hodiť každému- pokiaľ nedôjde k zreformovaniu jeho hesiel viac alebo menej radikalizujúcim spôsobom. Kalkulácie s Harabinom ako straníckou veličinou sú v podobe zlého mumáka, pretože Harabin niekoľkokrát potvrdil, že jeho ambície sú v justícii a nie v politike. Prekvapením môžu byť rozhodnutia o jeho sťažnostiach na porušenie volieb, a veľmi veľkým.

Kiska robil nábor sponzorov v priamom prenose
Možno si to ani neuvedomil ako rýchlo sa dostal cez svoje vyjadrenia o financovaní strany k tejto téme. Od bývalého obchodníka jeho razenia, ktorý má jasné finančne skalkulované svoje investície do strany nebolo možné očakávať a ani uveriť, že stranu štartuje s vlastným kapitálom asi milión eur a potom po založení strany prídu náhodným prihlásením darcovia. Vyzvať však v priamom prenose z pozície prezidenta aby sa čo najviac ľudí pridalo k sponzorovaniu jeho strany a hlavne podnikateľov, bola drzosť, ktorú si ešte žiadny politik nedovolil. Dolinskému stuhol pohľad a nedokázal ani zasiahnuť, keď Kiska pokračoval s rozprávkou o dobrom úmysle pri sponzorovaní bez očakávania výhod a o tom, ? ?e on do politiky prišiel z Dobrého anjela keď zistil, že Slovensko po vyhlásení Radičovej nemá voľbu. Či Kiska chce zotrieť svoju nebankovkovú minulosť alebo nie, tá mu zostáva. Spolupráca a glorifikovanie Radičovej je zase vytĺkanie politického kapitálu z jej mena bez toho, že by on mal čo len štipku zásluhy na Radičovej práci. Ale to je agitka, ktorá nás v budúcom období postretne viackrát a to nielen od Kisku.

Glorifikácia Čaputovej a prisvojovanie si zásluh
Každý postrehol ako si Kiska prisvojil víťazstvo Čaputovej, keď hovoril o tom, že tieto voľby sme vyhrali, že jej mieni prenechať rozhodovanie o menovaní ústavných sudcoch, ako aj to, že jej bude v budúcnosti pomáhať ako sa dá a prenechá jej palác v najväčšom poriadku. Jasný lobizmus ako hrom. Kiska sa stavia aj v tejto rovine na čelo víťazov. Je to plytké parazitovanie, na ktorom sa má principiálne stavať jeho politická kariéra? Podobne ako s prisvojením si ratingu doterajšej opozície? Či Kiska opäť zvolil tú najrýchlejšiu cestu k výsledkom ako v roku 2014, keď skočil na šachovnicu so svojim bezkonkurenčným rozpočtom a stal sa idolom protificovských síl uvidíme časom.

Mám úctu a pietu k inštitútu prezidenta, podobne ako ju majú z povinnosti aj všetci politici aspoň z dôvodu oficiality. V krátkej histórii Slovenska nikto s úradom prezidenta nezaobchádzal tak privátne, sebecky a neeticky ako Kiska. Nikto ho k tomu neoprávnil a samotná Ústava mu zakazuje byť straníckym prezidentom, zbytočne sa hrá na to, že jeho straníckosť vznikne až po skončení volebného obdobia. So širokým úsmevom hovorí, že už teraz je v myšlienkach vodcom opozície a chce byť predsedom vlády, ktorá povedie Slovensko. Nikto mu to ľudsky neberie a ani neočakáva, že práve on sa spamätá v poslednom mesiaci svojho prezidentovania, ale jeho konanie bude navždy histori cky zapa mätané a bez ohľadu na jeho budúce politické úspechy sa o ňom bude hovoriť ako o prezidentovi, ktorý sa nedokázal v posledných chvíľach zachovať eticky, honorárne a tak, ako to od neho Ústava vyžaduje.
Za toto by sa mal v pravý čas ospravedlniť a do 17. júna by sa z principiálneho dôvodu nemal vyjadriť ani k jednej otázke na danú tému.


2.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:26 avatar
Treba si to priznať Kasafran, tu vládnu peniaze a oni sú tí, ktorí peniaze majú. Nech sa v tom ľudia udusia.
Súhlasí Kasafran


3.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 19:27

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:31 avatar
Mňa tvoje detinské hovadiny nezaujímajú utrublek. Na génia sa môžeš hrať tak akurát pred tak isto vymletými, ako si ty sám..   ty jedno percento sily slnka..      
Súhlasí Miňosviňo, Kasafran


7.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 19:32 avatar
Do neho, dojeb ho psychicky !!!!!!!!!!!    


9.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 19:33

Príspevok bol vymazaný administrátorom.12.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:34 avatar
Nech si len každý pozrie utrubleka a jeho jedno percento sily slnka..     
Súhlasí Kasafran


14.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 19:37

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:39 avatar
Vymastený utrublek sa tu hrá na génia a zajebe takú neskutočnú kokotinu, že by sa pošťal od smiechu aj piatak na základnej škole..      
Súhlasí Miňosviňo


17.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 19:40 avatar
Do neho, dojeb ho psychicky !!!!!!
Súhlasí Boris


24.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:48 avatar
Ale veď on sa sám.. ja nemusím   
Súhlasí Kasafran


18.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 19:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.16.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 19:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.19.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:41 avatar
Pre poslabších, sila slnka je sila slnka a žiarivý výkon je žiarivý výkon.. No nakoniec to z neho vypadlo, ale aj to takmer po 12 hodinách a po tom, čo mu jeden nevzdelaný a neinteligentný nakopal jeho bez tak zdechlý mozoček .... Utrublek              


20.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 19:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.23.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:48 avatar
V hovorovej reči je fotón utrublek na 10tu.
Hovorovú reč si rieš doma s papagájom mamlas     
Súhlasí Miňosviňo


27.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 19:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.28.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:52 avatar
Mňa učili, že slnko žiari utrublek, ty si kde vyrastal, v ústave?! To by tak sedelo      


30.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 19:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.31.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 19:56 avatar
Slniečkár potí o slnku, kua to je vec !!!!!!!    
Súhlasí Boris


35.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 20:03 avatar
To je pavec   
Súhlasí Miňosviňo


36.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 20:05 avatar
Savec bez ciciek.   
Súhlasí Boris


38.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 20:07 avatar
S krycím menom "krvavníčka"     
Súhlasí Miňosviňo


39.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 20:08 avatar
A s ešte krytejším menom mega prísne tajným " Kokotovník "    
Súhlasí Boris


42.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 20:15 avatar
A čo povieš na "podkokot"     
Súhlasí Miňosviňo


44.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 20:16 avatar
Nóó, slabota, chce to niečo originálne ba až vaginálno-análne !!    
Súhlasí Boris


48.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 20:26 avatar
Vajcovod     
Súhlasí Miňosviňo


50.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 20:27 avatar
Ešte pritvrď !!!!!    
Súhlasí Boris


60.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 21:23 avatar
Ochmonek    
Ale keď jemu tak sedí utrublek... taký uplakaný a trucovitý blbeček   
Súhlasí Miňosviňo


61.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 21:24 avatar
Nech platí voľa tvoja synu vo viere.    
Súhlasí Boris


63.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 21:29 avatar
Lieh s tebou synu.    
Súhlasí Miňosviňo


65.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 21:34 avatar
Veru, moja krv si už potykala z liehom.    


66.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 21:34 avatar
z = s.


81.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   18. 4. 2019, 06:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.32.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 19:56

Príspevok bol vymazaný administrátorom.34.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 20:00 avatar
Chudátenko, už nemá čo         


29.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 19:52

Príspevok bol vymazaný administrátorom.33.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:58 avatar
Kristove rany, prečo je tento kretén taký vypatlaný a arogantný zároveň?!
Slnko ako si sám vo svojej téme poznamenal, ako aj každá iná hviezda pracuje na báze termojadrovej fúzie, teda je to explózia, resp. reťaz explózií. Ak povieme sila slnka, je hovorovo myslené logicky explózia slnka, to je jeho základná vlastnosť, od ktorej je odvodená jeho žiara. Lenže ty si prišiel zrejme z Ugandy, to by tak sedelo na výšku tvojho IQ a veľmi, ale veľmi by si chcel vyzerať, ako niekto múdry. Lenže to by si nesmel neustále trepať také neskutočné kokotiny utrublek

    


37.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 20:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.40.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 20:09

Príspevok bol vymazaný administrátorom.41.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 20:13 avatar
"nie si normálny, ale hlúpučký, ktorý si svoju hlúposť vykrýva rehotom a splietaním od výmyslu sveta."

           

Ja sa len bavím    


43.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 20:15

Príspevok bol vymazaný administrátorom.46.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 20:21 avatar
Nech sa baví, to nemení nič na tom, že sa ja zase bavím na tvojom jednom percente sily slnka hlupák.    


51.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 20:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.52.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 20:41 avatar
A čo takto gravitačná sila.. Niekto, úplný laik a práve preto že je laik, by si mohol pomyslieť, že sila slnka je predsa jeho gravitačná sila, lebo gravitácia je predsa základ! A od nej sa vlastne jav slnka vôbec odvíja..
A napokon to nieje ani také zlé uvažovanie, len z iného uhla pohľadu na vec..... sily slnka., A iné... a takto matúce môžu byť slová, ak s nimi človek narába nerozumne. A práve ty, ak sa teda tváriš Izák, by si mal významu slov rozumieť.
A tiež by si si nemal namyslene myslieť, že sem chodia len nejakí laici, na to si ako prišiel ty spuchnutá huba?    
Súhlasí Miňosviňo


54.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 20:43 avatar
Ja viem len jedno, keď idem z baru, tak mi gravitácia prekáža a na zem a vek ma zráža.    
Súhlasí Boris


58.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 21:21 avatar
Ďakuj bohu! Sex v bezťiažovom stave je vraj pekne na riť    
Súhlasí Miňosviňo


59.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 21:22 avatar
Ešteže mám tú príťažlivosť muža a ženy a pani Pičaputová nám to chce zobrať, nadajme sa !!!!!!!!!!!!!!!!     
Súhlasí Boris


62.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 21:27 avatar
Pani Člopoprtová je v podstate nepodstatná, je to len koník, panáčik v rukách iných, ktorý si je ochotný pre zakomplexovaných zničiť život, vážne ju ľutujem, bez srandy, ale tá sranda musí samozrejme byť, veď to si pýtala. Dostali sme sa do rozprávky kde dobro bojuje so zlom a princezná zuzana nás ide zachrániť     FUCK!!
Súhlasí Miňosviňo


55.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 21:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.56.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 21:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.57.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 21:19 avatar
Akokoľvek, preukázal si opať iba to, že si neskonale tupá bytosť. Tvoja voľba  


64.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 21:33

Príspevok bol vymazaný administrátorom.70.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 23:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.71.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 23:04 avatar
Za tvoje urážky to budeš ešte banovať !!!!!!!


72.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 23:07

Príspevok bol vymazaný administrátorom.73.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 23:09 avatar
Uvidíme z očí do očí.  


74.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 23:09

Príspevok bol vymazaný administrátorom.75.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 23:11 avatar
Ale ty ich budeš mať modré, presnejšie okolie bude modré.


76.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 23:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.77.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 23:15 avatar
Ešte nie, terazky sa chystám na teba.   Si ťa vychutnám.   


78.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 23:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.79.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 23:18 avatar
V base pochopíš význam " hetero " .    


80.
označiť príspevok

F=G.m1.m2/r^2 muž
   17. 4. 2019, 23:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.67.
označiť príspevok

Kasafran
   17. 4. 2019, 21:49 avatar
(23) Boris,
už sa až toľko nepozastavuj nad Fotónovými výrokmi - veď len on sám dobre vie, čo mu jeho hovoriaci had pošepol o veľkosti a energii nášho slnka...


4.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 19:27 avatar
Nech nám rovno rozdajú šáčky, bude to rýchlejšie !!!!!


6.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:32 avatar
Preferujem pomaličký úpadok, presne ako na západe, nech si to tupci užijú.
Súhlasí Miňosviňo


8.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 19:33 avatar
Aj to je dobrý postup.
Súhlasí Boris


10.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:34 avatar
Jedine, že by sa spamatali v nasledujúcich parlamentných voľbách. Ak to tam nedajú, tak to je koniec SR. Ale neverím tomu ani za mak.


11.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 4. 2019, 19:34 avatar
Samodeštrukcia                


13.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:37 avatar
Halle, Nemecko..

http://www.youtube.com/watch?v=8m_y5EraLv4 Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


Bude sa to krásne ozývať medzi panelákovými zástavbami a satelitmi  
Súhlasí Kasafran


69.
označiť príspevok

Scarletta žena
   17. 4. 2019, 22:44 avatar
v rusku , tam kde sa chces prestahovat, sa to vynima este lepsie


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 4. 2019, 19:46 avatar
prísne tajne video zase valcuje internet a dezinformačne stranky idiotov     


22.
označiť príspevok

Miňosviňo muž
   17. 4. 2019, 19:47 avatar
Zase niečo vypotil dennnnník n ?       
Súhlasí Boris, Kasafran


25.
označiť príspevok

hokejis muž
   17. 4. 2019, 19:49 avatar
Denník n tento humoristický denník pre nenáročných
Súhlasí Boris, Kasafran


26.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 19:49 avatar
Prísne utajovaný je tvoj rozum             


45.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 4. 2019, 20:16 avatar
Borat daj nejakých bubákov    


47.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 20:21 avatar
Putin


49.
označiť príspevok

Osvietený muž
   17. 4. 2019, 20:26 avatar
A čo taká zdravotka ????    

dlznik.zoznam.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

                            


53.
označiť príspevok

Boris muž
   17. 4. 2019, 20:43 avatar
A č takto Granko?    

cloudia.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

                       


68.
označiť príspevok

Kasafran
   17. 4. 2019, 22:02 avatar
(53) Boris,
nechaj ho tak - Osvieteného už zrejme najlepšie osvieži, keď počuje ALLAHU AKBAR pred vlastným domom...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:16,  Máš rada vesmír? Ja som si práve otvorila okno dokorán. Zobudil ma dážď, počúvam, ako...
dnes, 01:36,  Tak ako keď sme informovaní, že žijeme v posledných dňoch podledných dní na samom konci...
dnes, 01:25,  Kráľ Šalamún je predobrazom dnešného Vedúceho Zboru SJ...!
dnes, 00:36,  Čo všetko ešte o vesmíre nevieme. Inak, tie časti vesmíru sa zdajú byť nádherné, ale...
dnes, 00:29,  Keď Pavol Janík tára. Pletie si veci. http://www.humanisti.sk/view.php?cisloclanku=2020070015
dnes, 00:12,  Aj toto je krása. .. https://apod.nasa.gov/apod/ap200703.html
dnes, 00:10,  Lívia triafa do čierneho. https://www.youtube.com/watch?v=B2Z4OzckRsg&pp=wgIECgIIAQ%3D%3D
dnes, 00:09,  Uvarila som zemiaky, zajtra idem tie lokše z nich urobiť, ak mi vyjdú, tak Ti napíšem, a ak...
včera, 23:54,  Wauky https://apod.nasa.gov/apod/astropix.html
včera, 23:11,  mufíku tvoj pán satan má z teba radosť :)
včera, 23:07,  presne presne...mufík je zahoracka špina....*21*21*21
včera, 22:43,  mufik plný zloby a nenávisti :)
včera, 22:42,  mufík "znovuzrodený" banderovec :)
včera, 22:06,  mufik je špina čelovek.... zahoracka šviňa*21*21*21
včera, 21:56,  mufík bandera......*21*21*21*21
včera, 21:54,  Jaj, sorač, ja som to nepochopila, J Tull, asi vieš o Šalamúnovi málo =)) a o tom čo sa...
včera, 21:52,  Hitler palil knihy, novodobi fasisti buraju sochy a monumenty.
včera, 21:50,  V jeho pripade skor biela kazajka. :-))))))))))
včera, 21:43,  Nerozumiem ?
včera, 21:36,  Black power ?
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(200 779 bytes in 0,187 seconds)