Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Aká je spravodlivosť tohto sveta !

15
reakcií
1207
prečítaní
Tému 24. októbra 2013, 02:47 založil elemír.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
20. 10. 2015
0
11. 02. 2018
121
 
 


1.
označiť príspevok

elemír muž
   24. 10. 2013, 02:47 avatar
Keď sa Pilát pýtal ľudu, koho im má prepustiť, či buriča a vraha Barabáša, alebo Krista, na ktorom on ako sudca nenašiel žiadnej viny, dav si jednoznačne pýtal oslobodiť vraha a Krista ukrižovať. A táto spravodlivosť vládne dodnes.
Zločiny sveta sa berú ako samozrejmé, ale zločiny cirkvi sa násobia milionami. Dnes sa niektorí kňazi predsa len dopúšťajú trestných činov, ale aký je tu pomer ku zločinom sveta ?
V minulých dňoch bola v TN uverejnená správa, že len na slovensku sa ročne odsúdi za sex zločiny na mladistvých do 15 rokov niečo okolo 1 700 ľudí. To sú odsúdené prípady, koľko je tu stále nenájdených a nevyšetrených. A teraz, čo celý svet ???
Prešlo pár dní a jak bola táto správa odvysielaná, tak zostala nepovšimnutá, ale keď ten, alebo onen kňaz bol pedofil, to bol hore nohami celý svet a Vatikán dali na súd za pedofíliu. Nebudem tu spomínať či to boli desiatky a či stovky, ale nikomu to nevadí a nielen že nevadí, to je presne ten prípad, ako s Barabášom a Kristom.
Kňaz je predsa taký istý človek, ako iní, to najprv, a taktiež aj medzi neveriacimi prebehla správa v Českom sokole, tam tiež rodičia zverujú svoje deti a tiež to nikomu nevadí.
Najdôležitejší argument o neviere sú zločiny cirkvi, ale kde sú tie proti zločinom tohto sveta ??????
Ja som bol tiež istý čas neveriaci a aké som z toho ako neverec videl výhody?
Moju vieru zničil alkohol a zábavy, každú sobotu vždy bola zábava a ráno sa mi nechcelo po opici vstávať dok kostola. Dalo by sa povedať, že satan mi povýšil lenivosť na slobodu.
Nemusel som sa modliť, chodiť na spovede a dávať peniaze do zvončeka. Dokonca aj ideologicky som to mal zdôvodnené lepšie ako dnešní ateisti a nebolo k tomu treba ani zločiny cirkvi.
Lenže s alkoholom a cigaretami a kávou sa mi podarilo prestať a postupne pomaly som sa začal dívať na svet inými očami. Vlastne alkoholik je úplne iný človek, ako ten, čo nepije. To je obrovský rozdiel.
A postupne som prišiel na to, že ísť do kostola a na spoveď a modliť sa, že to je určitá námaha, to sa nedá poprieť, ale tá námaha sa niekoľko násobne vracia v živote samotnom. A bol by som idiot, keby som nevyužil a takto si nevylepšil život, ak to u mňa funguje. Ja viem, že nie každému to je dané, že len ten, komu to dá môj Otec, hovorí Ježiš, Ale doporučujem každému skúsiť, ako som to skúsil ja.
Nehľadajte fakta v starodávnych knižniciach sveta, archeologické nálezy a ani žiadne iné argumenty pre a proti a čo ja viem, čo ešte. Hľadajte Boha v sebe samom a hľadajte ho modlitbou a pokorou. A keby ste chceli vedieť, kto a čo je boh, tak si prečítajte evanjelium a možno aj bibliu, ale čakajte na odozvu, na kontakt, ktorý musíte pocítiť tak, že sa to nedá pomýliť s ničím iným. Ak kontakt nepríde, aj s tým treba počítať, potom máte dojem, že sa modlíte do bútľavej vŕby a odozva neprišla. Skúste ešte raz a porozmýšľajte, kde ste mohli urobiť chybu, ale bez kontaktu radšej nepokračujte.
Nie každý má takú možnosť ako neveriaci Tomáš, ale vy buďte najprv ako on, aby ste mali istotu, že nie ste vedľa.
Skúšajte a hľadajte, lebo to je inteligentnejšie ako odsudzovať a nenávidieť bez príčiny. Počítajte s tým, že svet nenávidí pravdu evanjelia a radšej vymení zločinca za dobrého a nevinného len preto, že je veriaci, len preto, že je Ježišov. A potom si budete musieť spočítať výhody a nevýhody viery a sám sa rozhodnete či áno a či nie.
A ak to nevyjde, posúďte aspoň, čo bolo inteligentnejšie, či prepustiť zločinca, alebo odsúdiť nevinného, lebo v tejto veci sa dvetisíc rokov nič nezmenilo.


16.
označiť príspevok

Lucifero muž
   29. 10. 2013, 13:28 avatar
elemírko, ty nielen, že neovládaš Bibliu, ale nesleduješ dôsledne ani témy tohoto DF. Lebo by si vedel, že súčasne na Zemi jestvuje zvrátená Pánova spravodlivosť. To značí, ža sa majú dobre tí, ktorí neuznávajú Hospodina, nemodlia sa, nechodia do kostola, obohacujú sa nezákonne... Na spravodlivosť v súčasnej dobe nemá nikto z nás nárok, pretože: Čo teda povieme? Či nie je nespravodlivosť u Boha? Rim. 9/124 A: najlepšie vystihol Pánovu – Hospodinovu náladovú spravodlivosť svätý Pavol vo svojej epištole Rimanom 9/18. Dočítame sa tom, že Pán – Hospodin sa zmiluje nad kým chce a koho chce toho zatvrdí. Súčasná svetová spravodlivosť, teda spravodlivosť Pánova stojí na hlave. No v ďaľšom si sa tiež pýtal kedy sa svetová spravodlivosť stane opäť zasa normálnou a postaví sa z hlavy na nohy. Tiež to nejdeš na tomto DF. Povedal to Zola: Keď posledná tehla, z posledného kostola zabije posledného farára. Tak vidíš ako Zola vo svojej dobe už rozoznal škodlivosť Pánovho a Ježišovho učenia.


2.
označiť príspevok

Allinone žena
   24. 10. 2013, 08:31 avatar
"Kňaz je predsa taký istý človek, ako iní.." ...tu s Tebou nesúhlasím, kňaz predsa zložil sľub a to dobrovoľne...ak chcel sex, mohol ísť za evanj.farára, ktorí sa môžu sobášiť.

"Ja som bol tiež istý čas neveriaci a aké som z toho ako neverec videl výhody?
Moju vieru zničil alkohol a zábavy,..." ....tak sa rozhodni, či si bol neveriaci alebo veriaci  

dalej to už nejdem čítať, sorry


4.
označiť príspevok

elemír muž
   24. 10. 2013, 13:11 avatar
koľkí policajti, koľkí vojaci a koľkí iní advokáti a čo ja viem, čo ešte,zložili nielen sľub, ale prísahu a sú tak isto iní ako farári ? Koľkí z tých napríklad sudcov zložili prísahu iba kôli tomu, aby to mohli zneužiť ? To ale vás nezaujíma! Čo to máte za logiku. Vy si myslíte, že ak vy budete robiť orgie denno denne, že to môžete, lebo ste neveriací ???? Samozrejme, že môže te, ale môžu všetci, ale tí iní hladajú v živote na to odozvu. To si myslíte, že je sloboda, že ste nikomun nič nesľúbili a ničím nie ste sa schopní niekomu zaviazať ? Na čo je taký človek, kto sa na neho nedá spoľahnúť. To sa naozaj točí celý život u vás len okolo sexu a keď si farár vrzne, tak hurá, máme ho aj s celou jeho cirkvou aj s pánom bohom aj s abtohom ???????
Mne to to je trápne a smiešne.
Veď nikto nechce nikoho obmedzovať v jeho slobode a už vôbec by nemali veriací obmedzovať neveriacích, ab si nemohli dovoliť robiť zlé a hrešiť, lebo využívajú štatút neveriaceho ???? Robte si čo chcete a myslíte si čo chcete a pichniote si to, kde chcete a kedy chcete a nechajtre si tam napchať čo chcete, ale prečo si myslíte, že veriací sú iní, alebo teda aj kňazi.
To ako keby sľubom povedali my sa vzdávame chlebna, ale vy ste na to, aby ste dávali pozor, čio sa neprtejhrešia. Kto vás stanovil sudcami nad nimi, Kdfe sa hrabete rozhodovať o ich súkromnom živote, ak vy nedovolíte nikomu starať sa sa do vášho súkromného života. Veď oni njie sú celí v rit... pardon, celebrity, ktoré musia trpieť tiež pred vašími ostrými zrakmi, aby im ani okraj nohavičiek nevykukol spod sukmne, lebo je toho hneď plná televízia a zoznam.sk. a vy môžete robiť čo chcete a kedy chcete? Toto je váš systém a fararov ste si jednoducho prifarili k celebritám !!!!
Lenže toto je ten pravý a nefalšovaný a špinavý bulvár, kde nie sú na vine novinári, čo to predávajú, tu su na vine ľudia, čo to kupujú, čo si za to draho platia. Ľudia, ktoprí nie sú schopní zbaviť sa tých najnaivnejších závistlosti, závidia niekomu, že niečo dosiahol a v zúfalstve bezmocnosti samého nad sebou im robí dobré niekoho usvedčiť, že nie je až taký dobrý. Platia za to často posledné peniaze, aby hnali podradných novinárov za ich peniazmi, aby mali drahozaplatenú nádej, že aj tá celebrita a aj ten farár by mohlo byť aspoň na sekundu úbohejší ako je úbožiak sám o sebe.
Aký je rozdiel v úrovni tých, čo kričali v dave radšej prepusti toho zlého a ukrižuj toho druhého, lebo na zlo sme si zvykli, ale na dobro, ktoré nám tu chce niekto nasilu nanútiť nemáme náladu. Rdšej nech zomrie ten, čo je múdrejší, ako my, a zas tu bude pokoj. A nebudememe musieť zase rozmýšľať, ako ho pochopiť.
Presne ako v tej jednej pesničke, čo bol na jednej dedine niekto strašne múdry, pichli sa mu vidly do zadku a hne´d bolo zase na dedine všetko v poriadku.
Nenávisť je závisť, že niekto niečo dosiahol, čo som ja nemohol. A možno ani nie tak nemohol, ale sa mi nechcelo, lebo som bol lenivý a bolo vtedy pohodlnejšie sedieť v krčme ako v škole. No a čo, nech idú do ...... aj s ich školami, my si vypijeme, zaspievame a majte nás radi všetci celí v riti.


3.
označiť príspevok

RighteousFred
   24. 10. 2013, 10:59 avatar
Prva veta zacinala zaujimavo a aj by som sa stotoznil, ale dalej je to uz len propagandisticky blabol.
Ano ludia si volia nicomnikov radsej, ako cnostnych a dobrych ludi.. to je fakt a tiez radsej volia klamstvo, ako pravdu.
Hold je to cvarga.
Súhlasí huranato


5.
označiť príspevok

Scarletshadow žena
   24. 10. 2013, 15:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

elemír muž
   26. 10. 2013, 12:46 avatar
Zase naivne prekrúcaš, Já som sa nikdy nezastal žiaDNEHO zločinca, ak bol ním aj kňaz, ale chcem vás upozorniť, aby ste sa pozerali na problém objektívnejšie. Potvrdzujete moje názory v tom, že vyššie som napísal, aká je zločinnosť na slovensku v pedofilii mimo cirkvi, to ste si nevšimli , ale miesto toho ste kydli na mňa špinu, že sa zastávam kňazov. je to ako komunistická propaganda, to nemá úroveň pre zaujatosť.
Cirkev a Boh nie sú tu na to aby sa ti tlačili do zadku ako politické strany a ty si ako pán budeš vyberať.
Cirkev a Boh je jediná šanca tohoto tvojho života a je na tebe, či sa šance chopíš, alebo nie. A keď príde čas zúčtovania, výhovorky tohoto typu, že si neveril kôli zločinom cirkvi, ktoré sú aj tak vymyslené na 50%, si potom môžeš strčiť ...... .
Vyhovárať sa môžeš tu na tomto fore a zdôvodňovať si svoj omyl ako chceš a komu chceš, ale boh si bude vyberať z tých, čo sa mu tlačia a nie všetci budú vybratí. Akú úľavu máte z toho, že ste sa už teraz toho vzdali, ak netušíte ani na 20% o čo vierou v boha ide ???? Krčmové drísty, za ktoré budete úplne zbytočne platiť menou, ktorá nemá obdoby na zemi.


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   24. 10. 2013, 16:02

Príspevok bol vymazaný administrátorom.7.
označiť príspevok

Chiara.1 žena
   24. 10. 2013, 16:24 avatar
Mne nejde do hlavy o.i., prečo Vatikán ukrýval a celkovo pomáhal nacistom a nacistickým vrahom z 2.svetovej aj po, dokonca podporoval Hitlera, prestávam akosi rozumieť čo je to za inštitúcia  


8.
označiť príspevok

salbea žena
   24. 10. 2013, 16:57 avatar
vdaka hypnoze som podstupila predpeklie,kde som mohla roky premyslat o tom,co v cloveku je skazene a preco na svoj ciel vyuziva tyraniu,sikanu,psychomanipulovanie
desiva myslienka mi scivilizovala tento brutalne politicky zmanipulovany svet
clovek chce pomocou politiky a nabozenstiev smrt nacpat do zivej duse tak,aby verila ze ostane navzdy opravdovo pravdivou bozou vyvolenostou ?
zial
http://www.youtube.com/watch?v=KCSj_qUsKloniet Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
odtialto navratu pre nikoho z vas,nikto zo Zeme sa uz nedostane do n.e.b.a
najvyssia to spravodlivost aj pre teistov


9.
označiť príspevok

salbea žena
   24. 10. 2013, 17:00 avatar
niet navratu pre vas
tak je to spravne a spravodlive,vsetci co ste teraz zivy v tomto case so mnou tu na Zemi ,sa vratite do p.e.k.l.a !


10.
označiť príspevok

salbea žena
   24. 10. 2013, 17:15 avatar
ospravedlnujem SA
ale prisla som sem SA iba presvedcit,ci tam naozaj vsetci patrite bez vynimky
zial hypnoza a politika ma iba presvedcili,ze som tu spravne v spravnom case a na spravnom mieste
pripravuju sa uz od tohto momentu pre vas klietky
7 a este viac,nie je to az tak moc,je tam miesta totiz dost


13.
označiť príspevok

John Green muž
   25. 10. 2013, 11:27 avatar
Mala by si prestať s návikovími látkami.


11.
označiť príspevok

elemír muž
   25. 10. 2013, 08:40 avatar
Stále iba potvrdzujete to, čo je hlavná téma, že ak by sa našiel niekto, kto by chcel dať tento svet do poriadku a bol by, alebo musel by byť múdrejší ako celý svet, ľudia by ho neprijali a vždy by sa snažili z neho urobiť idiota, pretože to prvé, čo by im na ňom najviac vadilo, by bola jeho múdrosť, ktorou by prevalcoval, každého na zemi. A práve toto idioti priam zúrivo neznášajú a nenávidia.
A práve ja som chcel na toto upozorniť, že ľudstvo do budúcnosti nemá žiadnu šancu a ani nádej, že by sa niečo zlepšilo k lepšiemu, pretože učiť sa, to strašne bolí a tí čo boli leniví sa učiť, nenávidia tých, čo to dokázali. V škole sa uprednostňujú zlé deti, venuje sa im viacej času ako nadaným deťom. Márni sa čas prevýchovou neprevychovateľných a zabúdame si , alebo ani nechceme si pripraviť do budúcnosti vysokú inteligenciu z teraz vysoko nadaných detí. Nadané deti diskriminujeme a strácame čas na tom, čo mal byť úkol rodiny. Snažíme sa zachrániť zbesilé a nevychované deti, z ktorých v budúcnosti aj tak nič nebude, naopak, čím do nich viac napcháme, tým bude v budúcnosti zločin na vyššej úrovni a blahobyt budúcnosti,, ktorý by mohli zaručiť iba nadané deti, ak by sme im venovali aspoň takú pozornosť ako zaostalým.
Radšej zostaneme pri menšom zle, ako by sme mali viacej zainvestovať do dobra budúcnosti.
Uvediem príklad. V kuchyni máme starú chladničku, ktorá žerie toľko elektriny, že za tú elektrinu, čo zožrala navyše by sme si boli kúpili najmenej tri perfektné nove chladničky. Ale problém je v tom, že nám je ťažšie zohnať naraz väčší balík, než pomaly strácať neporovnateľne viacej. Koľkí z nás sme si nechali nanútiť kreditné karty. To čo tam bolo sme minuli za pár mesiacov a zase sme zostali na tom, kde sme boli, ale dlhé roky platíme úroky za peniaze, ktoré sme si si požičali pred desiatimi rokmi.Máme kartu s 1 000 eurovým dlhom už napríklad 12 rokov, ale ten úrok za tých tisíc euro platíme každý rok znova a znova ako idioti napríklad 100 až dvesto eur ročne a koľko rokov ešte budeme platiť, ak vyhliadka na to, že by sme dali dokopy 1000 euro, je beznádejná. Toto je bomba kšeft !!!!!! A keď vám banka zvýši kredit, vyjde vám v ústrety ???? Omyl, sama sebe, lebo iba zvýši mesačné výpalné, aby neuveriteľne ľahko zarába na našom idiotizme.
A práve táto logika nielen vo sfére financií, ale vo sfére celkového ľudského života, logika momentálne menšieho zla, suverenne víťazí. Máme kreditné karty, ktoré sú vždy prázdne a vždy a rok, čo rok a znova a znova platíme z to, čo sme si požičali raz. A toľko rokov budeme to isté každý rok , za to jedno požičanie platiť, až pokiaľ nedáme dokopy tú prvú pôžičku.
Ale tu som prišiel k ďalšej poučke pre náš život: Že biedu je možné vyliečiť len ešte väčšou biedou. Ak z tej biedy, čo máme, si predsa len začneme odkladať čo len málo, ale predsa, môže sa stať, že raz tú kreditnú kartu vyrovnáme a nebudeme zbytočne 15 krát platiť za peniaze, ktoré sme minuli iba raz. Ale ak by niekto povedal, že mám začať šetriť, tak z neho urobím idiota, že z čoho, sa dá ešte šetriť. A tak z človeka, ktorý mi dobre poradí , urobím idiota, aby som zostal spokojný, že šetrenie nehrozí. A toto je princíp, prečo z múdreho robia idioti idiota. Chce to byť iba trochu viac predvídavejší do budúcnosti a radšej pretrpieť raz to, že si nezoberiem pôžičku, ako potom trpieť 10 - 15 rokov, že som si tu pôžičku zobral.
A toto je princíp , keď idiot nenávidí múdreho, lebo na ňom vidí práve tu svoju hlúposť, z ktorej ma panický strach.

A preto bol Kristus ukrižovaný a preto boli vymyslené kreditné karty. Idiotizmus.
Možno aj preto Ježiš opakoval. mám toho ešte veľa, ale to by ste už nezniesli.

Ale, kto z nás nemá prázdnu kreditnú kartu, ja mám dokonca dve. TAKžE v tomto som ja osobne dvoj násobný idiot. A tak som si sadol a začal počítať a vyšlo mi, že po zaplatení inkasa, telefonov a dvoch pôžičiek mi z dôchodku zostalo 5 €, takže hurá idem šetriť, ale netrvalo to dlho, idem do lekárne a za lieky pýta 6€.
No tak potom nech už naozaj šľak trafí takýto život a viera, že na druhej strane predsa len bude niečo lepšie, tiež nie je moc betonová, ale o ničom inom lepšom neviem.

No a banky sú vraj ešte stratové. koľko je takých idiotov ako ja, čo tam ročne platia za nič tristo až päťsto euro ? A oni stále nemáme, nestačí, ale sú také kúrvy, že my máme ešte menej, alebo už vôbec nič nemáme, lebo máme už iba dlhy a oni ešte aj tieto dlhy pohodlne naťahujú do nekonečna.
A zase, všetko je postavené na princípe menšieho zla a poloprávd. menšie zlo akoby sme si nevšímali, akoby sme ho míňali s vedomím, že tu je , ale teraz mi s tým ešte dajte pokoj. nemám odkiaľ zobrať.
podobne to funguje aj so zločinom a všetkým zlým.
A tak automaticky každý,kto nám ide radiť, ako sa mať lepšie, je v prvom rade u nás ko.....t a idiot a neviem, čo ešte a preto sa radšej pozriem na ešte väčšieho dlžnika, ako som ja, ako na toho mudrca s tým šetrením,lebo práve na ňom vidím svoju biedu, svoje zlyhanie, svoju úbohosť. A preto radšej nech m ide z očí.
Taká istá logika pred dvetisíc rokmi, ako dnes. Zvoliť si menšie zlo, ako väčšie dobro, za ktoré by som musel pohnúť viacej zadkom.
A tak dobrého nenávidim bez príčiny ? Ako to o sebe hovorí Ježiš? Vôbec nie, nenávidim ho preto, lebo mi povedal pravdu, že som idiot, ktorý sa nechá donekonečna kŕmiť menším zlom, než aby sa trošku napol a zla sa zbavil a žil v dobrom a pohodlnejšom. A pretože nenávidíme múdrosť, som idiot a nenávidim múdreho, lebo sa pri ňom cítim, ako idiot a záver:
Zabite konečne toho múdreho, nech aspoň na chvíľu zabudnem, aký som idiot.
Ale idioti majú predsa len šťastie, je tu demokracia a v tej je vláda väčšiny, teda nás idiotov a vy múdri nám môžete ...........


12.
označiť príspevok

John Green muž
   25. 10. 2013, 11:23 avatar
Zdravím ťa priateľ. Je to jednoduché, stačí zmeniť myslenie, tým, že sa hneváš priťahuješ na seba hnev. Skús sa tešiť z každého rána, že vychádza slniečko a bude pekne, ja viem, teraz sa ti zdá úplne nemožné, ak si taký silný a uvedomuješ si Tvoju existenciu, tak konaj a otoč osud v Tvoj prospech. Nadávať a hnevať sa ešte nikomu nepomohlo, mysli pozitívne a predstavuj si seba ako sa všetko na dobré obrátilo a ono sa to stane, som o tom na sto percent presvedčený.


14.
označiť príspevok

elemír muž
   26. 10. 2013, 01:22 avatar
takto, Zelený Janko, tohoto mám plné uši dennodenne od svojich najbližších a asi začnem pátrať, kto z mojich blízkych je zelený Janko.
V tomto prípade je chyba samozrejme vo mne. S tými kreditkami a biedou možno nielen na slovensku, to je pravda, ale chybu som znova spravil tým, že týmto príkladom som chcel bližšie vysvetliť hlavnú tému, ale ja som napísal tak, že som príklad povýšil na hlavnú tému.

Sorry.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:42,  Edo ano ty si eštébák a chu.
dnes, 13:42,  Demencia elfieho trola to je masaker :)
dnes, 13:41,  Edo náš dezinformátor a hoaxovič o pravde :)
dnes, 13:40,  Mi volici kotlebu iba takto piseme. Aby to pochopil kazdý, aj volic vladnych strán.
dnes, 13:40,  Elfí trole spamuuuuuuuuuuuuuuuuuuj :)
dnes, 13:39,  ondrej61, vedel by si mi, keďže si dal súhlas, čo je v mojom príspevku nezmyslom?*01 *21
dnes, 13:37,  Kasafran treba si napísať i pravdu . Kto je eštebak EKONOMIK a čo vlastne vyštudoval...
dnes, 13:36,  ondrej61, ale má obdobu... má obdobu v bývalých pravicových vládach /včítane...
dnes, 13:35,  súdruh Stanek bol často označovaný za Mečiarovho Goebelsa a to právom . Agent štb...
dnes, 13:35,  Ahojte. Hneď na úvod poviem, že budem veľmi rád, ak bude táto diskusia prebiehať v...
dnes, 13:32,  Vulgárny poradca Profesor Peter Staněk neovládol svoje emócie a v diskusnej relácii...
dnes, 13:30,  6.11.2012 Ekonóm SAV Peter Staněk: Čaká nás prepúšťanie a sociálna kríza Na...
dnes, 13:27,  Veríte predpovediam ultrapesimistu Petra Staněka? Prečo sa médiá toľko spoliehajú na...
dnes, 13:25,  konspirativní teoretik Prof. Ing. Peter Staněk CSc. výňatek z přednášky...
dnes, 13:24,  ondrej61, píšeš, že tieto veci neriešiš... nevyzerá to celkom tak. Domnievam sa, že ich...
dnes, 13:23,  „V našich médiach sa stal jedným z najcitovanejších ekonómov. Nikto však nevie,...
dnes, 13:22,  (2,3) Osvietený, je už skutočne najvyšší čas, aby si zaliezol do svojej pivničnej tmy a...
dnes, 13:20,  Odkaz ako vždy je len zrkadlenie tvojej debility Kasafran
dnes, 13:19,  Stanek nie je ekonom ale eštebak a chuj
dnes, 13:19,  Prečo sa celý svet bojí ? :) (pred minútou) Bum báááác bác bum v hlave elfieho trola :)...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Som vegetarián, ale na mäso sa pozerať môžem.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(134 374 bytes in 0,230 seconds)