Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  láska a vzťahy  téma
kategórie:  

70-ročná panna: Chce byť zlatokopkou!

1
reakcií
1471
prečítaní
Tému 9. augusta 2012, 17:42 založil Style.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Style muž
   9. 8. 2012, 17:42 avatar
Ak si myslíte, že zlatokopkou sa dá byť len vo veku do tridsať rokov, ste na omyle. Istá žena vo veku požehnaných sedemdesiat rokov sa totiž rozhodla, že svoj pestovaný celoživotný vienok by bolo načase odovzdať tomu pravému, no odmieta si vyberať spomedzi lúzy s priemerným ročným zárobkom pod šesť až sedem cifier.

Pam na svoj vek nevyzerá, no hlavne sa naň necíti
Príbeh Britky Pam Shaw patrí naozaj do knižnice z kategórie sci - fi. Táto žena totiž po svojich sedemdesiatych narodeninách začala podľa vlastných slov prehodnocovať svoj život a rozmýšľa o usadení. Tam, kde väčšina obyvateľov tejto planéty má už minimálne 40 rokov usadlého života za sebou a poctivo si odkladá drobné do prasiatka na truhlu, táto žena o životnej jeseni ani nepomýšľa.

badman.aktuality.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

lili123456 žena
   17. 8. 2012, 08:51 avatar
panna urcite nie je :D
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 03:58,  Islám v Strednej Európe nechceme! *21
dnes, 01:47,  www.youtube.com/watch?v=3xxAhtkcoEQ
dnes, 01:07,  Pane boze maju kupene vsetky media nekupia si zo 2 ci 3 agenturi
dnes, 00:32,  Lemmy co nemám ako podložiť ? To že katolícka cirkev neuznáva Genezis, potopu, a vysoký...
dnes, 00:24,  To je tvoj názor, ktorý nemáš čím podložiť z oficiálnych katolíckych zdrojov.
dnes, 00:21,  To neviem, nezdá sa mi že by katolícka cirkev pochybovala o doslovnej pravdivosti knihy Job....
dnes, 00:18,  No veru azda aj 3 mesiace.
dnes, 00:16,  Krištof reagujem na tvoj príspevok ešte z júla v tejto diskusii...
dnes, 00:12,  (ako vidím, ten už má teraz dosť a nevládze ani reagovať) *19
dnes, 00:10,  Milanôčka by tam bolo dobré vykopnúť, nech si užije Ruskej vodky a Putina. :)
dnes, 00:10,  Samozrejme, že v Rusku sa manipuluje všetko, veď je to totalitná krajina s nálepkou...
dnes, 00:08,  Neskutočné!
dnes, 00:03,  Veď my by sme ho tu hneď spracovali. *38
dnes, 00:03,  No to problem je lebo ono polnohospodár za obilie nechce jadrovu hlavicu
dnes, 00:02,  podvýživu, nie diétu.
dnes, 00:01,  Vitaj tomas, ani ja som tu teba dlho nevidel. *19
dnes, 00:01,  akutského šamana Alexandra Gabyševa, ktorého vo štvrtok zadržali v Buriatsku, v piatok...
dnes, 00:01,  Možno si len diétu zle vysvetľuješ.
dnes, 00:00,  Neotvorí!!! Raz navštívil DF.sk, a zhrozil sa, aké bludy píšu ľudia na tzv. liberálnom...
včera, 23:59,  ľudia tam len trpia.
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Iniciatívny hlupák je horší ako triedny nepriateľ!
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(58 549 bytes in 0,473 seconds)