Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

7 miliónov eur

82
reakcií
1757
prečítaní
Tému 19. septembra 2010, 18:09 založil Boris.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 18:09 avatar
..alebo 210 milionov korun. To je suma, ktoru si vyziadalo jedno neplatne referendum.
Taketo peniaze by stacili na zriadenie a udrziavanie informacneho systemu na cely rok mozno aj viac na ktorom by mohli bezat referenda denno denne 24x7.

14.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 20:29 avatar
...čiže 7€ na voliaceho voliča, ktorý bol rád, že sa vyjadril...čo je to oproti 1,6mld preplytvaných € bývalou vládou???
Súhlasí kqietok28

16.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 20:37 avatar
Je len prospesne odputat sa od minulosti
za 7 eur mam dva fajnove obedy

17.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 20:39 avatar
...a referendom si o tie obedy prišiel??? 

18.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 20:40 avatar
...a ty sa už odpútaj od mamičkiných koláčov! 

19.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 20:40 avatar
trapna poznamka

21.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 20:41 avatar
...ak máš na mysli č.16, tak súhlasím! 

22.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 20:43 avatar
nie myslel som 18,  

20.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 20:41 avatar
v podstate ano.
Vyriesilo sa nieco? boli tie peniaze k niecomu osozne?

23.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 20:44 avatar
...za 7miliónov € je Slovensko opäť bližšie k demokracii...a ktovie, že koľko nás ešte bude stáť? 

24.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 20:46 avatar
Kde a ako je blizsie k demokracii? cim?
Mozes sa napit z oleja, alebo z octu. vyber si. To je uzasna demokracia Petrana    

25.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 20:48 avatar
...tých milión ľudí, čo sa referenda zúčastnilo, je bližšie k demokracii. 
Súhlasí kqietok28

26.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 20:50 avatar
nemyslim si tolko demokracie mali ludia aj za sociku. Bud, alebo  

28.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 20:51 avatar
...pozri si nejaké dokumenty o prenasledovaní "nepriateľov štátu" bývalou štátnou bezpečnosťou...vrelo doporučujem! 

29.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 20:53 avatar
Videl som Petrana. Nieco podobne ako dnes, ked si nejaky novinar na volnej nohe pusti hubu na spacirku proti kapitalizmu
Znemoznia ho, zosmiesnia. zoberu mu pracu. To je horsie ako by ta zavreli a zivili ta  

30.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 20:54 avatar
...toto ma zaujíma...uveď príklad!

31.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 20:56 avatar

32.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 20:59 avatar
...daj niečo zo Slovenska, veď čo má s týmto naše zmarené referendum?

33.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 21:03 avatar
...zdrhám! Sa bojím, že to bude dlhéééé... 

35.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 21:05 avatar
klasika.  

34.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 21:04 avatar
Chcela si priklad. Aj zo slovenska sa hlasi mnoho redaktorov a novinarov, ktori boli zmeteni zo sceny, pretoze pisali neziaduce clanky pre majoritu. Staci sledovat aj alternativne media Petrana. Nebud leniva a najdes toho dost.. zacni s propom tam casto pisu prave takyto ludia, ktori boli z velkych dennikov povyhadzovani kvoli ich nazoru.
A co to ma spolocne s referendom? napriklad to, ze keby niekto napisal clanok a nezmyselnosti otazok tohoto referenda a tym padom by opodstatnil neucast bol by podobne znemozneny

83.
označiť príspevok

palo02 muž
   22. 9. 2010, 10:32 avatar
Máš pravdu,bývaly režim prenasledoval každého kto sa im znepáčil a nevyhovoval,ale tento prenasleduje všetkých slušnych a pracujucich ľudí!

27.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 20:50 avatar
...respektíve, posunulo Slovensko bližšie k demokracii.

43.
označiť príspevok

Centex muž
   20. 9. 2010, 09:14 avatar
Čo sa týka neplatnosti referenda, tak ma to vôbec neprekvapilo, vlastne som s tým rátal ako vždy. Slovenský národ je týmto odlišný od ostatných a tým je jedinečne hlúpy a preto nikdy k dajakej pozitívnej zmene pre obyčajných ľudí u nás nepríde. Leda tak, že každý bude sa iba sťažovať a kvákať o tom, čo všetko by zmenil, spravil a keď bude príležitosť niečo napraviť, tak z pre mňa zatiaľ neznámych príčin sa skoro každý zachová ako nesvojprávny flegmatik a takto je to stále dokola pri všetkom iba blá blá blá a nič...S takýmito situáciami sa človek stretne všade...napríklad u nás v práci vo firme sa neustále sťažovalo 99% ľudí na nižšie platy, že by bolo treba niečo spraviť aby došlo k nejakej zmene. Tak som vytvoril na základe toho petíciu, ktorú potom podpísalo iba 20% ľudí, tí ostatní zrazu ostali dajako spokojný so všetkým, nehovoriac o tom, že sme mali 1deň aj štrajkovať, čo sa samozrejme nekonalo. Ja už tu na Slovensku nehnem ani prstom, aby prišlo k dajakým zmenám, lebo potom sa cítim iba ako taký idiot. Ak sa chceme mať skutočne lepšie musíme sa v prvom rade spamätať a dačo preto aj spraviť a nie len blá, blá, blá. Momentálne som tak naladený, že akonáhle by sa začal pri mne niekto sťažovať, tak by som mu tuším vylepil riadnu facku, možno to pomôže konečne... 
Súhlasí kqietok28

49.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 16:20 avatar
Aha, takze aj ty mas nabeh na kruteho vladcu  

54.
označiť príspevok

Centex muž
   20. 9. 2010, 21:54 avatar
...skôr mám nábeh na to, že keď chcem niečo dosiahnuť alebo zmeniť, tak dačo preto aj urobím a nebudem okolo toho kvákať, zakladať témy a sťažovať sa na to ako sa tu zle žije a keď príde konečne príležitosť, tak sa nebudem tváriť ako najspokojnejší človek na zemi... 

55.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 21:56 avatar
To je sice fajn, ale to je len tvoj individualny pohlad.
Mnoho ludi ziadnu sancu na nejaku zmenu nezaregistrovalo.

75.
označiť príspevok

Centex muž
   21. 9. 2010, 07:40 avatar
...hej...mnoho ľudí ani nezaregistrovalo, že tú šancu už viackrát dostalo... 
Súhlasí kqietok28

76.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 9. 2010, 14:33 avatar
Nie, myslel som na nieco ine. Vsimal so si poreferendove reakcie a ludia co nesli s tymi otazkami nesuhlasili.
Takze neviem o akej sance to hovoris, sance na co?  

79.
označiť príspevok

Centex muž
   21. 9. 2010, 16:55 avatar
...tí čo nešli nesúhlasili z otázkami? Tak to si teda riadne zabil...tí čo nešli sa jednoducho na to vysrali...a z tých čo sa na to vysrali, tak 0,1% nesúhlasilo z otázkami alebo im neporozumeli vôbec a tí čo na všetko serú stále, tak tí sa najviac sťažujú ako sa majú zle a im nikdy aj tak nevyhovieš. Toť môj postreh...stačí sa poobzerať a započúvať sa... 

80.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 9. 2010, 17:01 avatar
Ved prave som si toho cital dost. na aktualne, smecku, ta3 atd..
Dalej ja osobne patrim k tej skupine co nesla, pretoze v tom nevidela ziadny zmysel.
Ak sa chces bavit o zmysluplnosti otazok v tomto referende zaloz na to temu a mozeme sa o tom bavit.
Nieje to ziadna lenivost ani nezaujem.  
ale teraz idem von, takze az vecer sa na to pozriem a vyjadrim sa.

81.
označiť príspevok

Centex muž
   21. 9. 2010, 17:41 avatar
...nespolieham sa iba na denníky a správy ale všímam si veci v reále a o tom to je. Ako príklad nezáujmu Slovákov nieje samozrejme len toto referendum ale je to tak zo všetkým a všade...jednoducho plané reči a nič, to som v novinách nevyčítal to mi ver. Prečo to tak je? To fakt neviem. Je zbytočné na toto zakladať novú tému...u mňa to pokladám za uzavreté. Radšej budem, keď založím dakedy tému o úspechoch, uvedomelosti a súdržnosti nášho národa... 

82.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 9. 2010, 20:31 avatar
Centex, nemyslel som clanky tych spravodajov, ale reakcie ludi v prispevkoch.
Som presvedceny o tom, ze ak by sa referende objavili zmysluplne navrhy, tak by ucast rapidne narastla.
Ale politici sami nechcu vytahovat zaujimave temy, pretoze vsetky by sli proti nim.
To je ta bieda tejto pseudodemokracie.

50.
označiť príspevok

dnes_flamujem muž
   20. 9. 2010, 20:31 avatar
7 miliónov eur je približne desatina provízie z nástenkové tendra Keď už o tých vyhodených peniazoch .

51.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 20:36 avatar
takze 10 referend a je to ako tunelovanie a korupcia.. boh nas ochranuj pred referendami     

52.
označiť príspevok

Mojka žena
   20. 9. 2010, 20:56 avatar
Boris, prestaneš sa rehotať, ak ti poviem..že vo Švajčiarsku je referendum..samozrejmá vec a nejtojí 7 mil. €..mojú výborný system a to farebné korešpodenčné listy..ktoré poštár každému opravnenému občanovi strčí do poštovej schránky..
Na čelnej strane je meno adresa a IK toho, kto sa k referendu vyjadri.. Pod tým je otázka raferenda a nakoniec štvorčeky ANO..NIE..
Farebne sú rozlišené..celoštátné, kantonálne a miestné..U nich sa ani most bez referenda ..nepostaví...
Po vyplnení ANO..či NIE každý občan považuje za svoju psiu povinnosť..ísť na Poštu a podať svoje vyjadrenie..Na druhej strane korešpodečného lísta..je adresa, kam má Pošta doručiť korešpodečný lístok, ako aj potvrdenie z PC Pošty a PC vypluvne potvrdenie s dátumom podania a pracovník Pošty toto potvrdenie odovzdá späť občanovi-referendistovi (či ako to správne nazvať   )
Tým končí referendum vo Švajčiarku..žiadné okrsky..do 15 dní je uvedený v tlači..výsledok referenda..
Kto neverí nech tam pobeži  
Súhlasí Boris

53.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 20:57 avatar
Som za. Take chcem. A neskor internet.
Ale to ti nasi politici nesplnia. Treba ich odtial vykopat.

56.
označiť príspevok

Nadja žena
   20. 9. 2010, 22:02 avatar
Mojka, mne ale vychádza, že tam tie náklady musia byť vyššie ako u nás, lebo tu dôjde každý priamo ku komisii a strčí im ten hárok priamo popod nos. Tam to musí ešte aj pošta doručiť navyše...
Tam nie je referendum anonymné?

57.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 22:05 avatar
Nemusia Nadja. U nas je z pravidla vsetko predrazene co robi stat, pretoze 2/3 si uleju  
A preco by malo byt anonymne? boze ten strach...
Súhlasí Mojka

74.
označiť príspevok

Mojka žena
   20. 9. 2010, 23:16 avatar
Nadi, až teraz som si všimla tvoju otázku..tak poďme kalkulovať  
Tu dostaneš vytlačené Oznámenie o referende a Poštou doručené..tam tak isto dostaneš, ale len korešpodečný listok =cca.rovnaké náklady, keď nie lacnejšie..
U nás vyšše 5.000 okrskov a v každom okrsku kopec ľudí, ktorí len čimia do blba a keď prídeš, tak tvoje meno zakružkujú na svojom lajstri..Za to každý jeden má zaplatené v €.. celý čas, ktorý trávi počas referenda vo svojom okrsku +obed + nočný odvoz domov..kopec peňazí..
Tam u prepážky na Pošte sedí človek a je mu fuk, či ty podáš listovú zásielku makovú, alebo onaku.. a či korešpodečný lístok REFERENDA...Úspora a to nie malá v porovnaní s našimi okrskami a ich nákladmi.
Veci verejné nie sú anonýmne..vraj prečo by mali byť, čudujú sa oni, keď sú to za ich peniaze zaplatené vo forme daní..treba ovšem povedať, že tam aj dôchodcovia..platia dane ako každý aktivne pracujúci a to..polročne...

2.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 9. 2010, 18:18 avatar
A čo tým chceš povedať? Pre teba je malo milion ludí z piatich milionov? Kto su zvysne 4 miliony? Tretina deti a dalsia niekto na dochodku komu je uz jedno co bude/jasne taram/...a okrem toho, ide len o vysoke kvorum platnosti referenda, ktoré je legislativnou prekazkou aby sa udrzovala vola vladnucej strany, aby neboli presadené veci priamou demokraciou...o tom je cela neplatnost o spatnom zakone o referende a nie o spatnom výsledku.
Súhlasí Petrana

3.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 18:24 avatar
chcem tym povedat, ze akurat papam orechovy kolac s cokoladovou naplnou od mamicky  
za jeden takyto pekny chutny kusok by som v cukrarni zaplatil 2 eura pricom cely plech stoji mamku tak 3-4 eurace.
ked si vies rozumne zmanazovat mozes mat kolacik kazdy den.

5.
označiť príspevok

Berenika
   19. 9. 2010, 18:27 avatar
Boris a neuvedomuješ si, že je neplatné len preto, že neprišli všetci, ktorí mali prísť?

7.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 18:31 avatar
Berenika ja som tiez nebol a to z dovodu, ze otazky v referende pokladam za same nezmyselne hluposti.
Ak by sa referendum odohravalo vo virtualnej forme, tak by nas neucast nestala aspon take peniaze

10.
označiť príspevok

Berenika
   19. 9. 2010, 18:40 avatar
stačilo ti odpovedať na jednu, aj tak by to bolo platné a myslím si, že o tej poslaneckej imunite a počte poslancov, to neboli až také nezmyselné hlúposti. A keby to bolo vo virtuálnej forme, tak by si sa ho zúčastnil? Alebo ti a mnohým iným prekážalo, že treba zdvihnúť zadok a prejsť tých pár metrov do volebnej miestnosti? Len si ešte uvedom, že nie každý má možnosť virtuálne hlasovať.
Súhlasí Kontesa, kqietok28

11.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 19:13 avatar
Berenika je zbytocne sa hnevat na tych, ktori sa nezucastnili. Maju na to plne pravo a tiez tym vyjadruju svoj postoj.
Pre mna boli vsetky otazky nezmyselne hluposti
Keby bolo aj vo virtualnej forme, tak sa tychto otazok nezucastnim. Podla mna boli ucelove. populizmus..
A ty si uvedom, ze nie kazdy ma moznost sa zucastnit referenda. Pripojenie na internet je uz vsade. A kto nema pocitac moze ist tak isto na obecny urad, ci do skoly

6.
označiť príspevok

ranexil muž
   19. 9. 2010, 18:28 avatar
Teraz frcia tie počítače a to je podla mna len spicka ladovca, to ti v zaludku nelezí?

8.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 18:31 avatar
Preco by mi to malo lezat v zaludku? co je na tom take zle?

4.
označiť príspevok

jana lane žena
   19. 9. 2010, 18:26 avatar
...mnam orechovy kolac ...ja som v piatok vecer urobila 3 makove zaviny a uz neni ani kusok...
Súhlasí Boris

9.
označiť príspevok

Boris muž
   19. 9. 2010, 18:32 avatar
makove, kakaove, orechove mnamky    

12.
označiť príspevok

sta2rky muž
   19. 9. 2010, 19:42 avatar
Celé referendum bolo nerozumným pokračovaním predvolebnej kampane založenom na prirodzenej ľudskej vlastnosti, ktotá sa nazýva závisť a do štátnej pokladnice by pri úspešnom hlasovaní neprinieslo ani oných 7 miliónov €. Pre budúcu predvolebnú kampaň strany SAS, alebo podobnú stranu na jedno použitie ďaľšie podobné ako boli položené teraz.
Ste za to - aby poslanci nemali platených asistentov
- aby mali platený len čas strávený na rokovaní v parlamente
- aby učitelia nemali dva mesiace prázdnin
- aby si veriaci platili sami svojich kňazov
- aby atď...atď....
Môžete pridávať ďaľšie a ďaľšie aby, na ktoré naletí ďaľších 400000 závistlivých Slovákov.
Súhlasí Boris

13.
označiť príspevok

Anatta žena
   19. 9. 2010, 19:50 avatar
som za  

15.
označiť príspevok

Petrana žena
   19. 9. 2010, 20:30 avatar
...ale môžem byť aj proti...a keď v niektorých prípadoch budem za, a v niektorých proti, som čo???

36.
označiť príspevok

Scarlett žena
   19. 9. 2010, 23:55

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

37.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 00:21 avatar
Tak to pisal niekto, kto to bud nechapal, alebo zavadzal. Imunita poslancov ostava voci trestnym cinom nezmenena.

38.
označiť príspevok

Scarlett žena
   20. 9. 2010, 00:30

39.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 00:49 avatar
toto je presne znenie navrhu.
Súhlasíte s tým, aby Národná rada Slovenskej republiky zákonom rozšírila možnosť prejednať konanie poslanca Národnej rady Slovenskej republiky ako priestupok na všetky priestupky podľa zákona o priestupkoch?

Vsimas klucove slova? MOZNOST a PRIESTUPOK. Cize poslanec moze byt a nemusi byt stihany zalezi od ich nalady a nakoniec nejde o trestnu cinnost, ale len priestupky. Cize imunita ostava nedotknuta.

Ojeb za 7 milionov

40.
označiť príspevok

Scarlett žena
   20. 9. 2010, 03:46

41.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 05:10 avatar
Nic nieje len tak zadarmo a bez zasluhy.
Treba si vybudovat disciplinu, drzat sa svojich zasad, co sa casom zautomatizuje.
To tvoje ego by si mala naucit, ze nic nieje bez zmeny. Aj keby si mala kazdodenny stereotyp aj tak sa nejedna o ten isty jav.. vzdy su tam nejake zmeny aj ked nepatrne v dlhsom casovom rozpati to moze znamenat velku zmenu.
Jednoducho zmena je vzdy a vo vsetkom. Do tej istej rieky dva krat nevstupis.
Stranit sa pred zmenami je ako schovavat sa pred slnkom, ktore je kazdodenne a nevyhnutne.
Iste si si vsimla, ze svoje ego sa da potesit aj tym, ze potesis niekoho ineho. Navodi to v tebe pocit spokojnosti so samou sebou A to predstavuje ten stret zakladneho a vedomeho ega. Obe si ponuknu to, po com tuzia a zaroven si neodporuju. Treba sa fixovat na tento jav. Vsimaj si samu seba. Svoje reakcie. AJ ked je uz neskoro a uz si nieco povedala, ci urobila.. premyslaj nad tym aj spatne, rozoberaj situacie a odpovedaj si na otazky preco si to a to urobila tak, ci onak.
Nakoniec by si mala prist k zaveru, ze hlavnym problemom je kalkulovanie. Snazime sa vyhupat s kazdym clovekom a s kazdou situaciou v nas osobny prospech, ale tym padom su zakladne a vedome ego v rozpore. My ich ale potrebujeme dat dokopy. Ide o celistvost. Ide o to, aby sa nasa podstata nerozchadzala, ale aby predstavovala akusi jednotu.
Vies co je synchronnost. Vies ake je nevyhnutne v prirode, aby bolo vsetko v nejakej rovnovahe, aby sa vsetko zosuladilo do jedneho velkeho synchronneho mechanizmu. Tak je to aj s clovekom a jeho vedomim. Pokial zije rozpoltene, teda pokial jedna tak a mysli si inak je to zle. Nemoze najst pokoj. Niekedy si dovolujeme veci, ktore sami pokladame za zle.. vieme o nich a predsa. Inokedy si zakazujeme aj to, co nemusime. Znie to trosku schyzofrenicky, ale treba so sebou komunikovat. Pytaj sa samej seba /je to dobre?/ niekde z pozadia dostanes vzdy bleskovu odpoved ci ano, alebo nie. musis ju len pocuvnut, ale to zakladne ego si bude tiez vzdy hundrat to svoje pokial sa clovek konecne neprevali na druhu stranu. Potom bude ego ten slabsi hlas a vedomie v popredi. Vedomie vnima, ego si domysla.
Uvedomujeme si kedy je spravne reagovat a kedy je to zbytocne.#
Celkom casto nam ego radi byt ticho, ale vsimni si, ze je to len pre osobne pohodlie a v pozadi nieco vravi, ze by si mala nieco povedat, alebo urobit. No ego ti brani. Inokedy ti zase ego radi hovorit nahlas, chce ta povzdvihnut pred druhymi, ale vnutro nasepkava, ze to nieje dobre a bude to mat patricne nasledky. Je to doslova ako keby ti na ramenach sedel maly anjel a maly cert. Obaja ti maju co povedat. Ludia robia chybu, ze reaguju casto na jedneho ci druheho no spravne by to malo byt tak, ze si vypocujeme oboch a urobime to tretie na zaklade posudenia tych prvych dvoch.
Zacni si doverovat. Pocuvaj vsetko, co sa deje v tvojom vnutry. Tak ziskas kontrolu a napokon sa tato zmena prenesie aj do vonkajsieho sveta. Tiez si treba uvedomovat, co naozaj vieme a co si len domyslame... urobit hrubu ciaru medzi tymito dvoma svetmi. Buducnost je pre nas neznama a minulost uz na nas nema dosah. Hrabanie sa v minulosti nas obera o vnimanie pritomneho. Na zaver este dodam, ze netreba chciet po niekom nieco opakovat. kazda cesta je individualna. treba pocuvat seba. Aj Jiddu vravel, ze zmena nedokaze akceptovat stare normy. Kedze my sa tak radi starych noriem drzime (predstavuju pohodlie a istotu) nedokazeme prechadzat zmenami. deju sa bez nas a potom mame pocit, ze sme strateni

42.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 05:20 avatar
aby som nezabudol, postupnost je dolezita.
Casto chceme vsetko hned a zaraz. To nieje dobre. Vo vsetkom je nejaka postupnost, vsetko ide krok za krokom.
Zoberies si taky chlieb z police v obchodaku a vnimas ho ako hotovu vec. Ale na ten chlieb bolo nutne poorat zem, zasadit, polievat, zozat, pomliet, zamiesit, upiect. Kym nepoories nemozes sadit. Kym nezasadis nemas co poliat. Kym nepolejes neporastie. Kym neporastie nemas co zat. Kym nezoznes nemas co pomliet. Kym nepomelies nemas co zamiesit a kym nezamiesis nemas co piect.
Takze vsetko s trpezlivostou a pekne krok za krokom. len tak sa da dosiahnut nieco poriadne aj v praci s nasim vedomim
Súhlasí Petrana

45.
označiť príspevok

Petrana žena
   20. 9. 2010, 11:34 avatar
...naše vedomie má len jednu prácu - uvedomovať sa.

48.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 16:20 avatar
Nase vedomie je dostatocne uvedomele  
Akurat nase ego ho k nemu nepusta  

60.
označiť príspevok

Petrana žena
   20. 9. 2010, 22:37 avatar
Borko, my máme spolu ego? 

65.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 22:43 avatar
nerozumiem otazke  

67.
označiť príspevok

Petrana žena
...to je dobre! 

69.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 22:45 avatar
si namyslena.
Súhlasí Petrana

70.
označiť príspevok

Petrana žena
   20. 9. 2010, 22:48 avatar
...to vieš, keď máš byť načo! 
Súhlasí Ónya

71.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 22:52 avatar
pchaaa      no ved ty vies
Súhlasí Petrana

46.
označiť príspevok

Scarlett žena
   20. 9. 2010, 12:25

44.
označiť príspevok

Petrana žena
   20. 9. 2010, 11:33 avatar
...žiadna hrubá čiara neexistuje, tak ako neexistujú hranice na Zemeguli, neexistujú ani v našom vedomí...nevieme zabudnúť, vieme sa len poučiť a tak prechádzame jednotlivými úrovňami bytia - krok za krokom. Čas je rovnako iluzórny ako naše chyby. Všetko je tak, ako má byť. 

47.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 16:19 avatar
Tak to mozno vidis ty. Ciara medzi tym co je a tym co si predstavujem je dolezita.

58.
označiť príspevok

Petrana žena
   20. 9. 2010, 22:35 avatar
....ty máš v hlave plot? 

59.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 22:36 avatar
nie.  
pride ti ciara ako plot?  

61.
označiť príspevok

Petrana žena
   20. 9. 2010, 22:38 avatar
...nóóó, hraničná čiara by mohla predstavovať plot. 

62.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 22:39 avatar
plot musis preliezat. ciaru prekracujes to je dost podstatny rozdiel Petrus  

63.
označiť príspevok

Petrana žena
   20. 9. 2010, 22:40 avatar
...ja aj čiaru preliezam! 

64.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 22:41 avatar
to je zaujimave. Niekedy by som si to rad pozrel  

66.
označiť príspevok

Petrana žena
...až také zaujímavé to zase nie je! 

68.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 22:45 avatar
Kedze si myslim, ze to nieje mozne, tak to bude az prilis zaujimave  

72.
označiť príspevok

Petrana žena
   20. 9. 2010, 22:53 avatar
...never!

73.
označiť príspevok

Boris muž
   20. 9. 2010, 22:56 avatar
bohovska debata Petrana.
Chcela si mi vlastne nieco povedat?

77.
označiť príspevok

Petrana žena
   21. 9. 2010, 15:45 avatar
...nie, ja som písmenká vyberala náhodne, a ty? 

78.
označiť príspevok

Boris muž
   21. 9. 2010, 15:47 avatar
no ved aj ja, preto som sa pytal, co sme tym chceli  
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 13:49,  Ste dostali nove sripta na stabe. Jeden aj druhy povinne 10 migrantov radikalnych islamistov...
dnes, 13:49,  ano vieme, že si domotane teliatko mufko.....*21*21*21
dnes, 13:48,  sa ti to domotalo mufko.....práveže the X je ya pluralitu názorov....a multikulturnu...
dnes, 13:44,  Že si dementné čudo vieme :)
dnes, 13:43,  Čudo furt len klame :) Vraj je za pluralitu názorov pričom by najradšej ľudí s iným...
dnes, 13:43,  77. ty máš problémy trafit na wécko :)
dnes, 13:42,  V Indii je 14 % moslimov, majú ďaleko k nadpolovičnej väčšine, ale problémy majú s nimi...
dnes, 13:41,  69. ja beriem v poh. pluralitu názorov. tymto sa udrzuje rovnováha, keby sa predsa jedna...
dnes, 13:32,  73. zeby si biblia odporovala ? :)
dnes, 13:32,  70. mali by si vziat príklad z hinduistov, tí sa po stáročia nestali islamskymi ;) krestania...
dnes, 13:32,  Zeby si koran odporoval?*21
dnes, 13:31,  RAz bude aj v Nemecku nadpolovičná väčšina moslimov a stane sa islamským.
dnes, 13:30,  Ak som sa ta nejak dotkol tak prepac. Vies ze tam mam rad. Ale nesuhlasim s niektorymi tvojimi...
dnes, 13:30,  Chudáci nemci majú obrovské problémy s moslimami a raz sa stane islamským.
dnes, 13:30,  Ak som sa ta nejak dotkol tak prepac. Vies ze tam mam rad. Ale nesuhlasim s niektorymi tvojimi...
dnes, 13:30,  57. mám ti sem dat verše o ich rešpektovani ? ked uz si vyberáš čo ti pasuje, ako islamsky...
dnes, 13:28,  65. nope, robim IB ;)
dnes, 13:27,  63. ja mám prehlad ;) zislamizuje sa tvoj mozog jedine .
dnes, 13:26,  To je pravda pomahas nicit demokraciu obhajobou islamu*21
dnes, 13:26,  61. to bolo v kontexte kedze si sa ako prvy začal vyjadrovat k mojej osobe. na vysvetlenie....
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Našťastie neexistuje vôbec žiaden dôvod, prečo by sme mali byť všetci rovnakí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(193 252 bytes in 0,392 seconds)