Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Ako fotónovi hrabe vo veži 4.

35
reakcií
309
prečítaní
Tému 16. novembra 2018, 05:51 založil Boris.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
24. 05. 2010
40

1.
označiť príspevok

Boris muž
   16. 11. 2018, 05:51 avatar
"Keď zanikne slovenčina......konečne s dostaneme do sveta medzi kultivovaných ľudí."

Tak mať vlastný národ a jazyk, to je podľa fotóna nekultivované...
Ale ukradnúť niekomu inému jazyk, aj zem, to je podľa fotóna kultivované....

"Bude sa hovoriť anglicky. Kto ešte dnes potrebuje staroveké jazyky."

Fotón by sa o tom mal porozprávať so židovským národom, ale opatrne, lebo s jeho názormi môže veľmi rýchlo skončiť v chládku, alebo minimálne s finančným trestom...

"Somariny ako slovenčinu sa dnes niek už nepotrebuje učiť."

Nerozumiem, prečo tu fotón zo seba robí somára a používa slovenčinu.

"Slovensko je už konečne na pokraji zániku. Konečne zaniknú militantní nacionalisti ako si ty. Hovoriť sa tu bude anglicky. A keď sa ti to nepáči, tak sa zastrel."

"USA ešte ani len nezačali - proti vám nasadzovať všetky svoje zbrane, aby totalitu vyhubili."

"Totalitu treba vyhubiť."

"Dostanete ešte od nás cez hubu."

Podľa fotóna je Slovensko a slovenčina totalita..................................................................... 

"Jazyky a kultúry boli vždy zdrojom konfliktov. Nejaký debílek sa cítil byť náramne národne uvedomelý, preto vyvolal teroristický vápad. ...Takéhoto sajrajtu sa musí svet zbaviť, aby bol pokoj."

Fotónovi evidentne nedochádza, že aj USA je národ, používa jazyk a má aj svoju americkú kultúru a opať by sme mali fotónka postrčiť k debate so židmi o týchto jeho haluzách.....................................

"Svet patrí slobode a demokracii. Preto do hnoja pôjdete vy, nacionalisti."

Podľa fotóna nikto nesmie byť slobodný natoľko, aby mohol mať vlastný národ a jazyk......................

"Terorizovanie teroristov je dobrý skutok."

Čo by mu na tento výkvet asi povedali ľudskoprávne org. ktoré tiež sám zastáva..................................  

"Vy nacionalisti ste nikdy nemali pokoj. Vždy ste boli zdrojom konfliktov, vzbúr a vojen. Svet si už vyžaduje kľud. Ste nežiadúci"

Podľa fotóna sú aj američania a židia nežiadúci.............

"My američnia žijeme na západe. čo nám po vašich moslimských krajinách. Tam sme prišli len spraviť poriadok."

Fotón je už američan........  

"Presne tak. Som heterosexuál, ktorý nebráni iným žiť odlišným štýlom."

Fotón je heterosexuál, ktorý nebráni iným žiť odlišným štýlom, chce len vyhubiť iné národy a ich kultúry.    

"Dostaneš guľku do čela, keď budeš i naďalej totalitník."

"Nacionalisti ako ty boli vždy zdrojom konfliktov a vojen. Preto musíte zaniknúť. Svet si vás nepraje."

No proste wau... tento debilček vo svojej duševnej nemoci evidentne postúpil na novú úroveň. Ako by som Hitlerov mein kampf čítal... Mal by si ho tento chujko prečítať, aby videl, ako sa správa, aké má názory a kam takáto obludná jebnutosť vedie...... Nevraviac o tom, že poprel všetky práva aj takým spomínaným židom, ale hold debilček s IQ hojdacieho koníka na to nepríde.

8.
označiť príspevok

Step7 muž
   16. 11. 2018, 09:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

11.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   16. 11. 2018, 10:09 avatar
8/ Fotoncek vies ze na uzemi Slovenska je statnym jazykom slovencina????hahhahaah

13.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   16. 11. 2018, 10:14 avatar
8{ Fotoncek co ta tak zabrzdilo vo vyvoji????)))

17.
označiť príspevok

Step7 muž
   16. 11. 2018, 11:46

21.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   16. 11. 2018, 12:18 avatar
17/ Myslis mladu generaciu co je 48 hodin denne pripojena na sociálnej sieti????hahhaah

22.
označiť príspevok

Step7 muž
   19. 11. 2018, 13:40

14.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   16. 11. 2018, 10:31 avatar
To je kto ten step ze si ma dovolil verejne nazvat slovanistickýcm militantným idiotom. Mas pocit ze slovensko je zrovna ten militantny narod co ma chut ist s blbcami zmagorenymi zo zapadu do vojny z ruskom. ? A ked ako slobodny obcan vyjadrim nazor ze neexistuje aby mna nejaky pandrlacik nutil k niecomu co je mi proti srsti a zdravemu rozumu a nazval ma slovanistickýcm militantným idiotom. Silna kava

18.
označiť príspevok

Step7 muž
   16. 11. 2018, 11:48

36.
označiť príspevok

Aranjes žena
   21. 11. 2018, 15:27 avatar
"mať vlastný národ a jazyk môžu mať len ľudia mentálne dospelí, ktorí sa kvôli nemu neseparujú od zvyšku vyspelého sveta a nie je to pre nich príčinou rozbrojov a militantného nacionalizmu"....v tom prípade by musel byť svet nemý )

...."Fotón je už američan.."Áno som slobodný a vyznávač demokracie." ...Američanom "snadno a rychle" )) ..."

Fotón je heterosexuál, ktorý nebráni iným žiť odlišným štýlom,chce len vyhubiť iné národy a ich kultúry. "

Ľudí nie.
...Iba tie kultúry, ktoré boli odjakživa zdrojom a príčinou konfliktov, rozbrojov a nacionalizmu. Do toho spadá aj väčšina krajín používajúcich slovanské jazyky. (Ako je možné pekne vidieť aj tu na fóre, vzorku slovanistických militantných idiotov. Penis, Pantograf a ďalší...) .... hmmm ,tak to je silné kafe..takže slovanskí "gojimovia" nie sú ľudia. ...

"Hitlerov mein kampf je pravý opak toho, čo píšem. On bol zástancom rasovej, etnickej, národnostnej a lingvistickej segregácie. Ja chcem naopak tieto nezmyselné hranice zrušiť....jasnéé- a najlepšie to urýchliť vyhubením obyvateľstva hovoriacim slovanským jazykom

...bravo Foton...vlastne Step ..Foton už tu neni,ten sa s nami už dávno rozlúčil, po tom,čo si založil svoje fórum,ktoré isto trhá rekordy v navštevovanosti, tu je len Stepove alter ego,ktoré vystupuje za Fotona :p
Súhlasí Boris

10.
označiť príspevok

Step7 muž
   16. 11. 2018, 10:08

2.
označiť príspevok

Boris muž
   16. 11. 2018, 05:51 avatar
www.diskusneforum.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Preposielam aj všetkým svojim známym........     

9.
označiť príspevok

Step7 muž
   16. 11. 2018, 09:57

3.
označiť príspevok

salbea žena
   16. 11. 2018, 08:45 avatar
aby mohla zaniknut fakt slovencina, najprv musi vo svete zaniknut japonska kultura, japonsky jazyk, tradicie a atd.
az potom v europe totalitna amerika, avsak to sa nestane, pretoze japonsko
mam pravdu, aj ked to tak absolutne nevyzera, avsak mam pravdu

4.
označiť príspevok

salbea žena
   16. 11. 2018, 08:54 avatar
ziadna hirosima a ziadne nagasaki Sa opakovat od americanov nebude ani v europe v ziadnom sate a v ziadnom obraze
nesiahnu na ziadnu kulturu a nesiahnu na ziadny jazyk, viem to a mam pravdu

5.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   16. 11. 2018, 09:43 avatar
1/ On nepocuje lubozvucnost a zvukomalebnost slovenského jazyka... tahaj usnemu!!!))

6.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   16. 11. 2018, 09:45 avatar
5/ Ozaj fotoncek o com ty rozhodujes??? Ci si das v bufete tresku alebo parizsky salat????)))

7.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   16. 11. 2018, 09:47 avatar
1/ Mein kampf??? Ved on nepozna ani preambulu Ustavy SR!!!!!hahhaah

12.
označiť príspevok

Grofik šrobik muž
   16. 11. 2018, 10:12 avatar
1/ Podla Fotonceka ked vojak posluchne rozkaz tak sa drzi mamickinej sukne!!!!hahah Nehovoriac o tom ze vojak v zalohe je kazdy a pri vojnovom konflikte bude povolany...)))

15.
označiť príspevok

salbea žena
   16. 11. 2018, 11:04 avatar
Fotoon nenavidi mariu, fatima je od satana, takze si nevazi ziadne matky a sukne vobec nie, je to zlodej, lupic
vacsina nechce vojnu v europe a uz ziadna vacsina europanov zanik slovenciny ci zanik slovanskych narodov
fotooon je debil a psychopat, nezaujima ma
velmi zly clovek

16.
označiť príspevok

salbea žena
   16. 11. 2018, 11:04 avatar
kazdy teista je zly clovek, blbec a idiot ako fotooon

19.
označiť príspevok

Step7 muž
   16. 11. 2018, 11:49

20.
označiť príspevok

Step7 muž
   16. 11. 2018, 11:52

23.
označiť príspevok

ardzun muž
   19. 11. 2018, 15:25

24.
označiť príspevok

Step7 muž
   19. 11. 2018, 15:31

25.
označiť príspevok

ardzun muž
   19. 11. 2018, 15:32

26.
označiť príspevok

Step7 muž
   19. 11. 2018, 15:40

27.
označiť príspevok

ardzun muž
   19. 11. 2018, 15:42

28.
označiť príspevok

Step7 muž
   19. 11. 2018, 15:47

29.
označiť príspevok

ardzun muž
   19. 11. 2018, 15:51

30.
označiť príspevok

Step7 muž
   19. 11. 2018, 15:53

31.
označiť príspevok

ardzun muž
   19. 11. 2018, 15:55

32.
označiť príspevok

Step7 muž
   19. 11. 2018, 16:00

33.
označiť príspevok

ardzun muž
   19. 11. 2018, 16:04

34.
označiť príspevok

Step7 muž
   19. 11. 2018, 16:05

35.
označiť príspevok

ardzun muž
   19. 11. 2018, 16:07

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:22,  To len aby sa nezabudlo. *21
dnes, 00:21,  My, demokraticky zvolená Slovenská národná rada, slávnostne vyhlasujeme, že...
dnes, 00:20,  ešte by si mohol zverejniť koľko kilometrov má ten elektrický plot
dnes, 00:17,  na obrázku švédsky vojak v skutočnosti človek "strýčko" miliardár...
včera, 23:47,  Choré bludy parazita, ktorý dostával prachy od otecka z Ameriky a priživoval sa na výhodách...
včera, 23:39,  Dieťatko debilné . Ja som poberal sirotský dôchodok z USA . Ten dôchodok po odobraní...
včera, 23:23,  toto je scéna ako z hororu, buď budem utekať pred smrtkou alebo budem veriť ľudom, čo robia...
včera, 23:18,  Choré bludy parazita, ktorý dostával prachy od otecka z Ameriky a priživoval sa na výhodách...
včera, 23:18,  hovna petrohradske
včera, 23:13,  Neviem ako je to s tým národným majetkom, koľko je v rukách zahraničných vlastníkov a...
včera, 23:06,  (48) Djjaro, po zvážení mi vysvetli, na základe akého vedomia/presvedčenia, alebo viery,...
včera, 22:59,  milujem Vás https://www.youtube.com/watch?v=3kG84WY8-V0
včera, 22:53,  (5) Thomas Anderson, súhlasím s Tebou - naši bratia Česi sú totiž už historicky skutočne...
včera, 22:28,  Ako to tu tak čítam, nestačím sa diviť ako "intelektuáli", min. však vzdelaní...
včera, 22:14,  Toto čo sa deje v Hong-Kongu, nesie všetky znaky amerického rukopisu na tému "Demokracia...
včera, 22:10,  19- Lemmy, aj v tomto som ťa precenil - nepochopil si princíp... Ak je u nás účasť v...
včera, 22:10,  Žeby som sa išiel vyvenčiť aj ja ?
včera, 22:09,  peter67- idem vyvenčiť psíka a tiež ti želám dobrú noc.
včera, 22:06,  Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka ze dne...
včera, 22:05,  Edovi isto nie, jednoducho sa pošteklíme, potom dáme na stretku kofolu a normálne ideme...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Život je obchod. Obchod je súťaž.
A v súťaži vyhráva ten, kto sa viac snaží.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(121 705 bytes in 0,653 seconds)