Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

64 % Ukrajincov chce byť v NATO

25
reakcií
790
prečítaní
Tému 16. augusta 2015, 07:45 založil Lemmy.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 8. 2015, 07:45 avatar
Za členstvo v NATO by hlasovalo 64 % Ukrajincov, vyplýva z prieskumu nadácie DIF a Razumkovova centra.

www.ukrinform.ua Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

26.
označiť príspevok

Lemmy muž
   20. 8. 2015, 22:42 avatar
Sranda, 64 % Ukrajincov chce byť v NATO, ale tisíce Ukrajincov si odmietajú obliecť armádnu uniformu.

spravy.pravda.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   16. 8. 2015, 07:47 avatar
A vraj, že ľudia nedokážu meniť názory počas niekoľkých rokov. To vravím tým, ktorí nedôverujú voličom, lebo si myslia, že keby demokracia mohla niečo zmeniť, tak by ju vraj zrušili. Kto by ju zrušil? Fašisti?

3.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 8. 2015, 10:00 avatar
a koho to vlastne zaujima co chcu?
Europu zaujima, co chceme my s nimi, nie co oni chcu.

4.
označiť príspevok

RighteousFred
   16. 8. 2015, 10:09 avatar
A koho sa to pytali? Ako je potom mozne, ze uz aj Kyjevcania demonstruju proti svojej prozapadnej nikym nevolenej vlade? Lemmy, ty si proste vykradnuty mozocek..

5.
označiť príspevok

milicano
   16. 8. 2015, 10:13 avatar
krajinské drísty....to asi robili prieskum v parlamente UA...všetci ukrajinci nie sú takí dementi ako ich poslanci
Súhlasí RighteousFred, Kasafran

6.
označiť príspevok

dorota
   16. 8. 2015, 10:14 avatar
tak to demonstruje najskor mensina, fred.

7.
označiť príspevok

RighteousFred
   16. 8. 2015, 10:19 avatar
Cela europa je proti NATO. Sledujem pravidelne Nemecke media a dokonca chodim po nemecku, kde vidim obcianske nalady.. Napriklad po mestach bilbordy (co oni bilbordy nemaju nikde) na ktorych je otazka: Rusko - Agresor, alebo nepochopena velmoc? A podobne...
Na Slovensku je extremne informacne embargo, ale v inych krajinach panuje silny odpor voci praktikam zapadu a ludia niesu uplne vymleti.. Len ten zapadny hegemon je tak zakoreneny vo vladnucich strukturach, ze ho nieje standardnymi cestami mozne eliminovat.
Zvolis si ineho politika? Ten je uz kupeny tiez... To je bieda demokracie. Nemci samotny uz par rokov chcu vystupit z EU, ich vlada to ignoruje...

Preco ste jednostaj ochotni verit?
Súhlasí Kasafran

8.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 8. 2015, 10:24 avatar
Roky odpocuvala NSA vrcholnych predstavitelov europy a aj kamerovala.
Nemozu inak konat, lebo dam ruku do ohna, ze na Merkelovu maju tolko spiny, ze musi poslusne pritakavat jak tela...inak by ju znicili politicky a skoncila by na ulici.
A takto to bude s vacsinou krajin u nas v EU.
Takze ..
Súhlasí RighteousFred, Kasafran

13.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 8. 2015, 10:37 avatar
Francuzsko amlo tusim jedine krizove zasadnutie- tajne, kde sa rozhodovalo, ako eliminovat americku hrozbu v zmysle tychto odpocuvani.
Myslim hrozbu pre ich suverenitu a bezpecnost,( a to bolo v spravach nedavno) kedze je zrejme, ze ak na niekoho mas spinu, tak ten panak hoc aj prezident bude robit co chcu oni a nie jeho volici.
Francuzi jeden cas v NATO neboli, kedze sa pokladaju za velmoc a neznasaju diktat USA. Je mozne ze ich okaslu aj teraz.
Aby sme sa nedivili ked sa za par rokov nato vykaslu opat.
Súhlasí Kasafran

20.
označiť príspevok

RighteousFred
   16. 8. 2015, 10:45 avatar
Ked zabili tych novinarov vo Francuzsku, tak Fr. prezodent mal preslov v ktorom vravel, ze s tym nemaju nic spolocne islamisticki radikali.. Uz po par dnoch bola tato sprava bezpredmetna a aj Hollande sa tvaril, ako by to nikdy nepovedal. Takze je jasne, ze tu rozkazuju nie vlady statov, ale nadvlada nad vladami statov.

9.
označiť príspevok

dorota
   16. 8. 2015, 10:24 avatar
cela europa - dorota xD ... ale okej, asi som v mensine.
Súhlasí kesha1

11.
označiť príspevok

RighteousFred
   16. 8. 2015, 10:34 avatar
Ty mas IQ na urovni priemerneho americana. Ano, europa ma statisticky v priemere asi o 10 bodov vyssie IQ.
Toto bolo zname dlhe roky, az sa napokon bodovy system IQ v amerike zmenil, aby nevypadali ako najvacsi idioti vyspelych krajin..

15.
označiť príspevok

dorota
   16. 8. 2015, 10:38 avatar
ved ako inac. xD najlepsie zo mna spravit tupu ovcu ..hehe...

17.
označiť príspevok

RighteousFred
   16. 8. 2015, 10:43 avatar
Tu zo seba robis sama. Moju pomoc k tomu rozhodne nepotrebujes.

18.
označiť príspevok

dorota
xD ooo ano najvyssi a najmudrejsi

19.
označiť príspevok

ranexil muž
fred ty prestan pisat ciernobielo a ludia sa nebudu citit nasilim tlaceny do extremu.
Ako, ze co beloch to krysa korupcna co ej hore a pod.
Najpodvratnejsie su vlady v afrike ak nevies. takych zapredancov ani boh nevidel. Europan je proti nim suvix.
Súhlasí dorota

21.
označiť príspevok

RighteousFred
   16. 8. 2015, 10:46 avatar
Ved mali najlepsich ucitelov, tak nedristaj aj ty kokotiny....

22.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 8. 2015, 10:52 avatar
ale kde, to je system ich kmenoveho myslenia.

23.
označiť príspevok

RighteousFred
   16. 8. 2015, 10:54 avatar
A belosi maju aky system myslenia? Ani su humanny? Alebo co tebe jebe???

24.
označiť príspevok

ranexil muž
   16. 8. 2015, 11:05 avatar
Tak toto riesit nebudem.
V rasach niet rozdielu. Ide o kulturne dedicstvo, tkroe nam vtlkaju od detstva do hlav ale im sa vtlka cosi ine. Tak ako moslimom.
V tom su rozdiely. V spolocensko kulturnom vyvoji roznych ras.
Cim juznejsie tym tupejsi.
Súhlasí dorota

25.
označiť príspevok

RighteousFred
   16. 8. 2015, 11:09 avatar
To je uz ina. Presne tak, ide o kulturu dosiahnutu v danej spolocnosti. Nejde o rasy...
Cize kludne aj cernoch by mohol dosiahnut nadvlady nad belochom, ak by mal k tomu priaznive podmienky.

10.
označiť príspevok

milicano
   16. 8. 2015, 10:30 avatar
vidno akých politikov máme v EU...hlavne tí z DE,FR...a ECB a MMF..
Lagardová vyhlásila(ráno som to počul v správach) že štáty eurozony budu musieť odpísať grécky dlh....čiže Nemci na tom zarobili a ostatné štáty prerobili....Hitlerova vízia sa naplňa...prostredníctvom peňazí
Súhlasí RighteousFred

12.
označiť príspevok

RighteousFred
   16. 8. 2015, 10:35 avatar
Len si nenamyslaj, ze Nemecky obcan z toho nieco trhne... Nemci sli so svojou ziv. urovnou dole, tak ako ostatok europy..
Z tohoto tazia len elity a nezalezi na ich narodnosti.
Súhlasí Kasafran

14.
označiť príspevok

milicano
   16. 8. 2015, 10:38 avatar
ťažia z toho nemecké banky-hlavne ony
Súhlasí RighteousFred

16.
označiť príspevok

RighteousFred
   16. 8. 2015, 10:42 avatar
Ano, ale kto su Nemecke banky? Su naozaj vlastnene Nemcami a zastavaju zaujmy Nemcov?
Nie... banky su najvyssim elitnym klubom, ktory nepozna statne hranice.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:30,  Ze zrovna ty to hovoris co dokazete aj vasou partickou lemmy a osvieteny foton zneuctit a ponizit...
dnes, 01:24,  poprosím fotona nech ta vyhodi z jeho fóra , ty si fakt chory človek
dnes, 01:22,  osvieteny, teraz budem trochu drzá. ale zaujímalo by ma prečo USA nezasiahne. tak ako do inych...
dnes, 01:22,  Zanedlho príde a šeckých zachráni pred hordami imigrantov! Len teraz chvíľu nemôže...
dnes, 01:20,  7. vlastni ho nevytahaju za nič. ti uz od školky dostávaju tazky brainwashing, a ked ani to...
dnes, 01:01,  To tazko Lubos pomenuva veci naozaj pravymi menami neverte progresivcom neverte Caputovej ma...
dnes, 00:46,  ale mam dobru spravu....ardzuni a ftaci jarabaci raz vykapu.......
dnes, 00:43,  a ludia este aj na Slovensku budu obhajovať totalitu ........tento svet sa načisto...
dnes, 00:39,  je toto vôbec normálne?.....to neni sila zničiť tie prasatá v Severnej Korei?.......tisice...
dnes, 00:31,  Vravel som ti zlatko, že to nebude ľahké ;)
dnes, 00:27,  Kim je vyžrate prasa...a vedie totalitný režim......nech mu je zem ľahká.....mal fantasticku...
dnes, 00:24,  94. toto prasa vobec nemá ziadne vyčitky svedomia
dnes, 00:21,  ešteže je tam dosť toho oleja....kto nemaže ten nejede....vivat súdruhovia.....krajsie...
dnes, 00:20,  Súdruh Kim a jeho zlatý socík KĽDR žiada o pomoc, potravinová kríza ohrozí životy...
dnes, 00:20,  Dohráme to zajtra, idem už hajať ;)
dnes, 00:19,  92. toto nie je hra ty odpad. ideš sa rehotat aj na hrob jeho syna ty potkan ?
dnes, 00:18,  hlavna vec ze Kim ma miliardy , okrem ineho zaraba aj na tom ze posiela pracovat svojich...
dnes, 00:18,  Konečne si to pochopil ;) Táto hra sa volá kto z koho ;)
dnes, 00:17,  vy dvaja ste ako moj s moju*03*03*03*03
dnes, 00:16,  Presne tak Ondrej a nie len Severná Korea a Venezuela si užíva svoj zlatý socík ale i Kuba...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Je lepšie rozsvietiť sviečku, ako zaoberať sa tmou.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(91 133 bytes in 0,415 seconds)