Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Američania zúria, Rusi predali Číňanom Su-35 a S-400

2
reakcií
560
prečítaní
Tému 22. marca 2017, 16:09 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   22. 3. 2017, 16:09 avatar
Američania zúria, Rusi predali Číňanom Su-35 a S-400
Washington 22. marca 2017 (HSP/Foto:screenShot youtube)

Americkí odborníci zúria, pretože Rusko dodalo Číne moderné lietadlá SU-35 a protilietadlový komplex S-400
Tieto zbrane výrazne znižujú americkú vojenskú leteckú prevahu. Informáciu priniesol portál rusvesna.

K záveru prišli autori správy Komisie Kongresu, ktorý monitorujú otázky o bezpečnosti a ekonomike vo vzťahoch medzi Čínou a USA. Kvôli SU-35 a S-400 sa výrazne znížila vzdušná prevaha USA nad Čínou a tým pádom sa zvýšila aj účinnosť čínskych pozemných jednotiek.

Podľa autorov správy Čína získala od Rusov aj informácie, ktoré jej umožnia rozvíjať svoje vlastné technológie. Systém S-400 vylepší vzdušnú obranu Číny a zvyšuje čínsku prevahu nielen nad Tajwanom, ale aj v celom regióne.

Dňa 20.3.2017 potvrdili informáciu o dodávkach ruských zbraní do Číny aj médiá.

2.
označiť príspevok

elemír muž
   22. 3. 2017, 17:08 avatar
Zaspali ste dobu, letecká vojna už dávno skončila, američani prestali vyvíjať letectvo pred dvdsiatimi rokmi, zrejme potom, či zostrelia lietadlo laserovým delom až na 250 km a ktovie na koliko to je možné už dnes.
neviem, kto vás živí týmito báchorkami, ale ak sa vám to dobre číta a vytešujete sa na tom, niet sa ani čo diviť, že to žeriete aj navijákom.
Američani majú zbrane o ktorých netušia ani smotní američani a kde to ešte rusi. Ale mám takú dojem že aj preto sa snažia rusi zbaviť za lepšie peniaze zbraní, ktorésa stávajú zbytočnými rárohami.

3.
označiť príspevok

-era- muž
   22. 3. 2017, 19:07 avatar
Jojo, USáci sú technologicky vymakaní. Len si pamätám takú históriu z Vietnamu, kde nasadili F-4 Phantomy bez kanónovej výzbroje - predsa nebudú na najnovšiu technológiu vešať zastaralý prvok, že? Takže mali len rakety... A milí Rusi aj s Vietnamcami im tie Phantomy zostreľovali kanónmi zastarakých MiGov 17... Tak potom prehodnotili priority a kanón predsa len na tie Phantomy prirobili.
Ja teda nemám nič proti technologickej vyspelosti US, .. len aby to nedopadlo aj s laserovými delami tak nejak podobne, ako s raketami vo Vietname...

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 07:18,  11. Kotleba sleduje nejaké svoje ciele, to je fakt. Ale čo ak sa tie ciele dajú realizovať v...
dnes, 07:14,  Áno, ľudia chcú slušné Slovensko. A dosť je takých, čo idú na námestia. Len aby sa tá...
dnes, 07:11,  Nerob sa neznalym / hlúpym era *19
dnes, 07:11,  (ad hominem)
dnes, 07:10,  7. Mňa táto téma pozitívne prekvapila, lebo ľudia, ktorí sa nehrbia sú napríklad na...
dnes, 07:08,  Neviem, či antisystému. Všetky strany sa hlásia k demokracii.
dnes, 07:07,  1 - Áno, súhlasím s tým, že som tiež zodpovedný za utrpenie nevinných ľudí a nie som...
dnes, 07:04,  Veď vari je objektívne viditeľný nárast popularity antisystemu v politike, či ?
dnes, 07:02,  Neviem, či je to naozaj pravda, že stále viac ľudí, kvôli tomuto všetkému prestáva...
dnes, 06:54,  149. Osvietený, teda vlastne podľa teba, aj konšpiračné média ľudia potrebujú...... hm...
dnes, 06:49,  Boris napísal teraz niečo s čím v podstate súhlasím. A som prekvapený, lebo čakám, že...
dnes, 06:32,  Ktovie, možno je Kočner tvoj strýco. *39
dnes, 06:29,  Dokonca si ten pojem ešte aj skopíroval z českej wikipedie a zabudol pri tom na konci...
dnes, 06:08,  Áno, dokážeš používať pojmy, ale im nerozumieš. Miesto toho vidíš seba na svojom okolí...
dnes, 06:04,  Bezprávie robia zrovna takí skorompovaní ľudia ako ty, ktorí sa živia podvodmi. Preto máš...
dnes, 06:01,  Zrejme je "sebareflexie" v tvojom prípade bezobsažný pojem, lebo si mentálny a...
dnes, 05:59,  Rozčúlilo ťa to kradnutie, viem. Svedomie, svedomie. Hryzie. Zrejme si už dostal pozdrav z...
dnes, 05:51,  Na otázku novinára smerom k Dobroslavovi Trnkovi, či je rozhovors s Kočnerom autentický...
dnes, 05:39,  Ty imbecil, stále tu rozdávaš rozumy, ako by ťa niekto normálny bral vážne.... *39*39*39...
dnes, 05:25,  "Nerob druhému to, čo nechceš, aby on tebe robil", nieje o chutiach. -O chutiach by...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Deti nie sú zlé, ani neslušné. Deti sú iba odrazom spoločnosti, v ktorej vyrastajú.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(52 534 bytes in 0,345 seconds)