hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

Ako sa správne rozhodnúť medzi 2 mužmi

príspevkov
6
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 24.1.2013 23:20
posledná zmena 26.1.2013 16:46
1
24.01.2013, 23:20
Ahojte, môj problém spočíva v tom, že som istý čas nemala nikoho a teraz mám zrazu 2 a neviem sa sama rozhodnúť. Môj prvý kamarát sa volá Marek je úžasný chová sa ku mne pekne, bráva ma von, je odomňa starší.Galantný, starostlivý, fešák. Ale po 5 mesiacoch kavičkovania sa nemal k ničomu ani pusa, dotyk, nič. Splní mi čo mi na očiach vidí, pomáha mi...
Druhý je Peter ten ma zas až moc che. Je mi s ním dobre, celé večery pozeráme filmy, smejeme sa, máme si nonstop čo povedať. Hovorí ako sa chce usadiť a zmeniť svoj život, že už ho nebaví hýriť... ale nakoľko?myslí to vážne? Vidím v ňom veľký záujem. Ale najviac ma odrádza, že má bohatých rodičov a sem tam býva povýšenecký. Nie voči mne ale rečami ako sa rozpráva o peniazoch s inými. Mal už veľa báb kvôli peniazom a ani sa netají tým, že ich mal vééééééľa, ale stále mi hovorí, že so mnou je to iné, lebo mňa má rád a vie si so mnou predtaviť budúcnosť a pri mne by nikoho iného nepotreboval a podobné sladké reči. Už som aj moji dilemu chcela ukončiť, že sa na Mareky vykašlem, keď som mu zrejme ľahostajná, ale príde mi to tak, že keď sa dozvedel o Petrovi tak prejavil väčší záujem, ozýva sa viac a je ku mne ešte pozornejší. Neviem už ako ho mám nechať sa prejaviť nechcem ho uháňať...
none
2
24.01.2013, 23:54
...nájdi si tretieho ,🙂
none
3
25.01.2013, 00:14
netráp sa, vyber toho ktorý nechrápe...)))
none
4
25.01.2013, 00:18
Daj im tri úlohy a ktorý sa vráti živý, toho si nechaj
none
5
25.01.2013, 09:39
Kedysi sa to dalo rozhodnúť hodením koruny, teraz neviem či to platí aj s euráčom.......
none
6
26.01.2013, 16:46
Si nerozhodna, takze v oboch pripadoch budes len priveskom na klucoch, a vztah ti nebude fungovat a z dlhodobeho hladiska nebudes stastna a iba sa sklames (sama v sebe, aj ked to bude vyzerat, ze v tom muzovi)
Odpoved : ziaden z nich, hladaj samu seba.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 88 160 B vygenerované za : 0.106 s unikátne zobrazenia tém : 36 507 unikátne zobrazenia blogov : 545 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz 1. Vytvor si rozpočet 2. Pokús sa míňať len do výšky svojho príjmu 3. Zabaľ si svoj obed (nekupuj v reštaurácii) 4. Nejedz toľko 5. Šetri na elektrine 6. Prestaň fajčiť 7. Choď pešo, bic...

citát dňa :

Nadmerné upieranie sa o ideály brzdí vlastný intelektuálny rast!