Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

Agent cudzích záujmov

10
reakcií
284
prečítaní
Tému 8. januára 2019, 11:54 založil Kasafran.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
11. 08. 2011
2
05. 08. 2011
285
 
 


1.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 1. 2019, 11:54 avatar
Agent cudzích záujmov
Bratislava 7. januára 2019 (HSP/extraplus.sk/Foto:SITA-Diana Černáková)

Nedotknuteľný obľúbenec americkej a európskej elity, tretieho sektora a v neposlednom rade mainstreamových médií minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák je právom považovaný za výborného diplomata a herca. Niekoľko mesiacov

Najprv nerozhodnosťou v kandidatúre na prezidenta SR a neskôr Globálnym paktom OSN o migrácii, ktorý má chrániť migrantov a integrovať ich do spoločnosti jednotlivých štátov EÚ. Vrcholným číslom mediálneho predstavenia bolo podanie demisie za neprijatie „nezáväzného“ paktu o migrácii a následné oznámenie, že ďalej zostáva vo funkcii.

„Bol som a zostávam presvedčený, že uznesenie NR SR o odmietnutí byť súčasťou spoločného úsilia riešiť migráciu nie je správne. Cítim tiež obavy, že môj odchod by bol vnímaný ako oslabenie slovenského predsedníctva v OBSE i celej organizácie,“ povedal Lajčák. Do duše mu zrejme prehovorili nielen Pellegrini a Fico, ale najmä chlebodarcovia spoza oceánu. Veď nie nadarmo a zadarmo ho Richard Gowan z centra pre medzinárodnú spoluprácu pochválil za dobrú prácu pri dosiahnutí dohody o medzinárodnej migrácii.

Vyjednávania trvali 18 mesiacov a konsenzus vzišiel, keď na čele OSN stál Miroslav Lajčák. Slováci tak majú rukolapný dôkaz, v koho záujme člen Pellegriniho vlády pracuje. Jedno predstavenie s medzinárodnou účasťou sa skončilo a ďalšie sa isto začne dňom vyhlásenia termínu prezidentských volieb. Strana Smer-SD a ani SNS svojich kandidátov nepredstavili, ale v politických kuloároch je verejné tajomstvo, že smeráckym kandidátom bude predsa len Miroslav Lajčák. To by celkom sedelo aj na vyjadrenie Roberta Fica, že meno vie, ale nepovie. Nechce ho vraj vystaviť mediálnemu lynču. Tvrdí, že je veľmi silný, dostatočne známy a nebude potrebovať silnú kampaň, čím Lajčáka z hry vôbec nevylúčil. Agent cudzích záujmov naozaj nebude potrebovať volebnú kampaň.

Čo však bude potrebovať, je kŕmenie médií zástupnými témami, aby „investigatívcom“ ani len na um nezišlo rýpať sa v jeho nelichotivej minulosti počas pôsobenia na Balkáne, kde sa správal ako protektor, alebo v jeho údajných sexuálnych pohnútkach predovšetkým v zahraničí, ktoré mocní tohto sveta držia pod pokrievkou, kým im minister dobre slúži.

V tomto prípade mu v jeho priechodnosti do prezidentského paláca u slniečkarskej časti voličov iste pomôžu niekdajšie blízke vzťahy s barónkou Catherine Ashtonovou či Hillary Clintonovou, ktoré mali pre mladého diplomata z východnej Európy slabosť. Prekážkou nebol ani fakt, že bol členom KSČ a vyštudoval diplomaciu na Moskovskom štátnom inštitúte medzinárodných vzťahov. To nakoniec v jeho prípade neprekáža ani mainstreamovým novinárom. Robert Fico tak z hľadiska politického marketingu rozohral veľmi zaujímavú partiu. Na kandidátskom poli okrem Harabina a Bugára nie sú výraznejšie osobnosti.

(Mimochodom niektorí smeráci by za svojho kandidáta brali práve Bugára.) Z pohľadu vnímania verejnosti je ale Lajčák menšie zlo, presne ako Kiska pred piatimi rokmi a Grasalkovičov palác bude naďalej pod americkou kuratelou.

Lenka Mayerová

Článok pôvodne vyšiel v januárovom čísle mesačníka extraplus


8.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   8. 1. 2019, 18:19 avatar
Čuduješ sa?
Čo možno čakať od absolventa vysokej školy KGB????   
Edo tu minule o nej krásne písal, akých sviniarov to odchovala.


9.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 1. 2019, 18:46 avatar
(8) Jasnýmyseľ,
ja sa už nečudujem skoro ničomu ani na tomto DF - veď Eda už jeho kaco spracoval tak, že si už jedného z nich dokáže predstaviť v prezidentskom paláci a je ochotný dať mu aj svoj hlas...


10.
označiť príspevok

ardzun muž
   8. 1. 2019, 18:48

Príspevok bol vymazaný administrátorom.2.
označiť príspevok

ardzun muž
   8. 1. 2019, 11:57

Príspevok bol vymazaný administrátorom.3.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 1. 2019, 12:28 avatar
extraplus je lepšie ako aeronet    


4.
označiť príspevok

ardzun muž
   8. 1. 2019, 12:29

Príspevok bol vymazaný administrátorom.5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   8. 1. 2019, 12:29 avatar
Feťákov spotrebiteľský test konšpiračných webov

Internet je plný kadejakých idiotských testov kvality výrobkov. Premotivovaných rodičov zaujíma, aby ich zasran jebal iba zdravé kečupíky z neplesnivých rajčín. Napichaní malomestskí sráči sa zas chcú v práci pomachrovať vegetariánskou šunkou v bio sendviči s eko syrom a fair trade análnym dildom z prírodného brazílskeho kaučuku v prdeli. V najčítanejšom slovenskom propagandistickom plátku minule bola recenzia na kancelársky noťas. Za 1500 eur. Aby sa vám z tých supa efektov v powerpointe neusmažila grafika, vy pózeri.

Ale slovami Jirku Paroubka – kto z vás na to má? Možno Bratislavčania, no ako všetci dobre vieme, Bratislava nie je Slovensko. Pre všetkých nezamestnaných, študentov, dôchodcov, mamičky na materskej, bezďákov, žebrákov, stokárov, tulákov, pustovníkov, askétov, východniarov a iné socky je tu konečne záchrana. Feťák vie, že nie sme takí bohatí, aby sme kupovali drahé veci a duchovná potrava je dôležitejšia než materiálne statky, takže prichádza s prvým spotrebiteľským testom určeným pre dolných päť miliónov.

Konšpiračné weby sú neodmysliteľnou kratochvílou každého krčmového filozofa. Na trhu je ich dostupných veľmi veľa. No, on to vlastne nie je tak celkom trh, lebo všetky sú zadarmo, ale o to ťažšie je si vybrať ten správny zdroj Pravdy.

Proti Prúdu

Slávny Prop kedysi vyvolal najväčší shitstorm paradoxne na diskusiach SME, keď to začalo cenzúrovať linky na jeho stránky. Toto samozrejme vzbudilo spravodlivý hnev v srdciach bojovníkov za slobodu grafomanstva, ktorí veľmi ťažko niesli skutočnosť, že svet je ukrátený o linky na konci ich walls of text, kde hlásajú zásadné životné pravdy každému, kto je ochotný tie šialenosti čítať a nestratí sa skôr ako v tretej vete litánie, ktorá je čo do obsahu síce nesúvislá, ale čo do formy súvislá až príliš.

Inak klasika – zlí židia, moslimovia, cigáni, EÚ, younameit. Dobrí Rusi. Je to tak nenormálne monotematické, že po chvílke ste ochotní odprisahať, že tie články píše rovnaký generátor textov, aký použil Hitler pri písaní Mein Kampfu.
Celkové hodnotenie 14.88 %

Beo

Prop v červenom. Reakcionárske orgie v plnej sile a, samozrejme, hlavnú úlohu hrá Rusko. Beo má svoje diskusné stránky, ktoré šialene spamuje akýsi m.s., ktorý má dostatočne dlhý názor na každú tému. Napadlo mi, či to nebude skratka mena istého mladého bratislavčana, ktorý má tiež názor na všetko, hlavne ak sa to týka MHD v Bratislave.
Celkové hodnotenie 14.88 %

Czech Free Press

Česká hviezda v oblasti konšpiračného spravodajstva ponúka multitematický obsah – ekonomika, Putin, jóga, kríza na Ukrajine, Putin, drogy, náboženstvo, Putin a mnohé ďalšie ako napríklad Putin. Web je bohato štrukturovaný – ponúka tematické seriály, správy, blogy, dokumentárne filmy, hudbu a ďalšie fičúry. Stránka nežije len vlastným obsahom, ale nehanbí sa ujebať prebrať aj Malíkovej blog z Pravdy. Negatívom je čiastočne spoplatnený obsah, čím autori podporujú kapitalistické otrokárstvo a tiež anglický názov, ktorý propaguje globalizáciu a svetovládu pod jarmom neslovanských národov.

Vyberáme článok: Nahrazujeme léky konopím
Celkové hodnotenie 78 %

Svět Kolem Nás

Tak tomuto už hovorím ľúbozvučný slovanský názov v zhode s obsahom – čo si myslí Rusko? Stránka by bola len bizarným propagandistickým plátkom, nebyť sekcie „kontroverzní realita“, kde možno nájsť také vypečené špeky ako „Tajná smlouva illuminátské elity“ alebo „Julia – neobjasněný případ posedlosti ďáblem“. Pripomína mi to dávne časy legendárnej Bosorky, ktorá v čitateľovi evokovala podobné dojmy ako lysohlávky.
Vyberáme článok: Prezident Eisenhower byl v kontaktu s mimozemšťany, tvrdí bývalý poradce Kongresu USA
Celkové hodnotenie 83 %

Osud

Tak toto je čistá Bosorka reloaded. Kto toto píše, ten musí riadne fetovať. Pod heslom „pravda je na dosah“ sa dozviete všetko o reptiliánoch, vykopávkach mimozemšťanov a vôbec všetkých možných konšpiráciach, aké si viete predstaviť. Dokonca je tam aj obhajoba stalinizmu, čo je na mňa už celkom silná káva. Samozrejme, nechýba povinná dávka ruského vplyvu. Má to však jednu zásadnú chybu a totiž, že obsah je z veľkej časti platený. No nie je to škoda? Je, a veľká. Päťdielna séria o energetickom zložení ľudského tela totiž zostane navždy skrytá pred celým svetom okrem pár zasvätencov. Ale zadarmo sa aspoň dozviete, že milióny Afričanov sa menia na autistov pod vplyvom západných vakcín.
Celkové hodnotenie 80% (Keby bol obsah zdarma, tak je to za sto. Za takýto matroš sa snáď aj oplatí zaplatiť.)

Slobodný vysierač

Kto by nepoznal Alexa Jonesa a Infowars. Teda chcem povedať Norberta Lichtnera a Informačnú Vojnu. Čože, vy ste si mysleli, že vysierač nie je kopírka? Nechajte ma hádať - mysleli ste si, že celá slovenská konšpiračná scéna nie je bohapustou kopírkou? Vedzte, že tinfoil hats fičali v Emerike už pred desaťročiami.

Ale späť k téme. Chcel som napísať niečo v tom zmysle, že pointou vysierača je dať priestor obmedzencom, ktorí si myslia, že zožrali všetku múdrosť sveta (and got it all figured out!), aby vyjadrovali svoje názory na spoločenské dianie. Potom mi došlo, že vlastne píšem o SME. Nie je to zábavné, že napríklad medzi takou Mezenskou a Kernovou nie je v podstate až taký veľký rozdiel? Jedna verí na teleportáciu, druhá na mikiny s vlastnými, nezávislými politickými názormi. Obe sú ochotné obetovať svoju dôstojnosť, aby o svojich názoroch presviedčali verejnosť.

Čo vám budem písať. Toto je povinná jazda pre každého hľadača pravdy.
Celkové hodnotenie 86 %

Bonus: Vaského youtube channel

Dúfam, že tohoto človeka už poznáte, lebo inak je veľmi ťažké vysvetliť o čo sa vlastne jedná. Skúsim. Magor chodí na verejné akcie s politickou účasťou, prenasleduje prítomných a obťažuje ich svojimi teóriami, ktoré sa týkajú aj ale nie len: implantácie árijských embryí cigánskym ženám, revolúcie, obnovenia ČSSR, zavedenia bezúročnej ekonomiky, stalkovania Heleny Mezenskej.

Nič netušiace obete sú spravidla obšťastnené spŕškou vulgarizmov, pretože nepochopili Vaského geniálneho ducha. Vynadať folklórnemu súboru do kokotov a vysvetliť policajtom plán na umlátenie slovenskej vlády roxorovou tyčou na smrť je tak strašne cool. Pokiaľ vás o pár dní nezatknú za výtržníctvo, keď pred inauguráciou prezidenta hajlujete v kostole. Revolucionárstvo má svoje hranice a tie začínajú a končia v momente, keď ľudia demaskujú domnelého revolucionára ako úplne obyčajného kokota trpiaceho mesiášským syndrómom.

Má to aj svoje svetlé stránky. Stret viacerých kokotov rôznych smerov kokotizmu môže vyvolať osviežujúcu zábavu pre nezúčastneného diváka. V tomto prípade to skutočne stojí za to.

Takže. Tak.
Celkové hodnotenie 95 %

Drahí hľadači pravdy, bojovníci proti NWO, fanúšikovia dobrej zábavy a znalci dobrého toluénu, vedzte, že toto je len skromný výber z veľkého množstva konšpiračného spravodajstva. Nie je v ľudských a snáď ani reptiliánskych silách všetky tieto zdroje blahodárnej pravdy obsiahnuť v jednom článku. Preto vám odporúčam, aby ste sa sami vydali na cestu bádania a našli si to svoje. Aštar Seran s vami.

www.dailymale.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk


6.
označiť príspevok

ardzun muž
   8. 1. 2019, 12:30

Príspevok bol vymazaný administrátorom.7.
označiť príspevok

Kasafran
   8. 1. 2019, 14:47 avatar
(6) Ardzun
ten spotrebiteľský test najväčšieho feťáka usizraelskej propagandy na tomto DF je skutočne výstižný až na to, že mu zase ten jeho škriatok/elf/troll povymieňal názvy charakterizovaných médií (DenníkN, Sme, Týždeň, atď.)...


11.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   9. 1. 2019, 09:38 avatar
Americke figurky na Slovensku doskakali. A po vzore madarska a Rakuska kde Dostal senilny panko soros 28 dni na ukoncenie svojich aktivit v krajine a odchod tak ucini aj SR. a Ten spolcenec s cudzou mocou chazarskou bankovou mafiou Filegriny nech zvolni tempo velice lahko moze skoncit v leopoldove
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 05:11,  Stvorenie Definícia: Stvorenie, tak ako je vysvetlené v Biblii, znamená, že Všemohúci Boh...
dnes, 05:10,  Satan Diabol Definícia: Duchovný tvor, ktorý je hlavným protivníkom Jehovu Boha a...
dnes, 03:11,  Kntsz, musíš konkrétne pomenovať moje nedostatky ohľadom ideológie podľa...
dnes, 03:09,  Kasafran: ja viem, že náš úbohý "humanista" Lemmy sa už dávno stotožnil s...
dnes, 03:05,  Kntsz, čo si myslíš o mojom svetonázore? A neurážaj ma, ak môj svetonázor porovnávaš s...
dnes, 03:02,  Možno. ;)
dnes, 03:00,  Havran, a to je čo za obrana? Vari jeho predkovia šírili materializmus? Ak áno, potom sa...
dnes, 02:57,  Havran, mňa tvoje vulgárne urážky neurazia, ja som totiž imúnny voči fašistickým nadávkam.
dnes, 02:56,  Havran, ty si najprv všímaj, aký má Kasafran zákerný fašistický slovník.
dnes, 02:55,  Aká paranoja? Tou trpí Kasafran. A tebe sa čudujem, že ho v tej paranoji udržuješ.
dnes, 02:54,  Mňa nie je ťa ľúto. Ty si od koreňa zlý človek. Nakazil si sa fašizmom, a odmietaš...
dnes, 02:51,  Havran, nechceš urážať primitívov, nechceš urážať Kasafrana, ty vlastne nechceš nič.
dnes, 02:50,  Ale v prípade Kasafrana také novotvary berieš za bernú mincu. Prečo? Ešte aj sám Kasafran...
dnes, 02:48,  Ľudí, ktorí šíria nenávisť, ktorí ohovárajú, ktorí klamú, nemožno tolerovať.
dnes, 01:16,  7 . Lenže deti budú vždy. A bude ich stále dosť.
včera, 23:55,  kntsz- poviem ti to jednoducho: Populačný rast je v nerovnováhe s možnosťami spoločnosti...
včera, 23:52,  kntsz- aj ty máš problém s materialistickou filozófiou? Napríklad Kiskov starý otec bol...
včera, 23:43,  304- no iste, ale bavíme sa o zastavení populačného rastu. Či?
včera, 23:42,  Lemko paranoja, paranoja a či?*39 veď ty už nedokážeš ani logicky adekvátne komunikovať....
včera, 23:39,  58, 59 - no chlapci, vážte slová. Aj keď si o Lemmyho humanizme myslím svoje, je vždy...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie
 
Medzi mužmi a ženami nie je rozdiel. Rozdiel je len medzi dobrými a zlými ľudmi.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(75 763 bytes in 0,339 seconds)