Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Ako Rusko ohrozuje Slovensko a NATO?

46
reakcií
2011
prečítaní
Tému 13. apríla 2015, 22:47 založil Kasafran.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Kasafran
   13. 4. 2015, 22:47 avatar
Odpoveď na túto otázku sa pokúša zodpovedať Róbert Matejovič v úvodníku najnovšieho čísla časopisu Dimenzie...
Časopis je už v predaji.

Slovensko by malo byť neutrálne a malo by vystúpiť z NATO. Táto aliancia dlhodobo nepresadzuje mierové riešenie sporov v duchu Charty OSN. Naopak, zamotáva sa čoraz viac do geopolitických hier USA a začína ohrozovať aj bezpečnosť občanov Slovenska. Ako? Pripravuje ich na možnú vojnu proti Rusku. Z tohto pohľadu nie je dôležité hovoriť iba o budovaní či nebudovaní tzv. logistických centier a vojenských základní NATO na území Slovenska. Oveľa dôležitejšie je opýtať sa ministra obrany Martina Glváča a prezidenta Andreja Kisku, či súčasné Rusko ohrozuje Slovensko a bezpečnosť ďalších európskych členských štátov Severoatlantickej aliancie. Ak ohrozuje, mali by povedať ako. A v tejto súvislosti vysvetliť, či vojenské základne NATO na Slovensku budú v réžii iba Ozbrojených síl Slovenskej republiky alebo aj v réžii napríklad americkej armády, či budú mať útočný alebo obranný charakter...

Pokračovanie:
www.casopisdimenzie.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí bystrik, Kaies


2.
označiť príspevok

bystrik muž
   14. 4. 2015, 06:44 avatar
Som tiež za neutralitu---- 
Súhlasí Kasafran


4.
označiť príspevok

milicano
   14. 4. 2015, 07:12 avatar
som tiež za neutralizovanie všetkých extremnych fanatikov - politických aj náboženských
Súhlasí ranexil, Kasafran


3.
označiť príspevok

elemír muž
   14. 4. 2015, 07:05 avatar
Rusko ohrotuje nato a a slovensko presne tak, ako ohrozilo Ukrajinu, ako suverenny neutrálny štát, a preto ukrajina už zmenila štatut neutrality, . Nemôže žiadnaarmáda na svetevstúpiť na uzemie iného štátu bez jeho súhlasu. Ato že to nie je ruská armáda, čoi je na ukrajine, to je iba Putinova propaganda. Ani v SNP nemohla byť silnejšia armáda, ako bola slovenská, tam tajk isto boli rusi zásluhou komunistov a komunisti podporujú a rozširujú putinovú propagandu, aby znova mohli získať naše územie.
Iba idiot si nedokáže neuvedomiť, ža vystúpiť z nato a byť neutrálny znamená zahodiť zbrane, ak vôbec nejaké máme a a spolľahnúť sa na to že našu neutralitu budú akceprovať Rusi ???????? To je pre debilov, ale slovenskí komunisti sa toho nevzdajú, laebo to je ich jediná šanca, ako by si mohli zopakovať 68 rok. Ale čo z toho mali v tom 68, že nás predali rusom, párkorún navyše ako my, ale o koľko prišli a o kolko sme muselis nimi všetci prísť, stačí sa dnes pozrieť do západnej europy, kde sú oni, a kde sme zostali my v riti do teraz a kdeže len ešte sú tri kopy hnoja a ešte až potom niekde Rusi.
Američani súna západe aby udržali vysoký štandart životnej úrovne o ktorej sa nám nebudesnívať najmenej sto rokov a rusi hladujú a nemjú inú možnosť, len zobraťdo ruky zbraň a rabovať, inak im hriozí ďaľší hladomor.
Vojna nie je tam, kde sú zbrane NATO, vojna bude tam, kde zbrane nebudú , toto si nevedia uvedomiť idioti. Rusi nemajú zbrane propti NATO auchrániť takému mlému štátu to hovno aspom, čo teraz máme, je jedine pod ochranou silnejšiho nato.
Pourite sa tristo razy na západ, čo je po američanoch a pozrite sa raz na ukrajinui, čo je po rusoch, zbytočne zabití ľudia, zbytočne zničené domy, na ktoré boli hypotéky a nie sú doteraz splatené.
Zase chcete ploty zortročiť národ a kto sa priblíži k plotu bude zabitý,veď to je fašizmus, to sa presne robilo v koncentrákoch a oni urobil v 68 koncentrák z celej Varšavskej zmluvy a platy 20 razy nižšie a v obchodoch rady na toaletný papier ???? Čo ste pozabúdali ???
/ýtate sa ako ohrozuje rusko slovensko, presne ako ohrozilo ukrajinu a presne ako nás ohrozilo v 68 a koľko sme za to museli zaplatiť.

S takýámito debilinami na mňa nechoďte, bol,som pred 68 aj v rusku a bol som qj v západnom nemecku a to pracovne, a nie na nejakých turostických destináciách v rusku pre zahraničných hostí, ja som bol tam, kde zahraničný hostia nemali nikdy prístup, bol som ako technik ohľadne výstavby opravovne kompresorov na plynovod, ktorú sme mali stavať.

Ľudia neblázniute, máte otočený rebrík naopak, treba sa schovať pod silnejšieho a toho, čo viac v živote dokázal, čo tam potom, kto ich bude spravovať, to sú komunistické žvásty, lebo komunisti nikoho nepustili nikdy k moci a to chcú znova opakovať, im ide len o moc, dostať sa k moci pomocou širokých robotníckych más znova a znova potom robotníkov vykorisťovaťm, ako to bolo do 89 roku.

Zodpovednosť za túto širokú a špinavú Putinovkú propagamndu naesú na slovemnsku predovšetkým komunisti a komunisti sú na vine , že sme tu mali 40 rokov rusov a nemohli smeš dosiahnúť to, čo dosuiahli robotníci tzam, kde boli američani.
Robotníci nedajte s odrbať a rozmýšľajte tým, čo máte v kuchyni na stole a sprosté reči nechajte pre idiotiov. Rozmýšľajte podľa toho, čo máte v peňaženke vy a čo tam má americký, či nemecký robotník, zločinci sú na obochstranách a američani zločinjnosť nezakrývajú a je známa celému svetu, ale rusi ju zakrývajú akto je potom väčšia spínqa, ten čo zakrýva, alebo ten čo povie všetko a ten druhú naopak to zneužije a seba posvätí tým, že svoje zločiny zatají.
A ešte niečo, toto je politika nie ruských robotníkov, qako ste vy robotníci na slovensku, toto je politika Putina a ostatných zbohatlíkov v rusku, sami ste bioli proti buržujom a čo sú títo zločinci, čo okrádajú svet a ruských robotníkov. kto uverí ruskej putinovej propagande, v prvom rade poškodí ruského robotníka, putin vládne bezohľadu na názory robotníkov, tak ako vládnu všetci komunisti sveta, že robotníkov potrebujú na to dostať sa prvý raz k moci a potom už len hrstka ustredného výboru rozhoduje o všetkom.
Na toto ste už dávno zabudli, alebo ste tak mladí, že ste to nezažili ?

Takto lacno a trápne sa pchať do papule šelmy a keby to tu už raz nebolo ?

NEUTRALITA JE SAMOVRAŽDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! výSKLEDOK - DNEšNá UIKRAJINA !!!!!!!!!!!

Je dopbrá len Rusom a ani nie naším komunistom, ktorí mui to uzatiaľ žerú, ale potom budeme všetci za jedným ostnantým drôtom, ako to, tu už bolo.
Nehľadte na renomované časopisy, hľadte na to,čo majú za sebou rusi a čo ostáva po aMERIčANOCH A AK VIDíTE ZLOčINY AMERIKY, TAK SA NEZABUDNITE POZRIEť NA ZLOčINY rUSKA !!!!!!!!!!
Ukrajina doplatila za svoju neutralitu strašným spôsobom, to iba idiot nemôže nevidieť


8.
označiť príspevok

clear1 muž
   14. 4. 2015, 13:32 avatar
"Nemôže žiadnaarmáda na svetevstúpiť na uzemie iného štátu bez jeho súhlasu. Ato že to nie je ruská armáda, čoi je na ukrajine, to je iba Putinova propaganda."

elemír netáraj, pred pár dňami to potvrdil aj šéf Francúzskych tajných - žiadna Ruská armáda sa na Ukrajine nenachádza, a ani neplánovala inváziu. Ale Ty ako vždy, a samozrejme bez jediného dôkazu, budeš tvrdiť opak..
Súhlasí Aranjes, Kasafran


12.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 4. 2015, 13:47 avatar
Clear, ale toto ma celkom zaujima. Daj sem nejaky link na tu francuzsku picovinu.


13.
označiť príspevok

clear1 muž
   14. 4. 2015, 13:50 avatar


16.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 4. 2015, 13:57 avatar
ANo, s tym sa da suhlasit. Francuzi vzdy hrali vlastne husle vramci NATO, kedze sami seba pokladaju za imperialnu velmoc.
Dokonca navzdory tomu, ze boli v NATO, neboli podriadeni veleniu NATO- teda do isteho casu, myslim, ze nejake roky dozadu sa z ekonomickych dovodov, ci politickych vratili pod velenie NATO.
ANo, velenie NATO, je system fungujuci naprospech zaujmov USA. O tom snad nik nepochybuje.
Recicky okolo su recickami pre bezneho clvoeka.
Ale verit Rusom? To uz staci...je to ako zly vtip. Mafisticky stat, ktory je dnes tam, dke boli USA v casoch, ked bola probohicia.


17.
označiť príspevok

clear1 muž
   14. 4. 2015, 13:59 avatar
Vykašli sa na rečičky okolo. Je Ruská army na Ukrajine ? Nie je. Hotové, nie je čo viac riešiť
Súhlasí Aranjes, J.Tull, Kasafran


18.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 4. 2015, 14:01 avatar
Ja toto neviem. Oficialne by si to jakziv nemohli dovolit.
Skor ma udivuje agresivita ukrajinskej vlady. Nemal by sa s nou nik spolcovat a mali by sme ich poslat do hajzlu.
Súhlasí clear1, J.Tull


20.
označiť príspevok

clear1 muž
   14. 4. 2015, 14:07 avatar
ale čo si, my im ešte budeme posielať miliardy, ktoré nikdy nedostaneme späť. Pred pár dňami chcel Jaceňuk po veriteľoch (čiže aj po EU) aby Ukrajine odpísali 15 miliárd z dlhu. Len tak, pre pekné oči. A pár dní pred tým Ukrajina požadovala ďalšie peniaze. Sa zbláznili asi. A dementori v Eu-parlamente tiež, že im idú posielať ďalšie prachy. Štáty v EU majú problémy, ale im pomáhať nebudeme, pomôžme debilom v Kyjeve, aby mohli nakúpiť ďalšie zbrane a zabíjať nimi civilistov ešte efektívnejšie..
Súhlasí Mirante


21.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 4. 2015, 14:36 avatar
Tu je zaujem o ich krajinu. Zda sa byt lahkou obetou. Velka sila obyvatelstva, vela pody, realtivne prijemne klima.
Ak sa dostanu pod kontrolu zapadu uplne, budu vyhodnejsi nez cina.
Nic ien by som za tym nehladal.


22.
označiť príspevok

Bombolo
   14. 4. 2015, 14:43 avatar
21 veď to bolo jasné od začiatku..UA nepotrebujú v EU...EU zaujíma iba veľký spotrebiteľský trh,nerastné bohatstvo a pôda...a ukrajinci ako otroci makajúci pre západ
Súhlasí Kasafran


24.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 4. 2015, 15:07 avatar
aky spotrebitelsky trh???
To nie.
Dnes maju spotrebu mensiu nez my na svk. Su len potencialnym trhom. Ale je zname, ze kazdy z tychto pazmrdov operuje vo vyhladoch 50 a viacej rokov.


29.
označiť príspevok

ardzun muž
   14. 4. 2015, 18:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.30.
označiť príspevok

Slušný človek muž
   14. 4. 2015, 18:23 avatar
Ardzun, tak ako je to teda. Ty tvrdíš, že na Ukrajine nie je regulérna ruská armáda, Clear ale hovoril, že Rusi uznávajú, že na Kryme mali niekoľkotisícovú ruskú základňu.


31.
označiť príspevok

Linda žena
   14. 4. 2015, 18:57 avatar
Rusko platilo Ukrajine prenájom za základňu v Krymskom Sevastopole...
www.tvnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk.-mozno-uz-nebudu?__TUU7NTQxOzAyNDUgcXFzYDhlNTYyXndhZHE=xxcypjjo
ročne a to nie malý peniaz 


32.
označiť príspevok

J.Tull
   14. 4. 2015, 19:50 avatar
Slušný človek, ako je to teda? ardzun niekde tvrdil, že na Kryme nemali (už ju nemajú? ) Rusi vojenskú základňu?  ...alebo tvrdil, "že na Ukrajine nie je ruská regulárna armáda" ...pokiaľ som tomu dobre porozumel myslel v kontexte s dnešnou občianskou vojnou... nevyčítal predsa podobné americké (nie NATO) základne či už v Kosove, v Nemecku... po celom svete...


33.
označiť príspevok

ardzun muž
   14. 4. 2015, 20:04

Príspevok bol vymazaný administrátorom.35.
označiť príspevok

elemír muž
   15. 4. 2015, 00:12 avatar
Tisíc kilometrov naokolo nikoho iného nieto , ale vy to nemôžete uveriť, že by to práve rusi mohli byť ?????? Potom už len mimozemšťani sa tam vyrojili z nejakej diery ??????Alebo, čo to náhodou vatikán nemá tajnú armádu, lebo žiarlili na Putina, že mu svieti nad hlavou 6 metrová svätožiara a oni mu to chceli zhasnúť ???????


38.
označiť príspevok

clear1 muž
   15. 4. 2015, 00:50 avatar
Kým niekto nepredloží dôkaz prítomnosti Ruskej army na Ukrajine, platí prezumpcia neviny. Teda aspoň v demokratických zemiach sa to tak vraj robí. Zmier sa s tým a prestaň tárať bez dôkazov


5.
označiť príspevok

Aranjes žena
   14. 4. 2015, 08:20 avatar
Elemír , nezaspal si v roku 1968 ? ....Čo všetko vieš o dnešnej Ukrajine? Z akých zdrojov čerpáš? ...skúsil si aj z takýchto? ... www.abclinuxu.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Linda, Kaies


6.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 4. 2015, 13:23 avatar
Ak sa ktokolvek domnieva, ze moze tu byt vojna NATO s Ruskom, tak mu jebe na hlavu. A to pisem este mierne.
Je to nemozne, prave kvoli atomovym zbraniam.
Tieto dve velmoci vzdy budu viest vojnu len cez krajiny, ktore nie su priamo clenom aliancie, ci nejakych ruskych zoskupúeni.

Z tohto pohladu, ak by slovensko urobila zo seba debilnu neutranu krajinu, tak je v riti.
A uplnej.
Nerozumiem, ako aj Kasafran moze verit takemu oslovi, ci somarovi.
Byt neutralny v Europe znamena, byt prave takou krajinou, cez ktoru sa vojny vedu.
IQ jak zoologicka
Súhlasí veriaci-4


7.
označiť príspevok

clear1 muž
   14. 4. 2015, 13:27 avatar
Prečo sa potom nevedú vojny cez také Rakúsko, Fínsko, Švédsko, Írsko, Lichtenštajnsko, Maltu, San Maríno, Švajčiarsko ? Sú málo neutrálne ?


9.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 4. 2015, 13:38 avatar
Krajiny ktore si vymenoval su clenmi EU, az na Svajciarsko( so svajciarskom vojnu neviedol ani Hitler, kedze na svoje prachy si zautoci snad len magor)
A byt clenom EU znamena, akoby si v NATO bol, kedze utok na clensky stat je utokom na EU.


10.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 4. 2015, 13:39 avatar
a viest vojny cez ne by znamenalo prejst krajinami, ktore v NATO su...inteligent.


14.
označiť príspevok

clear1 muž
   14. 4. 2015, 13:53 avatar
Citát 1: "Byt neutralny v Europe znamena, byt prave takou krajinou, cez ktoru sa vojny vedu."

Citát 2: "A byt clenom EU znamena, akoby si v NATO bol, kedze utok na clensky stat je utokom na EU."

Tak sa rozhodni ako to vlastne je. Byť neutrálny v európe je problém, alebo nie je, lebo aj neutrálny štát je vlastne chránený ?
Súhlasí Mirante


23.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 4. 2015, 15:05 avatar
no ty svina:D:D:D
Si si vsimol,hehehe...ja som vedel ked som to pisal, ze je tam ten zadrhel. Ok. Tupy nie si. Vsimavy.
Ak budes aj nadalej vyhladavt zle a nebudes sa spravat vramci spolocneho ciela, tak budes za zleho. Mne osobne je to u zadku:D..


40.
označiť príspevok

elemír muž
   15. 4. 2015, 00:56 avatar
Blbému a sprostému sa dá vysvetliť, ale zapredaný za peniaze, s tým nepohne ani zdravý rozum.


11.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 4. 2015, 13:42 avatar
Dalisa brutalna nevyhoda neutrality je v mnozstve penazi na zbrojenie vramci valstnej krajiny.
Kdesi som postrehol, ze len take svajciarsko nakupili par rokov dozadu na supu 150 stihaciek!!!!!!!!!!!!!
150 kusov.. Rozumies matematike?
Asi ako ten, co tara o slovenskej neutralite a ekonomika v hovne.


15.
označiť príspevok

clear1 muž
   14. 4. 2015, 13:56 avatar
kde si čítal to o tých 150 stíhačkách ? Ujo google o ničom takom nevie..


19.
označiť príspevok

ranexil muž
   14. 4. 2015, 14:02 avatar
cca 150. A roky spat.
Súhlasí the X


25.
označiť príspevok

the X žena
   14. 4. 2015, 16:02 avatar


26.
označiť príspevok

Karola žena
   14. 4. 2015, 16:25 avatar


27.
označiť príspevok

the X žena
   14. 4. 2015, 16:28 avatar
nechapem ??


28.
označiť príspevok

Karola žena
   14. 4. 2015, 17:09 avatar
jaj sorry..nepatrí to k tvojej reakcii..)


34.
označiť príspevok

Kasafran
   14. 4. 2015, 23:10 avatar
Na verejnom zhromaždení 25. septembra 1913 vo Flechenheime položila Róza Luxemburgová otázku, či vojna môže byť beztrestne akceptovaná. Keď dav jednohlasne odpovedal „Nikdy!“, pokračovala:
„Ak od nás očakávajú, že budeme vraždiť našich francúzskych alebo akýchkoľvek iných zahraničných bratov, potom im povedzme: ´Nie za žiadnych okolností!´“
Vojna na Ukrajine je imperialistickým ťažením mocností, ktoré sa bijú o kus zeme, o akumuláciu svojho kapitálu. Postaviť sa na jednu alebo na druhú stranu je pritakanie legitímnosti vraždenia. Rusko už dávno nie je socialistické, Je kapitalistickou mocnosťou rovnako ako súperiace veľmoci Západu. Predstavuje tie isté tradičné hodnoty ako európske štáty – ´súkromné vlastníctvo, poriadok, rodinu, náboženstvo. Preto je dnes veľmi dôležité, priam existenčne nevyhnutné, postaviť sa proti vojne ako takej - vystúpiť z paradigmy oslavujúcej vraždenie a poukázať na jej absurditu.
A tak je nutné mobilizovať všetkých , ktorí by bojovali za „vlasť“. „Boj za vlasť“ sa stáva jedným z motívov zvyšujúcej sa miery zbrojenia, stavby vojenských základní a prípravy na vojnu mladých ľudí. Za koho vlasť ale chceme položiť naše životy? Za koho záujmy? Vlasť, ktorá posiela na smrť svoje deti, alebo ich núti vraždiť pod hrozbou smrti je hodná len a len opovrhnutia.
Preto je dnes s rovnakým odhodlaním a zdravým rozumom, ako na začiatku 20. storočia Róza Luxemburgová, nevyhnutné odpovedať ideológom vháňajúcich nás do vojny: „Nie, za žiadnych okolností!“ - Nebudeme vraždiť našich francúzskych, ruských, amerických, ani akýchkoľvek iných bratov pre akumuláciu vášho kapitálu!
Súhlasí Mirante, elemír, Kaies


43.
označiť príspevok

Mirante muž
   15. 4. 2015, 02:00 avatar
Áno dá sa povedať, že Rusko je už kapitalistický štát, ale nedá sa povedať, že prinajmenšom Putin je úplne bezcitný kapitalista. Kdesi som videl video, kde rieši doma nejaký problém, kedy hrozilo zatvorenie nejakej fabriky.

Netreba zdôrazňovať, že v našich "vyspelých demokratických krajinách" má podnikateľ právo prepustiť toľko ľudí, koľko uzná za vhodné. Záujmy kapitalistov sú prvoradé a ostatní pracovníci sú obyčajné handry.

Napriek kapitalistickému zriadeniu v Rusku, Putin si vie uvedomiť, že predsa len kapitalista nesmie mať až takú bezhraničnú moc. Putin sedel so skupinou akýchsi podnikateľov, ktorý chceli zlikvidovať akýsi priemyselný podnik a poprepúšťať ľudí. Putin toho tam moc nenahovoril. Povedal, niečo v tom zmysle, že ak nie sú schopní pre ľudí zabezpečiť prácu, tak ich podnik sa môže znárodniť. Potom všetci so škrípaním zubami čosi podpisovali , čo žiadal od nich Putin; zrejme, že ľudia sa prepúšťať nebudú a výroba bude v budúcnosti pokračovať.

"Experti" ekonómovia samozrejme budú namietať, že takéto zásahy do hospodárstva sú nesystémové, nežiadúce a amatérske. Napriek tomu je mi sympatické, že Putin sa bežných ľudí zastal a je smutné, že takýmto nedokonalým spôsobom treba brzdiť svojvôľu tých najbezohľadnejších tvorov, akých splodila táto Zem - kapitalistov.

Viem si teda predstaviť, prečo rôzni ruskí oligarchovia, ako napríklad Chodorkovskij, nenávidia Putina, keď im občas poriadne klepne po prstoch.

Nebudem tu spriadať chválospevy na Putina, lebo moc o jeho politike neviem. Neprikladám ale ani žiadnu hodnotu nenávistným vyhláseniam na jeho adresu. Veľkej väčšine bežných Rusov Putin vyhovuje, niečím si musel získať ich dôveru, hospodárstvo za jeho vlády sa pozdvihlo, tak mi ostatní spoza hraníc môžme len skromne rozhodnutie ruských občanov vo voľbách rešpektovať.
Súhlasí ardzun, Kasafran


36.
označiť príspevok

elemír muž
   15. 4. 2015, 00:29 avatar
Práve tento kus rozumu chýba zabednencom, čo žerú Putinove dristy.V prvom rade si treba ceniť každý život každého človeka, či je rus a či američan, ak si niekto nedokáže vážiť vlastný národ, nemá zábrany zabíjať nevinných a ochraňovať za každých o,olností dôstojnosť človeka, akéhokoľvek a kdekolvek. Zostreliť lietadlo s tristo ľuďmi a nechať mrtvoly týžden na poli, to je niečo horšie ako zver, to inteligenčný hnus na grcanie a ak si pomyslím, že takéto hyeny majú tu na fore a vôbec sympatie, tak, kde to potom ideme, že nielen oni,ale už aj u nás sú takíto ľudia ???????


37.
označiť príspevok

Linda žena
   15. 4. 2015, 00:46 avatar
no jo, a nech sa ti o Putinovi aj sníva...
http://www.youtube.com/watch?v=IV4IjHz2yIo Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Mirante, Kasafran


39.
označiť príspevok

clear1 muž
   15. 4. 2015, 00:51 avatar
elemír daj dôkazy, že to zostrelili Rusi
Súhlasí Kasafran


45.
označiť príspevok

ardzun muž
   15. 4. 2015, 20:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.41.
označiť príspevok

elemír muž
   15. 4. 2015, 00:57 avatar
Predsa Hlanďani to už jasne dokázali a tí tam mali svojích ľudí, ale vy verte ďalej vášmu svätému Putinovi.


42.
označiť príspevok

clear1 muž
   15. 4. 2015, 00:59 avatar
Holanďani to dokázali ? KDE ? Daj odkaz
Súhlasí J.Tull, Kasafran


46.
označiť príspevok

ardzun muž
   15. 4. 2015, 20:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.44.
označiť príspevok

J.Tull
   15. 4. 2015, 14:05 avatar
clear1, nielenže nič nedokázali, ale napriek spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk je odrazu podozrivo "ticho po pěšině"
wwww.webnoviny.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk  
elemírovi je však už teraz všetko jasné... mohol by nám vysvetliť, prečo doteraz neoznámili celému svetu, že to urobil Putin... asi sú proruský, tak sú radšej ticho... 
Súhlasí clear1, Kasafran


47.
označiť príspevok

Kasafran
   15. 4. 2015, 21:00 avatar
J.Tull, Mirante, Ardzun, Clear1,
veru tak, Elemírova "skalopevná" viera aj o súčasnej "zločinnosti" Rusov na čele s ich suverénnym predstaviteľom Putinom je až extrémne mätúca a úbohá...
Pre neho (a nielen pre neho - na tomto df je dosť jemu podobných) akékoľvek fakty a argumenty v tejto súvislosti nestoja ani za fajku dymu, pretože jeho viera v nekonečnú spravodlivosť, humanitu, demokraciu a nezištnú obetavosť USraela, NATO a EÚ voči ostatnému svetu je "nespochybniteľná"...
No pre mňa ostáva nepochopiteľná - zrejme preto, že som ateista (svetský humanista...
Súhlasí Kaies
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Čo si nevysvetlil slovami, palicou nevyjasníš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(139 834 bytes in 0,369 seconds)