Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Ako sa stať DJ a ako dostať licenciu a kde sa nachádza SOZS a či mažem hrat keď mám 14 až 15 rokov .

2
reakcií
2461
prečítaní
Tému 9. septembra 2011, 15:14 založil LoloBRICITA.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

LoloBRICITA muž
   9. 9. 2011, 15:14 avatar
pomožte my milujem hudbu

2.
označiť príspevok

Ranexill muž
   9. 9. 2011, 15:15 avatar
tebe pomoze len ked si udries hlavu, aby ti preplo))))

3.
označiť príspevok

Mr.Cholesterol muž
   10. 9. 2011, 13:22 avatar
co je na tom ze potencionalne dievca ma zalubu
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:03,  To nieje kontrola. Každý je korumpovateľný. Iba naivný sa spolieha lenna jeden tok...
dnes, 12:00,  Prečo sa o tom Rusku tu stále hovorí. ..
dnes, 11:57,  havran prečo máš zase USA ??? Ano USA má dlh niečo cez 100% hdp ani náhodou sa však tento...
dnes, 11:56,  Z toho plesnivého centového chlebíka a sladkej nevedomosti gŕca od rána do večera....
dnes, 11:54,  (2) Osvietený, pre deflektor Tvojho typu žiadny, ani ten najmodernejší, spojler Ti...
dnes, 11:54,  ...maringotke...
dnes, 11:53,  Zober zodpovednosť do vlastných rúk a izoluj sa v svojej marigotke. / Inak ťa izolujú na...
dnes, 11:46,  Zodpovednosť slävänov v Rusku je iná ako naše 2 metrové odstupy. Tam nie je najmenšia...
dnes, 11:45,  Náš haluzický príživník už dlhý čas žije zo sociálky. A nevydáva. Už ani na...
dnes, 11:44,  Ruský ľud vložil svoju dôveru do láskavých dlaní rozvážneho Vodcu a preto v Rusku paniku...
dnes, 11:44,  ten naš podarený jarabak si fakt myslí, že si ich len tak natlacia, ešte aj tu farbu si...
dnes, 11:40,  náš jarabák sa pýta, lebo chce vedieť, či sme takí mudri ako on.....a čudak zistuje že...
dnes, 11:34,  djjaro ako vidíš, komunizmus a socializmus nie je moja ústredná téma, prejdi si moje...
dnes, 11:28,  Osvietený - vidíš debilko, ja nemám problém s preklepmi, ale ty máš problém s čítaním...
dnes, 11:26,  Osvietený- ten dlh maju občania USA , veď za čo by ich držali pod kontrólou banky? Fakt si...
dnes, 11:26,  Opak je alternatíva pravdy Fungovanie Hlavných správ,nemá žiadnu editorskú spätnú...
dnes, 11:25,  Tlačová agentúra Slovenskej republiky TASR bola donedávna štátnou organizáciou, až 23....
dnes, 11:20,  havran tvoja komunikácia ma zabava citujem ťa Fakt dnes nie si vo forme Chujko nerád...
dnes, 11:19,  Presne tak isto, ako oficiálne média, ktoré získavajú info zo spravodajskych agentúr,...
dnes, 11:19,  Osvietený - chyba je v tvojich optických senzoroch, možno ti zle snímajú modru, Ja mám rád...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Čo si nevysvetlil slovami, palicou nevyjasníš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(52 472 bytes in 1,719 seconds)