Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

Aj Martin Klus má čo povedať. Ak dostane priestor...

40
reakcií
838
prečítaní
Tému 12. novembra 2018, 22:49 založil nrbatas.

podobné témy:1.
označiť príspevok

nrbatas muž
   12. 11. 2018, 22:49 avatar
Radi robíme z politikov, ktorých milujeme, retardovaných chudákov. Tak, ako aj sami zo seba, ak sme samoľúbi a možno aj trošku retardovaní.
Martin Klus, ktorý je schopný rehabilitovať Jozefa Tisa i Vasila Biľaka bez toho, aby si to uvedomoval, bol v minulosti, podobne ako jeho stranícky šéf Richard Sulík, hosťom v Slobodnom vysielači. Dokonca si s moderátorom Borisom Korónim aj potykal.
Táto relácia je z 24. mája 2017. Nie je to tak dávno a podľa mňa je to zajímavé. Či už ide o zahraničnú politiku, Martina Klusa, jeho názory alebo o to ostatné.
http://www.youtube.com/watch?v=qTkmCkEOqSw Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2018, 22:59 avatar
Je fajn si pomôcť pre začiatok wikipediou     To je fakt    

Podľa denníka SME v rádiu „často dostávajú priestor hostia, ktorí tam prezentujú rôzne konšpiračné teórie“ a „majú [k nemu] blízko priaznivci Heleny Mezenskej.

“ Slobodný vysielač kritizoval aj poslanec Národnej rady SR za stranu SaS Martin Poliačik: „Často sú prezentované informácie z pochybných zdrojov, ktoré nebývajú spätne overované. To často slúži ako prostriedok na šírenie aj nebezpečnej propagandy.“

Podľa ruskej historičky, lingvistky a ľudskoprávnej občianskej aktivistky Eleny Gluško patrí Slobodný vysielač k médiám, ktoré využíva ruská vláda v novej etape informačnej vojny, spustenej od leta 2013. Toto podozrenie sa často ozýva kvôli záznamu zo stretnutia predstaviteľov časopisu Zem a vek (Rostas, Budzák) na ruskom veľvyslanectve (26. 5. 2014). Kritici tvrdia, že Zem a vek je prepojený na Slobodný vysielač a pochybnosti o financovaní Zem a vek potom podkopávajú tvrdenia prevádzkovateľov o nezávislosti a čistom financovaní.

sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

   


3.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   12. 11. 2018, 23:01 avatar
Zase trapas, Edo už máš päťdesiat, a správaš sa na dvadsať, zamysli sa.     
Súhlasí nrbatas, ardzun


39.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 11. 2018, 12:44

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

nrbatas muž
   12. 11. 2018, 23:23 avatar
2. Osvietený (či skôr Obmedzený...) nevyhováraj sa na nejaké začiatočníctvo, keď u Teba ide už o trvalý stav. Nemusel si sa snažiť reagovať, snažil si sa, nepodarilo sa Ti to. Si zase mimo. Ide o "zahraničnú politiku, Martina Klusa, jeho názory alebo o to ostatné." Ale ak pod tým "ostatným" rozumieš Slobodný vysielač, máš na to právo.

Skopíroval si sem propagandistické texty z wikipédie. Čo iné sa od Teba dá čakať? Ale dobre si urobil, pretože ak je pravda to, čo sa píše v tých textoch, tak to len potvrdzuje to, čo som v úvodnom príspevku napísal.        

Áno, je zaujímavé vypočuť si Martina Klusa práve tu, kde ho nečičíkajú, ale ho nútia argumentovať.
Martin Klus svojou účasťou ukázal, že má guráž. Kiež by takú guráž mal napr. Robert Fico, Andrej Danko...


6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2018, 23:37 avatar
Baťas na začiatku tej fekálie sloboného ruského vysielača sa súdruh náci moderátor odvolával práve na wikipediu , ktorú označil za internetový zdroj , ktorý možno považovať za dôveryhodný . Že by klamal a či čo ???

Práve preto som zacitoval zopár viet zo zdroja ktorý Koroni považuje za dôveryhodný a ty zase za propagandistickú wikipediu    

Na debatu v slobodnom vysielači netreba guráž iba idiota .

Rozmenené na drobné kto ide diskutovať do tejto žumpy prejavuje hlúposť a legitimuje túto dezinformačnú ruskú žumpu .

I keď do ruskej žumpy práve Danko chodí obzvlášť rád . Táto je asi i na Danka priveľká    

Preto nech debatujú kotleby ha rabíni a iný odpad


10.
označiť príspevok

nrbatas muž
   13. 11. 2018, 00:09 avatar
6. Obmedzený, mám Ťa poučovať o tom, čo je wikipédia? Alebo o tom, že jej obsah občas mením aj ja?

V pluralitnej demokracii médium nemá byť zdrojom, aspoň nie primárnym. Médium má byť najmä médiom a zdrojom má byť zdroj - konkrétny človek vyjadrujúci alebo sprostredkujúci myšlienky, nositeľ názoru.

Aj preto je pre Teba a Tebe podobným čiernou dierou obdobie 2007 - 2012 a úplným tabu médiá predtým a teraz.
Možno práve v tom spočíva to Tvoje mentálne obmedzenie...


13.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 00:24 avatar
nrbatas výborne tak ho zmeň nech tam nepíšu to čo o slobodnom ruskom vysielači píšu    

Ty tvorca Wikipedie     a poučiteľ

WikiProjekt Kvalita je WikiProjekt, ktorý sa snaží o kontrolu, udržiavanie a zlepšovanie článkov, pričom sa koncentruje najmä na dobré a najlepšie články (a kandidátov na nich). Vedľajším cieľom projektu je aj kontrola kvality novovzniknutých článkov.

Wikiprojekty sú projekty, v ktorých niektorí redaktori spolupracujú na čiastkových úlohách pri rozvoji wikipédie. Technicky predstavujú stránky v mennom priestore (namespace) wikipédia, ktoré slúžia deľbe práce a iných organizačných či propagačných činností.

Príkladom ukončeného projektu je Wikipédia:Wikiprojekt musav v rámci ktorého boli prenesené informácie z matematického ústavu SAV, prípadne Wikipédia:Wikiprojekt FILIT, v rámci ktorého boli do Wikipédie poloautomaticky prenesené a následne štandardizované tisíce stránok z FILIT-u.

Príkladom prebiehajúceho projektu je Wikipédia:WikiProjekt Kvalita, ktorý má za cieľ sústavne zlepšovať kvalitu už dobrých a nových článkov.

Niektoré projekty by asi potrebovali revíziu, či vymazanie. Kandidátmi na to sú napr.: Wikipédia:WikiProjekt Geografia (obce), Wikipédia:WikiProjekt Geografia (mestá), Wikipédia:WikiProjekt Geografia (vrchy) kde jediný participujúci redaktor naposledy prispel v januári 2005.


18.
označiť príspevok

nrbatas muž
   13. 11. 2018, 00:44 avatar
13. Nie som tvorca wikipedie, len som niekoľkokrát v nej niečoé pozmenil - faktografické, nie názorové zálezitosti.
A nie som ani poučiteľ. Poučil si opäť Ty mňa. Tému som nezaložil pre Teba. Ty si do nej zasiahol a ja som urobil chybu - reagoval som na Teba. Nechal som sa vyprovokovať. Poučenie znie: "Osvieteného ignorovať."


22.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 00:53 avatar
nrbatas presne tak ako píšeš jedine ma môžeš ignorovať . Teraz keď som ťa zahnal do kúta nemáš veľa možností . Ignoruj a vypočuj si českú verziu hovnometu slobodný hlas kremľa alebo vysielača . Plochozemec faktograf infovojak    

www.svobodny-vysilac.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


23.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 00:57 avatar
Ty si teda temu nezaložil pre mňa ??? Pre koho skupinku komunistických nomenklatúrných kádrov a eštebakov trio ardzun , kasafran a boris ??? Dočkáš sa prídu ti vďačne pomastiť ego    

Pravdu počúvať to ťa vždy vie poriadne nasrať infovojaku .    

Ale možno z tých konšpirácií a dezinfošiek raz vyrastieš a možno ani nie            

Na pláž a práci šesť .


36.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 11. 2018, 12:41

Príspevok bol vymazaný administrátorom.4.
označiť príspevok

Osvietený muž
   12. 11. 2018, 23:06 avatar
Tak to si mi až priveľmi lichotíš ty lichotník    

Ale možno aj ja raz budem starý ufrflaný dedo spomínajúci na zlaté socíky . Zatiaľ som v poho . Pozdravujem Kiskových krajanov . Držte sa tam chalani .


7.
označiť príspevok

Scarllete žena
   12. 11. 2018, 23:39 avatar
v zivote som o nom nepocula.
Súhlasí Osvietený


8.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   12. 11. 2018, 23:40 avatar
Nebol u teba v bordéľu ?


9.
označiť príspevok

Scarllete žena
   12. 11. 2018, 23:48 avatar
8. u tvojej mami ?
Súhlasí Osvietený


41.
označiť príspevok

gabriel pb
   13. 11. 2018, 14:50 avatar
duble dumbo


11.
označiť príspevok

Scarllete žena
   13. 11. 2018, 00:18 avatar
ja si to priebezne vypocujem, a potom dam koment. lebo fakt nemam sajnu kto to je


12.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   13. 11. 2018, 00:19 avatar
Venuj sa rakúšákom, tí majú ójrá !!!!!!!!    


14.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 00:32 avatar
Slobodný vysielač – vizualizácia primitívnej propagandy

Určite ste sa už s tým stretli, bombastický titulok z neznámeho zdroja hlásiaceho alternatívnu pravdu. To čo robila sovietska propaganda 30 rokov sa posledné roky vracia. Pre niekoho je to nové, pre niekoho vtipný návrat do minulosti.

Propaganda (z lat. propagare – rozširovať) je rozširovanie názorov a informácií s cieľom zmeny názorov, ovplyvnenia, vyvolania alebo zosilnenia určitých postojov alebo konaní. Sprievodným javom propagandy je často skresľovanie faktov. Propaganda zvykne vytvárať zdanie vyššieho cieľa, využíva ľudské vášne, strach a nenávisť.

Slobodný vysielač zdieľa na svojom Facebooku odkaz na krátku správu na vlastnom webe. Titulok znie: Americké a európske banky odmietajú nákup ruských štátnych dlhopisov.

Keď kliknete na odkaz, dostanete sa na stránku slobodnyvysielac.sk, ale nič viac sa tam nedozviete len: Ako oznámil portál Expert, pôvodne kladné ohlasy zahraničných bánk, ktoré sa chceli podieľať na emisii ruských dlhopisov v zahraničných menách sa preklápajú do opačnej roviny. Účasť na emisii ruský…

Aby ste sa niečo naozaj dozvedeli, musíte kliknúť na ďalší odkaz. Na stránku Medzičas.

Stránka medzičas opäť neprináša vlastné informácie, je iba amatérskym prekladom článku na webe Expert.

Text na stránke medzičas:

„Ako oznámil portál Expert, pôvodne kladné ohlasy zahraničných bánk, ktoré sa chceli podieľať na emisii ruských dlhopisov v zahraničných menách sa preklápajú do opačnej roviny.

Účasť na emisii ruských eurobondov odmietli všetky americké banky, ktoré dostali pozvanie od ruského ministerstva financií.

Podľa The Wall Street Journal, americká vláda varovala banky, že ich účasť v ruskej emisii môže porušovať režim sankcií proti Rusku (hoci oficiálne nákup štátnych cenných papierov Ruskej federácie, nie je zakázaný) a bolo by to v rozpore s americkou zahraničnou politikou.

Tento týždeň sa začalo odmietanie aj zo strany európskych bánk. Agentúra TASS s odvolaním sa na zdroje z kruhov bankového sektora tvrdí, že na nákupe ruských eurobondov sa nezúčastní francúzska BNP Paribas.“

Článok na webe expert.ru

Propagandistická verzia proruských medií na slovensku vyvoláva dojem, že americká vláda vláda zakazuje európskym bankám nakupovať ruské dlhopisy.

Pre objasnenie situácie: článok agentúry Reuters, z ktorého evidentne všetko vychádza.

V skratke: Rusko pozvalo 25 západných bánk a 3 domáce banky aby sa podieľali na emisii dlhopisov. Ruský minister komentoval, že je väčšia šanca že Rusku požičajú európske banky ako americké. Pretože USA uvalili na Rusko sankcie za napadnutie Ukrajiny, a teda americké banky nebudú môcť financovať ruský dlh. Podľa zdrojov z banky Deutsche Bank vyjadrila záujem o podiel na emisii. Celý článok je tu.

Takže si to zhrňme: Rusi oslovili západné banky lebo im chcú predať svoje dlhopisy (požičať si od nich peniaze), medzi nimi aj Morgan Stanley či J.P. Morgan. Americké banky nemôžu tieto dlhopisy nakupovať, pretože USA odmieta Ruskú agresiu na Ukrajine. Niektoré európske banky záujem majú.

A čo na to propaganda v tom najprimítivnejšom znení: Americké a európske banky odmietajú nákup ruských štátnych dlhopisov. Nespomínajú banky, ktoré záujem majú, ale tie ktoré nemajú. Čitateľovi podsúvajú poznanie, že to nieje slobodný nezáujem bánk o ruské dlhopisy ale príkaz z USA.

Top of the point: Ruské propagandistické weby na slovensku sa sťažujú že Američania nechcú financovať Rusko. Prečo veľké nezávislé Rusko pýta peniaze od USA a EÚ na to aby vôbec mohlo fungovať sme sa tu nedozvedeli.

P.S.: Odhaliť tieto nezmysly mi zabralo 10 minút času.


20.
označiť príspevok

nrbatas muž
   13. 11. 2018, 00:50 avatar
14. To je krásne, Osvietený. To Ty sám si skopíroval? Si šikuľka. Toto ani mnohé šimpanzy nedokážu.  


24.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 00:58 avatar
Šimpanz má výhodu , že nepočúva slobodne vysielače .
Súhlasí Scarllete


25.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 01:01 avatar
O 0:44 píšeš " Poučenie znie: "Osvieteného ignorovať."

O 0:50 dokazuješ že si si zase nasral do tej konšpiračnej papule a nevydržal si a tak požieraš vlastné hovná v kombinácii s konspi dezinformačnými bludmi ruskej propagandy                   


27.
označiť príspevok

nrbatas muž
   13. 11. 2018, 01:29 avatar
25. Alebo že som stále nepoučiteľný...


29.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 01:32 avatar
nrbatas to nie je nepoučiteľnosť to je hlúposť astronomických rozmerov .

Keď už nedokažeš ignorovať aspoň nepíš že budeš    

Alebo rovno napíš že si naserieš do vlastnej huby čo ani písať nemusíš lebo tento ukon je pre teba každodenná realita .  


38.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 11. 2018, 12:43

Príspevok bol vymazaný administrátorom.15.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 00:33 avatar
Je slovenský verejný priestor pod vplyvom ruskej dezinformačnej kampane?

Zvýšenú dôležitosť boja s dezinformáciami ukazujú viaceré výskumy, ktoré sa zaoberajú pôsobením kremeľskej dezinformačnej kampane.

Pretrvávajúce napätie medzi Ruskom a Západom má za následok nielen zvýšenú aktivitu dezinformačných webov, ale aj snahy rôznych prorusky orientovaných organizácií a médií o ovplyvňovanie verejnej mienky v Slovenskej republike. Všimla si ich aj Slovenská informačná služba (SIS). Informovala o tom už vo svojej výročnej správe z roku 2014, v podobnom duchu sa niesla aj výročná správa z roku 2015.

Think-tank Evropské hodnoty v spolupráci s ďalšími organizáciami prednedávnom prišli s dvomi výskumami o vplyve Ruska v krajinách Európskej únie.

Aj Slovensko sa ako člen Európskej únie a NATO taktiež stalo terčom snáh proruských síl ovplyvniť verejnú mienku. Napriek členstvu v týchto medzinárodných organizáciách spája Slovenskú republiku s Ruskou federáciou viacrozmerný vzťah.

V prvom rade treba spomenúť, že časť slovenskej populácie zaujíma pozitívny vzťah k Ruskej federácii (podľa posledného eurobarometra je to vyše 50 percent). Ten pramení okrem iného z histórie. Sympatie k Rusku možno sledovať už v 19. storočí v ideológii panslavizmu. Názory na Rusko nie sú v súčasnej slovenskej politike jednotné. Kým prezident Andrej Kiska voči nemu zastáva antagonistickú pozíciu, minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Miroslav Lajčák balansuje medzi podporou Ukrajiny a snahou o konštruktívny dialóg s Ruskom. Premiér Robert Fico je naproti tomu azda najväčším zástancom proruskej politiky v krajine. Niekoľkokrát otvorene kritizoval protiruské sankcie a pred trestaním Kremľa uprednostňuje obchod.

Obchodné vzťahy sú ďalším indikátorom vplyvu Moskvy na slovenskú verejnú mienku. Tie totiž predstavujú dlhodobú prioritu slovenskej politiky, pričom najmä plyn a ropa sú hlavnými piliermi ekonomického vzťahu medzi Slovenskou republikou a Ruskom. Prejavuje sa to v jasnej energetickej závislosti Slovenska od dodávok týchto surovín z Ruska, ktoré pokrýva vyše 95 percent dopytu po nich.

Ruská propaganda sa v slovenskom verejnom priestore šíri viacerými spôsobmi. Okrem rôznych alternatívnych konšpiračných médií (Hlavné správy, Slobodný vysielač, Zem a Vek a mnohé ďalšie), ktoré šíria proruské a protizápadné videnie sveta, pôsobia na Slovensku aj rôzne extrémistické skupiny, ktoré majú tiež významný vplyv na formovanie verejnej mienky. Štúdia európskych think-tankov pod názvom Nenávistné pozdravy z Ruska v prípade Slovenska analyzuje činnosť viacerých organizácií, ktoré šíria extrémistickú proruskú ideológiu. Popri dnes už parlamentnej strane ĽSNS alebo polovojenských zoskupeniach ako sú Slovenskí branci alebo Akčná skupina Vzdor Kysuce, štúdia za nebezpečný prvok označila aj Súkromnú strednú odbornú školu ochrany osôb a majetku.

Detailná správa o činnosti extrémistických organizácií na Slovensku o tejto škole tvrdí, že propaguje protizápadné a protiatlantické smerovanie a aj to, že mladým ľuďom vštepuje proruské názory. Zakladateľ a zriaďovateľ školy Štefan Kurilla to pre Denník N odmietol. Povedal, že ,,škola nemá žiadnu ideológiu a je úplne apolitická“. Podobná je aj v oficiálna reakcia zverejnená na stránke školy: ,,Naša škola je akreditovanou inštitúciou Ministerstva školstva Slovenskej republiky, budovanou na základoch a zásadách humanizmu, solidarity, demokracie a pevného partnerstva s Európskou úniou.“

Proti týmto vyjadreniam však stoja blízke vzťahy Štefana Kurillu s ruskými predstaviteľmi. Za všetko hovorí ocenenie získané od Ministerstva vnútra Ruskej federácie, jeho kontakty s predstaviteľmi vojenských veteránov, ale aj s diplomatickým úradom RF. Na zamyslenie sú rovnako aj aktivity bývalého riaditeľa Jozefa Gandžala. Najkontroverznejšie sú však názory a postoje súčasných študentov, ale aj tých, ktorí školu absolvovali. Tie až na pár výnimiek výrazne korelujú s názormi prezentovanými v alternatívnych konšpiračných médiách, akými sú Slobodný vysielač, Hlavné správy alebo Zem a Vek, ktoré sú známe svojím negatívnym až nenávistným postojom k Spojeným štátom a NATO, a ukazujú naopak silný sentiment voči Ruskej federácii. Toto zistenie je o to zarážajúce, pretože mladí ľudia predstavujú propagandou a dezinformáciami najzraniteľnejšiu skupinu.

Slovenský verejný priestor vytvára dobré podmienky na šírenie prokremeľskej propagandy, čo pre Slovenskú republiku môže predstavovať dokonca bezpečnostné riziko. Je dôležité, aby Slovenská republika neignorovala snahy o ovplyvňovanie verejnej mienky, ale aby na ne pružne reagovala.


16.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   13. 11. 2018, 00:34 avatar
Nekopíruj tu kokotiny, tam sa sústreď na moje odpovede do piče !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


17.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 00:41 avatar
Komu by bolo málo majú i iluminátov www.facebook.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


19.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 00:44 avatar
Česká odnož ruského slobodného vysielača má rovnako dobré dobroty .

Takže plochá zem utajená skutočnosť

                   

www.svobodny-vysilac.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


21.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 00:50 avatar
wikipedia uvádza - ZEM & VEK ? spriaznený alternatívny časopis              


26.
označiť príspevok

nrbatas muž
   13. 11. 2018, 01:10 avatar
Osvietený, radšej len kopíruj, lebo keď píšeš z vlastnej hlavy, prezrádzaš o sebe aj to, čo nechceš.

Píšeš: "na začiatku tej fekálie sloboného ruského vysielača" a potom "odnož ruského slobodného vysielača má rovnako dobré dobroty"
Z mnohých Tvojich príspevkov v rôznych témach na DF je zrejmé, že slová "fekália" a "dobrota" chápeš ako synonymá. Len pozor, je to dosť nebezpečné, hrozí Ti prinajmenšom žltačka.

Je fajn si pomôcť pre začiatok wikipediou: sk.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk cs.wikipedia.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


28.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 01:29 avatar
Plochozemec pri tom holografickom mesiaci počúvať vlkov ti zjavne nerobí dobre     ty vlastný hlava ruských žúmp    

Nejako sa ti nedarí ma ignorovať           

Serieš si do tej dutej konspi hlavky čím ďalej viac ty vedec odhalitel prísne utajených video valcujúcich internet    

Pre zaujímavosť všetky príspevky za 10 rokov , ktoré si sem dal sú skopírované idiocie vo forme odkazov na najdebilnejšie dezinfostranky internetu

   

Keď už píšeš o kopírovaní                  

10 rokov v prdeli a stále tma     


32.
označiť príspevok

nrbatas muž
   13. 11. 2018, 02:55 avatar
Nuž, Osvieteného som sa asi dotkol. Uverí mi niekto, že ma to veľmi mrzí?           


33.
označiť príspevok

Scarllete žena
   13. 11. 2018, 03:14 avatar
32. nuz nabuduce sa nenechaj zatiahnut do non sequitur a baziruj na pointe
Súhlasí Osvietený


30.
označiť príspevok

Scarllete žena
   13. 11. 2018, 02:05 avatar
sorryyy ale vy dvaja ste si uplne zbytocne skocili do vlasov jakoze tento topic je apriory o Klusovych nazoroch, nie o slobodnom vysieraci
Súhlasí nrbatas


31.
označiť príspevok

nrbatas muž
   13. 11. 2018, 02:53 avatar
Áno, ospravedlňujem sa. Martin Klus je častým hosťom diskusných relácií v televíziách i rádiách, ale len občas má aj oponenta. A ak sa aj občas začne diskusia s oponentom, veľmi rýchlo je prerušená moderátorom. V médiách sa to deje bežne, dokonca aj keď je moderátor podobných názorov.
Ja s názormi Martina Klusa nesúhlasím. Nesúhlasil som ani predtým, nesúhlasím ani teraz. Ale trošku viac ho chápem. Áno, v tejto relácii bol v nemylosti poslucháčov a obstál. Moderátor Boris Koróni mu tiež dával zabrať, ale férovo. Ale najmä ho nechali hovoriť a neprerušovali jeho tok myšlienok. V tomto je Koróni podľa mňa lepší ako Dobšinský.
S Martinom Klusom stále nesúhlasím, ale jeho názory a najmä o čo sa opierajú, chápem teraz lepšie...

A tie oné: "konšpirácie", "dezinformácie", "ruská žumpa"...
Možno.
Ale toto bol naozaj Martin Klus. A hovoril a odpovedal slobodne. To je dôležité.
Súhlasí Scarllete


34.
označiť príspevok

Osvietený muž
   13. 11. 2018, 10:29 avatar
je o legitimovani ruskej žumpy. Že sa k tomu uchýlil Klus je smutné.


35.
označiť príspevok

-era- muž
   13. 11. 2018, 11:38 avatar
Prečo? Čože za významnú osobnosť je ten Klus?
Súhlasí Osvietený


40.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 11. 2018, 12:47

Príspevok bol vymazaný administrátorom.37.
označiť príspevok

ardzun muž
   13. 11. 2018, 12:42

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 02:17,  aj tak si myslím, že USA je pre svet vzorom demokracie.....
dnes, 01:55,  Konečne prestalo Donaldovi drbať Trump poveril svoj tím odovzdaním moci Bidenovi...
dnes, 00:34,  https://www.mimoriadnespravy.sk/blaha-o-tvrdej-facke-pre-matovica-maly-zakerny-a-podly-zufalec-sa...
dnes, 00:29,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/127038630_3465326313544626_1133830276670672392_o.jp...
dnes, 00:23,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126896553_1327321867608169_6794465507840196813_n.jp...
dnes, 00:22,  POLÍCIA VYVRÁTILA UŽ VIAC AKO 100 DEZINFORMÁCIÍ O KORONAVÍRUSE (3.) Policajný zbor...
dnes, 00:20,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126842196_1305274806492295_2938142760493730959_o.jp...
dnes, 00:19,  Najväčší slovenský šarlatán je zapletený do daňového podvodu za 75 miliónov Jozef...
dnes, 00:18,  https://www.hlavnespravy.sk/blaha-hovori-o-facke-pre-matovica-v-suvislosti-a-aktualnym-stvrtym-ko...
dnes, 00:17,  Badatel.net je na facebooku úplne zablokovaný Najprv prišlo trestné oznámenie od ministra...
dnes, 00:17,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126406729_1882976905188177_9053653125596541028_n.jp...
dnes, 00:16,  Tento hoax sa Slovenskom šíri extrémne rýchlo. Polícia vyzýva ľudí, aby mu za žiadnych...
dnes, 00:16,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/127139800_132049078705462_2118609615672658203_n.jpg...
dnes, 00:15,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/126897830_2702463343402584_846670203260839528_n.jpg...
dnes, 00:14,  https://www.omediach.com/hoaxy/18774-siri-sa-hoax-o-manipulovani-s-pcr-testami-a-poctom-nakazenyc...
dnes, 00:13,  Badateľ net ??? Alebo aeronet ???...
dnes, 00:11,  Indotrenčan :)
dnes, 00:10,  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/127214399_121415696442535_1793474965442264784_n.jpg...
dnes, 00:09,  Heslo dňa : Miesto rannej rozcvičky, strč si vtáka do pičky .............
dnes, 00:00,  Portugalský súd rozhodol, že PCR testy sú nespoľahlivé, zrušil ľuďom karanténu...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Všetci ľudia sú detailisti. Jedni vedome, iní podvedome.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(162 627 bytes in 0,226 seconds)