Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  počítače  téma
kategórie:  

Ako dostat kontakty z nokie 6681 na android samsung galaxy chat?

4
reakcií
1615
prečítaní
Tému 15. apríla 2013, 19:19 založil adelcia.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

adelcia žena
   15. 4. 2013, 19:19 avatar
ahojte,

mam tu dosluhujucu nokiu 6681.na jej pametovej karte mam 180 kontaktov. Skusala som ich vsetky oznacit a kopirovat na kartu sim, ale dopadlo to zle voslo mi ich tam len 80 a 100 neskopirovalo. telefon tie kontakty na pametovej karte vidi, ale ked ju dam do pocitaca, tak pocitac na nej vidi take ze others, ale vidi to ako subor a nie ako priecinok. posledne riesenie co mi napada je nokia pc suite, ale ta nefunguje pod win8. ma niekto dalsie typy ako do noveho tel kontakty dostat? lebo inak to fakt urobim cez bluetooth a to je krajna moznost, lebo tie kontakty tam naskacu ako 180 sms sprav z vizitkami, a kazdu budem musiet ulozit jednotlivo.

diki za odpoved, Adela.

2.
označiť príspevok

Malá Zoe žena
   15. 4. 2013, 21:55 avatar
Adelcia, ja mám tiež nový mobil-android, sony xperiu a mala som podobný problém, kedže hento malé má zjavne vyššie IQ ako ja .-) Kým by som nainštalovala potrebný program v pc a zapojila starý i nový mobil by som asi aj zošedivela, takže som proste ťukala a ťukala ako ďateľ normálne mechanicky, ručne-stručne.

4.
označiť príspevok

adelcia žena
   16. 4. 2013, 00:00 avatar
ahojcek, neviem do akej miery sa v tom mobile uz vyznas ale ak by som ta mohla poprosit ak to budes vediet skoc sa prosim pozret do nadstaveni ze ci tam je niekde nieco ako dostupnost alebo pristupnost? velmi by som ti za tu info bola vdacna. a ak to tam je ci je vovnutri niekde aj nieco ako talkback. ak sa v tom uz asipon trosku vyznas prosim mrkni sa mi nato

3.
označiť príspevok

adelcia žena
   15. 4. 2013, 23:56 avatar
ja som to uz vyriesila to je mozno aj rada pre ostanych.

ja som tie kontakty naimportovala na google teda nagmail a kedze tel si bude pytat heslo do gmailu tak sa mi zosinchronizuju a bude pokj.

5.
označiť príspevok

asfyx911 muž
   16. 4. 2013, 06:12 avatar
cez outlook zo sady office...potom synchro cloud a nas.../skydrive ulozisko/      
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:01,  Ľudia ako ty Skajuš nevedia čítať život, preto ťa oserie tvoj predajca, oserie ťa tvoj...
dnes, 10:59,  To ako by si sama sebe napísala *05*13
dnes, 10:58,  20. toto je názorná ukázka ako si bez problémov dokázeš vymyšlat a klamat *14 hlavne ak ti...
dnes, 10:52,  *sídliskách
dnes, 10:50,  Ani z ďaleka nie takú úbohosť, ako v nemeckých sýdliskách a čo viac.. ani tie paneláky...
dnes, 10:48,  17. a čo si videl v petrzalke ? *39
dnes, 10:46,  Partnerov striedaš ako ponožky, pardón, oni striedajú teba *13 A tvoj syn je obeťou tvojej...
dnes, 10:43,  18. jasné som ako ty, byvam u rodičov a nemám partnera ani rodinu *39*39*39*39*39*39
dnes, 10:30,  Nevypisuj tu o sebe Skajuš, vieme, že si osamelé čudo.... nečudo *13
dnes, 10:30,  Majú, ale vyzerá to tak, že chcú silou mocou spadnúť do tej istej žumpy, ako žijú v...
dnes, 10:27,  To záleží len na tom, ako dlho budú ludia spať a ignorovať jeho kriminálnu a rozvratnú...
dnes, 10:27,  13. neotravuj so svojimi bludami na verejnom fóre a nikto ti nebude drístat. načo to sem...
dnes, 10:25,  12. ale aj tak sa majú Slováci lepšie nez nemci a cely západ , čak ? tiez nemusím...
dnes, 10:24,  Ale ešte pred tým musí urobit vela roboty pre záchrancov svojho života
dnes, 10:23,  youtube.com/watch?v=djKCduzKlPc
dnes, 10:18,  Andrej do basy veru nepôjde, ten skončí pod zemou, ako mnoho iných bielych koníkov.
dnes, 10:17,  To isté sa dialo aj za totalitzy..ludia sú slepí a hluchí, inak povedané posraní, preto si...
dnes, 10:16,  Čo tak prestať drístať Skajuš?
dnes, 10:15,  https://www.youtube.com/watch?v=wTLUfvuQqqE
dnes, 10:15,  To teda sú, lebo im je ľahostajné utrpenie svojich spoluobčanov. Je to chamraď, lebo si...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Nehovor hop, ani keď preskočíš. Najprv sa pozri, do čoho si skočil.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(52 547 bytes in 0,567 seconds)