hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

Ako sa dnes mám 22

príspevkov
7
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 10.5.2021 17:28 Dušan Fajnor
posledná zmena 11.5.2021 14:53
1
10.05.2021, 17:28
Ako sa dnes mám 22

Ahoj

Dni plynú ako na bežiacom páse. Snažím sa denne porobiť v záhrade aspoň jeden záhon i keď na (pol)hodiny na deň. Je to okopávanie a trhanie buriny pre mňa dosť náročné. Tak isto aj rýľovanie.

Začala nám druhá jarná sezóna, treba sa motať aj v záhrade. Altánok ešte nieje prichystaný, ale k tomu sa postupne dostaneme.

V domácnosti z pohybu mám len miernejšie upratovanie, ako umivanie riadu, či dvojtýždňové vysávanie a utieranie prachu. Hygienu robím zatiaľ len raz týždenne. Nákupy potravín, tých menších, sú pravidelné.

Ináč doma celé dni vysedávam a venujem sa svojmu programu, režimu. Momentálne opakujem kurzy s HTML/CSS. Cieľ je si naprogramovať samostatne dva, tri webové stránky, aby Som mohol povedať, že sa v tom vyznám.

Dosť ma chytila jedna hra a to Art of War 3. Je to Android aplikácia a je to strategická vojnová hra, kde vylepšuje jednotky a továrne, budujeme základňu, kde cieľom hry je zničiť tú súperovu. Hrá sa na rôznych mapách a je tu aj veľa bot misií.

Čo sa týka mojej búdky, teda mozgovne, myseľ a vedomie my šlape v starých koľajách. Po Tom, čo Som porazil pred pár rokmi Insomniu spávam dobre. Psychopatogicky (ne)evidujem v posledných rokoch žiadne psychózy, bludy a halucinácie.

Čo sa týka fyzičky, tak sa snažím, ale je toho minimum na deň. Želám a prajem vám veľa zdravia a príjemných chvíľ v týchto slnečných dňoch. S pozdravom:

Dušan

odkaz

👍: Scarlette
none
2
10.05.2021, 21:46
Na insomniu som odborníčka. Kto ma volal?
none
3
11.05.2021, 00:06
Ninka, daj mi pusu a zaspím. =}
none
4
11.05.2021, 00:08
Dušane, ty si milý. .. Ja záhradku milujem.
none
6
11.05.2021, 14:53
Lejla
No keď ju máme, tak ju aj nejako využiť, nie? A navyše tu máme altánok, kde sa zmestia dve rodiny aj s deťmi
none
7
11.05.2021, 14:53
Ninka
Ja Som na Insomniu použil krucifix
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 94 088 B vygenerované za : 0.072 s unikátne zobrazenia tém : 47 471 unikátne zobrazenia blogov : 791 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Možno si myslíš, že programovanie je náročná činnosť a vyžaduje si nejaké špeciálne zručnosti... Ale nie je to celkom tak... Snáď každý z nás denno-denne programuje a ani si to neuvedomuje... Chceš ...

citát dňa :

Iniciatívny hlupák je horší ako triedny nepriateľ!