hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

Aj dnes na následky koronavírusu na Slovensku zomrelo 82 ľudí a ďalšie tisícky sa nebezpečným vírusom nakazili.

príspevkov
22
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 5.1.2021 18:40 ardun
posledná zmena 6.1.2021 10:48
1
05.01.2021, 18:40
Je mi trpko z toho, že verejnosť tieto úmrtia vníma, ako anonymné zoznamy a strácame cit pre ocenenie pamiatky tých, ktorí nás v tomto krízovom období opustili.
Takou obeťou je aj zdravotná sestra Janka Backová, ktorá zachraňovala životy pacientov na internom oddelení vo Veľkom Krtíši.
O osude tejto zdravotnej sestry budete najskôr počuť až od nás. Ani jej a ani ďalším zosnulým hrdinom tejto doby sa nedostáva pozornosti. Tieto obete nemajú miliónový majetok, nehnuteľnosti na Floride, či politické konexie, ktorých nositelia v ich mene vyvolávajú rozvášnenú hystériu a polarizáciu v našej spoločnosti.
Naopak desiatky obetí koronavírusu pribúdajú a tí, ktorí len nedávno huckali verejnosť, aby chorobu spochybňovali a porušovali hygienicke nariadenia, dnes umelo budujú obraz martýra pre svoj prospech a ciele.
Z diania v našej spoločnosti mi je ťažko.
Dávajme si na seba prosím pozor. Pomáhajme si a dbajme na to, aby čo najskôr našou zodpovednosťou, solidaritou a spolupatričnosťou došlo k potrebnému zníženiu počtu nakazených. Iba tak dôjde k zníženiu záťaženia zdravotníkov a tak aj zníženiu počtu ďalších obetí na životoch ľudí, ktorí sa obetujú aj za tých, ktorí svojou hlúposťou a necitlivosťou pomohli pandémiu a jej dopad iba zhoršiť.
Úprimnú sústrasť pozostalým

odkaz
none
5

1. ardun 05.01.2021, 18:40

Je mi trpko z toho, že verejnosť tieto úmrtia vníma, ako anonymné zoznamy a strácame cit pre ocenenie pamiatky tých, ktorí nás v tomto krízovom období opustili.
Takou obeťou je aj zdravotná sestra Janka Backová, ktorá zachraňovala životy pacientov na internom oddelení vo Veľkom Krtíši.
O osude tejto zdravotnej sestry budete najskôr počuť až od nás. Ani jej a ani ďalším zosnulým hrdinom tejto doby sa nedostáva pozornosti. Tieto obete nemajú miliónový majetok, nehnuteľnosti na Floride, či ...

05.01.2021, 20:03
Osvietený: a strácame cit pre ocenenie pamiatky tých, ktorí nás v tomto krízovom období opustili.

Napríklad, ako si stratil morálny kompas pri úmrtí Milana Blahu.
none
2
05.01.2021, 19:24
hlavná vec ze pozitívni covid19 poslanci labzujú do parlamentu
👍: Osvletený
none
10

2. Scarlette 05.01.2021, 19:24

hlavná vec ze pozitívni covid19 poslanci labzujú do parlamentu

05.01.2021, 20:21
Ak mali výnimku udelenu tak mohli za foliu prísť . Darmo poslanec Suja sa snažil potrhať foliu a vpustit vírus do SNR kam vírus zavliekli bezruškovci a bezmozgovia z ľsns
none
11

10. Osvietený 05.01.2021, 20:21

Ak mali výnimku udelenu tak mohli za foliu prísť . Darmo poslanec Suja sa snažil potrhať foliu a vpustit vírus do SNR kam vírus zavliekli bezruškovci a bezmozgovia z ľsns

05.01.2021, 20:22
A oni sú Bohovia či čo do Boha že mali výnimku ?
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 98 764 B vygenerované za : 0.116 s unikátne zobrazenia tém : 47 759 unikátne zobrazenia blogov : 818 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Ahojte som tu noví a volám sa vlado mam 33 rokov a stala sa mi nečakaná udalosť s ktorou si neviem poradiť a potreboval by som od ľudí súrne potrebujem pomôcť☹️ chcel by som sa opýtať či sa tu nenájde dobrý človek ktorý by mi vedel pomôcť do výplaty...

citát dňa :

Najväčším rozdielom medzi kráľovstvom a parlamentnou demokraciou je
pomer medzi bohatými a chudobnými. Kým v kráľovstve bol iba jeden kráľ, teraz je tých bohatých omnoho viac.