hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  šport  /  téma

Ako sa mám a čo ma teší 52

príspevkov
1
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 3.2.2022 22:13 Nikto a nič
posledná zmena 3.2.2022 22:13
1
03.02.2022, 22:13
Ako sa mám a čo ma teší 52

Ahoj

Dnes Som bol po 300 rokoch v spoločnosti ľudí a verejnosti. Totiž otvorila sa nová šachová klubovňa, ktorá však vyžaduje menšie úpravy, skor rekonštrukciu. Bol Som pozrieť, kde v ktorých končinách náš klub má útočisko. Momentálne k dispozícii je jedna hracia miestnosť, ostatné sú na brigádu.

Píšem ohľadom toho, že aké dojmy a pocity z tohto mám. Tak v podstate, čo sa týka priestorov, sa na ne teším a klub momentálne rieši financovanie a (ne)platičov, a aj robí nový nábor. V klube bude možné robiť aj malé turnaje.

Čo sa týka duše mojej a jej pár ročná tichá pauza mimo spoločnosť a verejnosť, mi fakticky prospela. Zpozoroval Som totiž, že pri ruchu viac hlasov a slov, ktoré akoby viedli polylóg, sa ma, teda duše mojej, nič (ne)týka a (ne)dotýka. Pri rozhovoroch Som taktiež spozoroval, pri počúvaní, ako myseľ moja odbočovala od témy, začala svojvoľne snívať a fantazírovať o konkrétnej veci, o ktorú Som (ne)dával najavo, a v zápätí pri jej (u)vedomení Som sa vracial späť do prítomného oKamihu, k rozhovoru.

Na veľa rozhovorov Som (ne)reagoval, (ne)prejavoval Som sa tak a (po)nechal Som tak hovoriacich, aby sa vyjadrili. Neskorej Som sa dobre porozprával z Jarom, viedli sme dialóg. Z mojej strany tento dialóg, mi prospel. Je to doba, čo Som hubu (ne)otvoril.

Ale musím utrieť (ne)čistú dušu moju, je pravda, že za ňu Som plno zodpovedný, reprezentuje (u)trpiace sa bytosti. V niektorých situáciach, či za šachovnicou, alebo pri rozhovoroch, podávala eCHo, bez parafrázovania. Tým eCHom bolo slovo "dement", neskorej, keď Som tento pojem dekódoval, (ne)čistá duša moja mala na mysli výraz "retard".

Je pravda, že v niektorých situácich sa tak cítim, že mi to trošku dlhšie trvá, kým mi to zapne. Pri rozhovoroch, je to spätné pretáčanie magnetonovej pásky a pri šachoch niekoľko krát opakovanie budúcej pozície na šachovnici.

Želám a prajem vám veľa pochopenia v živote a veľa radostných chvíľ v spoločnosti ľudí a verejnosti, ktorej ste účastníkom. S pozdravom:

vrana
štvrtok 03. 02. 2022 22:02
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 81 186 B vygenerované za : 0.096 s unikátne zobrazenia tém : 49 602 unikátne zobrazenia blogov : 875 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz JA žijem v skvelom svete 😉 Svet je taký, aký si spravíš 😉 Ak vyhodíš zo svojho sveta všetkých negativistov, vypneš tv, prestaneš sa venovať "koncom sveta" a ďalším takýmto aktivitám...

citát dňa :

„Kreativita je vynaliezanie, experimentovanie, riskovanie, porušovanie pravidiel, robenie chýb a radosť z toho všetkého.“ Mary Lou Cook