hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Ako sa mám a čo ma teší 42

príspevkov
2
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 9.8.2021 15:25 Nikto a nič
posledná zmena 9.8.2021 22:04
1
09.08.2021, 15:25
Ako sa mám a čo ma teší 42

Ahoj

Včera Som urobil závažné rozhodnutie, ktoré sa týkalo (ne)Bytia. Jelikož z jedných cieľov bola porážka, smrť a poprava Bytia a všetko okolo neho, Som vyčistil, povymazával komplet poznámkový blok OneNote. Blog na webe. Ostala tak ničota a prázdnota.

V OneNote Som tak zaznamenával jak poznámky s kníh, tak i moje myšlienky. Držal sa necelých dva roky. Teraz Som nahodil nový dizajn a témy, ktorým sa chcem venovať. Je to vlastne pokračovanie toho čo do teraz, len Som oslobodil (ne)Bytie od Bytia.

V organizéry Som sa tak oslobodil od meditácii, kontemplacií, vizualizovaní, manifestovaní, modlitieb a (od)púšťaní, dýchaní prány..., ktoré Som robil do teraz po dobu štyroch rokov. Oslobodil Som tak prefázované prechádzky, ktoré spočívali vo štyroch fázach došlapnutí chodidla o zem. Oslobodil Som sa od (seba)uvedomujúceho sa Bytia pri bežných pohybových činností.

Ostalo len (ne)Bytie, ktoré (ne)má potrebu si seba uvedomovať. Ostalo len splynutie jemných krehkých energetických tiel MP a ŽP v jedno (ne)telo, v jedno vedomie, v jednu (ne)myseľ, v jednu čistú myseľ, v harmóniu. Ostalo len (roz)víjanie nirvanického jemného krehkého energetického tela.

Či sa bude v najbližšej dobe jednať o výrazný míľnik v mojom živote ukáže čas. Takýchto myľníkov, symbolov premeny mám zatiaľ zo tri.

Želám a prajem vám veľa pochopení v živote a veľa zdravíčka a šťastíčka. S pozdravom:

Nikto a nič.
none
2
09.08.2021, 22:04
Jo, jo

opať z mäsa a kostí
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 86 523 B vygenerované za : 0.145 s unikátne zobrazenia tém : 50 320 unikátne zobrazenia blogov : 898 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Poviem to na príklade svojom 😉 Keď píšem, že SOM bol v "pekle", tak sa tým nemyslí, že SOM vycestoval na planétu plnú ohňa, kde pobehovali čertovia s rohmi a "Satanom" ako ich šéfom ...

citát dňa :

Ak v živote nájdeš cestu bez prekážok, tak pravdepodobne nevedie nikam.