Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

56 000 000

5
reakcií
855
prečítaní
Tému 11. júna 2015, 21:21 založil Sloven.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Sloven muž
   11. 6. 2015, 21:21 avatar
Tak toľko by ich do Európy malo prísť..Kto je za tým EU a Lisabonská zmluva...Čítajte, ale radšej v sede a s dobrým zdravým....

euportal.parlamentnilisty.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Kasafran

2.
označiť príspevok

Sloven muž
   11. 6. 2015, 22:23 avatar
www.ta3.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

A pod článkom správny názor: Normalne tomu prestavam rozumiet, na co potom mame vonkajsie hranice, ked sa do EU dostane .............

3.
označiť príspevok

Kasafran
   11. 6. 2015, 23:01 avatar
V článku ma zaujala aj informácia Európskej komisie, ktorú oznámila Európskemu parlamentu 10. 6. 2009:

„Byla dohodnuta společná agenda pro usnadnění integrace do evropských společností. Byla také ustavena partnerství s neunijními zeměmi, aby se otázky migrace mohly řídit harmonicky. V roce 2006 bylo v Unii registrováno 18,3 milionu neunijních občanů. Dá se očekávat, že migrační tlaky budou sílit. Je to následkem populačního růstu a chudoby v mnoha zemích jejich původu a stárnutím populace Evropy. Mezi lety 2008 a 2060 poklesne počet lidí pracovního věku o 50 milionů.“ A ty chce EU doplnit z islámských zemí...

Myslím si, že v tejto súvislosti je veľmi dôležité uvedomiť si, že realizácia tohto zámeru už dlhodobo prebieha podľa scenára a réžie USraela aj predstaveniami arabských jarí na "doskách, ktoré znamenajú multikultúrny svet"...
Položme si však, ako Európania, otázku: Deje sa tak "nezištne" v prospech rozvoja našich národných kultúr, alebo naopak - s cieľom ich "sofistikovaného" zániku...?
Súhlasí Sloven

4.
označiť príspevok

Sloven muž
   12. 6. 2015, 17:18 avatar
To druhé Kasafran, spoza mora to ide stále, tie diablove plány....
Súhlasí Kasafran

5.
označiť príspevok

Kasafran
   12. 6. 2015, 20:09 avatar
Sloven,
veru to druhé, o tom som presvedčený aj ja! Len mi voľáko stále (ako ateistovi) nedochádza, že tie "diablove" plány s "kresťanskou" Európou napriek tomu, že sú pre ňu stále viac a viac deštrukčné/zničujúce, nenachádzajú dostatočnú oponentúru v plánoch jej ochrany/obrany aspoň jedného kresťanského božstva z "Trojice svätej"...
Paradoxom v týchto diabolských "aktivitách" v Európe ostáva, že spoločný boh židov, kresťanov a moslimov akoby z dvoch tretín (židovskej a moslimskej) spolupracoval s diablom proti tej jednej tretine (kresťanskej), a to nielen v Európe...

6.
označiť príspevok

Sloven muž
   12. 6. 2015, 20:18 avatar
nič také nie je, všetko sa len vracia ľudom, čo už neraz dávno zasiali....Boh ľudí nikdy neopustil, naopak už dávno, česť tým niekoľkým výnimkám, ktorí Boha predsa neopustili...
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:05,  50. ved si o tom zaloz topic :)
dnes, 00:04,  Jasné že nie. Veď Porošenko bol vtedy big kamoš s mastným vlasom Kiskom. *21
včera, 23:59,  Keď ruská diplomacia kritizovala ukrajinu za uctievanie fašistov tak to americkí trolovia...
včera, 23:59,  Čiže si si vedomá že Kiska sa kamarátil s fašistom Porošenkom. ok.
včera, 23:58,  slováci ziadny strach :) http://diskusie.slovakforum.net/t381-topic
včera, 23:58,  47. tak teraz ti spomínam *39
včera, 23:55,  No keď rusko označilo tak Porošenka, kamoša mastného vlasa Kisku, tak to ste nikdy...
včera, 23:49,  Zrazu pre americkú trolku je ruská hláška písmom svätým :)
včera, 23:48,  Rusko okupuje tak najvýš dementnú Edovu hlavu :)
včera, 23:48,  13. to je rana pod pás, ked kotlebu ešte aj Rusko označí za extrémistov *39*39*39*39*39*39
včera, 23:47,  Edo vidí zasa všade LS NS už nie Rusov :)
včera, 23:46,  Edo je trolík :)
včera, 23:46,  Tvoj mastný vlas Kiska pozval fašistu Porošenka do prezidenstkého paláca. Tu nie je o čom...
včera, 23:46,  236- neviem na koho a na čo reaguješ, alebo len tak pre seba, aby reč nestála???
včera, 23:43,  To tu bolo kolotočárov čo tu písali ako treba zatočiť s vycuciavačmi štátu asocialmi a...
včera, 23:42,  A vedeli prečo. "Ukrajinský prezident Petro Porošenko podepsal zákon, který nově...
včera, 23:41,  https://www.mojevideo.sk/video/284de/andrej_kiska_a_fasista_v_palaci.html Andrej kiska je...
včera, 23:41,  kričali to ľudia z ľsns
včera, 23:40,  Rusko okupuje Ukrajinu . Dokedy bola Ukrajina pod bičom Ruska nebola Banderovská to až po roku...
včera, 23:40,  Odchod Porošenka z Bratislavy "Fašista!" kričali na prezidenta Ukrajiny na Mierovom...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Kritika je jednoduchá, umenie zložité.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(56 464 bytes in 0,594 seconds)