Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  filozofia  téma
kategórie:  

AKO SA Z ĽUDÍ STANÚ BEŠTIE?

11
reakcií
278
prečítaní
Tému 28. januára 2020, 15:09 založil ardun.

podobné témy:1.
označiť príspevok

ardun muž
   28. 1. 2020, 15:09 avatar
“Vždy to začína “stretnutiami s občanmi o pravde” o homosexuáloch, židovských médiach, špinavých osadníkoch, o buzerantoch v okuliaroch a feťákoch, o negroch v reklame na Vodku, o iných národoch, o tom, ako päťkárom bránia v získavaní ich “ životného priestoru.

A praudami o kriminalite, bezpečnosti, o tom, čo všetko by urobili, keby mali moc, ako by optimizovali umelcov, vzdelanych ľudí, občanov inej viery. Lebo oni všetci im bránia stať sa tým, čo vždy chceli. Niemandami s vynúteným rešpektom.
A vždy to skončí takto, ako pred 75. rokmi, keď prví vojaci vošli do Auschwitz- Birkenau, a videli pravdu o krásnom, novom svete nacistov, o tom, ako vyzerá spoločnosť, kde ľudia nie sú ľuďmi a posadnuté zvieratá sa stávajú pánmi sveta.”


2.
označiť príspevok

Boris muž
   28. 1. 2020, 15:42 avatar
Áno, tak to začínalo na západe a tí vojaci, ktorí to ukončili, boli vojaci červenej armády.
Súhlasí -era-, PartOFgod


3.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 1. 2020, 18:13 avatar
Tak bud tak laskavy pokial ti pekne hovorim ty sionfasisticke zvratene buzerantsko pedofilne hovado protislovenske rusofobne klamarske prestan ohlupovat slovensky narod


4.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 1. 2020, 18:16 avatar
Necelých tridsať rokov stačilo ponovembrovým zločincom z vysokej politiky národnosti slovenskej, aby túto krajinu dostali do takého stavu, z ktorého sa nielen nevymotáme, ale sme boli naštartovaní do niečoho, kde postupnou ekonomickou a politickou závislosťou na cudzine, sme prišli o politickú a ekonomickú nezávislosť a svojbytnosť. A realita? Za cca 60-70 rokov budú Slováci menšinou vo vlastnom štáte. A nielen to. Postupne budú udupané všetky kultúrne či národné tradície, ktoré sa prenášali z pokolenia na pokolenie.

Už teraz, v rámci Európskej únie, máme najzločineckejších gaunerov a masových vrahov vo vysokej politike. Ani jeden štát v Európskej únii cez 80 percent dospelej populácie, občanov Slovenska, nevyhnal toľko detí a vnukov z vlastnej krajiny či ich pripravil o budúcnosť vo vlastnej krajine. Ani jeden štát v Európskej únii nenapáchal toľko zločinov proti ľudskosti voči vlastným občanom, ako Slovensko, v zastúpení politikov, pričom tieto zločiny sa naďalej páchajú a realizujú. Vo vykrádaní zdravotníctva sme sa stali absolútnou zločineckou a zlodejskou špičkou v Európskej únii. Každoročne predčasne pripravia o život niekoľko tisíc nevinných mužov, žien a detí. Ani na tie deťúrence neberú ohľad. Gény masových vrahov z POHG, ktoré má drvivá väčšina ponovembrových politikov jednoznačne dokazuje, že zločiny proti ľudskosti nimi páchané vo vojnovom období, realizujú pohrobkovia s ich génmi aj po Novembri 1989, len vápenky, rany do tyla, vypaľovanie osád, preniesli do predčasného doháňania k smrti cez vykrádanie zdravotníctva a ekonomické zločiny.

No máme tu z ich strany aj ďalšie zločiny proti ľudskosti. Nielen že cez ekonomiku bránili a bránia našim ženám rodiť deti, úmyselným nevytváraním podmienok pre rodinu a jej rozvoj, keď už v roku 2016 odborníci na túto tému otvorene povedali, ŽE AK SA DEMOGRAFICKÉ TRENDY NEZMENIA, A NIČ NENASVEDČUJE TOMU, ŽE BY SA MALI ZMENIŤ, SLOVENSKO ZAČNE OKOLO ROKU 2030 VYMIERAŤ. Pričom, paradoxne, po roku 1989 patrila slovenská spoločnosť k najmladším v Európe. Dnes rapídnou rýchlosťou smeruje k opačnému pólu. Starnutie našej populácie naberá na dynamike a stáva sa z neho nielen pálčivý problém, ale priamo smrtiaci problém. Keď si to ešte priblížime a položíme si otázku, kto bude na týchto dôchodcov a nezamestnaných robiť, na ich dôchodky a sociálne dávky, tak smrtiaci kruh sa uzatvára.

Keď si položíme otázku, kedy sa vlastne toto začalo, tak musíme ísť do obdobia, kedy protislovenský odpad, hrajúci sa na Slovákov a národovcov, v snahe zmocniť sa majetku ktorý im nepatril, ani sa na jeho budovaní nezúčastnili, založili tzv. zvrchovanú Slovenskú republiku, kde hlavné slovo mali mečiarovsko-slotovské protislovenské zberby. Pričom dnes je tu voči tejto koalícii usvedčujúci dôkaz – Pastiersky list z 3. 7. 1996, vydaný Konferenciou biskupov Slovenska a čítaný vo všetkých kostoloch, kde sa mimo iného píše aj toto – že v posledných rokoch dochádza na Slovensku k doteraz nevídanému poklesu pôrodnosti. Tento trend je taký prudký a hlboký, že by pri dlhšom pretrvávaní MOHOL VÁŽNE OHROZIŤ I SAMOTNÚ EXISTENCIU NÁRODA. Ak by pôrodnosť bola taká nízka alebo nižšia ako v roku 1995, počas života jednej generácie by sa počet obyvateľov Slovenska ZREDUKOVAL O 20 AŽ 25 PERCENT A POČAS TROCH GENERÁCII O VIAC NEŽ POLOVICU. (Takže sa dobre pozrime, kto vtedy vládol, kto sa to vlastne skrýval za Slovensko a jeho národ – pozn. autora V.P.)

Ako tvrdí prognostik SAV Vladimír Baláž v analýze Demografického vývoja na Slovensku v roku 2016, situácia na Slovensku so starnutím je ešte katastrofickejšia, ako naznačujú čísla štatistiky. Ako autor tohto článku kvôli objektivite musím konštatovať, že v týchto zločinoch pokračovali všetky ostatné koalície, a pokračuje sa v tom až po dnešok. Medzi ďalší závažný zločin voči vlastným slovenským občanom zo strany politikov patrí aj to, že za necelých 30 rokov dostali naše poľnohospodárstvo v sluhovskej spolupráci na perifériu, kde umožnili zahraničiu, aby si zo Slovenska urobili krajinu, kde vyvezú svoj treťotriedny odpad, ktorý by vo vlastných krajinách nedali žrať ani zvieratám.

Práve preto si myslím, že Slovensko nutne potrebuje nielen nový Február 1948, ako aj obdobu druhého Norimberského tribunálu, kde by mimo iného už nebola zneužitá robotnícka trieda, ako po Novembri 1989, kedy generálnym štrajkom v decembri 1989 poslúžili nielen tým, ktorí toto všetko napáchali a páchajú, poslúžili im ako komparz, ale aj ako prví, spoločne s dôchodcami, boli najviac postihnutí cez ekonomické zločiny.

Vladimír Pavlík


5.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 1. 2020, 18:17 avatar
roku 1989 sme sa mnohí s nádejou zúčastnili na fraške, ktorou ste si pripravili priestor
na niečo, o čom sa nám ani nesnívalo. Boli sme naivní.

Postupne ste za 23 rokov:

rozkradli a rozpredali všetko to, čo generácie Slovákov pracne budovali spoločne s bratmi Čechmi;
oklamali ste nás tzv.kupónovou privatizáciou;
obsadili ste si všetky miesta svojimi stranníkmi a začali ste nám hrať divadlo;
striedali ste sa vo vládach a stále ste len sľubovali, že už bude lepšie, len aby sme si uťahovali opasky, kým vy ste od rozkoše nevedeli, na čo ešte by ste míňali peniaze, ktoré ste nakradli;
vtiahli ste sem zahraničných investorov, vytvorili ste im skvelé podmienky a našich podnikateľov ste postupne zlikvidovali;
prijímali ste si zákony hlavne pre svoje potreby, aby ste pri každej krádeži alebo objavenej zločinnosti mohli povedať, že to všetko bolo v súlade so zákonmi tejto krajiny;
aby ste si boli istí, že sa vám nič nestane, kompletne ste si obsadili súdnictvo, prokuratúru a políciu;
dovolili ste, aby sa na pulty predajní dostali nezdravé potraviny – odpad, ktorý by
vo „vyspelých“ krajinách ľudia nekupovali;
z dôchodcov ste urobili žobrákov;
zničili ste naše poľnohospodárstvo a stali sme sa potravinovo závislou krajinou;
zdravotníctvo ste dostali na kolená a na jeho žalostnú úroveň doplácajú všetci občania;
za naše peniaze ste ozdravili banky, aby ste ich potom nevýhodne predali do zahraničia;
školstvo, na ktoré sme boli vcelku hrdí ste dostali do stavu, že zo škôl nám síce vychádzajú kvantá vysokoškolákov, ale nie vysokoškolsky vzdelaných ľudí, ktorí sa nevedia v živote uplatniť;
neviete spravovať krajinu, len zdierať obyvateľov, ktorí v zúfalstve páchajú sociálne samovraždy, nakoľko nevidia východisko zo situácie, do ktorej ste ich vy svojou nenažranosťou dostali;
vrcholom je vaša snaha o zapojenie Slovenska medzi krajiny s tzv. Juvenílnou justíciou, ktorá umožňuje odoberanie detí z rodín, čím priamo ohrozíte existenciu základnej jednotky nášho národa – rodiny.
My, občania Slovenska vyzývame vás, ktorí ste rozkradli a rozpredali náš štát, ktorí ste zodpovední za genocídu tohto národa, ktorí ste zodpovední za to, že slušní občania tohto štátu páchajú samovraždy pre situácie, do ktorých ste ich dostali svojou neschopnosťou a nenásytnosťou, ktorí z nás robíte novodobých otrokov – odíďte!

Vieme, že táto výzva na vašich bezcitných tvárach vyvolá len úsmev. Pokojne sa usmievajte. Nakoniec sa budeme usmievať my potom, keď sa vás zbavíme. Berte to ako výzvu k tomu, že môžete odísť bez toho, aby sa vám čokoľvek stalo. Opakujeme, odíďte a nič sa vám nestane! Ak tak neurobíte, sami ponesiete zodpovednosť za to, ako s vami obyvatelia tejto krajiny budú zaobchádzať. Nenádejajte sa, že vás budú súdiť vaši sudcovia podľa vašich zákonov. Budú vás súdiť ľudia, ktorých ste zbedačili a budú vás súdiť podľa vlastného zdravého rozumu. Sami sebe potom dávajte za vinu, ak s vami budú zaobchádzať tak, ako teraz zaobchádzate vy s nami. Hnev občanov, ktorých ste zahnali do slepej uličky, z ktorej nevidia iné východisko, bude možno krutý. Ukradli ste budúcnosť nám, ale najmä našim deťom a našim vnúčatám. Ste bezcitní a skorumpovaní. My vás tu nepotrebujeme a nechceme!

Začíname „Revolúciu proti tyranii“. Ak ste si doteraz boli istí, že sa vám nič nemôže stať, tak dnešným dňom sa váš pokojný spánok začne meniť na nočnú moru, ktorá vám bude pripomínať všetky krivdy, ktoré ste na vlastnom národe napáchali a stále páchate. Postupne budete vidieť, že to, čo teraz čítate a nad čím sa možno ešte stále usmievate sa začína meniť na pre vás hrozivú skutočnosť.

Od dnešného dňa všetci tí, ktorí sa zapoja do tejto Revolúcie proti tyranii začnú nosiť
na prsiach našu trikolóru. Táto naša trikolóra nás postupne zjednotí! Na začiatku nás bude zopár, ale postupne nás budete vídať stále viac. Nebudú to len dospelí, budú to najmä mladí, deti, starší občania, učitelia, lekári, postupne vojaci aj policajti, slovom všetci tí, ktorí vás už majú plné zuby. Budeme trpezliví a keď nás bude dostatok (a to vôbec nemusí trvať dlho), prejdeme do otvoreného boja. Vyhlásime generálny štrajk a vyjdeme do ulíc. Keď toto nastane a vy nebudete za hranicami tohto štátu, beda vám! Budeme vás súdiť ako najväčších zločincov, akých kedy táto krajina mala. Občania Slovenska vám ukážu, že slovenský národ je tu, prebúdza sa a nedá sa vami zotročiť! Vy ste nás dohnali do tohto stavu! Vy ste sa zapredali vidine bohatstva a moci. Lenže my toho už máme dosť! Už vám nebudeme trpieť vaše naprávosti, vašu zapredanosť, vašu nenažranosť.

Vyzývame všetkých mladých, ktorým nie je ľahostajné, akú majú budúcnosť: Zobuďte sa! Vašu budúcnosť vám ukradli. Pre vás neostane nič len beznádej, dlhy a doslova otroctvo
vo vlastnej krajine. Zamyslite sa nad týmito slovami.

Vyzývame novinárov, aby si rozmysleli, na ktorej strane budú stáť. Či za judášsky groš budú naďalej ohlupovať vlastný národ, alebo sa vzoprú svojim chlebodárcom. Ak budete naďalej pokračovať vo vedomom podporovaní lží a poloprávd za ktoré vás platia, sami sa zaradíde medzi tých, ktorých bude tento národ tvrdo súdiť! V tejto súvislosti táto výzva platí najmä pre pracovníkov verejnoprávneho Rozhlasu a televízie Slovenska, ktorá je zo zákona – národná, nezávislá, informačná, kultúrna a vzdelávacia inštitúcia, ktorá poskytuje službu verejnosti...

Vyzývame všetkých slušných a neskorumpovaných policajtov a vojakov, ktorí si tak ako my uvedomujú, že tento systém je chorý a potrebuje okamžitú zmenu, aby sa pridali na stranu slušných ľudí a nepoužili proti nim represívne prostriedky tak, ako to očakáva vládnuca elita. Aj vy ste občanmi tohto štátu aj vy ste rodičia, máte deti, vnúčatá, ktorým títo nenažranci ukradli budúcnosť. Aj vy si to uvedomujete! Ak zasiahnete proti vlastným občanom, dopustíte sa hrozného zločinu aj proti vlastným deťom, ktorým budete brať nádej na slušný život vo vlastnej krajine.

Vyzývame všetkých tých, ktorí boli a sú zneužívaní týmto režimom, aby sa prihlásili k tejto výzve a verejne sa dištancovali od tohto zhnitého systému.

Vyzývame týmto všetkých občanov tohto štátu, ktorí sa stotožňujú s touto výzvou, aby si na znak súhlasu pripli štužku – trikolóru, aby sme postupne cítili našu narastajúcu silu.

Na záver ešte raz vyzývame vás, ktorí sa považujete za elitu tohto národa a nie ste ničím iným, ako poslednou spodinou. Nepotrebujeme peniaze, o ktoré ste nás okradli, nepotrebujeme pomstu, len choďte preč! Vezmite si všetko to, čo ste nakradli a zmiznite! Každý deň bez vás bude požehnaním pre túto krajinu! Bez vás sa tu budeme mať len lepšie! Urobíme hrubú čiaru za minulosťou a začneme odznova, ale tento krát už bez vás!

V jednote je sila!

Slobodní Občania Slovenska


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2020, 18:21 avatar
www.diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Keď sa hyperslovak vydaril a syna chce nechať hladom skapať keď nezakročí exekutor na hyenu

PartOFgod 2. 7. 2019, 16:59
ja nemam nic a platim 330e dva mesiace po sebe som nezaplatil hned po vyzve exekutorky som zvysne vyzivne doplatil ale aj tak som mal na krku specialnu exekuciu s 3 rocnym plnenim. to znamena ze okrem vyzivneho 330 mesacne som platil 133 e odmenu exekutorke kazdy mesiac po dobu 3 rokov . 4800 eur odmena exekutorke pica vyebana skurvena nakazena


7.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 1. 2020, 18:24 avatar
Slovenská banánová republika a paródia právneho štátu z pohľadu bývalého agenta KGB

Formálne sa v ústave SR uvádza, že slobodné šírenie informácií a sloboda prejavu podľa čl.26 ods.1,2 sú zaručené. Po tom čo tento štát opäť začal zneužívať psychiatriu na umlčanie nežiadúcich, vyrábať politických väzňov a zatvárať ľudí za verbálne prejavy tomu už ale nikto neverí.

Tak ako všetko čo sa im nehodilo zatajovali Komunisti, rovnako to robia aj postkomunistickí demokrati. Obyčajný človek preto nevie čo pije a čo konzumuje. Prezidentka Čaputová vyzýva ľudí, aby verili šmejdom v polícii, prokuratúre a na súdoch, ktorí krivia zákon rovnako ako to robili fašisti a komunisti, česť výnimkám. Týmto zlodejským šmejdom poskytuje štát doživotnú ochranu.

Začnem potravinami, ktoré musíme konzumovať: Komunisti prikázali hnojiť umelými hnojivami, čiže jedmi vo veľkých dávkach až 3,5 tony na hektár. Riaditeľ Výskumného ústavu v Rovinke napadol ministra, že ľudí týmto zabíjajú. Minister, ho umlčal vyhlásením, že radšej rakovina ako hlad! Vtedy na jedného obyvateľa ČSSR pripadalo 42 árov ornej pôdy. Bol to už kritický stav pre zabezpečenie potravinovej sebestačnosti obyvateľstva Československa. Dnes ale naši narýchlo vykvasení demokrati vykrikujú, že chcú zákonom chrániť pôdu, pritom ale stavajú na najlepšej pôde a dovážajú 70% často pochybných potravín podradnej kvality zo zahraničia, často odpad.

Čo pijeme: podniky za komunistov chrlili nebezpečný odpad, ktorý dávali na úložiská, odkiaľ ich dážď zmýval do vodných zdrojov. V Skalici v podniku ZVL sa kalilo kyanidmi, čiže najprudšími jedmi a tieto boli rozhádzané po celom areáli ZVL, dovtedy pokým sa nimi neotrávila chemička Ing. Suchovská. Použité kyanidy sa vyvážali v sudoch na smetiská pri Movise, tehelni, pieskovni a za rybníkmi. V roku 1990 hygienik Chrupka v okrese Senica odcestoval na dovolenku a zastupujúci hygienik dal robiť v týchto lokalitách vrty, kde sa potvrdili stopy kyanidu v podzemných vodách. Okamžité volali hygienika Chrupku, ktorý zastupujúceho chemika odvolal a prikázal mu o tom podpísať mlčanlivosť. Taktiež v Karmelitánskej záhrade pod cintorínom v studniach sa našli stopy po mŕtvolách v podzemných vodách. Môjmu otcovi, buldozeristovi v TS Skalica, ktorý mal na starosti aj smetiská sa boli vyhrážať z ministerstva životného prostredia, pracovníci ministerstva, ktorí sa nechceli predstaviť, že ak prehovorí, že zahŕňal roky sudy s kyanidmi, zlikvidujú ho aj s rodinou. Ako agent KGB som sa začal o to zaujímať a keď som po prevrate v novembri 1989 o tom aj s dôkazmi informoval vládu SR ani mi neodpovedali a odignorovali to.

Aj preto dnes už aj deti majú rakoviny od narodenia, v dôsledku prijímania kontaminovanej vody a potravín!
Polícia a prokuratúra sú výkvetom zločinnosti. Minimálne 80 % zločinnosti utajujú a to čo sa dnes odkrylo po vražde novinára Kuciaka a jeho snúbenice, je len špičkou ľadovca. To kto bol hlavný objednávateľ sa verejnosť sotva dozvie.

Politika je svinstvo a politické vraždy nikto nikdy nevyšetrí.

Začnem Štefánikom, ktorého lietadlo dal Masaryk zostreliť. Za komunistov sme ako špióni nášli delostrelcov, ktorí potvrdili vraždu Štefánika.
Zaoberali sme sa aj prezidentom Tisom. Expertíza zistila, že aj jeho tajomník podpisoval odsun židov do koncentrákov. Tí čo sa tým zaoberali museli pod hrozbou smrti podpísať mlčanlivosť.
Nesmelo sa dostať von ani to, že sme zistili, že Gustáv Husák zabil svojho druha v Bratislave pri uskutočňovaní SNP.
Gottwald dal zavraždiť svojich spolupracovníkov ako napr.: Klementisa. Dal popraviť aj nevinnú Horákovú.
V 50 rokoch sa využívali kyanidové injekcie a dostali ich aj Gottwald a Stalin. Až po rokoch vyšlo najavo, že Stalin sám zomieral 2 dni. Jeho verní za dverami tŕpli či budú popravení. Presný rok si nepamätám , ale asi v roku 1978 nám špiónom KGB, prezident Husák podpísal beztrestnosť v zabíjaní, len aby sme udržali poriadok v ČSSR. To bola hrôza, robili sme na rozkaz poriadky v celom štáte, vo väzniciach, ministerstvách, staniciach Verejnej bezpečnosti (VB) a v armáde. Nikdy by neveril, akí špinavci nám vládli a akých aj dnes v tzv. demokracii znovu máme.

Bili sme esenbákov, dôstojníkov, štátnych úradníkov, komunistov, čo porušovali všetko a niektorí skončili vo väzeniach. Brežnev si upevňoval moc a dal likvidovať všetkých čo reptali proti nemu a socializmu. Ale eštebáci hnusné mučili a vraždili a tak na príkaz generála KGB sme to riešili a tvrdo ich za to trestali. Prenasledovaných eštebákmi sme na rozkaz generála prevádzali za hranice do Rakúska a Juhoslávie. Keby to zistili, zle by sme dopadli. Chcem povedať, že aj človek v akomkoľvek povolaní -špión ŠtB alebo KGB môže byť čestný a spravodlivý, ale boli aj krvaví diabli, ktorí sa nezastavili pred ničím, mučili a zabíjali tak ako aj v demokracii.
Za komunistov sme chytili špióna z Izraela, čiže Žida, ktorý vyhľadával zločincov z 2. sv. vojny. Pokiaľ generál vybavoval, čo s ním, ja som ho v hoteli 2 dni strážil. Vtedy mi povedal, že Hitler bol žid a židia nerobili len špekulovali ako sa obohatiť, čiže mali obchody a plno zlata. Kočovní Cigáni, ale len kradli, čiže boli pre 3 ríšu nepotrební rovnako ako Židia, ktorých zabavené zlato Hitler používal na výskum rakiet, a lietadiel. Tento špión -Žid mal veľké schopnosti, kreslil mi gestapákov SS za mlada a aj ako vyzerajú po 40 rokoch a preto sledoval na námestiach, železničných staniciach a na veľkých podujatiach ľudí, kde by sa gestapáci objavili. Z Moskvy prišiel príkaz ho prepustiť, lebo robí užitočnú prácu. Ešte mi hovoril ako partizáni strieľali obyvateľov obci, ktorí im nechceli pomáhať a tieto obce vypálili. Neveril som, ale ráz keď sme sa vracali z akcie a cestou zašli do krčmy na pivo v Klenovci, opitý starček v krčme hovoril ako za vojny znásilňoval najkrajšie dievčatá vypálených obcí. Hneď sme ho zaistili. Z Moskvy ale prišiel príkaz prepustiť ho a mlčať o zločinoch partizánov.

Takže nie je všetko biele a čisté o partizánoch ako sa o tom píše a hovorí! Dodávam, že Židia sa jeden a pol dňa radili ako sa v tzv. nežnej revolúcii dostať k moci a majetkom. Spojili sa s chartou 77. Ako agent som sľuboval v zámočku armádneho generála ministra obrany Martina Dzúra v Strašiciach, že aj životy máme ako špióni nasadzovať za koncentračný tábor 15 miliónov ľudí v ČSSR. Všetci mi tlieskali spolu s generálmi, Dzúrom, Valom, Kučerom, ktorí ma ale potom chceli zlikvidovať. Za život mažem ďakovať len špiónom KGB zo ZSSR. Mojich kolegov zastrelili pri akcii, a mňa chceli zastreliť, pretože som nemlčal o korupcii. Preto skorumpovaných ľudí a úplatky nenávidím z celého srdca!

Alexandra Dubčeka dali zavraždiť Klaus a Havel lebo im nepasoval do kariet v rozkrádaní. Vlado Mečiar dal zabiť Duckého, tiež Remiáša, ale toto sa riadne nevyšetrí, pretože politické vraždy sa nikdy nevyšetrili a títo si to ešte poistili. Prezident Kováč ochraňoval svojho syna zlodeja a podvodníka amnestiami. Prezident Schuster prešustroval Košice a na svoje výlety do Brazilie sme mu mi ako občania prispeli. Udelil milosť riaditeľke podniku LSA Skalica Florkovej, ktorá prešustrovala 2,5 miliardy sk. Jedno ložisko vyrobené za 30,-sk predávala Američanom za 1 dolár čiže asi vtedy 22-sk, čiže pod cenu, ale Schuster jej dal milosť- čestný to občan SR? Na jeho výlety do Ameriky a Číny prispeli aj tieto rozkrádačky.

Mečiar s Gašparovičom ukradli podľa SIS 42 miliard sk. Za to treba týchto zlodejov chrániť? Dodávam, že keď kradli -VSŽ Košice, Mečiar dal železiarne Rezešovi a urobil z neho železiarskeho magnáta. Rezeš sám sebe dal plat 42 000,-sk na hodinu, ale špióni KGB zisťovali všetky podrobnosti a zistili, že hodinový plat mal 70 000,-sk, čiže na účty Rezeša a Mečiara išli zisky. Mečiar hovoril, že jeho manželka podniká a tak podnikala v zahraničí, že do Švajčiarskej banky nosila peniaze z VSŽ. Veď ľudia v Trenčianskych Tepliciach ho nenavodia, čo tam vyvádza aj s dcérou a synom, dnes aj s vnúčatami a štát je bezmocný. Gašparovič si privlastnil Naftu Gbely, kde môj brat Jozef s kolegom z PZ znovu dali Naftu štátu. Milionár sa stal aj zo zlodeja Slotu, ktorý mal v sebe ešte toľko drzosti, že keď skončil v NRSR, išiel si na úrad práce požiadať podporu v nezamestnanosti hoci mal nakradnutých min. 9 miliard sk.

Zbohatlíci ako Ivan Kmotrík, ktorý z jedného vrecka dal peniaze do druhého, získal časť Skalických hôr a Skalickú nemocnicu.
Čiže štát kašle na zákonnosť, ústavnosť zatiaľ čo zlodeji a vgabundi majú zelenú ako v klasickej banánovej republike a partokracii! Nefungujú vláda SR, ministerstvá, súdy, Súdna rada, Exekútorska komora, Advokátská komora, polícia, prokuratúra, ani MÚ a OÚ, čiže nič, ale podľa prezidentky Čaputovej máme dôverovať skorumpovaným súdom, prokurátorom a polícii! Ako nemysliaci idioti, ktorí majú navyše aj šedý zákal a sú hluchí. Prezidentke zrejme nedošlo. Že z nás nielenže urobili s otrokov vo vlastnej krajine ale ešte k tomu chcú, aby sme slepo dôverovali zločincom z prokuratúry, justície a polície, ktorá je pred nimi v hlbokom predklone, zbabelo mlčí a vyšetruje len to čo jej prikážu zhora.

Najväčšie rozkrádanie je v nemocniciach, v armáde, na Úrade vlády a potom idú ďalší. Korupcia všade-prve je zdravotníctvo a druhé súdnictvo!

Asi Vás prekvapím: Biľák a spol. pozval vojská Varšavskej zmluvy do ČSSR, ale títo demokrati kričia okupanti, ale kto volal naše vojská do Iraku, Afganistanu,...? Čiže aj mi sme okupantmi! V Afganistane bojovali aj naše vojska so ZSSR, kde Bin-Ladina vyzbrojili Američania. Teraz v Afganistane bojujú aj naši vojaci , čiže za naše peniaze sme urobili okupantov z našich vojakov. Mnoho nás hovorí potichu,že cudzie vojská nemajú byť v cudzích štátoch. Vysvetlím Vám to po lopate: Vo Vašom byte, dome budú sa rozťahovať cudzí nepozvaní ľudia. Páčilo by sa vám to?

Za komunistov sme Varšavskú zmluvu platili: 1/2 ZSSR,1/4 ČSSR a 1/4 ostatné štáty: NDR, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko a ešte na Kubu išli milióny. Demokrati sa dnes chvália, že EÚ a NATO nám prispievajú, ale mi to 5x preplatíme v budúcnosti. K tomu tiež ekonomickí emigranti viac ako 95%, čiže obyvatelia štátu majú rozhodnúť s kým budú žiť a nie zapredajní úradníci EÚ! Pre obyčajných ľudí nič neurobili, len na nich parazitujú!

„Spolky sú čertove volky“, toto je stáročiami potvrdená pravda! Katolícka cirkev požehnávala vojny, predávali odpustky, farári znásilňujú deti, vyhlásovali za kacírov čarodejnice, ktoré upaľovali. Dnes nežiadúcich zbavujú svojprávnosti čiže svinstva na svinstva sa robia aj dnes. Mafie, úžerníkov komunisti stíhali, ale demokrati z nich robia novodobé modly a falošné idoly ako z agenta ŠtB a konfidenta Antona Srholca, reg. č. 12028, krycím menom Skala.

Bývalých eštébakov, ktorí zakladali finančné skupiny, máme na rôznych vplyvných postoch štátu preto právnym štátom nemôžeme byť! Stačí sa pozrieť do ČR, kde spolupracovník ŠtB s krycím menom Bureš je premiérom!

Sudcom sa budem venovať v inej časti. Naši demokrati hľadajú špinavosti v minulosti, ale dnes v prítomnosti sú o 100% väčšie svinstvá ako v minulosti, ale boja sa ozvať. Niektorí poslanci ako Matovič a iní, to ale nikdy nedotiahnu do konca, čiže uprostred cesty zastanú. Boja sa našej polície, čiže novodobého gestapa, lebo títo zákonnosť, pravdu utláčajú ako fašisti.

Ja som bol aj za komunistov živel, ktorý organizoval vtedy zakázaný štrajk a komunisti so žandármi, prokurátormi bláznili, ale nemohli mi nič urobiť, lebo prezident Husák nám agentom KGB dal beztrestnosť a tak sa mi dnes mstia po 30 rokoch ako sudcovia Silavecká s Ilavským, skorumpovaní počas celého života, ktorí odsúdili nevinných ľudí, čo chceli prejsť cez vykopaný tunel pod plot s ostnatého drôtu do Rakúska pri Moravskom Jáne.

Demokrati viete koľko eštebáckych svíň súdi a koľko je eštebáckych sviň na prokuratúre a v štátnych službách? Tam začnite demokraciu aplikovať! Koľko svíň demokratických, nezákonných a neústavných pracuje v tzv. „demokracii"? Ak s nimi urobíte poriadky potom môžete začať od začiatku budovať demokraciu a právny štát!

Viete prečo padol socializmus? Lebo západ nás ekonomický zničil. V roku 1988 sme predali už len niekoľko ton semtexu a 40 tankov Líbyi a to bolo všetko. Nesmie sa povedať, že opilec Havel zničil ekonomický Slovensko lebo západ nám zakázal vyrábať zbrane. Stali sme sa lacnou pracovnou silou pre západ, čiže opäť len otroci! Báseň ,,Morho" nás Slovákov vyzýva, aby sme neboli otrokmi a v hymne SR nás Janko Matuška vyzýva, aby sme sa už prebudili, ale mi ešte dnes spíme a bezprávie trpíme ako zvieratá týrané v hyenistickej partokracii! Spravodlivosť a vymožiteľnosť práva v SR sú naďalej utlačované ako vo fašizme!

V Skalici dňa 8.1.2020
Juraj Šnajder st., Bulharská 7, 909 01 Skalica-novodobé Kocúrkovo!


8.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 1. 2020, 18:28 avatar
A preto pojdete do pice svinskym krokom vy spiny zvratene


9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   28. 1. 2020, 18:30 avatar
Ale to už budeš ty v Leopoldove alimenty odrábať

PartOFgod 2. 7. 2019, 16:59
ja nemam nic a platim 330e dva mesiace po sebe som nezaplatil hned po vyzve exekutorky som zvysne vyzivne doplatil ale aj tak som mal na krku specialnu exekuciu s 3 rocnym plnenim. to znamena ze okrem vyzivneho 330 mesacne som platil 133 e odmenu exekutorke kazdy mesiac po dobu 3 rokov . 4800 eur odmena exekutorke pica vyebana skurvena nakazena

Malo mi plati


10.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   28. 1. 2020, 18:31 avatar
Ty pojdes prvy ty smrad co aj so svojou uderkou otravili klamstvom a polopravdami celu spolocnost


11.
označiť príspevok

ardun muž
   28. 1. 2020, 18:32 avatar
Ty si ako spoločnosť ??? Ty prasa                 


12.
označiť príspevok

gabriel pb
   29. 1. 2020, 01:54 avatar
prvá podmienka nestratiť seba
druhá podmienka, myslieť na svetlo, nesmie sa stať, že máte peniažky a neviete si kúpiť lampu alebo žiarovku

Colbie Caillat - Brighter Than The Sun
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Svojich priateľov chváľ verejne, ale kritizuj medzi štyrmi očami.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(91 920 bytes in 0,485 seconds)