hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  rôzne  /  téma

9/11 pripomenutie

príspevkov
5
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 11.9.2013 17:00
posledná zmena 10.4.2020 16:56
1
11.09.2013, 17:00
Dnes je tomu 12 rokov, co sa spojene staty americke sami napadli za ucelom rozputat vojnu proti terorizmu a vobec celemu zbytku sveta.
Vsetka cest pamiatke tisicom zavrazdenych vlastnou vladou. Ich smrtou bolo docielene citovym vydieranim ako americanov, tak celeho sveta rozputat opat sialenstvo na blizkom vychode, totalne odobrat ludske prava americanom PATRIOT ACT a zaviest sledovanie takmer po celom svete. Obeti na zaklade tejto operacie pod falosnou vlajkou je dnes uz v milionoch.
Napriek tomu, ze sa preukazala tona dokazov, preco je oficialna sprava len rozpravockou pre tych duchovne najslabsich sa doposial NIKTO neodsudil ako zodpovedny v neplneni svojich povinnosti. Vsetky informacne sluzby zlyhali, zlyhala aj letecka obrana, proste zlyhali v ten den uplne vsetci a vsetko, ale nikto nebol za toto uzasne zlyhanie zodpovedny a odsudeny.

Tesim sa na "Osvieteneho" fabulacie.
👍: Linda , Aranjes
none
2
11.09.2013, 17:21
byť Osvieteným nenapíšem ani písmenko..
ale ináč súhlasím, už sme na tú tému debatovali a od tých čias vyšetrovacia komisia nič nevyšetrila...!
none
3
4

3. 11.09.2013, 17:22

http://www.mysteria.sk/readarticle.php?article_id=246

12.09.2013, 07:34
Pekne zhrnutie.
none
5
10.04.2020, 16:56
9/11
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 91 580 B vygenerované za : 0.099 s unikátne zobrazenia tém : 47 610 unikátne zobrazenia blogov : 793 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Určené len pre maximálnych SEBA-vrahov 😉 Cesta do raja vedie skrz peklo 😉 odkaz Bol SOM "donútený" podstúpiť krst ohňom 😉 Vydal SOM sa na cestu do "pekla" 😉 Lebo SOM bol sklamaný zo sv...

citát dňa :

Prečo majú niektorí ľudia čisté svedomie? Pretože ho nikdy nepoužili.