Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Akciová ponuka líbyjských amyšopov "ruská stíhačka Mig 29 aj s ruským pilotom"!!!!!!!!!!!!! Kupujte, kým sú zásoby!!!!!!!!

1
reakcií
182
prečítaní
Tému 31. mája 2020, 12:50 založil ardun.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

ardun muž
   31. 5. 2020, 12:50 avatar
Rusko už nemôže zapierať svoju priamu vojenskú účasť v líbyjskej občianskej vojne. Dosiaľ na strane generála Haftara údajne bojovali len ruskí dobrovoľníci v žoldnierskej organizácii Wagner, ale na obsluhu týchto stíhačiek už sú potrební profesionáli.

scontent.fprg2-1.fna.fbcdn.net Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

gabriel pb
   31. 5. 2020, 16:16 avatar
ľudia nevzrušujme sa, nakupujme potraviny, aby bolo viac plechu
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:26,  Úlohou Božích prorokov bolo vždy v prvom rade varovať jeho národ pred modlárstvom a...
dnes, 05:15,  Kedysi, už dávno, tak reagovali členovia RKC na zvestovanie svedkov Jehovových...:-)
dnes, 03:20,  Pitný režim treba dodržiavať! https://fs5.mojevideo.sk/imgxl/159196.jpg *13*39
dnes, 03:18,  3, ....... Teológ, alias Pozorovateľ /rozdvojená osobnosť/ samozrejme myslí tých...
dnes, 03:03,  POZOR .....stránka :jehovajekralom.com ..... nie je oficiálne stránka Jehovových svedkov,...
dnes, 02:57,  1, .... samozrejme, "ANJEL SVETLA" pracuje aj nadčas!*53 Len škoda že mu tie jeho...
dnes, 02:57,  ANTIKRIST !!! /proti-Kristovi/ ---------------------- Kto bol v 1 storočí najviac...
dnes, 02:49,  https://jehovajekralom.com/25-zjavenia/
dnes, 02:47,  https://jehovajekralom.com/beda-spolocnosti-strazna-veza/
dnes, 02:43,  1, .... ale ty si tu opakovane týchto ... "pomazaných bratov Krista", ........
dnes, 02:36,  "Dajte si pozor, aby ste nepohŕdali žiadnym z týchto maličkých. Hovorím vám, že ich...
dnes, 02:31,  7, ...... tie "posledné časy" boli vtedy, ked apoštoli končili svoju púť na...
dnes, 02:14,  Prvý list Timotejovi 4:1-2 "1 Duch výslovne hovorí, že v posledných časoch NIEKTORI...
dnes, 02:08,  2: Ničím nepodložené dristy, od samozvaných vykladačov Písma 21 storočia, ktorých nikto...
dnes, 02:06,  6, ...... tie texty a iné tvrdenia Písma, ktoré ešte viac opisujú túto MŔTVU TRETINU ZEME...
dnes, 01:58,  4, ..... Mám radosť, opäť bude viac detí a ak to pôjde takto ďalej tak naša populácia na...
dnes, 01:56,  Nepi už.......................
dnes, 01:54,  Celé číslo je: 38 zomretých denne na rakovinu. Na Slovensku. Toto číslo každoročne...
dnes, 01:49,  57, .... ale nie denne! A na Slovensku! Možno celosvetovo!
dnes, 01:37,  Nepi už........................
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Pokiaľ sú v manželskom vzťahu problémy, tak na vine sú obe strany - ako žena, tak aj svokra.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(57 774 bytes in 0,515 seconds)