Ísť na začiatok.
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

Absolútna zbraň proti zlému osudu.

78
reakcií
3628
prečítaní
Tému 2. augusta 2011, 09:10 založil Ranexill.

podobné témy:1.
označiť príspevok

Ranexill muž
   2. 8. 2011, 09:10 avatar
Osemnásť obetí faraóna.
Keď sa skuma tajomstvo svatýň nemože sa obísť ani známy prípad Tutanchamon, ako by sme ho dnes odborne nazvali.
Všetci čo sa podielali na objavení hrobky tohto faraóna(okrem jediného!), boli "potrestaní".Ochrana tejto svatyne teda bola účinná a strašná aj po 3500 rokoch.
Pravdaže racionalisti sa možu smiať nad takou poverčivosťou. Pre nich je smrť 18 predpokladaných obetí kliatby prirodzenou smrťou; pre nich tých 18 osob zomrelo predčasne a za zvláštnych okolností iba náhodou.
Ak rozum zvíťazí nad poverčivosťou, je to vždy odivuhodné. Nechcem o veci zbytočne diskutovať, namiesto toho umožním čitateľovi, aby si úsudok urobil sám. Chronologicky zhrniem nepopierateľné skutočnosti a z toho si každý urobí úsudok sám.
25.novembra 1922 dvaja Angličania, lord Carnarvon a Howard Carter objavili hrobku faraóna Tutanchamona. Hrobka obsahovala najbohatší archeologický poklad všetkých čias.
Nad vchodom hrobky bol takyto nápis:
-
Smrť sa svojimi krídlami dotkne toho, kto sa dotkne faraóna.
-
Desať rokov bolo potrebných na to, aby sa otvorili všetky miestnosti s rozprávkovými pokladmi. No ešte pred skončením prác sa stala "hekatomba".
Prvým na čiernej listine bol lord Carnavon. V agónii niekoľko krát vyslovil meno Tutanchamon. A jeho posledné slová boli: "To je koniec, počul som volanie, pripravujem sa." V tej chvíli v celom dome-zrejme náhodou- zhasli svetlá. Lord Carnavon zomrel na neznámu chorobu; lekári predpokladali, že to bol následok uštipnutia komára!
O pol roka neskor zomrel na nevysvetliteľnú chorobu lordov mladší brat plukovník Aubrey Herbert; za ním nasledovala jeho ošetrovateľka...
Jedným z prvých, čo vnikli do hrobky, bol osobný tajomník Howarda Cartera Richard Bethell; takisto zomrel medzi prvými.
Blízky Carterov priateľ profesor La fleur, hnaný zvedavosťou vedca, pricestoval do Luxoru, aby sa zúčastnil na archeologických prácach. Dva týždne po svojom príchode záhadne ochorel a zomrel. Zomrel aj vedec Arthur Mace; potom, ako vstúpil do hrobky, sily ho opustili, musel si ľahnúť a viac nevstal.
Tragickejší bol koniec doktora Evelyna Whita, slávneho archelóga, ktorý po Carterovi vstúpil medzi prvými do komory, kde sa nachádzala faraónova múmia; obesil sa. V rozlúčkovom liste napísal na vysvetlenie: " Podľahol som kliatbe, ktorá ma donútila odísť".
Ďalší anglický vedec, zamestnanec egyptskej vlády, Archibald Douglas Reed, mal zrontgenovať múmiu, kým ju uložia do múzea v Káhire. Hneď na druhý deň po vykonaní úlohy sa začal cítiť zle a o tri dni zomrel. Bol to zdravý, mocný muž a nikto nevie, na akú chorobu zomrel.
Tieto záhadné úmrtia vzbudili zvedavosť. Akýsi vysoký egyptský úradník chcel záležitosť objasniť a osobne sa dal do skúmania. Vstúpil do hrobky, no po niekoľkých dňoch mu prišlo veľmi zle, musel sa vrátiť do Káhiry a ľahnúť si; po niekoľkých hodinách zomrel.
Čierna listina obsahuje celkom osemnásť mien, ktoré sa nejakým sposobom podieľali na odcudzení telesných pozostatkov Tutanchamóna. K vedcom treba prirátať zopár "nepriamych" obetí, ktoré nikdy nevstúpili do hrobky, no ktoré patrili do rodiny niekotorého objaviteľa, alebo sa dotkli nejakej posvatnej veci z pokladu.
Príklad: v roku 1939, na slávnosť nového moslimského roka, chcel egyptský rozhlas predviesť poslucháčom Tutanchamónove vojnové trúby. Káhirské múzeum súhlasilo s požičaním vzacnych nástrojov, ktoré už 16 rokov odpočívali vo vitrínach. Automobil, čo ich prevážal z múzea do rozhlasu, mal nehodu a šofér pri nej zomrel. Trúbkam sa nič nestalo. O niekoľko minút neskor, keď si hudobník prikladal nástroj k ústam padol mŕtvy na zem.

Ďaľšie posobenie čara

Mohamed Nehri, riaditeľ oddelenia egyptských starožitností v káhirskom múzeu, náhle zomrel na mozgovú príhodu po tom, ako podpísal roku 1967 s francuzskou vládou dohodu o tom, že Tutanchamónov poklad poputuje z Egypta na breh Seiny.
Výstava sa konala v Petit Palais a videlo ju niekoľko miliónov ľudí.
A ďalšie pokračovanie: nástupca nešťastného riaditeľa sa stal obeťou rovnakej nehody, za rovnakých okolností a pre rovnaké dovody: Gamal Mehrez zomrel vo februári 1972, keď práve podpísal dohodu o o Tutanchamónovej výstave v Londýne; bola to mozgová príhoda.
Kto bude nasledovať?

Absolutna zbraň proti zlému osudu.

Najzvláštnejšie na celej veci je, že kliatbe unikol najhlavnejší vinník, ktorý viedol práce, zapisoal objavy, sťahoval poklady, jednoducho ten, kto mal najvačšiu zodpovednosť a zožal všetku slávu: Howard Carter. Tento muž zomrel až vo veku 66 rokov r. 1939.
On predstavuje silný argument pre racionalistov, ktorí odmietajú, žeby kliatba mohla zasiahnuˇ%t previnilcov.Je naozaj lepšie, ak sa záhady daju vysvetliť prirodzenými príčinami. No tým ktorí neveria, že iba nahoda stojí za umrtiami ľudi pridávam informaciu, ktorá mení pohľad na celú vec; mám ju od káhirskeho diplomata spred vojny, ktorý sa priatelil s H. Carterom. Tomuto diplomatovi H. Carter rozprával, že vlastní absolútnu zbraň proti zlému osoudu a akémukoľvek čaru. Tento ochranný prostriedok našiel v jednej z hrobiek v Údolí kráľov na začiatku svojej kariery. Bola to hrobka kňaza Jua- a jeho ženy; ich mumifikované telá boli dokonale konzervované. Podľa belgického diplomata v zapečatenej , nedotknutej posmrtnej komore našiel prvy návštevník tajomstvo nedotknuteľnosti.
Na vysledky bude treba počkat kym sa zverejnia veci okolo H. Cartera.
Post scriptum: Prsteň Atlantov

Na tieto otázky som dostal odpoveď hneď po prvom vyjdení mojej knihy(1972). Dnes teda možem pridať toto postscriptum, aby som uspokojil zvedavých čitateľov.
Dostal som list s podpisom André de Belizal. Zhrniem z neho to najdoležitejšie: "Nielenže poznám tajomstvo imunity Howarda Cartera, ale ho aj vlastním ako dedičstvo; teraz sa nachádza v mojej knižnici a možete si ho prísť pozrieť a dotknúť sa ho. Je to prsteň z asuánskeho pieskovca, ktorý v r 1860 priniesol starý otec mojej ženy markíz d´Agrain, egyptológ, z údolia kráľov.
Prirodzene, hneď som využil pozvanie pána d´Bélizal a mohol som držať v ruke zvláštny, krehký pieskovcový prsteň s ošúchaným reliefom, z ktoreho sa predsa len dali vyčítať geometrické tvary. tri dlhé čiary a šesť bodov, dva rovnoramenné trojuholníky. Tieot tvary sú zostavené, umiestnené a vyvážené podľa určitého poriadku a účelnosti, ktoré maju ezoterický význam; po určitých trpezlivých pokusoch sme objavili aj ich daľšie vlastnosti.
No stručne, uz ma nebavi to vypisovať. Existuju tvarové vlny, schopne vytvoriť neprekonateľnú bariéru, zastavit, či zneutralizovať rozne vplyvy narúšajuce vibračné prostredie obydlia, alebo rovnováhu(čiže zdravie, šťastie, úspech) jednotlivca. Vlastnosti tohto prsteňa sú vynimočné, chrani proti akymkoľvek zlym vplyvom, chráni zdravie a napríklad ktokoľvek ho nosí na ruke sa nemože stať obeťou automobilovej nehody, iba ak by sa sám chcel zabiť.
Druhou vlastnos´tou rpsteňa je uzdravovanie nielen organických porúch a poškodení, ale aj obnovuje isté narušené funkcie a potláča následné ťažkosti.
Tretia vlastnosť je najzáhadnejšia; umožňuje netušené úniky do oblastí, ktorej sa venuje iba metafyzika. Nositeľ prsteňa sa stáva vnímavým na správy, ktoré by inak nezachytil, čo je v rozpere prave s ochranou a izolaciou, ktoru od negatív sposobuje...
Prepísal som to z knihy Domy, ktoré zabíjajú od Rogera de Laforesta a občas skrátil, či zmenil slovosled.

Len aby sa vedelo, že sú aj iné veci, ako pohľady racionalistov na svet a na všetko fungovanie v ňom a že existujú sily, ktorým ťažko porozumieme, prave pre ľudí, ktorí niečo skor odmietaju ako sa nato pozrú, len preto, lebo ich existencia stojí na mystike, duchovne a nepoznanom z oblastí zaváňajucich ezoterikou, či mystičnom. A ani kliatbam nie je radno sa posmievať, len preto, že si niekto myslí, že neexistujú a že ich hlava na pleciach stačí nato, aby všetko zvládla a že existencia nás samych stojí len natom, čo si "akože" dokážeme myslieť a čomu veríme.


2.
označiť príspevok

Ranexill muž
   2. 8. 2011, 11:19 avatar
Idem, kupte si langoš s cesnakom a namastite siu brucha-toť zmysel života.


3.
označiť príspevok

Ranexill muž
   2. 8. 2011, 13:02 avatar
Ináč Etherovi dakujem za film Donnie Darko. Konečne som si pozrel niečo čo stalo zato.


4.
označiť príspevok

enemy unknown
   2. 8. 2011, 13:09 avatar
Donnie Darko je vynikajúci film, aj keď je v ňom trochen ezoteriky. Čistý mindfuck  
Súhlasí Ranexill, feex8


5.
označiť príspevok

Ranexill muž
   2. 8. 2011, 13:24 avatar
Nepoznaš este čosi tohto razenia? Ten posledny co teraz bezi v kinach z blazinca som nedopozeral este,- to sa nechyta, ale tiez sa dá, vidís ani na nazov si nespomeniem..


6.
označiť príspevok

enemy unknown
   2. 8. 2011, 13:32 avatar
s týmto hercom Jake Gyllenhaalom som videl Source Code. Nie je to až tak mystery, ale je tam pár pekných tém z kvantovej mechaniky a kognitívnych vied. Fakt zaujímavé. Ešte si pozri aj Insidious, to je horor s tématikou astrálneho cestovania, ale fakt že dobrý, nie sračkový.
Súhlasí Ranexill


7.
označiť príspevok

Ranexill muž
   2. 8. 2011, 13:37 avatar
Videl som Sorce Code, insidious si idem teda stiahnut, ešte ma napadol Limitless, to bolo ozaj dobré. Vsade zaznie par zaujímavych vecí, kde vidno, že scenárista mal iq trochu vyssie a zaručene mu prepínalo. Zvieracia kazajka je dobré tiež, tohto typu.
Súhlasí enemy unknown


8.
označiť príspevok

winry žena
   2. 8. 2011, 14:41 avatar
Zla energia nie je vzdy zlou. Len strazi to, co ma. A kto sa jej postavi do cesty, zomrie. Zla je len pre toho, kto jej nerozumie. Aj nas strazi pred....


15.
označiť príspevok

majomajo muž
   2. 8. 2011, 15:27 avatar
Myslíš rušeň ? 


9.
označiť príspevok

majomajo muž
   2. 8. 2011, 14:47 avatar
Teda mám vysokú školu ale ani v termodynamike sme nepreberali zlú energiu....aké postuláty platia pre zlú energiu a kto ju objavil ?  


11.
označiť príspevok

winry žena
   2. 8. 2011, 15:15 avatar
Vsak clovek rad rozdeluje vsetko na dobre a zle. Preco? Ti to prekaza..?


12.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2011, 15:17 avatar
winri - to by bol bez toho triedenia riadnx chaos - aj tak celkom neplatí - jednému dore , inému zle


13.
označiť príspevok

majomajo muž
   2. 8. 2011, 15:23 avatar
Ja rozdeľujem všetko na príjemné a nepríjemné...... 
Súhlasí dorota


10.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2011, 14:52 avatar
majomajo - a čo taká energia z kladiva , keď ti prejde do prsta? Ale máš pravdu , veď neexistuje ani prvotná definícia v kozmológii.


14.
označiť príspevok

majomajo muž
   2. 8. 2011, 15:26 avatar
Ale tá istá energia pri kovanú kovov je dobrá, tak ako to je ? Entalpia je entalpia, vždy aj iné druhy energie sú vždy rovnaké , ibaže by dotyčná mala na mysli pôsobenie istej energie, ale to nie je vlastnosť samotnej energie, takže ja uprednosťňujem presnejšie vyjadrovanie...... 


16.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2011, 15:28 avatar
majo - myslím , že to bolo až veľmi presné a vyčerpávajúce - ležím pod stolom  - nechceš k tomu niečo?


26.
označiť príspevok

winry žena
   2. 8. 2011, 15:55 avatar
Majo napis nieco o vlastnosti samotnej energie, vdaka.


30.
označiť príspevok

majomajo muž
   2. 8. 2011, 16:18 avatar
E=m.c2  


41.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 08:46 avatar
Neplatí v čiernej diere.


43.
označiť príspevok

majomajo muž
   3. 8. 2011, 08:49 avatar
Ano v čiernej diere aj rozum zastane....... 
Súhlasí Ranexill


17.
označiť príspevok

majomajo muž
   2. 8. 2011, 15:30 avatar
Niečo čo ťa postaví na nohy ? 


18.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2011, 15:31 avatar
Skús ešte jednu formuláciu , ale teraz s entropiou 


19.
označiť príspevok

majomajo muž
   2. 8. 2011, 15:32 avatar
Entropia je na môj vkus strašne neusporiadaná........ 


20.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2011, 15:33 avatar
však vidím , že chceš ako ľahšie 


21.
označiť príspevok

majomajo muž
   2. 8. 2011, 15:35 avatar
Ešte aj v tej pesničke sa spieva " Všetko klesá nivó béz , dodávam iba entropia rastie.......To je moja termodynamická veta.....  


22.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2011, 15:38 avatar
majo - vidíš , začneme si rozumieť - entorpia narastá a organizovaný svet sa stráca


23.
označiť príspevok

starec muž
   2. 8. 2011, 15:39 avatar
Súčasný človek v porovnaní s ľuďmi,čo žili už veľmi dávno je extrémne lakomý a chamtivý.Dobre to vidno aj na vykopávkach zo starých čias.Skorej ľudia dali do hrobu všetky cennosti,čo vlastnil.Čo za života používal,to už bolo navždy jeho.V súčasnosti aj to ľudia vyhrabú a privlastnia si. Idú zabiť aj za dedičstvom a najradšej by sa povraždili.Ani to im nestačí.Privlastňujú si majetok nielen mŕtvych ale aj živých a snažia sa ukradnúť čo najviac.Kto bol potom barbar? Ľudia v minulosti,alebo súčasný človek?


24.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2011, 15:49 avatar
starec , trošku si prešruduj vývoj spoločnosti , oodmienky jej prežitia - jednotlivé deľby práce , na ako stupni mohol začať existovať fenomén súkromného vlastníctva. Ako pôsobil rozvoj výrobných síl a k nemu i výrobných vzťahov. Na tom nie je nič nepochopiteľné a nepomohol ani príchod kresťanstva na scénu. Kto nevidí súvislosti - ten si tak môže čítať Bibliu a dúfať , že mu z neba spadne lepší svet. Ľudia si to musia vyriešiť sami , ináč tento rod neprežije - som toho názoru , že sa musia objaviť nové hegemóny v spoločnosti , ktoré ju povedú duchovným smerom , ale najprv musia byť završené materiálne podmienky.


25.
označiť príspevok

winry žena
   2. 8. 2011, 15:50 avatar
Cez vikend som bola na jednej vystave, zivot pocas vojny...a ludske vyzarovanie z tej doby bolo take silne, az mi bolo clivo.,


28.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2011, 16:00 avatar
winri - trošku to približ - vojna zaznamenala hrdinstva i ľudské pády - zrejme , že v takých extrémnych podmienkach sa ľudia polarizujú a proti zlu v najhrubšej forme vysupuje aj kvalita ľudského rodu. Je to len polarizácia , aby sa znamienka kompenzovali a ľudský rod prežil


31.
označiť príspevok

winry žena
   2. 8. 2011, 18:53 avatar
Havran, ak by som nevedela o ake obdobie sa jedna, tak tomu neuverim. Tie fotografie predstavovali bezny zivot na vidieku. Zobrazovali pracu na poli, domace akcie, deti...isla z nich pohoda, srdecnost, proste ludskost. A tak som nad nimi dumala. Zili v chudobe, v neistote, ale v jednote, v sulade..tak mi to prislo luto a..a tak


32.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2011, 19:05 avatar
winri - ako som už povedal , vojna polarizuje ľudí podľa charakterov - ich osobných kvalít. Moja stará mama sa narodila niekedy okolo 1880 , prežila ťažký život a dožila sa 95 rokov . Vo mne zanechala pamiatku na vnútorne silnú a čistú osobnosť - mala v sebe prostú ľudskosť a múdrosť. Vlastne prežila obe svetové vojny a napriek tomu si zachovala čistý ľudský charakter , bola 5 x v Amerike a 5 x im zhorel dom. Predstav si ten život. Až do smrti to bola čisá a múdra a pracovitá osobnosť. Rád na ňu spomínam. Takých ľudí bolo veľa. Dnes sa ľuďom láme charakter cieľavedome , aby sa dali ľahšie ovládať. A žiaľ , cirkev v tom zákerne spolupracuje - metodami , že navonok sa zdá , že sú anjeli nebeskí.


27.
označiť príspevok

Ranexill muž
   2. 8. 2011, 15:58 avatar
Mnoho vecí sa mení. Pozri si niečo o novych objkavoch týkajucich sa vody a zistís, co je iné. Voda je nosne medium, má pamet. Ked do enj das kus vytvoru ludskeho zmeni sa, ked das do nej rastlinu zmeni sa, oziaris ju zmeni sa.
A za najvacsi objav sa poklada ten fakt, ze pri istej frekvencii sa rozpadne na vodík a kyslík.
Takze veci, s ktorými prichadzala voda do styku v minulosti boli ine. Dnes ju informacne infikujeme svojimi vytvormi tu vodu-pozmenenu pijeme, a stavame sa nebadane a postupne inymi aj my. Sak raz podochneme vdaka racionalistom.


29.
označiť príspevok

havran
   2. 8. 2011, 16:06 avatar
Ranexil - to máš pravdu , veď len starí Inkovia mali na vodu v jej rôznych stavoch niekoľko desiatok pomenovaní. Netreba však veci personifikovať , majú svoju fyzikálnu podstatu. Myslím , že ak hovoríš o "racionalistoch" tak hovoríš o tupcoch ktorí berú veci bez súvislosti , max s ohľadom na zisk


34.
označiť príspevok

Ranexill muž
   2. 8. 2011, 21:54 avatar
Njaradsej by som zalozil nejaku temu o vode, nedavno mi sestra čítala o Slovenskom vedcovi zaoberajucom sa hydrologiou, ktorý je svetoznamy. Ten tvrdí, že klimaticke zmeny nie je zodpovedné CO2, ale voda. Hovoril, že sme systematicky z pevniny za posledne destarocia odviedli enormne mnozstva vody a x dalsich vecí, ktoré sme urobili pri vyuzivanbí vody.
A racionalistov som myslel tupcov, ktorý ziju vcerajskom a nevzdelavaju sa, vsetko zavrhuju co len trocha zavana niecim co je v rozpore s poznaním vcerajska a ked to zavana metafyzikou tak stoja hned na zadnych nohach.


33.
označiť príspevok

Ónya žena
   2. 8. 2011, 21:40 avatar
mno..čo sa týka úmrtia tých ľudí, hovorí sa všeličo, napr. aj to, že keď otvorili hrobku, steny malý ružovkastý povlak, mohla to byť plieseň alebo nejaký náter.,,za tie roky tam vznikli toxíny.. a vdýchnutie plesni mohlo poškodiť zdravie...). ďaľšia vec je "vedomie".. ktoré sa zaťažilo tou kliatbou, pretože sa jej podvedomo obávali i keď navonok si to nepripúšťali ...proste je to záhada, ktorá sa asi nikdy nepodarí vylúštiť, ...okrem iného bolo tam veľa predmetov, kto čo si privlastnil, tomu to prinieslo nešťastie.


35.
označiť príspevok

Ranexill muž
   2. 8. 2011, 22:02 avatar
Ano Ony, ja som len uviedol jeden z mnohych prikaldov, lebo tento bol najznámejsi a je aj dobre zdokumentovaný.
Iba som chcel poukazat na iste suvislosti a nezname sily. Je mozne mat doma lubivy predmet, ktorý sa ti paci, a pritom ti bude prinasat tony nestastia. Dokonca aj ked sa ho zbavis puto zvykne pretrvat, ludske vedomie, resp. system skrz ktorý myslíme a ktorý nas ovlada je ovplyvnitelný na x sposobov.
Súhlasí Ónya


36.
označiť príspevok

Ónya žena
   2. 8. 2011, 22:20 avatar
veď to vieme, je známe že predmety prenášajú energiu ktorou sa nabijú,..napr. aj vec kúpenú starožitnostiach je dobre umyť tuším aj so soľou..zbaviť sa pôsobenia , to isté platí aj na darované predmety,.Podľa seba viem, že ak som nervózna z
nejakého predmetu ktorý mi niekto podaruje - dávam ho preč.


39.
označiť príspevok

majomajo muž
   3. 8. 2011, 08:14 avatar
No a potom ešte vydrhnúť drôtenou kefou a ak by to nepomohlo tak ponoriť do kyseliny sírovej.......


40.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 08:40 avatar
Ozaj aka kyselina sa používa na cinovanie zinku?(HCl?)


44.
označiť príspevok

Ónya žena
   3. 8. 2011, 08:50 avatar
myslím že mravčia  


46.
označiť príspevok

Ónya žena
   3. 8. 2011, 09:12 avatar
už viem, kyselina sírová.


48.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 09:15 avatar
Sírova ? Si si istá? Pojdem to kupit a ked explodujem aj s cinom tak ta prídem starsit. 


49.
označiť príspevok

Ónya žena
   3. 8. 2011, 09:32 avatar
podľa toho čo chceš robiť,..radšej si to ešte over..nechcem ťa mať na svedomí 


42.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 08:48 avatar
Sol je v pohode, ale Onya je nutné dodrzat jednu zásadu, tú sol treba vychrstnut do tecucej vody-teda rieka.


37.
označiť príspevok

81petra žena
   2. 8. 2011, 23:17 avatar
riesenie je jednoduche.........ak nemas rad egypt. nechytaj jeho osud


38.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 00:11 avatar
81 p. ak mne, bolo to od veci.


45.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 09:03 avatar
A nik sa neopýtal na tú zbraň proti zlému osudu...divné, asi nechcete mať lepsí osud. 


47.
označiť príspevok

Ónya žena
   3. 8. 2011, 09:14 avatar
hovor..aká je to zbraň ? 


50.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 12:00 avatar
Tvarový žiarič. Ale predpokladam, že by bolo problematické ho vyrobiť, resp. nebolo, ale bolo by to riskantné.


51.
označiť príspevok

Nadja žena
   3. 8. 2011, 12:05

Príspevok bol vymazaný administrátorom.55.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 12:49 avatar
Dobry osud si zasluzim len JA))))


57.
označiť príspevok

Ariela žena
   3. 8. 2011, 12:51 avatar
kedze aj ja som JA, tak aj JA


58.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 12:53 avatar
Tebe ho posepkam do uska, ked pojdes somnou na rande))


59.
označiť príspevok

Ariela žena
   3. 8. 2011, 12:56 avatar
co sa nestane, takze zostava pre mna utajeny  


60.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 12:58 avatar
Tak dohod kamaratku 


62.
označiť príspevok

Ariela žena
   3. 8. 2011, 13:00 avatar
kamaratstvo neriskujem


64.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 13:01 avatar
Chudence kamosky, čo?  


61.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   3. 8. 2011, 13:00

Príspevok bol vymazaný administrátorom.63.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 13:01 avatar
Zase si tu? Ak nahodou mas kamaratku dohod mi ju, ale nesmie byt ako ty


65.
označiť príspevok

Ariela žena
   3. 8. 2011, 13:02 avatar
sa prihlas do Farmar hlada zenu, tam mas vsetko: od krav cez kozy az po Darinku :D


67.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 13:04 avatar
Ale jaky som ja farmar?
Lenivec hľada ženu( najlepsie naloženu v lovoch, jak Scarletka) 


70.
označiť príspevok

Ariela žena
   3. 8. 2011, 13:06 avatar
Tak potom musis ist na kasting Bohata zena hlada lenivca. Take asi este nevymysleli, ale mohlo by to byt zaujimave.


72.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 13:09 avatar
Ale coby nevymysleli, niektoré si takych nasli, ked robili casting na nete. 


71.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   3. 8. 2011, 13:06

Príspevok bol vymazaný administrátorom.52.
označiť príspevok

enemy unknown
   3. 8. 2011, 12:33 avatar
však tvarové žiariče predávajú v rôznych ezo schopoch, napr.: shop.taraezoterika.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Ale pochybujem, že to má nejaký signifikantný účinok. Ja som skúšal konkrétne túto keltskú špirálu u otca a nič významné som necítil. Ako je to nabité elektromagnetizmom, ale žeby som z toho mal pocity také, aké to opisujú ľudia na nete, tak to nie.


54.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 12:48 avatar
Tvarove ziarice, ako krize ci ine niktosske placebo veci su k nicomu( este nílsky kríz-kluc je výnimka) ...Ale dam ti radu, aby tvoju zenu nechcel vobec nikto. Daj jej urobit prsten , kde očko bude dutá pologula s dutinou namierenou od prsta von. Zdialky ju budu obdivovat, ale ekd prídu blizšie premoze ich neurcity pocit nevolnosti a odídu . Ale jej to nepovedz samozrejme. 


68.
označiť príspevok

Ónya žena
   3. 8. 2011, 13:04 avatar
ja mám lepšiu zbrań..neotvárať žiadne skryté tajomstvá, pretože vylezie duch doby, ktorý všetkých "zožerie".


74.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 13:49 avatar
Ale najlepsou zbranou proti osudu je ked ziaden osud nemas 


75.
označiť príspevok

Ónya žena
   3. 8. 2011, 16:17 avatar
však asi nie je nič lepšie ako byť mŕtvym (chrobákom). ..ležAť na chrbte a trepAť nožičkami. 


76.
označiť príspevok

dorota
   3. 8. 2011, 16:27 avatar
tak sa nehra mrtvy...
Súhlasí Ónya


53.
označiť príspevok

pupuš muž
   3. 8. 2011, 12:42 avatar
..anemy...šak,nauč sa tie zázraky správne používať...napr....špirálu musíš najprv ocikať...potom nechať posvätiť eskimáckym šamanom...a potom uvidíš...  


56.
označiť príspevok

Petrana žena
   3. 8. 2011, 12:50 avatar
...kto verí, nepotrebuje dôkaz a kto neverí, toho žiadny dôkaz nepresvedčí...preto uvidím, až keď uverím, ale moje právo veriť, či neveriť, vyplýva z mojej slobodnej vôle, nie z nutnosti.


66.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 13:03 avatar
Petrana, a čo sa stalo?  


69.
označiť príspevok

Petrana žena
   3. 8. 2011, 13:04 avatar
...už neviem...koho zabili? 


73.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 13:10 avatar
To je jedno, sak urobíme nove.
Jak ten vtip.
Zachrante ženy a deti, kričí niekto z topiacej sa lode...
A z ineho miesta sa ozve:Zachraňte iba ženy, deti budú 


77.
označiť príspevok

Petrana žena
   3. 8. 2011, 17:39 avatar
Blog.cz > egypt.blog.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk > Archiv > Únor 2010 > Záhada pyramíd Záhada pyramíd
22. února 2010 v 21:00 | Egypt
O záhadných magických silách pyramíd sa toho napísalo veľa. Treba však podotknúť, že autori väčšinou nekvalifikovaní diletanti, chceli zo svojich výmyslov niečo vytĺcť, čo sa im aj často podarilo. Takisto prevažná časť diel o rôznych faktoch a javoch tiež nie je akosi vierohodná. Mnohí ani nevedeli, s čím sa vlastne stretávajú. No všetci mali jedno spoločné, chceli spoznať silu pyramíd a ich zásady. Zo všetkých pyramíd najviac pútala Veľká pyramída, najopisovanejšia stavba na svete. Mnoho záhad, ktoré spomínajú, akože odborníci, nie sú záhadami ale len istými nedorozumeniami prípadne, prekrútenými faktami. Príkladom toho môže byť člen Napoleonovej výpravy do Egypta Edmé Jomard, ktorý trošku pomenil rozmery Cheopsovej pyramídy (dĺžku určil na 230,92m, výšku 149,19m a pyramídový lakeť na 0,46 m). Nepravdepodobné sa zdajú byť aj tvrdenia o inšpirovaní vyvolených staviteľov kresťanským Bohom (Taylor) a ďalšie teórie opierajúce sa o biblické či teozofické teórie. V súčasnosti sú pyramídy často dávané do súvislosti s UFO, ktorému majú slúžiť ako orientačné body na zemi. K tomu všetkému možno dodať len toľko, že tak, ako sa vyvíja spoločnosť a javy ju ovplyvňujú, tak sa vytvárajú i nové teórie o pyramídach.
Nemôžme však hádzať všetky tvrdenia a teórie do jedného koša. Najzaujímavejšie tvrdenia sú o pôsobení mystických síl v kráľovskej komore, čo potvrdili osoby, ktoré sa tam istý čas zdržali. Počas francúzskej vojnovej výpravy v Egypte (1798-1802) Napoleon I. (1769-1821), obdivovateľ egyptského umenia, využil príležitosť, ktorá sa mu naskytla a strávil istý čas vo vnútri Cheopsovej pyramídy. Ako hovoria svedkovia tejto udalosti, keď sa vrátil, bol úplne vystrašený a celý sa chvel. S tým, čo sa mu prihodilo, sa nikomu nezveril a svoje tajomstvo si vzal so sebou do hrobu. Oveľa zhovorčivejší (dokonca vydal knihu Search in secret Egypt) bol ďalší svedok vnútropyramídových javov Dr. Paul Branton. Po tom, ako získal povolenie od stuhnutej egyptskej byrokracie a po poriadnej príprave prečítaním dostupnej literatúry o Cheopsovej pyramíde a jej záhadách, rozhodol sa stráviť jednu noc v kráľovskej komore. Ako sa dozvedáme, po čase vo vnútri komory začala byť atmosféra akási stiesnená, plná negatívne pôsobiacich síl. Zrazu začali miestnosťou poletovať hnusné tvory, ktoré spojením s tmou vytvárali pekelné prostredie. Po chvíli sa všetko zmenilo smerom k lepšiemu, súčasne so zjavením akéhosi veľkňaza. Druhý veľkňaz, ktorý sa medzitým objavil, mu pomohol prostredníctvom sarkofágu zbaviť sa tela, aby mu mohol ukázať akúsi neznámu nádhernú krajinu a odovzdať posolstvo pre ľudstvo. Následne nato sa vrátil. Bola presne polnoc a do rána mal dosť času zamyslieť sa nad tým, čo sa mu prihodilo. Posledný z trojice bol Aleister Growly, zakladateľ THELEMA, venujúcej sa podľa jeho slov sexuálnej mágii. "Veľká beštia okultizmu", ako sa zvykol nazývať, sa rozhodol v roku 1903 stráviť svadobnú noc vo Veľkej pyramíde. Kým jeho vyvolená spala, zapálil si sviečku a začal si čítať Knihu tieňov. Zrazu miestnosť zaplavilo bledofialové svetlo, takže čítať mohol už i bez sviečky. Ťažko možno hovoriť pri takýchto príbehoch či sú pravdivé alebo nie. Ak by sme ich spochybnili, bolo by to presne to, ako keby sme spochybnili legendy alebo biblické zázraky. Hoci nie každá legenda či zázrak sa zakladá na pravde, no čo ak pravdivé sú? Prečo by napr. Napoleonovi súčasníci klamali? K čomu by bol Aleisterovi Crowlymu takýto príbeh? Takéto javy v pyramíde nie sú ojedinelé. Existujú správy a dokonca i záznamy na páskach, kde sú zachytené neidentifikovateľné hlasy, dýchanie, zvuky zvončekov, praskot, smiech, šum, klepanie a ďalšie záhadné zvuky. Zaujímavý jav objavil československý rádiotechnický inžinier, priekopník rozhlasu a televízie v Československu, Karel Drbal. Zistil, že vložením žiletky do 8 cm vysokej a 12,5x12,5 cm veľkej pyramídy sa obnovuje pôvodná ostrosť žiletky. Tým sa priamo úmerne predlžuje i doba jej používania , ktorá dosahuje 110,120, až 230 násobne systematické holenie. Tento objav si v r. 1949 nechal patentovať pod názvom: "Zariadenie pre udržiavanie ostrosti žiletiek a britiev". Možno povedať, že je to skôr symbolický názov, pretože v tomto prípade ide skôr o istý druh regenerátora. V jemnej kryštalickej štruktúre ostria dochádza počas holenia k poruche elasticity kryštalickej mriežky prechodného charakteru. To znamená, že ak sa oholíme novou nepoužívanou žiletkou a po holení ju odložíme tak zhruba na rok, ostrie sa môže vrátiť do pôvodného stavu. Avšak túto dobu môže Drbalov patent skrátiť a to takým postupom, že žiletku vložíme týždeň pred holením do 1/3 pyramídy orientovanej v severojužnom smere a potom po každom holení ju vkladáme späť. Tento vynález Československý patentčný úrad po dlhom váhaní napokon v roku 1959 uznal a zaregistroval ho pod č. 91304/59.
Pyramída okrem žiletiek pôsobí takmer na všetko. Nikdy nemá negatívne účinky. Zvyšuje energiu batérií, kvalitu jedál, nápojov, ovocia, zeleniny atď..., udržuje ich čerstvé a po dlhšom čase ich dehydruje (sedemkrát rýchlejšie). Dokonca účinkuje i na človeka. Používa sa na meditácie, odbúravanie bolesti a blahodárne pôsobí proti únave. To všetko a ešte viac je podložené tisíckami malých experimentov, zo samostatne zhotovených, prípadne v kúpených pyramídach. V dnešnej dobe existuje množstvo predajní úžitkových pyramíd. Podľa efektívnosti účinkov už boli dokonca vytvorené viaceré druhy pyramíd (červená, modrá, hliníková atď.), ktoré si naozaj našli uplatnenie nielen v alternatívnom liečení ale aj v domácnosti.
Pomerne zaujímavé je i zistenie Williama Welcha, ktorý v knihe Talks with the dead vysvetľuje, že počas rozhovoru s duchmi pri položení pyramídy k diktafónu sú hlasy na páskach kvalitnejšie a zvyšuje sa taktiež i množstvo zrozumiteľného.
Príčinou všetkých týchto javov sa vedcom nepodarilo presvedčivo vysvetliť. Veria v existenciu istej neznámej energie, ktorej podliehajú všetky telesá vo vnútri
1. "Všechny živoucí bytosti, zahrnuje v to člověka, jsou ovlivňovaný biokosmickou enrgii a pyramídy tuto energii sbírají jakoby v ohnisku" (R. K. Moffet). Túto energiu zvyknú vedci rôzne nazývať napr. Anomálny magnetizmus (Mesner), orgon (W. Reich). Najčastejšie je označovaná ako biokozmická energia.
Veľmi zaujímavým faktom je zakódovanie niektorých konštánt do rozmerov Veľkej pyramídy. ? možno určiť s odchýlkou 0,05 % a je dané pomerom výšky k obvodu základne (?=Zo/2v, pričom Zo= základňa- obvod, v= výška ). Ďalšia, Egypťanom známa konštanta, bola prirodzený logaritmus e. Pri stavba sa používala dokonca i Pytagorová veta c2=a2+b2. Existujú ďalšie významné veličiny, napríklad hmotnosť Zeme, vzdialenosť Slnka a konštanty, ktorých hodnoty prostredníctvom pyramídy faraóna Cheopsa možno špekulatívne vypočítať. Provokuje to zdravý rozum a podobá sa to skôr chytaniu rýb do roztrhanej siete.
...zaujímavé je aj toto, toho Paula Brantona som čítala, a zadá sa mi dôveryhodný.
 
Súhlasí Ranexill


78.
označiť príspevok

Ranexill muž
   3. 8. 2011, 17:50 avatar
Ja si myslím, ze pyramida je iba tvoarový ziaric a tie zvasty o kozm. energii a podobne su len neschopnostou vysvetlit vplyv vln generovanych takymito predmetmi. (ak sa to dá vobec nazvat vlnou)
Súhlasí Petrana


79.
označiť príspevok

Petrana žena
   3. 8. 2011, 18:21 avatar
...dá, sú to druhotné torzné vlny vytvárané geometriou predmetu.
Súhlasí Ranexill
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:31,  Boh nie je povinný zasahovať na tomto svete... aby však existovala slobodná vola, je...
dnes, 16:30,  Aha, takže ho nazývaš pošukom.... pekne vidno, ako takého človeka z duše neznášaš......
dnes, 16:26,  Mnoho vecí neviem, ale ani ich nepotrebujem k životu.
dnes, 16:25,  Zrejme sa bohu nechce, je lenivý?
dnes, 16:25,  Jasné, že som to zažil, aj tu na fóre. Najmä, keď mi kresťania dohovárajú, že sa...
dnes, 16:23,  Ak ich Boh bude chcieť zachovať, tak može pobehovať aj milion vrahov po svete a neskriví sa...
dnes, 16:20,  Aha, takže sa mu pomstíme.... Ondrej, vieš o tom že aj Hitler ktorý zabil miliony ludí, ak...
dnes, 16:16,  no veru pošuk, ktoreho tu vykresluješ patrí do chladku..aby nezavrazdil dalších...
dnes, 16:09,  Alebo, keď si človek neprizná, že nevie, čo nevie.
dnes, 16:06,  15.Lemmy Aj ty si už snad v živote zažil, že niekto sa ti snažil nahovoriť, že ako sa...
dnes, 15:55,  Neprirovnávaj to k temnej hmote, o ktorej nič nevieš. Teba vzrušuje len to slovo temná, ale...
dnes, 15:54,  Keď nevie, ako expanduje myseľ?
dnes, 15:40,  Ak sa berie do úvahy, a musí sa brať, že čím viac človek NEVIE, o to väčšmi expanduje...
dnes, 15:23,  Zial v tomto prípade musím konštatovať že RKC nie je kresťanská cirkev lebo netrpí pre...
dnes, 15:18,  Savater: „To mi pridalo pôdu pod nohy a spresnil som, že teda na to zvyčajné skutočne...
dnes, 15:17,  Asi by som nemohol mať kanárikov, nemám skúsenosť. O mačku sa v podstate netreba starať,...
dnes, 15:10,  Evanjelium podľa Lukáša 14:27 A kto ide za mnou a NENESIE SVOJ KRIZ, NEMOZE byť mojím...
dnes, 14:53,  Sám sa z neho robíš, ked učenie štátu počúvaš viac než učenie Boha.
dnes, 14:50,  no vidíš už aj fanatika si zo mna vystruhal aj tak še da, aj tak.....*58*58*58...no čo už s...
dnes, 14:38,  Oňo je rovnaký fanatik... ak by mu to štát nariadil, tak by spravil to isté... dokonca aj...
neprehliadnite
vyhľadávanie
 
Všetci sme iní, ale všetci sme si rovní.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(199 076 bytes in 0,215 seconds)