Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Ako KAPITAN a FICO 7 vojakov SR zachránili keď prezidentka nekonala .

9
reakcií
61
prečítaní
Tému 15. januára 2020, 19:11 založil Čeka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Čeka muž
   15. 1. 2020, 19:11 avatar
Presun slovenských vojakov v Iraku na výcvikovej misii Severoatlantickej aliancie (NATO), ktorí boli dočasne premiestnení do inej krajiny, nebol rozhodnutím vlády, ale rozhodnutím velenia NATO. Pred rokovaním vlády to uviedol minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslav Lajčák (nominant Smeru-SD).

"Všetko to, čo sa okolo nich deje, je rozhodnutie velenia Aliancie a tak to má byť," povedal Lajčák s tým, že Aliancia myslí na ich bezpečnosť. "Je naivné si myslieť, že my sa dokážeme lepšie postarať o ich bezpečnosť ako Severoatlantická aliancia," povedal šéf slovenskej diplomacie. Zároveň tvrdí, že NATO bude o ďalších krokoch informovať. "Situácia je každodenne vyhodnocovaná. Nikto však nebude robiť nič nasilu. Prebiehajú veľmi intenzívne konzultácie s irackou vládou," povedal Lajčák.

Na otázku, či mala byť informácia o presune slovenských vojakov do Kuvajtu zverejnená, šéf slovenskej diplomacie uviedol, že išlo o informáciu, ktorá išla po línii rezortu obrany. O presune slovenských vojakov z Iraku informoval poslanec Národnej rady SR Robert Fico (Smer-SD).

Napätie na Blízkom východe eskalovalo po útoku americkej armády, po ktorom zomrel iránsky generál Kásem Solejmání. Spojenci z krajín NATO dočasne zmrazili svoju výcvikovú misiu v Iraku, po dohode s irackými orgánmi sú však pripravení v nej pokračovať.

www1.teraz.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Kacír muž
   15. 1. 2020, 19:12 avatar
Kokot si ?

3.
označiť príspevok

Čeka muž
   15. 1. 2020, 19:16 avatar
najnovšie príspevky od tohto účastníka

Kokot si !!!!! (pred 3 minútami)
Kokot si ? (pred 4 minútami)
Kokot si !!!!! (pred 12 minútami)
Ty embyo kurvy a vyjebaného vojaka, vyšlo z toho prijebané bábätko !!!!!!! (pred 15 minútami)
Lebo je kurva !!!!! (pred 16 minútami)
Nejeb do mňa, lebo ti nepomôže ani právnik !!!!!!!!!!!!!!!!! (pred 19 minútami)
To čo si dovoľuješ ty kurvo ? (pred 24 minútami)
Pičovina !! (pred 26 minútami)
No daj, urážaj, poď do toho. (pred 27 minútami)

5.
označiť príspevok

Kacír muž
   15. 1. 2020, 19:18 avatar
Som ti písal, že budeš plakať ty vyjebané hovädo, a to som ešte neskončil, budeš roniť krvavé slzy aby si si uvedomil svoju kokotnosť !!!!!!!!!!!!

4.
označiť príspevok

Čeka muž
   15. 1. 2020, 19:17 avatar
Tourettov syndróm: Diagnóza neslušných slov

NADÁVAJÚCI ČUDÁCI

V minulosti koloval o poruche čudesný názor. Obete Tourettovho syndrómu vykresľovali ako čudákov, ktorí sa mykajú zo strany na stranu a oplzlo nadávajú. Poruchu vnímali ako veľmi ojedinelú. Syndróm je však oveľa častejší, ako sa kedysi domnievali. Niektoré čísla uvádzajú, že ním trpí jeden človek zo sto. V prípade slabých príznakov ich mnohí pripíšu iným ťažkostiam. O tom, že trpia Tourettovým syndrómom, obete často vôbec netušia.

6.
označiť príspevok

Kacír muž
   15. 1. 2020, 19:18 avatar
Präkokot si ?

7.
označiť príspevok

Čeka muž
   15. 1. 2020, 19:23 avatar
najnovšie príspevky od tohto účastníka

Kokotko si ? (pred minútou)
Präkokot si ? (pred 4 minútami)
Som ti písal, že budeš plakať ty vyjebané hovädo, a to som ešte neskončil, budeš roniť krvavé slzy ... (pred 4 minútami)
Kokot si !!!!! (pred 9 minútami)
Kokot si ? (pred 10 minútami)
Kokot si !!!!! (pred 18 minútami)
Ty embyo kurvy a vyjebaného vojaka, vyšlo z toho prijebané bábätko !!!!!!! (pred 21 minútami)
Lebo je kurva !!!!! (pred 22 minútami)
Nejeb do mňa, lebo ti nepomôže ani právnik !!!!!!!!!!!!!!!!! (pred 25 minútami)
To čo si dovoľuješ ty kurvo ? (pred 30 minútami)
Pičovina !! (pred 32 minútami)
No daj, urážaj, poď do toho. (pred 33 minútami)
Mám, veď budem zajebávať len jeho témy, nie vaše !!!! (pred 2 hod.)
Len to sleduj, ho dojebem ako čínsku hračku, aj keď má dva metre výšku, bude sa cítiť ponížený ... (pred 2 hod.)
Nechaj sa prekvapiť pán era, je som rýchly a mám veľa času, v lete už ho nebudem mať. Dám to a bude ... (pred 2 hod.)
No nič, máš po piči dnešným dňom, už to je isté, budeš mať zajebané témy tisíckami kokotín ... (pred 3 hod.)
Kurvy čierne, Kotlebu na nich !!!!!!!!!! (pred 3 hod.)
Nie, ale postol som tam tvoju piču. (pred 23 hod.)
Ale bež do pičí kurvičkó. (pred 23 hod.)
Skrachovaná je akurát tak tvoja rozjebaná vagína !!!! (pred 23 hod.)

8.
označiť príspevok

Kacír muž
   15. 1. 2020, 19:25 avatar
Som ti slušne písal, aby si mi nespammmoval v mojich témach, nedal si si povedať tak budeš jebaný po zbytku života na tomto DF !!!!!!!!!!!!!   

9.
označiť príspevok

Osvietený muž
   15. 1. 2020, 19:27 avatar
huaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa               

10.
označiť príspevok

Kacír muž
   15. 1. 2020, 19:28 avatar
Aj ja som rád............                
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:43,  Niečo Na Tebe Je
dnes, 01:36,  vrtuľníky a lietadlá padajú lebo tam chýba siedmy zmysel chudobných
dnes, 01:32,  ujo výkričník je tu Jaromír Nohavica - Mám jizvu na rtu
dnes, 01:30,  úprimnú útechu všetkým života schopným
dnes, 01:25,  arašídová lízanka
dnes, 00:55,  *39 youtube.com/watch?v=mYlrF8d1-k4
dnes, 00:49,  https://www.csfd.cz/tvurce/102-hugo-weaving/
dnes, 00:46,  https://www.aktuality.sk/clanok/758446/tazky-tyzden-smer-za-to-ne-moze/
dnes, 00:32,  www.diskusneforum.sk/hladat?q=malo+mi+plati&x=8&y=13 PartOFgod 2. 7. 2019, 16:59 ja nemam...
dnes, 00:29,  je potrebné podpísať medzi ľudskú spoluprácu a žiadosť REVOLTA? - Povstaň s Láskou...
dnes, 00:25,  Borat tvoje odvody ??? *13*13*13*13*13*13*13*13*13*13*13 To by si ich musel odviesť 10 %...
dnes, 00:22,  My hoši, co spolu chodíme, prožíváme všelijaká dobrodružství... Autor: Karel Poláček.
dnes, 00:21,  14. Karel Poláček: Bylo nás pět....
dnes, 00:17,  Žial vôbec žiadna . Gusto robil čo povedal vocca a tým pádom splnal kriterium . Preto aj...
dnes, 00:14,  Peter ako pamätníci vieme o tom svoje . Vieme i o nástrahách strán ktoré sa po voľbách...
dnes, 00:11,  https://youtu.be/jq1W3fddbtY
dnes, 00:10,  Tak to by bolo riadne v prdeli.*13*13*13*13 Ja a ministrom, možno aj bonsajom by ma volali....
dnes, 00:08,  Začínal ako skvelá štvorka, ale dotiahol to ako silná trojka. Po voľbách z nich bude...
dnes, 00:04,  Esenc možno že i minister . Vzdelanie na to máš .
dnes, 00:03,  Len pripomeniem keď o tom zlepenci Fico tak rád točí že Fico skladal z 4 strán a 5 je...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ak v živote nájdeš cestu bez prekážok, tak pravdepodobne nevedie nikam.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(67 992 bytes in 0,445 seconds)