Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

Aký je účel pohlavnej sily? (Téma s rovnakým názvom už existuje. Zvoľte iný.)

29
reakcií
1664
prečítaní
Tému 8. júla 2012, 20:40 založil luke85.

podobné témy:1.
označiť príspevok

luke85 muž
   8. 7. 2012, 20:40 avatar
Je samozrejme úplne iný, než si ľudia myslia. To, čo sa dnes v nevedomosti robí s touto silou, je iba jej plytvaním a mrhaním v pohlavnom pude. Je to zneužitie veľkej hodnoty, ktorú každý z nás dostal a o ktorej takmer nikto nevie, k čomu má slúžiť.
Túto silu sme dostali k pozdvihnutiu a povzneseniu svojej osobnosti! K znovuobnoveniu vlastnej vnútornej hodnoty! K nájdeniu spojenia so svojim najvnútornejším "ja". Ale to všetko iba za predpokladu, že táto sila v nás zostane čistou!
Ak sa vrátime do obdobia dospievania a pokúsime sa rozpomenúť, čo sme cítili vtedy, keď sa v nás prebúdzala pohlavná sila, išlo vždy o silný prvotný impulz k vysokému, čistému a ideálnemu, ktorý bol spojený s poznaním falošnosti, skazenosti, pokrivenosti a pokrytectva života okolo nás. U mladých ľudí sa v tomto období prebúdza túžba po krajšom a lepšom živote na zemi. Túžia urobiť svet ideálnym a sami smerovať k ideálom. Prebudenie pohlavnej sily býva často spojené s revoltou mládeže, ktorá jasne cíti, že svet dospelých nie je v poriadku a preto sa voči nemu búri a túži ho zmeniť.
Pohlavná sila vo svojom prvotnom a čistom impulze dáva vždy podnet k rozmachu ducha! K prebudeniu toho najlepšieho, najčistejšieho a najideálnejšieho v človeku! Ak by človek dokázal onú nesmiernu silu, ktorá je pre neho bránou k dospelosti a zodpovednosti, udržať čistou, mohol by sa prostredníctvom nej ako na krídlach vzniesť do výšin. Presne tak, ako po tom túži každý mladý, ešte neskazený človek. V správnom využití tejto sily môžeme totiž od seba odvrhnúť všetko zlé, čo nás dovtedy zaťažovalo, nájsť svoju vlastnú ľudskú hodnotu a začať v živote smerovať k tomu najvyššiemu, najčistejšiemu a najideálnejšiemu, čo vôbec jestvuje.
Žiaľ, toto prvotné cítenie si však po celý život dokážu udržať iba nemnohí. Čo by sme však mohli dosiahnuť a čím by sme sa ako ľudské osobnosti mohli stať, ak by sa nám to podarilo, to tuší iba málokto.
Vo svojej nevedomosti o skutočnom účele a zmysle pohlavnej sily žiaľ veľmi rýchlo podliehame rôznym nástrahám sveta, ktorých je obrovské množstvo a túto silu postupne premrhávame na falošných cestách. Pod vplyvom internetu, filmov, kníh, časopisov, zlých kamarátov a skazených názorov ju odvádzame do nečistého riečišťa nesmierne preexponovaného pohlavného pudu.
Pohlavný pud patrí samozrejme medzi prirodzené potreby človeka, tak ako jedenie, pitie a podobne. Ak však budeme nadmerne jesť, poškodíme si svoj organizmus. Ak sa dáme na popíjanie, zdegradujeme vlastnú osobnosť a poškodíme si i telo. No a to platí aj pri uspokojovaní pohlavného pudu. Jeho realizácia by mala byť predovšetkým prirodzenou potrebu zdravého tela, ktorá neprichádza na človeka príliš často.
V súčasnej dobe je však pohlavná sila až neuveriteľným spôsobom a to doslova na každom kroku strhávaná do pudovosti. Do prepiatej pudovosti, ktorá je neprirodzenou a nenormálnou. A to nie iba čisto fyzicky, ale i duševne a to prostredníctvom nečistých citov a myšlienok. Aj takto sa dá degradovať vlastná osobnosť a zneužívať pohlavná sila. Aj takto sa dá premrhávať na zlé a nesprávne. Premrhávať úplne na nič v porovnaní s tým, čo veľkého, čistého a vznešeného by sme prostredníctvom nej mohli dosiahnuť. Človek vo svojej neznalosti a vo svojom sklone k nečistému vymenil zlato za bezcenné, trblietavé farebné sklíčka. Rozlet k veľkosti vlastného človečenstva zamenil za kalný močiar zmyselnosti a nečistoty. Či už fyzickej, alebo duševnej!
Uvedomme si to, pochopme to, prehliadnime to a spamätajme sa! Využime vlastnú pohlavnú silu k tomu, k čomu nám mala vždy slúžiť - k nášmu pozdvihnutiu a povzneseniu! Usmernime ju nahor svojou túžbou a snahou po tom najvznešenejšom, najvyššom a najušľachtilešom, čo vôbec možno dosiahnuť! Túžbou a snahou po dobrom, ideálnom a čistom! Nekompromisne od seba odvrhnime všetky nástrahy a pokušenia, ktorých cieľom nie je nič iného, ako odčerpanie našej pohlavnej energie nesprávnym smerom. Či už sú to spomínané nevhodné filmy, knihy, časopisy, reči, zlí kamaráti, zlé názory a podobne.
Vyvarujme sa ich! Staňme sa v tomto smere vedomými a bdelými! Staňme sa tými, ktorí sa dokážu zbaviť všetkej nedôstojnej záťaže, ktorá ich ťahá a tlačí dolu. Odhoďme ju a vzlietnime do Výšin, kde vládne iba šťastie, radosť, mier a naplnenie. Vznesme sa tam ako na krídlach v správnom využití vlastnej pohlavnej sily, ktorú by sme mali svojou snahou o čistotu vnútra pretvoriť v lásku. V čistú, nezištnú, nesebeckú a pravú lásku k našim blížnym. Tento počin nás potom silou orkánu vytrhne z akéhokoľvek bahna, v ktorom sa nachádzame a povznesie nesmierne vysoko. Nesmierne vysoko, až do blízkosti Toho, ktorý sám je Láskou! Láskou čistou, vznešenou, ušľachtilou a dávajúcou, ku ktorej však nemá prístup absolútne nič, čo je iného druhu.

M. Šupa


3.
označiť príspevok

Vlado muž
   8. 7. 2012, 21:52 avatar
Šupa: Pohlavná sila vo svojom prvotnom a čistom impulze dáva vždy podnet k rozmachu ducha! K prebudeniu toho najlepšieho, najčistejšieho a najideálnejšieho v človeku!

Dievčatá po prvej menštruácii o tom vedia svoje.
Súhlasí luke85, clear1


12.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 7. 2012, 23:43 avatar
keby len dievčata.


22.
označiť príspevok

Ranexill muž
   9. 7. 2012, 12:51 avatar
..aj Šupa to vie.
Súhlasí luke85


2.
označiť príspevok

winry žena
   8. 7. 2012, 21:06 avatar
Myslim si, ze v kazdom smere by sa mal clovek snazit zit vedome a byt bdelym. Ked sa cloveku nieco pekne sniva, tak len velmi nerad precituje do reality. Mozno aj preto je malo bdelych na svete..
Ale pohlavny pud nikoho neuspokoji trvale, je to len chvilkovy pocit, ktory rychlo vyprcha a zanechava nas este viac prazdnych, ranenych, nespokojnych a nepokojnych..., laska je stav, ktory nas naplni navzdy.
Súhlasí luke85, servis


29.
označiť príspevok

pilat muž
   9. 7. 2012, 15:20 avatar
ako u koho pre mna cela noc nie je chvilka hlavne ked je to super a tesim sa na repete


4.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 7. 2012, 23:23 avatar
ak nie je pohlavná sila uspokojená, nahrádza si prísun energiu inak..napr. ju čerpá duchovnú energiu.


5.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 7. 2012, 23:23 avatar
energiu čerpá cez duchovno.


6.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 7. 2012, 23:24 avatar
napísala som to ako totálny maďar ..to z toho horka,..   
Súhlasí clear1, luke85


7.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 7. 2012, 23:28 avatar
luke ja viem že budeš mať "radosť"...ale ignoruj"...)))
 
ale prišla som na to, že aj nepotlačovaním pohlavného pudu sa tam dá dostať...do tých nesmierne vysokých výšin ..))


13.
označiť príspevok

luke85 muž
   9. 7. 2012, 05:56 avatar
omg, tam neni človek stále. to sú len chvíľky.


8.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 7. 2012, 23:30 avatar
Vlastne toto napíše duchovný ktorý nevie že sex je energetický pohon.
Súhlasí luke85


9.
označiť príspevok

Ónya žena
   8. 7. 2012, 23:32 avatar
ako ten M.Š píše že ."
Využime vlastnú pohlavnú silu k tomu, k čomu nám mala vždy slúžiť - k nášmu pozdvihnutiu a povzneseniu! Usmernime ju nahor svojou túžbou a snahou po tom najvznešenejšom, najvyššom a najušľachtilešom, čo vôbec možno dosiahnuť! Túžbou a snahou po dobrom, ideálnom a čistom! Nekompromisne od seba odvrhnime všetky nástrahy a pokušenia, ktorých cieľom nie je nič iného, ako odčerpanie našej pohlavnej energie nesprávnym smerom.

tomu mám ako rozumieť že " odčerpanie našej pohlavnej energie nesprávnym smerom.   


10.
označiť príspevok

clear1 muž
   8. 7. 2012, 23:40 avatar
Asi tým autor myslel orgazmus.


14.
označiť príspevok

luke85 muž
   9. 7. 2012, 05:56 avatar
pre väčšinu nepochybne je


11.
označiť príspevok

Ranexill muž
   8. 7. 2012, 23:43 avatar
Ja ak by som sa nechal krmit tymito zarucenymi pravdami tak som este vacsi magor nez som.


15.
označiť príspevok

luke85 muž
   9. 7. 2012, 05:57 avatar
ale bol by si zaujímavejší magor duchovno dnes letí


16.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 7. 2012, 11:33 avatar
Sex je jedna z poslednych radosti, ktore clovek ma, preto si ho tak chrani a utieka sa k nemu.
Nasa spolocnsot je v globale velmi nestastna.
Súhlasí luke85


17.
označiť príspevok

luke85 muž
   9. 7. 2012, 11:46 avatar
Čo keby sme z utiekania sa k sexu spravili nejaké nové náboženstvo? :D
Súhlasí Boris_I.


18.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 7. 2012, 11:49 avatar
A bozstvo by bolo ake?    


19.
označiť príspevok

luke85 muž
   9. 7. 2012, 11:53 avatar
napr. sv. sexer


20.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   9. 7. 2012, 11:55 avatar
sv, Vagina, modlidby vyhradne v gruppen sexe


23.
označiť príspevok

Malvínka žena
   9. 7. 2012, 12:53 avatar
To tvrdí každý kto ho nemá.


21.
označiť príspevok

Ranexill muž
   9. 7. 2012, 12:49 avatar
Narabanie slovami čista a spina va sila, a este ze samozrejme ktosi vie naco je pohl. sila okrem sexu neznamena, ze jej prvotny ucel je nie o plodení detí, ale o zneuzivani tejto sily na ovladanie druhych. Vid nabozenstva.
Súhlasí luke85


24.
označiť príspevok

Malvínka žena
   9. 7. 2012, 13:00 avatar
Občas je dobre ak sa vedia ovládať všetky svoje pudy.


25.
označiť príspevok

majomajo muž
   9. 7. 2012, 13:03 avatar
Malvínka, zaujímalo by ma ako ovládaš svoj pud sebazáchovy......... 


26.
označiť príspevok

Malvínka žena
   9. 7. 2012, 13:05 avatar
Nebudem reagovať na provokácie.


27.
označiť príspevok

majomajo muž
   9. 7. 2012, 13:37 avatar
Prečo provokácie ? Sama si napísala že je dobre ovládať všetky pudy, teda aj pud sebazáchovy, tak ma to zaujalo že ako ovládaš pudy......


28.
označiť príspevok

Malvínka žena
   9. 7. 2012, 14:25 avatar
Akože ovládam svoje poudy aj tak, že nebudem reagovať na provokácie a do nikoho ma nič.


30.
označiť príspevok

majomajo muž
   9. 7. 2012, 15:26 avatar
Takže ty tu kľudne niečo tvrdíš ale nevieš nič uviesť na podporu tvojich tvrdení........no dobré......takže ty kľudne aj klameš ?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 09:01,  To si aj doktor prírodných vied? Postrehla som, že ťa tu volali Viktor. Si Viktor? :) A u...
dnes, 08:59,  Abramovic ich ma 6!!!!:)))
dnes, 08:58,  Viem ale nepoviem....:-( možno by som pošepol...:-)
dnes, 08:57,  https://www.youtube.com/watch?v=t2jSzcneEdk
dnes, 08:53,  A ty kam ideš? Merať, merať? *03*13*17*54
dnes, 08:52,  Ty ideš takto po frajersky? :O *33*18 Vo vašom kraji nesneží. o-----/o brm, brrrrrm,...
dnes, 08:49,  Pre stromček? Myslíš na Suzuki V strom?...
dnes, 08:47,  Viem, ale nepoviem....som meteorolog. :-))))))))))))
dnes, 08:47,  Inflacia v Rusku od rozpadu ZSSR 40 000 nasobna!!! Cize ked v 95 stal chleba 100 rublov tak dnes...
dnes, 08:44,  2/ Takze Polsko ma plyn z USA??? V plynovych bombach????:)))
dnes, 08:44,  A čo mi odtiaľ prinesieš? ;D *38
dnes, 08:42,  Som opačný kút od Nitry. A čo v Nitre? Ideš pre stromček? *03
dnes, 08:40,  Tak aspoň kraj napovedz, aby som sa metelicou nepredieral. *04
dnes, 08:38,  U nás, Petrík, ty môj tatík :) *53*56
dnes, 08:37,  Kdééééééé? Za chvíľu idem do Nitry.
dnes, 08:36,  Kristušát Shagara. neser ma!!!!! Kto si ty, že rozhoduješ o tom, či tvoje dieťa musí...
dnes, 08:35,  * * * * Snežíííííííííííííííííííííííííííííííííííííí! *51...
dnes, 08:24,  3/ Tak tak predaju ho este raz aj ked je uz zaplateny!!!!hahahahah:)))
dnes, 08:20,  Rusi si neurcuju ceny ropy s tou sa obchoduje na svetovych trhoch zisti si cenu za barel!!!!:)))
dnes, 08:10,  https://jehovajekralom.com/moderne-priklady-nevernosti/
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Nehovor hop, ani keď preskočíš. Najprv sa pozri, do čoho si skočil.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(99 068 bytes in 0,908 seconds)