hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

6 veľkých veľkých anjelov

príspevkov
37
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 10.6.2010 10:39 Fotón
posledná zmena 10.6.2010 21:44
1
10.06.2010, 10:39
Následuje svědectví sedmiletého děvčátka Viktorie (což není její opravdové jméno), která spadla z přibližně 5 metrového žebříku přímo na betonovou podlahu, ale našli ji ležet na zemi bez jakékoliv újmy na zdraví. Viktoria svědčila o tom, že než dopadla na zem, tak ji chytlo šest „velikých, velikých, velikých andělů, a vyletěli se mnou nahoru do nebe.“ Tohle bylo její první vytržení do nebe, když měla 4 a půl roku a od té doby jich měla mnohem víc. Viktorie je vnučkou paní Mary Jo Penningham (přezdívaná Viktorií jako „Majo“) která o těchto zážitcích napsala knihu společně se svým manželem Donem Penningtonem nazvanou: „6 VELIKÝCH VELIKÝCH VELIKÝCH ANDĚLŮ“ „6 BIG BIG BIG ANGELS.“ Následuje přepsaný záznam s Mary Jo Pennington (Majo) odvysílaný z Křesťanského televizního programu: „Its Supernatural“ s moderátorem Sid Rothem:
„Jeden z těch osmi chlapců a děvčat, které potkala v nebi, byl jeden malý chlapec. Řekla nám o něm, že na zemi ho jeho nevlastní otec zastřelil velmi „dlouhou, dlouhou, dlouhou“ zbraní, a k tomu ještě tři policisty.“ Byl to velmi „zlý, zlý, zlý člověk, protože zastřelil tohohle chlapce, přímo do obličeje.“ V nebi tohoto chlapce viděla, jak si hraje s malou červenou stříkací pistolkou. Zjistili jsme z novin, o koho se jedná, o tomto případu totiž psali v každých novinách. Psalo se tam o chlapci, kterého jeho nevlastní otec zastřelil pistolí a k tomu i tři policisty. Dostalo se to do novin hlavně proto, že zastřelil tři policisty. Také to odvysílali v televizních novinách. Tuhle malou plastickou stříkací pistolku mu nakonec dali do rakve a pohřbili ho spolu s ní, protože to byla jeho nejoblíbenější hračka. Den předtím než byl zastřelen mluvil se svojí babičkou po telefonu a ptal se jí, jestli v Ohiu nenechal svoji pistolku, když se stěhovali do Kalifornie. Babička ho ujistila, že mu tu pistolku poslala poštou. Když tahle pistolka dorazila do Kalifornie, byl už mrtvý a tak mu ji dali do rakve. Viktoria v nebi s tímto chlapcem mluvila a dala mu přezdívku „boucháček,“ protože věděla, že jeho nejoblíbenější hračka byla tahle malá červená stříkací pistolka. Tohle ale Viktoria nemohla přirozeně vědět, na zemi se mezi sebou vůbec neznali. Vše co viděla, byl tento chlapec, jak si v nebi hraje s červenou stříkací pistolkou v ruce. Věřím tomu, že když tohle byla touha jeho srdce, tak Bůh mu ji splnil, tak jak se to píše v Bibli: „Těš se v Hospodinu, a dá tobě žádosti srdce tvého. Žalm 37:4 KR
Tyhle děti mají nádherné pokoje, do kterých jdou poté, co jsou uzdraveny a je jim ukázán celý Boží plán spasení. Moje matka a bratr zemřeli dva roky před tím, než tam šla Viktoria. Ježíš v nebi přišel do jejich dětského pokoje, všechny objímal a potom společně tančili a zpívali. Řekla, že Ježíš tam objímal celou naši rodinu. Její matka se jí zeptala: „Koho tam přesně objímal?“ Řekla, že objímal mého bratra, otce, matku „a syna od Majo.“ Matka se jí znovu zeptala: „Koho? Syna od Majo? Majo ale žádného syna nikdy neměla.“ „Ježíš objímal krásného, krásného syna od Majo.“ Nejdřív si myslela, že se Viktoria spletla a myslí tím mého bratra, tak se jí zeptala: „Máš na mysli strýce Harryho, že?“ „Ne, krásného, krásného syna od Majo myslím.“ A najednou mi to došlo, že asi před 35 roky jsem byla na potratu, tehdy jsem si ještě neuvědomovala, že to je hřích. Tohle ale Viktoria nemohla vědět, protože jsem o tom nikomu kromě své matky neřekla. Nikdo to nevěděl. Moje matka zemřela dříve než vůbec Viktoria přišla na svět. Zeptala jsem se Victorie, co si tyhle potracené děti myslí o svých matkách. Řekla mi: „Majo, tyhle děti budou vždycky milovat svoji matku a jejich matka bude vždycky milovat svoje dítě.“
Viktoria řekla, že ji Ježíš vzal někam poblíž trůnu, kde byla místnost s: „velikým, velikým, dlouhým stolem a na něm byl veliký svatební dort až do oblaků.“ To byla ve skutečnosti místnost, kde bude svatební večeře Beránka. Další, koho viděla, popsala jako „vznešenost nebe“, a jeho vousy sahaly dolů až do církví a po těch vousech mu stéká olej a teče až do těch církví. Když jsme se jí na to zeptali, řekla nám, že to znamená, že on rád zaopatřuje tyhle církve a krmí je. Našli jsme to později v knize Žalmů: „Píseň stupňů, Davidova. Aj, jak dobré a jak utěšené, když bratří v jednomyslnosti přebývají! Jako mast výborná na hlavě, sstupující na bradu, bradu Aronovu, tekoucí až i na podolek roucha jeho. A jako rosa Hermon, kteráž sstupuje na hory Sionské. Nebo tu udílí Hospodin požehnání i života až na věky.“ Žalm 133:1-3 KR
Dříve než jsou tyhle děti vzaty do svých pokojů, tak jsou na takovém velikém místě, kde jim ukáží celý plán spasení. A je jich tam podle Viktorie velmi mnoho, když jsme se jí ptali, kolik jich tam asi je, tak nám řekla, že kolem 70 dětí. To je pro ni veliké číslo. Řekla nám, že tyhle děti se nejdřív posadí před takovou velikou obrazovku, která je veliká jak celá oblaka. Nejdřív viděly, jak se narodil Ježíš a pastýři ho tam uctívali, podle toho se učí, jak uctívat Ježíše. Poté vidí naprosto celý život Ježíše. Když viděly, jak ho bijí, tak z toho byly všechny smutné. Když ho pak viděly jak je ukřižován, tak plakaly, ale když potom vstal z hrobu, tak začaly jásat, hlasitě se radovat a křičet: „Hurá, on žije…on žije!“ a kutálely se radostí po zemi. Dokonce vědí kdo je jejich otcem, i když to ta matka, která je na zemi, sama znát nemusí.“
„Když Viktoria odcházela z té části, která je určená pro děvčata, tak šla, aby prozkoumala, v které místnosti jsou chlapci. Po cestě venku vzala do hrsti nádherný zlatý prach, který tam je všude po celém nebi. Potom se dívala zvenku přes okno do jedné místnosti a uslyšela takovou hudbu, jakou ještě nikdy na zemi neslyšela; byla to opravdu nádherná hudba. Přes tohle okno viděla uvnitř dospívajícího chlapce, jak píše píseň a Ježíš mu s psaním téhle písně pomáhal. Řekla, že z Ježíše vycházela sláva Boží v různých barvách, takže ta místnost neustále měnila barvy jako barva duhy. Tyhle barvy ale vypadaly, jakoby byly samy o sobě život.
Když vešla dovnitř, tak ji Ježíš a ten chlapec požádali, jestli by jim neopravila starý hudební nástroj, který byl zlomený na dva kusy. (pozn. překladatele: Percy mluví o tom, že viděl v nebi zlomený stůl, který symbolizoval zlomené společenství křesťanů na zemi.) Viktoria tedy natáhla svoji ruku směrem k tomuto hudebnímu nástroji, zatímco ve druhé ruce držela ten zlatý prach a ten nástroj se najednou okamžitě znovu zcelil. Odtud šli spolu s Ježíšem k trůnnímu sálu. Viděla, jak kolem Ježíše krouží tahle nádherná barevná duha, a když tato duha z něho vyšla vzhůru, tak se setkala s duhou, která byla okolo Božího trůnu, a nastal výbuch barev podobný ohňostroji. Tyhle živé barvy jakoby společně tančily a řekla nám, že takové barvy na zemi nikdy neviděla.
Před tímto trůnem viděla něco jako jezero a řekla nám, že ti lidé „tancovali na vodě.“ Myslela si, že to byla voda, ale ve skutečnosti to je to, co Bible nazývá „skleněné moře“. Roztáhla ruce a začala tancovat spolu s ostatními nádherný tanec s různým otáčením se podobný židovskému tanci. Vzala jsem ji do jednoho židovského mesiánského sboru, kde tancovali takzvanou „hanuku“. Viktoria řekla, že to je skoro přesně tak, jak tančili v nebi. Dokonce začala zpívat všechny tři písně v hebrejštině přesně slovo po slově a všichni kolem jsme se divili, odkud jen tyhle písně může tak dobře znát. Nakonec se nám přiznala, že tyto písně zpívali na tom skleněném moři.
Viktoria nám také popsala, jak si spolu s ostatními dětmi hrála v ráji. Tyhle děti skákaly do duhy a v této duze pak „letěly-plavaly“ vzhůru do oblak a na tom oblaku na ně čekala spousta malých zvířátek, s kterými si tam hrály. Potom společně s nimi sklouzávaly dolů. Na tom oblaku si mohly vybrat ze spousty druhů skluzavek, a každá končila pádem na příklad do řeky nebo do zlatého prachu atd. Tahle řeka je potom vzala zpět na místo, kde jsou všechny tyto děti pohromadě.
Vzduch v nebi je hustší než vzduch tady na zemi, je prosycen Boží přítomností a tahle přítomnost neustále proudí mezi Bohem a lidmi. Když jí Ježíš řekl: „Miluji tě, Victorio,“ tak jakoby do ní tahle podstata proudila z Ježíše, a když řekla naopak: „Miluji tě, Ježíši“ nebo „Miluji tě, Otče,“ tak tahle podstata proudila zpět k Bohu. Myslela si, že od této podstaty musí mít mokrou tvář, ale ta zůstala suchá. Krásně to prý i voní a v této proudící podstatě mohla slyšet i zpěv andělů.
Z nebe ji poslali zpět na zem a řekli jí, že bude ženou kazatelkou. Říká ale, že zatím na ní nesestoupila tahle moc ke kázání, ale že to přijde, až bude trochu víc dospělejší.“

Mary Jo Penninghan



odkaz

odkaz

odkaz
none
4

1. Fotón 10.06.2010, 10:39

Následuje svědectví sedmiletého děvčátka Viktorie (což není její opravdové jméno), která spadla z přibližně 5 metrového žebříku přímo na betonovou podlahu, ale našli ji ležet na zemi bez jakékoliv újmy na zdraví. Viktoria svědčila o tom, že než dopadla na zem, tak ji chytlo šest „velikých, velikých, velikých andělů, a vyletěli se mnou nahoru do nebe.“ Tohle bylo její první vytržení do nebe, když měla 4 a půl roku a od té doby jich měla mnohem víc. Viktorie je vnučkou paní Mary Jo Penningham (pře...

10.06.2010, 11:36
Fotón, keby si bol stručnejší..hádam by som ťa aj čítala, ako.. Koberec na pokračovanie..od marsky, ale takto???..kto má čas toľko vysedávať za počítačom. Pardón za úprimnosť
none
7

4. 10.06.2010, 11:36

Fotón, keby si bol stručnejší..hádam by som ťa aj čítala, ako.. Koberec na pokračovanie..od marsky, ale takto???..kto má čas toľko vysedávať za počítačom. Pardón za úprimnosť

10.06.2010, 11:53
Keby som to skrátil, ochudobnil by som jej rozprávanie.
none
37

1. Fotón 10.06.2010, 10:39

Následuje svědectví sedmiletého děvčátka Viktorie (což není její opravdové jméno), která spadla z přibližně 5 metrového žebříku přímo na betonovou podlahu, ale našli ji ležet na zemi bez jakékoliv újmy na zdraví. Viktoria svědčila o tom, že než dopadla na zem, tak ji chytlo šest „velikých, velikých, velikých andělů, a vyletěli se mnou nahoru do nebe.“ Tohle bylo její první vytržení do nebe, když měla 4 a půl roku a od té doby jich měla mnohem víc. Viktorie je vnučkou paní Mary Jo Penningham (pře...

10.06.2010, 21:44
Fotón, keď naozaj raz nebudem mať čo robiť, tak si to prečítam...moc dlhé.
none
2
10.06.2010, 11:14
Toto ani samotny boh nemoze brat vazne ...
none
3

2. 10.06.2010, 11:14

Toto ani samotny boh nemoze brat vazne ...

10.06.2010, 11:34
Keď neviem o čo ide, tak nevyprávam.
(...bo podobne by sa vyjadril aj papuánec o rádiotechnike...)
none
5

3. Fotón 10.06.2010, 11:34

Keď neviem o čo ide, tak nevyprávam.
(...bo podobne by sa vyjadril aj papuánec o rádiotechnike...)

10.06.2010, 11:44
aha..a tak naco to davas na verejne diskusne forum,ked mam drzat hubu a krok?
none
6

5. 10.06.2010, 11:44

aha..a tak naco to davas na verejne diskusne forum,ked mam drzat hubu a krok?

10.06.2010, 11:50
....Až keď viem o čo ide, tak potom vyprávam... (...v opačnom prípade sa pýtam...)
(...bo návšteva neveriaceho vyspelého európana v kráľovstve Božom je podobná, ako návšteva papuánca vo vyspelej európe (....bankomaty, supermarkety, ntb s internetom a i..). -Má sa pýtať, čo a ako na čo je....)
none
8

6. Fotón 10.06.2010, 11:50

....Až keď viem o čo ide, tak potom vyprávam... (...v opačnom prípade sa pýtam...)
(...bo návšteva neveriaceho vyspelého európana v kráľovstve Božom je podobná, ako návšteva papuánca vo vyspelej európe (....bankomaty, supermarkety, ntb s internetom a i..). -Má sa pýtať, čo a ako na čo je....)

10.06.2010, 11:59
Nie som si az taka ista,ci maju arogantni magori ako ty vobec sajn co je to bozie kralovstvo/boh sajna ..
none
9

8. 10.06.2010, 11:59

Nie som si az taka ista,ci maju arogantni magori ako ty vobec sajn co je to bozie kralovstvo/boh sajna ..

10.06.2010, 12:01
Mám právo reagovať (...som vo verejnej diskusii...) - tak mi toto právo nevymedzuj.. (viď. príspevok 5)
none
10

9. Fotón 10.06.2010, 12:01

Mám právo reagovať (...som vo verejnej diskusii...) - tak mi toto právo nevymedzuj.. (viď. príspevok 5)

10.06.2010, 12:15
Ty si proste abnomarne skriepny clovek,to uz som si vsimla davno..tak nech ti padne na uzitok..nemozem diskutovat s ludmi s ktorymi sa diskutovat neda 🙂
none
11

10. 10.06.2010, 12:15

Ty si proste abnomarne skriepny clovek,to uz som si vsimla davno..tak nech ti padne na uzitok..nemozem diskutovat s ludmi s ktorymi sa diskutovat neda 🙂

10.06.2010, 12:31
Ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Tvoj príspevok 2 je priam volajúci po podobnej odpovedi. (...ktorú ty potom považuješ za škriepku). -V skutočnosti však ide len o zrkadlenie teba samotnej.
none
12

11. Fotón 10.06.2010, 12:31

Ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Tvoj príspevok 2 je priam volajúci po podobnej odpovedi. (...ktorú ty potom považuješ za škriepku). -V skutočnosti však ide len o zrkadlenie teba samotnej.

10.06.2010, 12:36
...a týka sa to aj ostatných, ktorí svojimi provokatívnymi odpoveďami dostávajú podobnú ozvenu. (...a potom sachúdence divia, že: "čo to" ) ...toto nepochopím...
none
13

12. Fotón 10.06.2010, 12:36

...a týka sa to aj ostatných, ktorí svojimi provokatívnymi odpoveďami dostávajú podobnú ozvenu. (...a potom sachúdence divia, že: "čo to" ) ...toto nepochopím...

10.06.2010, 12:42
Ale chod 🙂..nikto sa nedivi,uz ta vsetci poznaju ako stare topanky 😉))
pekny den este..
none
14

13. 10.06.2010, 12:42

Ale chod 🙂..nikto sa nedivi,uz ta vsetci poznaju ako stare topanky 😉))
pekny den este..

10.06.2010, 12:45
...poznajú ma tak len aroganti...
(...tí to budú dostávať také aj naďalej...)
none
26

11. Fotón 10.06.2010, 12:31

Ako sa do hory volá, tak sa z nej aj ozýva. Tvoj príspevok 2 je priam volajúci po podobnej odpovedi. (...ktorú ty potom považuješ za škriepku). -V skutočnosti však ide len o zrkadlenie teba samotnej.

10.06.2010, 20:54
tak ako sa do hory vola....veelka chyba
Ide o to,aby sa clovek v ziadnej situacii nevzdaval svojej duchovnej, k Bohu obratenej orientaciii,teda aby si vzdy zachoval vnutorny postoj a aby sam nezostupoval na nizku, neblahu uroven boja,zlodejstva alebo natlaku.....skratim to,neznasam teoriu...nech laska a ucta k bliznemu posobi pri rieseni konfliktov ako ukazovatel cesty....
none
30

26. 10.06.2010, 20:54

tak ako sa do hory vola....veelka chyba
Ide o to,aby sa clovek v ziadnej situacii nevzdaval svojej duchovnej, k Bohu obratenej orientaciii,teda aby si vzdy zachoval vnutorny postoj a aby sam nezostupoval na nizku, neblahu uroven boja,zlodejstva alebo natlaku.....skratim to,neznasam teoriu...nech laska a ucta k bliznemu posobi pri rieseni konfliktov ako ukazovatel cesty....

10.06.2010, 21:16
v mojom prípade hlavne odfiltrovávam vulgarizmy. -Tie sa neozývajú.
Láska sa prejavuje rôznym spôsobom: -Niekedy tvrdé napomenutie má v sebe viac dobrého úmyslu, než lichotné reči.
none
31

30. Fotón 10.06.2010, 21:16

v mojom prípade hlavne odfiltrovávam vulgarizmy. -Tie sa neozývajú.
Láska sa prejavuje rôznym spôsobom: -Niekedy tvrdé napomenutie má v sebe viac dobrého úmyslu, než lichotné reči.

10.06.2010, 21:20
napomenutie mi nevadi, nesuhlas tiez nie...len preco tvrdo? No neviem...mozno sa mylim, ale tvrdostou ziadne srdce este nezmeklo...
none
36

31. 10.06.2010, 21:20

napomenutie mi nevadi, nesuhlas tiez nie...len preco tvrdo? No neviem...mozno sa mylim, ale tvrdostou ziadne srdce este nezmeklo...

10.06.2010, 21:40
...ja za normálnych okolností nie som tvrdý. Moje odpovede sú skôr priame, než tvrdé. (...poväčšine...) - a to občas niekoho aj vytočí. (...ale za to ja už nemôžem) -Snažím sa hovoriť stručne. (...niekedy to však nejde...)
none
32

30. Fotón 10.06.2010, 21:16

v mojom prípade hlavne odfiltrovávam vulgarizmy. -Tie sa neozývajú.
Láska sa prejavuje rôznym spôsobom: -Niekedy tvrdé napomenutie má v sebe viac dobrého úmyslu, než lichotné reči.

10.06.2010, 21:24
ja by som skor povedala v rozhodnutiach(napomenutiach) byt pevny,ale laskavy.
👍: Fotón
none
33

32. piskotka 10.06.2010, 21:24

ja by som skor povedala v rozhodnutiach(napomenutiach) byt pevny,ale laskavy.

10.06.2010, 21:28
Lenže čo ak niektorí nevedia podať láskavo?
none
35

33. 10.06.2010, 21:28

Lenže čo ak niektorí nevedia podať láskavo?

10.06.2010, 21:33
aj mna to obcas stoji vela usilia,mam čo dohanať aj ja.
none
21

3. Fotón 10.06.2010, 11:34

Keď neviem o čo ide, tak nevyprávam.
(...bo podobne by sa vyjadril aj papuánec o rádiotechnike...)

10.06.2010, 20:01
Ty nevieš takmer nikdy, o čo ide - a furt o tom kecáš, takže...
none
22

21. ruwolf 10.06.2010, 20:01

Ty nevieš takmer nikdy, o čo ide - a furt o tom kecáš, takže...

10.06.2010, 20:07
Text hovorí za seba (...a vierou mu je možné dobre porozumieť...)
...viera je 6-ty zmysel. Človek bez viery je invalid, ako napríklad človek bez očí.
none
15
10.06.2010, 19:25
Foton chces byt medzi najnudznejsimi,najnudznejsimi,najnudznejsimi svetlo ,vsak ?
len o com ty tu nam davas rozpravanie,cim tu chces pohnut ,bo v imaginarnom d.f.ku neviem v com by si mal mat napr. moj obdiv..hm v maliarstve asi nie ,ze ?
none
16

15. 10.06.2010, 19:25

Foton chces byt medzi najnudznejsimi,najnudznejsimi,najnudznejsimi svetlo ,vsak ?
len o com ty tu nam davas rozpravanie,cim tu chces pohnut ,bo v imaginarnom d.f.ku neviem v com by si mal mat napr. moj obdiv..hm v maliarstve asi nie ,ze ?

10.06.2010, 19:36
Podobne sa môžeš ísť rôzne zamýšľať aj nad ktoroukoľvek inou témou df-ka....
none
17
10.06.2010, 19:39
hm velebit ta nebudem ,bo niekedy si ako Nestoria k ruwolfovi,vies ?..
none
18

17. 10.06.2010, 19:39

hm velebit ta nebudem ,bo niekedy si ako Nestoria k ruwolfovi,vies ?..

10.06.2010, 19:48
Veleb Ježiša Krista. Mňa nie.
none
19
10.06.2010, 19:55
Foton ja by som naozaj rád vedel, kto Ježiš je a prečo . Ak viem kto je, neviem prečo to spravil- je to neegoistické z pohladu jedinca , ale silne egoisticke z pohladu zaujmov skupiny zvanej ludstvo. Toto vsetko odporuje slovam Boh, lebo neviem kto je Boh.
none
20
10.06.2010, 19:55
v tejto teme som si myslela ze spomenies slovo,ktore ma u ludi k anjelom vyvolat uctu pre ich pritomnost a oddanost tak,aby ostatnych,nielen to dievca nosili na rukach..
none
23
10.06.2010, 20:16
no ako rozprávka na dobrú noc ..môže byť..), inak ak by takto bola odhalená "časť" Božieho tajomstva ..tak verím že sa tam začnú robiť exkurzie.
none
24

23. 10.06.2010, 20:16

no ako rozprávka na dobrú noc ..môže byť..), inak ak by takto bola odhalená "časť" Božieho tajomstva ..tak verím že sa tam začnú robiť exkurzie.

10.06.2010, 20:20
Nieje všetko rozprávka, čo sa niekomu zdá, ako rozprávka.
none
25
10.06.2010, 20:30
Fotón...podobné prípady sa stali že dieťa vyletelo z vysokého poschodia a nič sa mu nestalo..ako keby ho chránili strážni anjeli....ale prečo niektoré deti pád neprežijú..vtedy sú tí anjeli kde ? . potom tá plastová pištolka...rehot ...naša duša nemôže vlastniť hmotné veci, ..to je číri nezmysel ako zbytok rozprávania --prepáč ..ale je to fantasmagória a snaha citovo zapôsobiť na ženy ktoré si dali a dávajú robiť interupciu. ..
none
27

25. 10.06.2010, 20:30

Fotón...podobné prípady sa stali že dieťa vyletelo z vysokého poschodia a nič sa mu nestalo..ako keby ho chránili strážni anjeli....ale prečo niektoré deti pád neprežijú..vtedy sú tí anjeli kde ? . potom tá plastová pištolka...rehot ...naša duša nemôže vlastniť hmotné veci, ..to je číri nezmysel ako zbytok rozprávania --prepáč ..ale je to fantasmagória a snaha citovo zapôsobiť na ženy ktoré si dali a dávajú robiť interupciu. ..

10.06.2010, 21:07
....fyzický originál pištolky pochopiteľne zostal v truhle. (dodnes) -Pre Boha však nieje problém dať kópiu, ktorá je dušou už uchopiteľná. Veď aj astrálne telo nesie podobu fyzického. -Astrálne telo je vlastne tiež fyzické, ibaže obýva inú dimenziu. (bol to rehot z nevedomosti)
none
28
10.06.2010, 21:10
a Fotón ty si tam už bol keď to "poznáš" ..či vieš ako to v Nebi "chodí " ::??? ..telo ak sa ocitne v astráli ..či astrálne telo ..je niečo, čo s pozemským nemá nič spoločné..teda ani hračku,.))
none
34

28. 10.06.2010, 21:10

a Fotón ty si tam už bol keď to "poznáš" ..či vieš ako to v Nebi "chodí " ::??? ..telo ak sa ocitne v astráli ..či astrálne telo ..je niečo, čo s pozemským nemá nič spoločné..teda ani hračku,.))

10.06.2010, 21:28
to je chyba. (...že "nemá nič spoločné"). -Keby nemalo, tak potom prítomnosť duše v tele by telo neoživovala. (...a nemohla ním manipulovať). -Prepojenie tam teda je. (...a o tej hračke som už povedal, že je to kópia.... Boh môže robiť, čo chce. -Spravil niečo, čím by potešil. Boh nieje stroj, ale osoba, majúca lásku. (...vlastne On sám je láska))
...v nebi je veľa vecí (skrz-naskrz reálnych), ibaže niesu zložné z takých atómov, ktoré poznáme tu na zemi.
none
29
10.06.2010, 21:11
opravujem slovosled " ..čo nič s pozemským nemá spoločné..))
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 175 533 B vygenerované za : 0.156 s unikátne zobrazenia tém : 36 400 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Je to ako spoznať naplno svoj potenciál a využiť ho 😉 Je to ako ísť na 100% svojej kapacity, ktorú ako ČLOVEK si schopný mať 😉 Je to ako by si sa zobudil do nového nádherného sveta ...

citát dňa :

Škoda krásy, keď rozumu nieto.