Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

Ako sopliaka Blahu postihla akútna verbálna diarea

16
reakcií
186
prečítaní
Tému 26. januára 2020, 17:20 založil Čeka.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Čeka muž
   26. 1. 2020, 17:20 avatar
Po tom, ako vyšiel rozhovor, ktorý so mnou urobil .týždeň, dostal súdruh Blaha ďalší z pravidelných záchvatov akútnej verbálnej diarey. Zatiaľ čo sa jeho červení a hnedí obdivovatelia blažene rochnia v páchnucich produktoch jeho tráviaceho traktu, či obsahu dutiny lebečnej, pokúsme sa bližšie pozrieť, čo tentoraz súdruženko nakládol.

Mopslíček začína tým, že sa vraj nevie prestať smiať. Napodiv, mám ten istý problém. Ľuboško totiž nepochopil, že každému príčetnému človeku na Slovensku je jasné, že robiť na plný úväzok Ficovho hlavného hovnometčíka za peniaze daňových poplatníkov, nie je to pravé orechové.

NECH SA PRIHLÁSI TEN, KTO NEVIE, ŽE BLAHA JE FICOVA FEKÁLNA ZBRAŇ HROMADNÉHO NIČENIA

S výnimkou jedincov po lobotómii, Blahom na Slovensku pohŕda každý normálny človek, okrem boľševických nostalgikov snívajúcich sny o návrate reinkarnovaného Džugašviliho, popletených náckov, ktorí majú na domácom oltáriku vedľa seba Jozefa Tisa, Šaňa Macha, Voloďu Putina aj Gusta Husáka a mafiánsko – oligarchickej verchušky, ktorá sa trasie, že nadíde koniec zlatých časov jej šafárenia a dúfa, že Hranolov Kecal to ešte zachráni.
Pre tohoto bezchrbticového táraja je nepriateľom každý, kto trikrát denne nerozprestrie svoj červený modliaci koberček pred bustami Fidela, Karla a Iljiča, nepokloní sa trikrát smerom ku Kremľu a nevystrčí zadok smerom k Juesej.
Tárajko sa odvoláva na slobodu a demokraciu a pletie čosi o totalite. Chudáčik, akosi po brataní na kubánskej a ruskej ambasáde pozabudol, že pojem totalita sa spája práve s jeho zločineckými idolmi.

PRE DARMOŽRÁČA BLAHU SOM LIBERÁLNY EXTRÉMISTA, UDAVAČ A EŠTEBÁČIK

A tak sa rozohnil, uľavil si polmetrovým statusom a cíti sa ako geroj, ktorý to niekomu „nandal.“ Prostáčik nepochopil, že sme v kampani, naivne chňapol po podhodenej kostičke, sadol na špek a urobil mi reklamu, ktorá má hodnotu desiatok bilbordov. Veď čo už môže byť lepšia reklama, ako keď vás poopľúva vo virálnom superdríste Robertkov hyperaktívny mopslíček. Srdečná vďaka compa?ero. Dios consiente y no para siempre.

ČERVENÝ PANÁČIK SA NÁM HNEVUŠKÁ

Vraj čo si ten Benčík dovoľuje dávať na jednu úroveň pravicových a ľavicových extrémistov. Podľa Ľuboška by som na politológii neprešiel prvým semestrom. Nuž, to by som panáčikovi aj veril, veď ak by tam pôsobili podobní „akademici“ ako on, odkojení mliečkom červených prorokov, bolo by to viac ako pravdepodobné. Akademici, ktorí sa môžu pochváliť takou úspešnou publikačnou činnosťou ako súdruh Mazáč, ktorého pracovnou metódou je lož a urážanie názorových oponentov. Mazáčove statusy neunikli pozornosti Slovenskej akadémie vied, ktorá ho po práve vyzvala, aby, ľudovo povedané, tiahol konečne v čerty. Samozrejme márne, lebo červený hrubokožec bez hanby, na nič také nemá riadne testes.

ČERVENÝ PANÁČIK NEPOZNÁ DEJINY

Panáčik si zrejme myslí, že iba obete Hitlerovského nacizmu odchádzali na druhý svet v mukách, a tie v Džugašviliho gulagoch odchádzali na druhý svet s radostnou revolučnou piesňou na perách. Panáčik píše o bojoch Červenej armády s Hitlerom, len akosi pozabudol na báťuškov a Dolfiho pakt Ribbentrop – Molotov. Na vypovedanie vojny Fínsku. Obsadenie pobaltských republík – Litvy, Lotyšska a Estónska. Na zabratie Bukoviny a Besarábie. Aj na to ako Poľsko z jednej strany obsadzovali Nemci a z druhej Stalinov Sajuz nerušimyj. Zabudol, ako sa vojaci Wehrmachtu a Červenej armády bratali v Breste a spoločne salutovali pri vztyčovaní vlaky s hakenkrajcom. Zabudol na masaker poľských dôstojníkov a intelektuálov v Katynskom lese, ktorý schválil dobrý strýčko Stalin. Zabudol na okupáciu našej vlasti v roku 1968, zabudol na jej nevinné obete, aj 23 rokov trvajúci pobyt okupačných vojsk na našom zvrchovanom území, ktorý z vtedajšieho Československa urobil smutnú, znormalizovanú zakliatu krajinu, o ktorej sa hovorilo ako o Biafre ducha.

ZASRANKO OPÄŤ KLAME AKO V PRÍPADE PROKURÁTORA TOMÁŠA HONZA

Vraj mi „môj patrón Kiska“ udelil štátne vyznamenanie a „pichol si ma na svoju kandidátku.“ Nuž zasranko, vzdelaný ďaleko za hranicu svojho intelektu opäť raz tára a klame až sa mu z neumytej papuľky práši. Aké štátne vyznamenanie mi udelil Andrej Kiska, môj snaživý zasranko? Kde to náš sopliačik čítal? V Hlavných správach, Zemaveku či Sputniku? Sem s tým Ľuboško, naozaj ma to zaujíma. Veď kto by nechcel štátne vyznamenanie. Lenže, ako sa hovorí, kde nič nie je, ani Blaha neberie.
A miesto za odmenu na kandidátke? Zasranko si nevšimol, že som na konci kandidátky a nevie, že ma tam nedal Kiska za akúsi odmenu, ale, že som sa tak rozhodol sám zo slobodnej vôle, ponúkol som svoje meno ako nezávislý kandidát, lebo chcem pomôcť zbaviť Slovensko všetkých Ficov, Blahov a Kotlebov. Také je to jednoduché, milý prostoduchý zasranko.

ĽUBOŠKA MILUJE AJ UNCLE SAM Z WASHINGTONU

Ľuboško toto síce píše o mne, ale sám má v tomto smere ďaleko viac za ušami. Zatiaľ čo ja som dostal za rok 2016 Novinársku cenu Otvorenej spoločnosti, o ktorej rozhodovala nezávislá porota, Ľuboško pozabudol, že v roku 2014 bol on sám na besede priamo na ambasáde strýčka Sama a za chrbtom mal baner organizácie, ktorú podľa neho riadi sám György bácsi z Piatej Avenue. A ešte si aj pochvaľoval korektnú a vyváženú diskusiu, pri ktorej ho nikto neprerušoval, ako to vraj býva v slovenských médiách zvykom. A mne sa pritom o ambasáde strýčka Sama, zatiaľ ani nesnívalo.

Na pôde postmečiarovského plátku Extraplus velebiaceho postupne Mečiara, Danka, Kotlebu, Harabina a Blahu došlo k milému stretnutiu, ktorým sa na svojom profile pochválil ako prvý predseda Komunistickej strany Slovenska, ale všimli si ho aj iní. Mnohým to pripomenulo legendárny, a možno tak trochu aj prorocký Feldekov verš: „V Prahe úrad prezidenta väzeň Havel skladá. V Bratislave prokurátor vládne zas a vláda jednej strany je viac ako zákon. Esesák sa objal s eštébákom.“

IDÚ PO MNE, A TO JE SKVELÉ

Milí priatelia, keď vás hejtujú ľudia ako Blaha, je to vlastne lichôtka.Takže, ďakujem, Ľuboško. Keď ťa stretnem, možno ti z vďaky utriem soplíček.
Kým ma budú nenávidieť takíto neoboľševickí a neonacistickí extrémisti, Ficovi a Kotlebovi hovnometčíci, môžem byť na svoju prácu hrdý.

dennikn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


5.
označiť príspevok

Esenc
   26. 1. 2020, 17:36 avatar
perfektne napísané, len čo je pravda.    
Dovolím si citovať- súdruh Mazáč, ktorého pracovnou metódou je lož a urážanie názorových oponentov. - hneď pár riadkov nižšie- - Nuž zasranko, vzdelaný ďaleko za hranicu svojho intelektu opäť raz tára a klame až sa mu z neumytej papuľky práši. -
Pekne sa poučil od s. Mazáka, pekne. P. Benčík neuráža!!! On nie!! To sa iba ostatným zdá. A mne tiež.    


7.
označiť príspevok

Čeka muž
   26. 1. 2020, 17:38 avatar
Peter tam nejde o urážku iba nadviazanie komunikácie spôsobom Blahu .


9.
označiť príspevok

0svietený muž
   26. 1. 2020, 17:41 avatar
Starý udavač eštébenčík komunikuje.                


10.
označiť príspevok

Esenc
   26. 1. 2020, 17:42 avatar
Edo. Čítal som celé, hoci to nerobievam, ja nezaujatý som top tak vyčítal, že p. Benčík prijal rétoriku p. Mazáka a uráža a uráža, posmieva sa. Proste nikto mi to nevyhovorí, lebo tak to vidím a čítam. Dalo a to napísať slušne, ale keď sa ponoril do stoky tak sa aj tak správa, proste prestrelka, kto má väčšieho vtáka.  


11.
označiť príspevok

0svietený muž
   26. 1. 2020, 17:45 avatar
Najväčšieho vtáka má Ander, vajda z Levoče.              Aj Araňa to povedala. Vraj, od hlavy, až po päty.                   


2.
označiť príspevok

Čeka muž
   26. 1. 2020, 17:21 avatar
Perfektne spracované


3.
označiť príspevok

0svietený muž
   26. 1. 2020, 17:22 avatar
dennikn. sk                        


4.
označiť príspevok

havran
   26. 1. 2020, 17:34 avatar
Vidím, že vám to tu treba trošku vyjasniť. V podstate to tu predvádzate je len primitívna arogancia založená na spájaní akoby "múdrych slov" s vytváraním zdania pravdy. Načo ty chudáčik Čeka tu produkeješ množstvo bludov a špiny, keď to môžeš jednoduchu vysvetliť tým, že si zachvátený šialenstvom nenávisti.


6.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 1. 2020, 17:37 avatar
Aká škoda, že okrem plevela si nepovedal nič nové.


12.
označiť príspevok

havran
   26. 1. 2020, 17:50 avatar
Lemmy- si primitívček a tebe iste viac povie záplava kecov akko dal Čeka. Kvôli tebe tu však nebudem vypisovať romány. Trochu viac myslí a dôvtim sa predpokladá, čo ty asi nemáš.   


13.
označiť príspevok

Čeka muž
   26. 1. 2020, 17:53 avatar
havran zase si sa ožral ako mužik
Súhlasí Lemmy


14.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 1. 2020, 17:53 avatar
No, neostáva ti nič iné, len sa obhajovať, pretože nestačí šíriť klamstvá.
Súhlasí Esenc


16.
označiť príspevok

Esenc
   26. 1. 2020, 18:00 avatar
Lemmy hľa aké klamstvo EU parlamentom sa šíri!! www.europarl.europa.eu Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Uveri by si tomu?? Tak hnusne klamať a podvádzať??


17.
označiť príspevok

Lemmy muž
   26. 1. 2020, 18:03 avatar
V 4. začal havran s klamstvom: Vidím, že vám to tu treba trošku vyjasniť. V podstate to tu predvádzate je len primitívna arogancia založená na spájaní akoby "múdrych slov" s vytváraním zdania pravdy. Načo ty chudáčik Čeka tu produkeješ množstvo bludov a špiny, keď to môžeš jednoduchu vysvetliť tým, že si zachvátený šialenstvom nenávisti.

Uveď, kde v tom výroku má pravdu.


8.
označiť príspevok

Čeka muž
   26. 1. 2020, 17:40 avatar
Spojenci    

a-static.projektn.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


15.
označiť príspevok

0svietený muž
   26. 1. 2020, 17:57 avatar
Dig more, spojenci.              
scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Som vegetarián, ale na mäso sa pozerať môžem.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(83 008 bytes in 0,188 seconds)