Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

9. máj - Deň víťazstva nad nacizmom aj v Izraeli

0
reakcií
534
prečítaní
Tému 27. júla 2017, 16:23 založil Kasafran.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Kasafran
   27. 7. 2017, 16:23 avatar
Nečakané? 72 rokov po skončení vojny sa Izrael rozhodol, že bude sláviť 9. máj, Deň víťazstva nad nacizmom, ako štátny sviatok

www.hlavnespravy.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 04:29,  Ale som na tom lepšie ako ty, teolog. Kým ty šíriš klamstvo, ja pravdu. Hlásaš: . Ale...
dnes, 04:22,  Podobne som hrdý aj ja na to, že som humanista. Za svetonázor sa človek nemá hanbiť. Je...
dnes, 04:07,  Nikoho? Mňa áno.
dnes, 03:24,  A bavit sa o tom ze stvoritel neexistuje neblbnite uz naozaj nie je stredovek nevidite tu...
dnes, 03:08,  Presne ako pisu Pravá Viera je isté očakávanie vecí (titul vlastníctva cize osobne spojenie...
dnes, 03:01,  Komunisticky rezim skoncil a nastupili Konkurzná mafia -neoddeliteľná súčasť politickej...
dnes, 02:55,  Jedina povolena je spravne vsak naco su nam dve ved ked sa spolocnostou vygeneruje nejaky...
dnes, 02:44,  https://youtu.be/eP_uaTFSQfE svetova jednicka
dnes, 02:42,  Tak ti poviem ja som si komunizmus uzil v zaverecnej faze od 0 do 16 roku zivota a boli to tie...
dnes, 01:17,  Presne ako pisu ani si neuvedomujete v akej uzasnej dobe zijete v dobe o ktorej hovoril jezis...
dnes, 01:14,  Politikom sa často nestáva, aby ich prejavy zľudoveli a pasáže z nich sa citovali ešte po...
dnes, 01:07,  Komunistický režim je totalitný politický režim v štátoch s jedinou povolenou...
dnes, 00:57,  Tú krivku hned pochopíš liter rumu za 100 kčs kilo najlacnejšej mletej kavy za 240 kčs kilo...
dnes, 00:49,  Tomáš Marný to má marný
dnes, 00:47,  Tu vstupuje do súhry chutí zelenina – nasekaná cibuľa, špeciálnou technológiou...
dnes, 00:41,  Klasická treska žilina ma zloženie Popis produktu Vlastnosti Treska slovenská, Tá...
dnes, 00:38,  Ale vôbec nie veď niekoľko vecí sa predáva i dnes v nezmenenej recepture ako špekačiky ,...
dnes, 00:37,  P.C.Roberts: Má Trump gule hnát DEEP STATE k zodpovědnosti? by tomáš marný · Published...
dnes, 00:33,  Nakoľko sa táraniny z biblie už preskúmali mnohokrát, dnes to nikoho nezaujíma. Pokiaľ...
dnes, 00:30,  “Lebo sa nehanbím za dobré posolstvo! Veď je Božou mocou na (večnú) záchranu každého,...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Neexistuje cesta ku šťastiu, pretože šťastie je cesta.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(81 796 bytes in 0,729 seconds)