Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Ako fotónovi hrabe vo veži 3.

143
reakcií
710
prečítaní
Tému 2. novembra 2018, 11:25 založil Boris.

podobné témy:



1.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 11:25 avatar
Fotón alias Step7:

Boris má na krku dlžoby a daňové podvody... ...a miesto toho aby to riadne splácal, skladá si drahý počítač a popri tom kritizuje západ, ako ho okráda. Zlodej kričí chyťte zlodeja. Je to celé choré a vadné....

Milý fotón, miesto toho, aby si závidel druhým, mal by si sa starať o svoje. Mám aj podstatne drahšie veci, ako počítač
Miesto toho, aby si lustroval ľudí a hladal na nich niečo, čo by si mohol použiť na ich znemožnenie, mal by si si spytovať svedomie, prečo také niečo vôbec chceš robiť a robíš. Je to totiž tá istá činnosť, ktorú robili neslávne inštitúcie ako komunistická ŠtB, alebo nacitzická STAZI. Ak sú toto tvoje vzory, tak plne chápem tvoje jednanie, potom sa ale netvár, ako demokrat.

Osobne sociálku a zdravotnú na Slovensku neplatím už roky. Tiež niesom zamestnaný už dlhé roky a nikdy som to tu na fóre neskrýval.
Odmietam platiť niečo zlodejom a klamárom.
Neverím, že sa v mojom dôchodkovom veku nejakého dôchodku dožijem, preto odmietam platiť peniaze štátu, ktoré sú a budú rozkradnuté.
Neverím doktorom, samotná štatistika na Slovensku ukazuje (a hovoril to oficiálne aj potkan Kiska v TV), že ročne zomrie 10 tisíc pacientov s tým, ze mohli byť zachránení. Prečo by som mal platiť takémuto masiarskemu spalku babrákov a príživníkov?! Osobne som videl už mnoho prípadov, kedy sa človek s problémami spoľahol na pomoc doktorov a po užívaní liekov na predpis sa im ešte pohoršilo............ Doktori nepredpisujú lieky na základe podpory a liečenia chorého, ale na základe toho, aké tučné prémie dostanú od farmácii za to, ze predpisujú ich lieky a čo najviac. Ja si zdravie zničiť nenechám.
V konečnom dôsledku peniaze, ktoré majú slúziť ako sociálna pomoc ľuďom, končia pokútnou cestou vo vačkoch súkromníkov a ľudia znášajú následky.....

Toto sú moje dôvody, aj keď teba do nich nič.
A nespravíš s tým absolútne nič.
Svojou aktivitou ŠtBáka si však opať len potvrdil, aký si zamindrákovaný zmrd, spolu s vašou slniečkárskou úderkou, ktorá ak nedokáže presvedčiť druhých o svojich chorých názoroch, tak začne útočiť a likvidovať, aké Adolfovské....

Iné podlžnosti nemám a nemám ani nijaké súdne spory.
Ak nevyužívam štátne inštitúcie, nemôžu mi absolútne nič. Dokonca mám právo na sebaurčenie a svoje počínanie by som kedykoľvek obhájil, keďže moje odôvodnenia niesu ničím iným, ako snahou sa vyhnút tomu, aby som nebol podvedený.
Tiez treba poznamenať, že som sa s touto skutočnosťou nikdy netajil, takže celkom nerozumime, prečo zrazu tolko "kriku", zrejme došli témy.

Ak máš ty, alebo niekto ďalší k tomuto otázky, rád ich zodpoviem


3.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:12

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



4.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:16 avatar
Znova fotón, ja nemám dlžoby. Výpalné nepokladám za dlžoby. Za čias, čo som podnikal, som dane platil (ja hlupák).


6.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:20

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



8.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:24 avatar
Je to výpalné, taký je môj názor. No vidíš, úrady ešte aj klamú v údajoch.


11.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:27

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



115.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   2. 11. 2018, 16:10 avatar
Boris. Debilčekovi musíš dať fakty, jasné konkrétne a zrozumiteľné. Aj tak ich nepochopí, alebo prekrúti.
Nazval ťa zlodejom, lebo neplatíš odvody do soc. poisťovní. Nie si tým povinný!!!! Je to tvoja osobná vec-nič nečakáš od štátu, tak neplatíš. On tomu nerozumie, lebo: Staronový starosta Žehry Ivan Mižigár (nez.) spolu s poslancami odpustili dlh na nájomnom v obecných bytoch na sídlisku Dreveník v celkovej výške 133 261 eur. Generálny pardon navrhla pätica poslancov s „požehnaním“ I. Mižigára. Tá istá skupina poslancov spolu so starostom dlhovala na nájomnom takmer 8 800 eur. Navyše, starostovi odklepli a vyplatili aj mesačnú odmenu vo výške 3 320 eur. zdroj: kormidlo.blog.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Oni tiež neplatili dane z nehnuteľnosti, poplatky za vodu, odvoz smetí, ale jemu toto neprekáža, lebo to sú "jeho". Bolo im odpustené, ale "cocialne "dávky veselo poberajú, aj príspevky na bývanie, ale to nie sú zlodeji-podľa debilčeka nie.
Potom tu má kopec kamarátov o ktorých tvrdí, že sú bezdomovci preto, lebo sa im nechce pracovať, tí taktiež požívajú chodníky, lavičky a neplatia daň z nehnuteľnosti. Tiež veselo sa dávajú ošetrovať a operovať v nemocniciach, hoci neplatia zdravotné poistenie. TOTO všetko debilček nechápe a nechce chápať, lebo ty/ja sme jeho nepriateľmi č.1.    
Súhlasí Boris, petrík67


116.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 19:07 avatar
Ďakujem ti Temnýmyseľ, za také hĺbavé pochopenie.
Ty/ja a X našich alternatívnych profilov.  
Súhlasí Temnýmyseľ


117.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   2. 11. 2018, 19:33 avatar
K tomu netreba viac čo dodávať, ledaže by si bol znovuzriedený.   
Súhlasí Boris, petrík67


120.
označiť príspevok

Scarllete žena
   2. 11. 2018, 23:08 avatar
115. necakas od statu, ale sluzby vyuzivas. pozri nikto nie je stastny ze plati dane, ale do kelu, jedinec ktory sa ohana socializmom a solidaritou by mal ist prikladom, ci ? keby sa takto spraval kazdy, keby mali ludia moznost si nalozit sukromne so svojimi peniazmi ako sa im paci, ako sa rozhodnu, tak by zakapala cela infrastruktura statu. ani tu kanalizaciu by nemal kto cistit. a henten by prvy skriekal do eteru ake su ludia sebecke svine. ale takto sa vezie ze
Súhlasí Osvietený


123.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 11. 2018, 09:12 avatar
Netrep pičoviny ty tela debilné...
Keď bude socializmus, môžeme sa baviť o príkladnom správaní. Teraz je kapitalizmus a ak sa druhí nechajú okrádať, je to ich vec, mňa to nezaujíma.


137.
označiť príspevok

Scarllete žena
   3. 11. 2018, 12:07 avatar
123. ale potom co picujes ked sam zijes ako parazit a zlodej. preto ta aj kazdy berie s rezervou, lebo si farizej. este k tomu sprosty a neinteligentny.


138.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 11. 2018, 12:09 avatar
Ešte raz, nenechám sa okrádať. To zo mňa nerobí zlodeja.


140.
označiť príspevok

Scarllete žena
   3. 11. 2018, 12:20 avatar
138. tak sa prestahuj niekam do dzungle kde nebudes musiet platit dane. su ludia ktori zaplatia na daniach ovela viac ako ty a nestazuju sa , ty zbytocne individum


144.
označiť príspevok

Boris muž
   4. 11. 2018, 07:50 avatar
Niekedy je lepšie mlčať, ako zadreť hovadinu.


121.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 11. 2018, 23:18 avatar
Temnýmyseľ povinný platiť ZP podľa zákona je .
Ano zakon sa porušuje a to dole čo si písal je preto lebo zákon a právo nefunguje .
Nie je však pravdou

" Nie si tým povinný!!!! Je to tvoja osobná vec-nič nečakáš od štátu, tak neplatíš. "

Tak to funguje v USA u nás však nie !!!

Dlh v zdravotnej a sociálnej poisťovni
Otázka
Dobry den, pred rokmi som ukoncila zivnost a momentalne zijem v zahranici. Mam dlzobu v Socialnej aj Zdravotnej poistovni. Rada by som sa opytala, ci je neuhradenie tohto dlhu trestnym cinom, ci ma sud moze odsudit na nepodmienecny trest. Alebo je vymahanie mozne len formou exekucie?
Odpoveď
Dobrý deň, vo Vašom prípade je potrebné rozlíšiť, či nedoplatky na sociálnom a zdravotnom poistení sú za vás ako SZČO, alebo či sú tieto nedoplatky za zamestnancov, ktorých ste prípadne ako SZČO zamestnávali. Trestný zákon v tomto prípade upravuje základné dva trestné činy a to Neodvedenie dane a poistného podľa § 277 Trestného zákona a Nezaplatenie dane a poistného podľa § 278 Trestného zákona.

www.sbagency.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Neplatíte poistné? Môžete ísť za mreže
Ak sa vyhýbate plateniu sociálnych a zdravotných odvodov, dajte si pozor, aby ste neboli obvinený zo spáchania nového trestného činu. Novela Trestného poriadku, ktorá platí od septembra minulého roku, rozšírila totiž skutkovú podstatu doterajšieho trestného činu nezaplatenia dane aj o nezaplatenie poistného na sociálne poistenie, verejné zdravotné poistenie a príspevkov na starobné dôchodkové sporenie.

hnporadna.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Scarllete


122.
označiť príspevok

Scarllete žena
   2. 11. 2018, 23:23 avatar
121. osvieteny, keby dotycny zil mimo civilizacie. poviem si fajn . ale ani ten internet cez ktory furt picuje jak chora vrana, by nemohol byt poskytovany ak by ostatni neplatili dane, preboha


125.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 11. 2018, 09:15 avatar
Iste, internetová sieť je platená z daní.. a ěste čo najsprostejšia z fóra?!     
Dementné tela, nič viac..


136.
označiť príspevok

Scarllete žena
   3. 11. 2018, 12:02 avatar
125. vysvetlite niekto tomuto dementnemu trolovi, keby nikto neplatil dane, neexistuje ani ziadna infrastruktura . by si zil ako niekde na sibiry v lesoch, jebnute omg


139.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 11. 2018, 12:11 avatar
Vysvetlite niekto tej dementnej trolici, že odvody do sociálnej a zdravotnej kasy niesu dane.....................
Daň zaplatím napríklad pri každom nákupe...


141.
označiť príspevok

Scarllete žena
   3. 11. 2018, 12:33 avatar
139. to su odvody z ktorych sa vyplaca aj dochodok pre tvojich rodicov ty paka. a vsak ty nechces platit statu nic, ty trol podla tvojich vlastnych slov nielen odvody. odstahuj sa na sybir ty troll


131.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   3. 11. 2018, 09:46 avatar
Edo. Prečo teda nepozatvárajú všetkých bezdomovcov, ktorí si neplatia ZP??? Áno, lebo vymožiteľnosť práva neexistuje!!!!
Teda celé je to iba zdrap papiera, celý zákon. Právnici ho trhajú na kúsky a delia na ľudí na svine,veľké svine a ostatní.
Viď mladý ichwajsnicht-skutok sa nestal, lebo je to sviňa, možno už veľká, taký cigán by dostal pokutu, z ktorej ja by som sa posral, ale on nie, lebo je na "cociálnych" dávkach a na tie sa mu siahnuť nesmie.  

Celý môj príspevok 115, však smeroval k tomu, že jeden z debilčekov vyvreskuje na Borisa-zlodej-zlodej. Pričom nechápe podstatu slova zlodej. Ten, čo ukradne je zlodejom, ten, čo neplatí, ten je neplatičom, ale debilčekovi v jeho dutej makovici sa to mieša a neroznáva nič, iba prezentuje svoju do očí bijúcu nenávisť voči iným, ktorí majú iný názor.
Takto som to myslel a nijako ináč. 
Súhlasí Boris


9.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 12:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



14.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:34 avatar
Neplatím ani v maďarsku.
Na dôchodok si šetrím sám a zdravotné problémy si riešim tieš súkromne. Teda o čom tu tiež vypisuješ ardzun? Chceš sa tsať fotónom?


59.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:18

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



65.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:24 avatar
Ten prípad je uzavretý a týkal sa dopravnej nehody...


5.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:17

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



7.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:22 avatar
Mal by si ešte raz prečítať úvod. Inak máš svoj názor a ja ti ho neberiem. Len sa prosím už zmier s tým, že s tým nič neurobíš.


10.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:25

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



12.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:33 avatar
Ja som nikoho neokradol. Niesom teda zlodej, ani pokrytec.
Že sa nechcem nechať okrádať, to mi slúži iba ku cti.


16.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



18.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:37 avatar
Aké výhody?


19.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:38

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



21.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:39 avatar
Ja som také niečo nevyužil už hádam aj 10 rokov... Čiže ešte štát dlží mne naspať..


23.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



25.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:42 avatar
Nevyužil.
A keď sa mi niečo stane, pôjdem k súkromnému a zaplatím si plnú sumu.


26.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:43 avatar
U zubára som bol v Maďarsku a zákrok som si obratom zaplatil, veď čitaj napísané a nedomýšlaj si.


29.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



31.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:46 avatar
Nie, prečo by som mal mať?


36.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:49

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



38.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:50 avatar
Dôvody som napísal.


40.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:53

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



42.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:59 avatar
Ak sú moje dôvody nepodstatné, tak som aj ja pre taký štát nepodstatný a ak som ja pre štát nepodstatný, tak je štát nepodstatný pre mňa. Fifty fifty  
Ako som písal. Máme kapitalizmus. Tu ide o súkromné podnikanie. Tomu zodpovedajú aj služby.
Ak bude opať spoločné podnikanie, budem rád prispievať do spoločnej kasy. Nevidím jediný rozumný dôvod preto, aby som sa nechal dobrovoľne okrádať.


45.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



49.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:04 avatar
Ja som si nemohol vybrať, či budem občanom takéhoto systému.
Keď dostanem na výber, potom sa môžeme baviť.
Preto opakujem, že nevidím dôvodo preto, aby som sa nechal dobrovolne okrádať.


50.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



52.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:07 avatar
Ja so doma tu, kde som. Nebudem nič rušiť, lebo som sa narodil na Slovensku.


54.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:13

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



55.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:14 avatar
Nie. Som len v stave takého bezdomovca na Slovensku. Nič menej a nič viac.


57.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



61.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:21 avatar
Opakujem, že neplatím len sociálne a zdravotné a tieto služby sa týkajú mňa. Ak by som šiel na zdravotné stredisko, zo zákona dostanem iba prvú pomoc a potom ma vyšupnú, lebo som neplatič. Žiadne dávky nepoberám, ani nemám nárok. Dôchodok, ak nejaký budem mať bude len čiastkou za nejakých 15 odpracovaných rokov, ale myslím, ze tam nieje žiadny nárok, ak clovek neodpracoval ničo cez 30 rokov života. No niesom si isý.
Všetko, čo neplatím, sa týka len mňa ako vidíš.
Ostatné dane platím, nedokážem sa im vyhnúť, ak tu chcem ďalej existovať.


63.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:22

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



69.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:26 avatar
Ale ja nepodnikám.


71.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:27

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



77.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



79.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



84.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:36 avatar
Nevyužívam nič, čo by som nemohol využiť aj v predošlom režime. Neodsťahoval som sa na západ. Tam ma to naozaj neťahá.


88.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



93.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:44 avatar
Veď v poriadku, ber ma ako disidenta.


96.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 11. 2018, 13:45 avatar
lepšie bude ako neplatiča a zlodeja
Súhlasí Step7


98.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:46 avatar
Vec pohľadu. Ten môj sa tým nemeni. Nemienim platiť za niečo, čo nepoberám nedostávam..


100.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



101.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 13:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



105.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:51 avatar
Tie sú hradené z regionálnych daní klamár...
Ešte raz ty klamár ardzun. Zo sociálnych a zdravotných odvodov niesu platené chodníky a cesty. Zapíš si to za uši ty klamár.


108.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 14:11

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



112.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 11. 2018, 14:41 avatar
sú platené samospravou danej obce alebo mesta. nie štatom . samosprava mesta nie je štat.


118.
označiť príspevok

Scarllete žena
   2. 11. 2018, 19:44 avatar
61. prva pomoc, vies kolko stoji vyjazd sanitkou ? alebo aj samotne vysetrenie. lebo ty dobre vies ze ta prva pomoc znamena ze ta pri akutnom stave, zlomenina, urgentna OP nevysupnu . hnus
Súhlasí Step7


124.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 11. 2018, 09:13 avatar
Hnus sú tvoje tupé kydy.
Čo ste si zvolili, to máte.


143.
označiť príspevok

Scarllete žena
   3. 11. 2018, 13:01 avatar
52. jej teraz neviem kde to je. kde pisal ze si chce podat o madarske obcianstvo. ani madari ho nechcu  


2.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 11:38 avatar
A ešte malé, milé info k téme...

"Plošná amnestia na exekúcie je definitívne pochovaná. Minister spravodlivosti Gábor Gál (Most - Híd) sa viac ako rok diskutovanú tému rozhodol vyriešiť zastavením exekúcií starších ako päť rokov, keď majetok dlžníka nestačí ani na poplatky exekútorovi. Opatrenie by malo pomôcť ľuďom, ktorí sa dostali do dlhovej špirály. Podľa odhadov ide asi o milión konaní."

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ide len o milión konaní... "pekný" "systém" ..... V skutku "hodný" následovania.


13.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:34

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



15.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:34 avatar
Moja povinnosť je iba zomrieť.


17.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



20.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:38 avatar
Ak si štát neplní svoje povinnosti, nebudem si ich plniť ani ja, niesom blbec.


22.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:39

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



24.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:41 avatar
Nekričím dosť? A to sú moje dôvody.
Jednoducho si pripusť, že som v práve.
Toto je kapitalizmus, nie socializmus.
Viď svoj v vzor USA, tak si tiež nemusia ludia platiť a tak je to spravodlivé, aj demokratické.
Keď tu budeme mať opať socializmus a verejné peniaze budú slúžiť opať verejnosti, veľmi rád sa budem opať podielať.


27.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



28.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:45 avatar
Aké výhody využívam?


30.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:46

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



32.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:47 avatar
V tom momente si za to zaplatín daň vo forme DPH.


34.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



37.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:50 avatar
Veď píšem, že si to zaplatím v DPH.

Láskavo si uvedom, že sociálna a zdravotná poisťovňa sa týka len mňa. Mojho dôchodku, prípadnej práceneschopnosti a mojho zdravia.
Ziadne obchody, cesty a podobne v týchto odvodoch niesu, tak si nevymýšlaj.


33.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



35.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:48 avatar
A cesty platín vo forme diaľničných známok, ako aj regionálnou daňou.


39.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:51

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



41.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 12:56 avatar
Ale pokrývajú. to si nabral zase kde?
Veď dialničná známka, ktorá stojí 50 eur štatu ročne pri 3 miliónoch registrovaných vozidiel prinesie 150 miliónov + spomínaná regionálna daň, ale úplne najviac na cestnú správu platia mýta, ktoré platia podnikatelia s nákladnou prepravou.


43.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 12:59

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



44.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:01 avatar
Tie sú platené z regionálnych daní. Tu už nie čo dodať.


47.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:03

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



48.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 13:03

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



53.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 11. 2018, 13:08 avatar
ardzun chodniky a cesty v mestach a dedinach nie sú hradene zo štátnych peňazi.
Súhlasí Boris


87.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 13:40

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



92.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 13:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



46.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 13:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



51.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:06 avatar
Obom znova píšem, že je to platené z regionálnych daní. Tie si každý platí tam, kde býva. Ako aj ja.
Aj preto sú blaváci nespokojní, keď tam denne jazdí 150 000 východniarov, lebo tí vychodniari neplatia cesty v BA, ale u seba na východe. Komprende?!  


56.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



58.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:17 avatar
Už asi štvrtý krát.. Tie sa platia z regionálnych daní. Ako aj z predaja a prenájmu štátných/regionálnych pozemkov, či budov.. Región má rôzne formy príjmov.


60.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:19

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



62.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:22 avatar
Nie, platíš ich v dani z nehnuteľnosti, nájmu a neviem, či tam nejde odvod aj z takých služieb, ako je odnos smetí, vodné stočné.,


64.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:23

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



66.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:24

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



67.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:24 avatar
Tie dane platím. Inak by som tu nemohol bývať.


68.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:26

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



72.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:27 avatar
Iste. Napríklad v socializme sa také služby neplatili. No prečo by som platil ja, keď by nemusel nikto. Keby to systém sám utiahol v rámci plánovaného hospodárstva.


75.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:28

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



80.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:34 avatar
Aj využívam a platím za to.


83.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



91.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:42 avatar
Prečo by som to robil, vidím, že za to fungujú určité veci.


97.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 13:45

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



102.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:48 avatar
Nie. sociálka je smiešna a zdravotníctvo ešte smiešnejšie. Alebo smutnejšie, daj si tam čo chceš.


107.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 14:10

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



110.
označiť príspevok

Scarllete žena
   2. 11. 2018, 14:15 avatar
107. madarov je plna eu. v rakusku je ich po kkt.

inak madari sa neseru, tam ta rovno zatvoria za minimalny nedoplatok   ziadne ze dlznici.sk , ide rovno do basy


111.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 14:16

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



113.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 15:29 avatar
To je ich vec, ja si šetrím na dôchodok sám.


76.
označiť príspevok

Step7 muž
   2. 11. 2018, 13:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



73.
označiť príspevok

Scarllete žena
   2. 11. 2018, 13:28 avatar
68. Step7 co chces od cloveka ktory chce 2500 e minimum mzdu, inak nemieni pracovat
Súhlasí Boris, Step7, Osvietený


78.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:31 avatar
Presne tak, to je moja minimálna sadzba a nevnímam na tom nič zlé. To je cena mojho času svojej existencie tu, pre niekoho iného, ktorý chce môj um využiť na svoje obohatenie.  
Inak rád a veľa pomáham ľuďom zadarmo, ale to je o niečom inom, nie v zmysle, že na mne zarábajú.
A tá sadzba 2500 pôjde už čoskoro na 2750 a potom na 3000 a tak ďalej, lebo takto kapitalizmus hold funguje, resp. nefunguje. Aký v tom vidíš problém?


90.
označiť príspevok

Scarllete žena
   2. 11. 2018, 13:41 avatar
78. keby si mal aj zodpovedajuce vzdelanie ale so ZS ?
Súhlasí Osvietený


95.
označiť príspevok

Scarllete žena
   2. 11. 2018, 13:44 avatar
90. inak podporu v nezamedtnanosti ti nerobilo problem poberat. to je vsetko take ze tupe vyhovorky
Súhlasí Osvietený


70.
označiť príspevok

Scarllete žena
   2. 11. 2018, 13:26 avatar
67. cize ty si proste zdupkal do madarska, a nechal po sebe dlhy. to je cele  
Súhlasí Step7, Osvietený


74.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:28 avatar
Dá sa to brať aj tak. No nikoho som o nič neokradol.


85.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 13:36

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



103.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:49 avatar
Omyl, vy chcete okradnúť a okrádať mňa. Figu.  


82.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 13:35

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



86.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:37 avatar
ardzun, ešte raz si prečítaj úvodný príspevok. Tam je myslím jasne všetko napísané, čo neplatím.


104.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:50 avatar
To je sprosté klamstvo a zrejme si ťa tak začnem aj pamatať ardzun,.


106.
označiť príspevok

Scarllete žena
   2. 11. 2018, 13:58 avatar
104. asi mu to znici zivot.


109.
označiť príspevok

ardzun muž
   2. 11. 2018, 14:14

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



114.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 15:29 avatar
Strácaš sa ardzun. Nevieš, čo ti vlastne vadí.


81.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 11. 2018, 13:35 avatar
pštrosia porucha osobnosti
Súhlasí Boris


89.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:41 avatar
Pštrosí postoj, ale áno dá sa to tak povedať.
Riešim postoj mŕtveho chrobáka, alebo pštrosa s hlavou v piesku, nech si to vyloží každý, ako chce.
Podobných prípadov je hojne. Nech si spoločnosť začne klásť otázku, prečo sa to deje.
Všetko sa deje z nejakého dôvodu.
Nechcete, aby bol slovák hrdý na to, že je slovákom? Tak prosím, ja som ten prípad a nepáči sa vám, tak čo vlastne chcete?

Som nadnárodná bytosť. Moje občianstvo patrí štátu môjho pôvodu, vnímam to ako logické, ale z dôvodu nedôvery v štát, svoj vzťah medzi ním a mnou ignorujem.


94.
označiť príspevok

Osvietený muž
   2. 11. 2018, 13:44 avatar
tvoje občianstvo je eu to dufam vieš


99.
označiť príspevok

Boris muž
   2. 11. 2018, 13:47 avatar
Tak potom?


135.
označiť príspevok

muskat muž
   3. 11. 2018, 10:23 avatar
Kazdy je obcanom toho narodneho statu, ktory mu obcianstvo vystavil. Kompetenciu udelovat obcianstvo ma narodny stat, nie EU.A tak to aj musi zostat. :-) / obcianstvo EU je iba spolocna vysada clenov EU a naviac, je to urcity podvedomy nastroj eurohujerov, veduci k postupnej likvidacii narodnych statov./
Ak mas pochybnost o svojom obcianstve, staci sa pozriet do svojho obcianskjeho preukazu, alebo pasu. :-)


142.
označiť príspevok

Step7 muž
   3. 11. 2018, 12:50

Príspevok bol vymazaný administrátorom.



119.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   2. 11. 2018, 20:52 avatar
Na stráž! Takto znie slovenský národný pozdrav, ktorý sa ozýval a ozýva z hrdiel národne zmýšľajúcich Slovákov a Sloveniek po všetkých krajoch, mestách a dedinách našej Slovenskej vlasti.
V tomto peknom pozdrave počujeme hlas hrdého slovenského sebavedomia, ktoré zapaľuje v očiach plameň junáckej odvahy a spája všetky slovenské srdcia v pevnú reťaz národnej jednoty. Tento zvučný junácky pozdrav vyjadruje všetko, čo je programom
celého nášho národa. Aby tento pozdrav, ktorý sa zrodil v historických chvíľach nášho života a má na sebe pečať týchto dejinných chvíľ, nebol iba zvučnou frázou, ale aby sme si plne uvedomili jeho význam i obsah, je treba, aby
sme si ujasnili jeho hlboký zmysel. Vojak, ktorý stojí na stráži, vie, že koná ťažkú a zodpovednú povinnosť a že od svedomitého splnenia tejto povinnosti závisí osud jeho druhov, bezpečnosť jeho spoluobčanov a často i osud celej vlasti. Dobrý vojak, stojaci na stráži, cíti túto ťarchu zodpovednosti na svojich pleciach, upiera svoj zrak do diaľky, všíma si každého šumu a mocne zviera vo svojich rukách zbraň, aby bol pripravený odstrániť každé nebezpečenstvo, ktoré by hrozilo jeho druhom a tým i jeho vlasti.Preto vojak na stráži je bohatier.Náš národný pozdrav chce nám pripomínať, že my všetci, ktorí s pocitom hrdosti a s vedomím zodpovednosti hlásime sa k svojmu slovenskému národu, sme takýmito vojakmi na stráži. Aby sme však vedeli, prečo, ako a kde musíme stáť na stráži, musíme si jasne uvedomiť, čo je tým vzácnym majetkom, ktorý musíme oddane a vytrvale strážiť. Predovšetkým musíme strážiť svoju slovenskosť ako základ a prameň nášho bytia.
Naša slovenskosť je to, čo robí z nás samostatný a svojrázny slovenský národ.
Táto slovenskosť, uložená najbezpečnejšie v slovenskom jazyku a jeho samobytnosti,
cez dlhé stáročia slovenskej minulosti zachovávala náš národ i vtedy, keď si svoju slovenskosť ani neuvedomoval. Svojím národným pozdravom chceme dať výraz svojmu odhodlaniu, že všetci, ktorí si svoju slovenskosť uvedomujeme, vždy a všade budeme na stráži, aby naša slovenskosť v ničom neutrpela škodu, ale aby sa v slobodnom Slovenskom štáte, rozvíjala tak, aby prenikal celý náš život a všetky jeho prejavy.
Budeme úzkostlivo strážiť a všade uplatňovať práva slovenčiny, ktorá napriek
všetkým pohromám, ktoré za dlhé stáročia stíhali našu vlasť, žila na ústach nášho
národa, ozývala sa po všetkých krajoch Slovenskej krajiny a hoci bola vysmievaná
a znevažovaná, ubíjaná, zachránila naše národné bytie v kalných prúdoch cudzoty.
Boj slovenského národa proti cudzote viedlo sa v znení hesla „Za tú našu slovenčinu!“

Musíme byť všetci na stráži, aby sa zo slovenskej kultúry nestrácali nijaké hodnoty,
aby čistota slovenskej kultúry nepodliehala skazonosným vplyvom takých cudzích
prúdov, ktoré by mienili ohrozovať vývin slovenského života.
Preto sa zdravíme a budeme zdraviť slovenským národným pozdravom
„Na stráž!“


126.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 11. 2018, 09:40 avatar
ahoj Boris
smejem sa nad prispevkami, co uz
pozri sa na to z paralelneho sveta, kazdy parazit na tejto planete plati za nieco, vsak
vlastne kvoli dlzobe si aj stvoreny inym parazitom, fakt
ak sa odpojis od tohto hmotneho stavu na tejto zemi, schytas v paralelnom svete stav podobny distresu
budes sa chiet vratit aj formou lstivis klamstiev iba pre to, aby si splatil svoju dlzobu, fakt
platit musis a ver mi ze dane su najmenej po odpojeni bolestne , skor sa snaz si zapamatat, ak ti niekto cokolvek v tomto hmotnom svete da zadarmo, vrat to tisickrat, najvhodnejsie je odist z tohto svet bez dlzoby, bez akejkolvek dlzoby


133.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 11. 2018, 09:55 avatar
Ahoj salbea, ale ja nikomu nič nedlžím. Teda všetko v pohode


127.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 11. 2018, 09:41 avatar
si parazit a uvedom si, ze na tejto planete ta iny parazit stvoril kvoli dlzobe
http://www.youtube.com/watch?v=55885Qnt7Ps Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

bohovia zial neexistuju, to je neprijemny fakt teorie vsetkeho


128.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 11. 2018, 09:42 avatar
zaplat tymto tu parazitom, nebud im v nicom dlzny a garantujem, ze ne tuto planetu sa viac nevratis


129.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 11. 2018, 09:45 avatar
su ovela krajsie civilizacie, ovela vyspelejsi svet a paraziti, ktori maju ovela vyspelejsi rad i zakony ako tu medzi touto cvargou
avsak pre nieco si tu a kvoli niecomu musis platit, aj ked sa ti to zda prizemne, hlupe, musis klesnut na ich uroven
kvoli dlzobe, kvoli nicomu inemu, kvoli dlzobe


130.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 11. 2018, 09:45 avatar
zaplat vsade a vo vsetkom a bud ticho !
garantujem, ze viac sa sem neratis


134.
označiť príspevok

Boris muž
   3. 11. 2018, 09:56 avatar
Mám opačný názor. Hraj ich hru a už sa odtiaľto nedostaneš, lebo klesneš na ich úroveň.


132.
označiť príspevok

salbea žena
   3. 11. 2018, 09:46 avatar
nevratis, o to ide najviac, vsak
nevratit na Zem
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:41,  Ja som zaspala, Dj. *21
dnes, 18:38,  Uvedomil som si. *04
dnes, 18:38,  (1) Mil@níčko, vo väčšine prípadov je to možno aj "svätá" pravda, ale vedz a...
dnes, 18:37,  Tak to potom premení celú situáciu. *04
dnes, 18:37,  A čo keď je to muž baba? :)
dnes, 18:37,  Tichá domácnosť, že? .. =}}
dnes, 18:33,  (12) Dosvietený, nože prezraď, či sa Ti podarilo aspoň ako-tak ukojiť ten svoj stále...
dnes, 18:31,  Žena zachová len to tajomstvo, o ktorom nevie, muž zachová tajomstvo aj keď je ožratý !!!
dnes, 18:23,  Najväčšie zlo pochádza z toho zla, ktoré považujeme za dobro.
dnes, 18:13,  Nacizmus pochádza z Nemecka ale východného *13*13*13*13 Aj Marx
dnes, 18:12,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/117234961_775229189974970_2540244361118680960_n.jpg...
dnes, 18:04,  Až sedem z desiatich najsledovanejších pobaltských rusko-jazyčných YouTube kanálov je...
dnes, 18:03,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/117234961_775229189974970_2540244361118680960_n.jpg...
dnes, 17:57,  Zuzka , mne sa zda , ze v Bibli sa pise aj , aby zena mlcala ked debatuju Muzi , ci ? :-)
dnes, 17:54,  Nech ta ochrani Pan , dostat sa do nemocnice :-)
dnes, 17:48,  Tak to by si sa čudoval kolko ludí poznam v spišskej
dnes, 17:47,  Až ministerstvom preletí humnom duch svatý hned to začne bublať...
dnes, 17:46,  Máme presne takú koalíciu a takú opozíciu akú si zaslúžime . To je jedine spravodlivé ....
dnes, 17:40,  Skajku tu očakávam onedlho . Chýba tu i Ondrej ale mne chýba Dorota ale i Luxka , Od...
dnes, 17:37,  Eštebaci sa dnes prídu vyplakať ale reakcie neočakávam len uražky . Dobové videá ktoré...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Život je obchod. Obchod je súťaž.
A v súťaži vyhráva ten, kto sa viac snaží.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(306 068 bytes in 0,252 seconds)