hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

37 Bookface

príspevkov
7
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 2.6.2012 16:22
posledná zmena 4.6.2012 13:31
1
02.06.2012, 16:22
Augustin Sokol.
37 bookface.
Úsek 37 bookface je pokračovaním úseku 36 bookface.
Som na návšteve u rodičov a rozprávam sa s otcom o scifi.
Spolu s otcom sme vzhliadli v zahraničí aj scifi príbehy Star Trek (1966) a Star Wars (1977). Boli vskutku umelecky veľmi pôsobivo stvárnené: {
star trek

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

„Star Trek (Hviezdne putovanie) je spoločné pomenovanie pre šesť scifi seriálov, jedenásť filmov, desiatok kníh a počítačových hier, ktoré sa odohrávajú v scifi prostredí.
Tvorcom prvých sérii a filmov bol Gene Roddenberry, ktorý sa snažil ukázať optimistickú budúcnosť ľudstva, v ktorej sú prekonané choroby, chudoba, rasizmus, intolerancia, neustále vojnové konflikty a hlavnou myšlienkou ľudstva sa stáva snaha o poznávanie nových svetov a civilizácií.
Star Trek (retronym: Star Trek: The Original Series) 1966 – 1969.“
star wars

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

„Hviezdne vojny (Star Wars) je označenie hexalógie kultových filmov G. Lucasa, prípadne aj súvisiacich produktov, spinoffov a podobne. Pomenované sú podľa pôvodného názvu prvého filmu hexalógie natočeného roku 1977.“
} Od príbehov Star Trek (1966) a Star Wars (1977) môžeme už teraz, (teda roku 1981), spolu s otcom, odvodiť podobné príbehy ako Stargate (1994), Farscape (1999), Forbidden Science (2009) a tak ďalej. ... : {
stargate

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

„Roland Emmerich (10. novembra 1955, Stuttgard) je nemecký režisér, scenárista a producent.
Filmy začal natáčať v angličtine. V roku 1990 jeho scifi film Mesiac 44 prerazil. V roku 1992 režíroval film Univerzálny vojak. O dva roky neskôr pracoval na filme Hviezdna brána, ktorý sa stal filmovým hitom a dočkal sa aj spodobnení v seriáli a aj v niekoľkých nadväzných televíznych filmoch.“
farscape

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

„Farscape je austrálsko – americký televízny scifi seriál. Seriál sa natáčal v rokoch 1999 až 2003, keď bol po 4 sériách (88 častí) bez rozuzlenia deja ukončený. Po veľkých protestoch fanúšikov sa zozbierali peniaze na vytvorenie štvorhodinovej minisérie Farscape: Peacekeeper Wars. Po skončení natáčania sa svet Farscape ďalej rozvíja prostredníctvom komiksov.
Príbeh televízneho seriálu Farscape začína príchodom Johna Crichtona (Ben Browder) do neznámej časti vesmíru cez červiu dieru.“
forbidden science

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

odkaz

„Zakázané Veda je Cinemax After Dark séria, ktorá mala premiéru 9. januára 2009, je to o svete, v ktorom sú ľudia plní erotickej túžby s androidmi. Je to kombinácia filmu noir a sexploitation. Zakázané Veda bola trinásta epizóda série, ktorá nadväzuje na životy zamestnancov v Inovácie 4EVER.“
} Medzitým čas pokročil. Už je neskorý nedeľný večer. Rozlúčim sa s rodičmi a idem domov.
V poštovej schránke mám list od Mariky:
„Ahoj miláčik,
osobne som ti dala tento list do schránky. Rád by som totiž s tebou v tvojom útulnom byte strávila dnešný nedeľný večer, potom noc, celý pondelňajší deň, celú pondelňajšiu noc a až v utorok ráno by som od teba išla rovno do práce.
Preto som dnes požiadala svoju šéfku o vypísanie dovolenky na pondelok a tá s tým súhlasila.
Už mám zbalenú svoju taštičku. Mimo iných veci mám v nej svoju kozmetiku včítane zubnej kefky a tarotové karty. V prestávkach medzi našimi telesnými radovánkami si ako duševné radovánky doprajeme kartičky.
Potrebujem dva súhlasy. Prvý súhlas od šéfky už mám, takže už čakám iba na ten tvoj. Zatelefonuj mi a ja hneď budem u teba. Medzitým sa ospr****. Po príchode sa ospr****em aj ja a potom hup do tvojej postieľky! ...“
Zatelefonujem Marike a ona za necelú štvrťhodinku je už u mňa.
none
3

1. 02.06.2012, 16:22

Augustin Sokol.
37 bookface.
Úsek 37 bookface je pokračovaním úseku 36 bookface.
Som na návšteve u rodičov a rozprávam sa s otcom o scifi.
Spolu s otcom sme vzhliadli v zahraničí aj scifi príbehy Star Trek (1966) a Star Wars (1977). Boli vskutku umelecky veľmi pôsobivo stvárnené: {
star trek

http://sk.wikipedia.org/wiki/Star_Trek_(filmy_a_seri%C3%A1ly)

http://www.google.sk/search?hl=sk&cp=15&gs_id=r&xhr=t&q=star+trek+wikipedia&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.,cf....

02.06.2012, 16:46
...že ospr**** sa, potom sa ospr****em ja...a čo ušetriť vodu a osprchovať sa naraz...? Ale Chronos nepustí...pekne po poriadku...a potóóóm? Čo bolo potom?
none
2
02.06.2012, 16:24
Prečo si dal tomu názov "Bookface", keď na Slovensku máme také krásne slovíčka, ja by som to nazval napríklad "Knižôčka na nošteku"
none
4

2. 02.06.2012, 16:24

Prečo si dal tomu názov "Bookface", keď na Slovensku máme také krásne slovíčka, ja by som to nazval napríklad "Knižôčka na nošteku"

02.06.2012, 16:49
...alebo kniha faktu - Factbook
none
5

4. 02.06.2012, 16:49

...alebo kniha faktu - Factbook

02.06.2012, 16:56
Ale kniha Cumelova - Sexbook
none
6
02.06.2012, 21:44
Komunikacia je dolezita, mozem smelo povedat, ze zivotne dolezita 🙂
Konecne som si uvedomila, kde som robila chybu, tesi ma to, moj posun.. 🙂
none
7
04.06.2012, 13:31
...where to share emotions???
none

najnovšie príspevky :

havran [zobraz vlákno] pred 5 hodinami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 107 398 B vygenerované za : 0.091 s unikátne zobrazenia tém : 36 298 unikátne zobrazenia blogov : 539 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz JA žijem v skvelom svete 😉 Svet je taký, aký si spravíš 😉 Ak vyhodíš zo svojho sveta všetkých negativistov, vypneš tv, prestaneš sa venovať "koncom sveta" a ďalším takýmto aktivitám...

citát dňa :

Nie šaty z hodvábu, nie prsteň zo zlata, ale srdce čisté je ozdobou dievčaťa.