Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

ako to bolo.. pravda o zidobolsevikoch

12
reakcií
1039
prečítaní
Tému 30. augusta 2012, 16:47 založil trin i ty.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
15. 04. 2010
52
12. 05. 2016
0
08. 03. 2018
19
05. 09. 2016
15
 
 


1.
označiť príspevok

trin i ty muž
   30. 8. 2012, 16:47 avatar
Ako sa blížime v ústrety svetovej vláde, je dobré pripomenúť si posledný sociálny experiment Iluminátov - sovietsky komunizmus, ktorý estónsky autor Juri Lina popisuje ako "sociálnu katastrofu". Lina v knihe "Pod znamením Škorpióna" (vyšla v roku 2002) píše, že v dôsledku bolševickej revolúcie, ktorú podporoval iluminátsky (slobodomurársky židovský) bankovnícky kartel, zomrelo okolo 150 miliónov osôb. Západ predstieral, že stojí proti bolševikom, v skutočnosti ich však bránil a zradil bielych Rusov, ktorí boli v I. svetovej vojne jeho spojencami. Keby Západ nebol zasahoval, bolševici by boli prehrali.

Počas existencie čínskeho komunizmu zomrelo ďalších 60 miliónov osôb. Tieto satanské režimy "pochytili... ľudí za vlasy (Winston Churchill) a brutálne zničili dve vyspelé civilizácie. A iluminátski centrálni bankári stále ešte riadia svet. Ak platí, že "minulosť je predzvesťou", bolo by možné, že nás hotovia na ďalšie brutálne zaobchádzanie? Kvôli tomu teraz potláčajú pravdu o tých "revolúciách"? Prečo nás ohlupujú, degradujú a trivializujú?

Dôverné informácie

Juri Lina tvrdí, že Sovietsky zväz riadili židovskí gangstri. Svoje gangsterské vojny odôvodňovali sovietskym "antisemitizmom". Marxistická ideológia bola len dymovou clonou. Josif V. Stalin bol Žid, ktorý hovoril jiddiš a za manželky si bral židovky. Lekára, ktorý ho diagnostikoval ako "paranoidného hysterika" a potom to prezradil, nechal zavraždiť. Stalin mal komplex menejcennosti, pretože bol nízky a kvôli tomu sa verejnosti predstavoval vždy len na podstavci. Svoju druhú manželku v roku 1932 zavraždil, keď ho obvinila z genocídy. Podobne ako Lenin - ďalší Žid (ktorý zomrel na syfilis), aj Stalin bol bi-sexuálny. Takéto čudá dosadili k moci iluminátski bankári. Na Stalina značne vplýval ďalší Žid - Lazar Kaganovič (vzal si za manželku jeho sestru).
Kaganovič zneužíval Stalinovu paranoju, aby bolo možné zavraždiť vyše 20 miliónov predstaviteľov a funkcionárov Komunistickej strany a armádnych dôstojníkov - zvlášť tých, ktorí si boli vedomí jeho mrzkých skutkov. Stalinovi a Kaganovičovi išlo o zlato ich rivalov. Počas Veľkej hrôzy v rokoch 1934 - 1938 dôstojníci NKVD začali na rukávoch nosiť nový symbol - meč a hada. "Toto symbolizovalo zápas kabalistických Židov proti nepriateľom", píše Lina. "Podľa Talmudu diabla niet. Satan a Boh sú v bohu Jahve zjednotení."
Na vrchole Stalinových a Kaganovičových hrôz popravovali za jeden mesiac 40 000 osôb. Alexander **** odhaduje, že celkovo popravili milión a ďalšie dva milióny zomreli v táboroch. Literaturnaja Rossija odhaduje celkový počet úmrtí v dôsledku vrážd, zámerného vyhladovenia a zlého zaobchádzania na 147 miliónov, t.j. v priemere 5 miliónov ročne v rokoch 1918 - 1938. Lina poukazuje na to, že mnoho zavraždených boli ženy a deti, ktoré označili za "nepriateľov ľudu". Veď napokon len zbytočne "stáli peniaze", v očiach komunistov to boli darmožráči.
Okolo všetkých väčších miest bývalého Sovietskeho zväzu sa nachádzajú veľké masové hroby. V jednom z nich, v meste Kuropaty, 8 a pol kilometra od Minska, sa nachádza 100 000 tiel. V rokoch 1937 až 1941 tu každý večer stavali ľudí do radu a zabíjali jediným výstrelom. Na vrchole hrôzy začala NKVD usmrcovať ľudí aj výfukovým plynom v nákladných autách. A Západ všetko toto pokladal za normálne. Bernard Shaw povedal, že krajiny majú právo odstrániť takých, ktorých pokladajú za nežiadúcich. Americký veľvyslanec v Moskve Joseph Davies - slobodomurár, bol veľmi nadšený zinscenovanými tribunálmi.
Sovietsky zväz stratil ďalších 35 až 45 miliónov občanov počas II. svetovej vojny. Historik Nikolaj Tolstoj tvrdí, že polovicu z nich vlastne zavraždili bolševici a obviňovali z toho nacistov. Počas kampaní proti kontrarevolucionárom v rokoch 1949 - 1952 zavraždili päť miliónov osôb.
Okrem holodomoru v roku 1932, kedy zomrelo 15 miliónov Ukrajicov, bol na Ukrajine v rokoch 1946-47 aj ďalší, menej známy "umelo zorganizovaný" hladomor, ktorého úcelom bolo zbaviť sa politického odporu. V tom zahynulo dva milióny osôb. Ďalší milión Rusov zabili rádioaktivitou v roku 1954, keď komunisti testovali atómové zbrane na svojich vlastných občanoch.

Satanská genocída, sponzorovaná Západom

Bolševickú revolúciu zorganizovali a financovali iluminátski bankári (Schiff, Rockefeller, Warburg, atď.) a vtedajšia nemecká vláda, ktorú mali pod kontrolou. Anthony Sutton zistil, že 95 % sovietskej technológie pochádzalo od Spojených štátov a ich spojencov. Komunisti by sa vraj neboli udržali ani "jeden deň", keby nebolo výpomoci Západu. Hoci predstierali, že vedú so Sovietskym zväzom "studenú vojnu", v skutočnosti mu dodávali miliardy v podobe priamej vojenskej a ekonomickej výpomoci. Ako ináč by ste mohli mať vojnu?
Na "kolektivizáciu" pôdy kulackých roľníkov potrebovali štvrt milióna traktorov. S pomocou financovania Kuhn Loeb, 80 amerických spoločností sa úcastnilo na postavení troch veľkých podnikov na výrobu traktorov. A tie továrne potom používali aj na výrobu tankov.

Podľa zmluvy Rapallo, podpísanej v apríli 1922, nemecké konzorcium postavilo po celom Sovietskom zväze početné továrne na výrobu lietadiel, lokomotív a munície. Krupp vyrábal tanky a ponorky v Leningrade a v Rostove. Nemecké jednotky nacvičovali taktiku blitzkriegu na ruskej pôde. Takže je jasné, že Ilumináti podporujú obe strany každého konfliktu. Bez tejto priemyselnej aktivity a ekonomickej výpomoci by bol Sovietsky zväz veľmi rýchlo zlyhal.
Západní iluminátski politici a finančníci si veru nerobili starosti kvôli popravám alebo tým 15 miliónom, ktoré poslali do gulagov. Ich noviny tú informáciu potláčali. Títo sú rovnako vinní, ako popravcovia NKVD a všetko toto sa financovalo z našich peňazí. "Západná finančnícka elita chcela použiť trhovú ekonomiku kapitalizmu ako nákovu a komunizmus ako kladivo, aby mohla vládnuť svetu a totálne si ho podmaniť", píše Lina. Lenže časom sa náklady na udržiavanie Sovietskeho zväzu príliš zvýšili, preto sa za slobodomurárov Jelcina a Putina zrodilo nové Rusko.

A planétu riadi stále ten istý gang satanistov a masových vrahov. Naši politici sú ich vedomými alebo nevedomými agentmi. To veru veľmi nesvedčí v prospech nového svetového poriadku. Od barbarizmu a chaosu, aký zažilo Rusko, nás delí len tenučká patina zákonnosti a civilizovanej tradície.

Žijeme v raji hlúpeho blázna. Ak týchto netvorov nebudeme brať na zodpovednosť kvôli takým zločinom, ako sú útoky 9/11, cenou čo zaplatíme, bude to, že budú aj naďalej uplatňovať svoje šialenstvo na ľudskej rase.

www.henrymakow.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


7.
označiť príspevok

Kasafran
   30. 8. 2012, 21:21 avatar
Trin i ty,
odporúčam Ti - citované údaje a "fakty" toho estónskeho autora si podrob dôslednejšej analýze. Ak tak spravíš, zistíš, že len opakuje svedectvá desiatok a stoviek antikomunistických historikov, podľa ktorých Lenin so Stalinom naiprv vyvraždili 147 milioónov Rusov a príslušníkov ďalších národov a národností Sovietskeho zväzu, aby v rokoch Veľkej vlasteneckej vojny mohli zvíťaziť nad nacisticko-fašisticko-sionistickou mašinériou spočiatku podporovanou USA, Anglickom i Francúzskom ...
Súhlasí trin i ty


8.
označiť príspevok

blueevil
   30. 8. 2012, 23:37 avatar
vyhladili aj nieake etnika
Súhlasí trin i ty


11.
označiť príspevok

trin i ty muž
   31. 8. 2012, 17:45 avatar
Kasafran

presne preto davam rada taketo clanky bez komentara.. prosto, niekto mi da taky uhol pohladu, ze mozem rozmyslat uplne inak..

vdaka


2.
označiť príspevok

trin i ty muž
   30. 8. 2012, 16:52 avatar
este raz podstata:

Takže je jasné, že Ilumináti podporujú obe strany každého konfliktu.
Súhlasí starec, blueevil


3.
označiť príspevok

trin i ty muž
   30. 8. 2012, 17:01 avatar
dnes si v poludnajsom vysielani radiozurnalu slov.rozhlasu dovolili nahlas oznamit, ze usa su najvacsi producenti zbrani sveta a ze zarabaju vzdy na oboch stranach konfliktu..

co sa to deje s nasim verejnopravnym spravodajstvom?


6.
označiť príspevok

Vladko muž
   30. 8. 2012, 20:56 avatar
3.

Nič sa nedeje zo spravodajstvom, je to stará vec. Takto sa zachovali aj v čase 2. svetovej vojny. Na jednej strane podporovali Adolfa, na strane druhej bojovali proti Nemecku. Príkladov je nato dosť, treba poloviť po webstránkach.
Súhlasí trin i ty


12.
označiť príspevok

trin i ty muž
   31. 8. 2012, 17:46 avatar
Vladko

strasne ma to zaujima.. take to - podporovali adolfa a boli proti nemecku..


4.
označiť príspevok

starec muž
   30. 8. 2012, 17:44 avatar
Udržujú stále konflikty a zarábajú na nich.Pretože majú svojich ľudí na obidvoch stranách barikády,tak nemôžu dovoliť víťazstvo jednej,alebo druhej strany. Základ je uchovať svojich ľudí mimo problémových oblastí,kde sa to melie. Preto je dobré,keď sú vo vyšších postoch,kde je menšie riziko. Prípadné riadenie operácií tiež zohľadňuje zníženie rizika pre svojich.
V princípe ide o sústavnú likvidáciu nežiadúcich všetkými prostriedkami pri čo najmenšom vystavení riziku svojich ľudí.
Súhlasí trin i ty


5.
označiť príspevok

starec muž
   30. 8. 2012, 18:02 avatar
Mnohokrát sa čudujeme,aké vysoké platy a odmeny majú niektorí ľudia. Aj to je pravdepodobne ich práca.Dostať svojich ľudí na teplé a dôležité miesta a štedro ich odmeňovať.Potitici,vysokí úradníci,bolo by zaujímavé vedieť,kto v skutočnosti sú a pre koho pracujú.
Súhlasí trin i ty


9.
označiť príspevok

starec muž
   31. 8. 2012, 16:33 avatar
Stalinove vyhladzovacie metódy boli tak zaužívané,že po prechode fontu na východnom Slovensku ich ruskí vojaci stále používali.Asi neskoro zbadali,že sú na území iného štátu.Chytali po mestách mladých ľudí a nahnali ich do dobytčích vagónov,ktoré naplnili na doraz,podobne,ako otrokári,keď vozili otrokov z Afriky na lodiach. Bez stravy a vody,horšie,ako dobytok ich potom viezli do pracovných táborov až na Sibír.Tam robili otrockú prácu a kapali ako muchy od hladu a chorôb.To bol asi pre Stalina ten komunizmus,o ktorom sníval,mať neobmedzenú moc. Ľuďom predstavovali komunizmus ako ideálne zriadenie.Mnohí ľudia vedeli o zverstvách a neverili im,ale proti moci nezmohli nič.Keď si človek uvedomí,že takých barbarov ešte ľudia uznávajú,tak mu je z toho zle. Určite sa dá povedať,že to bol holokaust na ľuďoch,ktorí sa Stalinovi a jeho partii nepozdávali.
Súhlasí trin i ty


10.
označiť príspevok

dorota
   31. 8. 2012, 16:35 avatar
heheheheheehehehe
citam ze sa topite ked takyto paskvil uverejnujete. nie zeby v tom nebolo kus pravdy ale je to povytrhane a pozliepane ucelovo.

vidite to velebnosti, uplne osprosteli.


13.
označiť príspevok

trin i ty muž
   31. 8. 2012, 17:47 avatar
10.

moze mi niekto prelozit tieto zhulene zvasty?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 20:06,  Ok, lenže domov je domov. Tieto kopce mám všetky pochodené a nevedel by som si predstaviť,...
dnes, 20:05,  Pekné, pripomína mi to Liptov. *04
dnes, 20:04,  No my Tatranci sme zocelenejší, taký Kriváň dať raz za týždeň nieje pre nás problém....
dnes, 20:02,  Tady: https://row.sk/cbc8A moj ctený domof :)
dnes, 20:01,  Keby som tam býval, tak by som to skúsil. Mne zatiaľ stačí stupák na Vršatecké Podhradie...
dnes, 20:00,  Autom, ale skús ten stupák na bajku ór pešobusom. *06*06*12
dnes, 19:59,  diky, ale hodnotenie je -13, asi to bude nejaky ofajc
dnes, 19:58,  Hento bolo po tej istej ceste, ktorá ide okolo LM. Popradu, Tatier, atď... Tadiaľ sme chodili....
dnes, 19:53,  Pekné to je, ale ja radšej vrcholy a nielen tie prírodné. *03*03
dnes, 19:52,  Tu je to: https://row.sk/gwdKG
dnes, 19:50,  A to zase nepoznám ja, kde sú tie vodopády ?
dnes, 19:47,  Ozaj Mila, Šútovské vodopády. ...Keď som robil pre firmu ATC a neskôr SELECTA (nápojové...
dnes, 19:47,  rotor - čo tam konkrétne vykonával.
dnes, 19:41,  Mal som vtedy 19 rokov, keď sa to stalo. Predtým som bol neveriaci agnostik
dnes, 19:40,  No vidíš ty roku pána 1991 a ja roku pána 1988. *04
dnes, 19:39,  Batizovská? ...V Batizovciach je cirkev Kresťanské Zbory, kde som bol po mojom obrátení v...
dnes, 19:36,  Bielovodská podľa odborníkov, ale pre mňa samozrejme Batizovská. *03*03
dnes, 19:35,  Tak sa vzdávam. Nie som odborník na Tatry. Poraď. *04
dnes, 19:34,  Ale napísal som, že je druhá najkrajšia. *04
dnes, 19:33,  Šag si už spomenul Tichú dolinu. Tipujem tú....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Obráť tvár k slnku a všetky tiene padnú za teba.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(72 812 bytes in 0,418 seconds)