Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  politika  téma
kategórie:  

30 km od Moskvy hekticky stavajú novú infekčnú nemocnicu aj s márnicou a krematóriom

0
reakcií
110
prečítaní
Tému 20. marca 2020, 03:53 založil Bijjou.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Bijjou žena
   20. 3. 2020, 03:53 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 16:04,  Čítaš ho nesprávne a účelovo nesprávne . „Nie, k zníženiu rýchlosti nedôjde,...
dnes, 16:04,  Kto o tom z vodičov vie? Aj ty si išiel študovať až po mojom upozornení. *04 Písal som to...
dnes, 16:03,  hakovySS preto si taký sprostý ako baran a preto tu lepíš hoax o hoax aby som vedel že...
dnes, 16:02,  Edo, ja čítam zákon!!! Ak nezmenia dopravné značenie, tak platí zákon a ten sa musí...
dnes, 16:01,  Ja síce chápem upenlivú starostlivosť hlavných a najhlavnejších dennikov prinášať jeden...
dnes, 16:01,  Elfí trole nečítame denníky neandertálcov a podobné chuťovky
dnes, 16:00,  To by musel khaan keby chcel naozaj to dodržiavať vymazať väčšinu Edových tém
dnes, 16:00,  Peter nečítaj tie hlavne denniky a magazíny 1 Na diaľniciach a rýchlostných cestách...
dnes, 16:00,  Edo, takže debilnosťou nazývaš dotáciu za voľby? Alebo iba zníženie tejto dotácie?...
dnes, 15:59,  Edo ty si mega trol ty tu najviac kopčíš a ešte dá tento trol súhlas.
dnes, 15:59,  tak určite, keď bude chlieb v chlebníku bude to jednoduchšie
dnes, 15:55,  Od 1. apríla 2020 sú na území Slovenska stávajúce rýchlostné cesty v plnom profile...
dnes, 15:52,  Ešte nejaký sadzobník pokút som našiel: Prekročenie najvyššej dovolenej rýchlosti...
dnes, 15:52,  Minule som išiel do BA po diaľnici v strednom z troch pruhov, ručička na rýchlomeri...
dnes, 15:50,  khaan to by si Kasafrana musel zmazať komplet
dnes, 15:48,  Peter samozrejme , že poctivo zarobených a zdanených financií lebo Kiska nikdy nemal ani...
dnes, 15:48,  JA by SOM chcel 60 centov ;)
dnes, 15:46,  Tak khaan nám zmizol bez toho, aby mi dal, čo i len výstrahu, nieto ešte pokarhanie.*13*13*13...
dnes, 15:44,  Tata Bojs - Pěšáci (oficiální video)
dnes, 15:43,  Edo. problém je v tom, že do 31.3.2020 si smel po diaľnici a rýchlostnej ceste jazdiť max...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ženy sa obliekajú kvôli ženám a vyzliekajú kvôli mužom.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(53 498 bytes in 0,304 seconds)