hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  politika  /  téma

3.svetova vojna

príspevkov
40
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 17.9.2008 13:40
posledná zmena 31.1.2018 12:36
1
17.09.2008, 13:40
co si myslite ako by to dopadlo...ake politicke spojenectva by sa vytvorili...bolo by mozne pri sucastnom vyzbrojeni sveta zostat na zive?
none
16

1. 17.09.2008, 13:40

co si myslite ako by to dopadlo...ake politicke spojenectva by sa vytvorili...bolo by mozne pri sucastnom vyzbrojeni sveta zostat na zive?

17.09.2008, 20:28
Monotypic, globalna vojna nie je mozna, pretoze by sa pouzili zbrane, ktore produkuju nielen radioaktivitu, ale sucasne aj narusaju DNA, RNA...To si psychopati uvedomuju. Preto aj vytvaraju mnohopocetne ohniska lokalnych vojen, totiz aj pri nich sa da nabalit...
none
20

16. 17.09.2008, 20:28

Monotypic, globalna vojna nie je mozna, pretoze by sa pouzili zbrane, ktore produkuju nielen radioaktivitu, ale sucasne aj narusaju DNA, RNA...To si psychopati uvedomuju. Preto aj vytvaraju mnohopocetne ohniska lokalnych vojen, totiz aj pri nich sa da nabalit...

18.09.2008, 15:07
Ja si myslím, že psychopat neuvažuje reálne...
none
22

20. 18.09.2008, 15:07

Ja si myslím, že psychopat neuvažuje reálne...

19.09.2008, 07:28
Degon, psychopat sam seba velmi, velmi miluje. Psychotik nie vzdy uvazuje realne.
none
24

20. 18.09.2008, 15:07

Ja si myslím, že psychopat neuvažuje reálne...

19.09.2008, 14:35
Degon ja si myslím,že psychopat uvažuje velmi realne --v svojej realite.
none
26

24. ranexil 19.09.2008, 14:35

Degon ja si myslím,že psychopat uvažuje velmi realne --v svojej realite.

20.09.2008, 17:39
Čo si myslíte, možno psychopata vyliečiť?
Čo si myslíte, psychopat sa taký už rodí, alebo sa ním stáva?
Ďakujem za vaše názory...
none
27

26. 20.09.2008, 17:39

Čo si myslíte, možno psychopata vyliečiť?
Čo si myslíte, psychopat sa taký už rodí, alebo sa ním stáva?
Ďakujem za vaše názory...

20.09.2008, 18:26
Degon-Psychopat može byt ziskany,pre danu osobnost jednotlivca,alebo viacmenej vybudovany hned od detstva.Kazdu osobnost je mozne prestavat,je to tazky a zdlhavy proces ale da sa to trvale i ked spomienky je temer nemozne anulovat-tie sa vynaraju aj po prestavbe osobnosti spolu so vzorcami spravania a nutkaniami vlastnymi pre psychoticku osobnost-avsak i to je možne prerobit.Ide o siahodlhy zasah v dusu a osobnost cloveka .Musel by sa nato podujat nesmierne trpezlivy clovek a znaly temer vsetkych moznych aj nemoznych procesov.Na zemi je malo takych ludí-a tak vidím moznost aj u duchovnych síl,ale to musí byt nariadenie Boha,resp.ich autority.
none
29

27. ranexil 20.09.2008, 18:26

Degon-Psychopat može byt ziskany,pre danu osobnost jednotlivca,alebo viacmenej vybudovany hned od detstva.Kazdu osobnost je mozne prestavat,je to tazky a zdlhavy proces ale da sa to trvale i ked spomienky je temer nemozne anulovat-tie sa vynaraju aj po prestavbe osobnosti spolu so vzorcami spravania a nutkaniami vlastnymi pre psychoticku osobnost-avsak i to je možne prerobit.Ide o siahodlhy zasah v dusu a osobnost cloveka .Musel by sa nato podujat nesmierne trpezlivy clovek a znaly temer vsetkyc...

21.09.2008, 11:01
Ranexil, vďaka za názor. V poslednej dobe sú dosť rozšírené názory o psychopatoch v súvislosti s mocenskou politikou USA, ktorá je pre normálnych ľudí nepochopiteľná a v týchto štúdiach sa spomína, že ľudia si budú musieť na takéto prejavy zvyknúť a ich čiastočne aj akceptovať, lebo v ľudskej populácii je ich celkom asi 10% a oni majú prirodzené predpoklady zastávať špičkové pozície v spoločnosti. Tvrdia, že sa takými sa už rodia a že ich úchylku nie je možné napraviť (ako v prípadoch homosexuality). Títo autori sa snažia ľudí presvedčiť, že takáto anomália patrí do špičkovej svetovládnej politiky (USA), lebo inak sa to vraj nedá a aby si na to ľudia zvykli, že tomu tak bude aj v budúcnosti. Diabol, ktorý vládne svetu sa rozhodol, že sa už nebude skrývať za dobrého panovníka, ale ukáže svoju pravú tvár a požaduje, aby ho ľudstvo prijalo takého, aký je. A to je tá podoba Ranexil toho boha, alebo diabla, ktorý sa Ti ukazuje vo víziach a ktorému preto nedokážeš prísť na meno. Je to duchovné monštrum, ktoré pôsobí na tomto svete a o ktorom je reč aj v tej Jánovej Apokalypse. Má pod kontrolou nielen ekonomiku, vojsko a politickú moc, ale aj opozíciu a odboj voči tejto politike...
none
30

29. 21.09.2008, 11:01

Ranexil, vďaka za názor. V poslednej dobe sú dosť rozšírené názory o psychopatoch v súvislosti s mocenskou politikou USA, ktorá je pre normálnych ľudí nepochopiteľná a v týchto štúdiach sa spomína, že ľudia si budú musieť na takéto prejavy zvyknúť a ich čiastočne aj akceptovať, lebo v ľudskej populácii je ich celkom asi 10% a oni majú prirodzené predpoklady zastávať špičkové pozície v spoločnosti. Tvrdia, že sa takými sa už rodia a že ich úchylku nie je možné napraviť (ako v prípadoch homosexual...

21.09.2008, 11:29
DEgon v kontexte toho čo si napísal,je možne,že nejde o vrodencov s psychopatickymi sklonmi,ale o duchovnu osobu,ktora tu vladla aj za časov monarchií.Jeden čas bola uväznena ,v kohosi bezvyznamnosti a je možne ,že sa uvolnila a opäť tuži nastolit vladu jedinej osoby.Tato osobnosť ani po smrti nejde dalej a zdrziava sa v pozemskych sferach pre naramne puto,ktoré vytvorila počas života k hmotnemu vlastníctvu-a co lepsie by ju v nebi mohlo cakat?Ona sa nikdy nezmieri s tým,že by bola až druha v poradí.Na zemi ani niet ludí co by poznali jej identitu až na zopar duchovne vyspelych jedincov,ktorí i po minule inkarnacie vchadzali s nou v sporadicke vztahy a dalsia vec je ta,že ludia nedokazu uniest svoje danosti a prejavi sa vnich to co je latentnejsie a nikdy by sa neprejavilo a tak budu problemy lebo rody arogantnych duchovne negramotnych dosadzuju stale tych svojej krvi do pozícií hore.A mimo ine nesie tazku karmu,ktora vsak je riesitelna.Niekto vladnut vie a niekto je tam len preto aby sa vladlo ním.Tí ktorými sa vladne su psychopati v pravom zmysle slova.Mat moc zabíjat si pletu z božskou mocou.A to co je jedna z najdolezitejsich vecí to ani najblizsím priatelom nehovorím,takze budem ticho aj tu.Nič vobec nemusí tak byt ako si zelaju mocipani sveta a mozno ani nebude.
none
31

30. ranexil 21.09.2008, 11:29

DEgon v kontexte toho čo si napísal,je možne,že nejde o vrodencov s psychopatickymi sklonmi,ale o duchovnu osobu,ktora tu vladla aj za časov monarchií.Jeden čas bola uväznena ,v kohosi bezvyznamnosti a je možne ,že sa uvolnila a opäť tuži nastolit vladu jedinej osoby.Tato osobnosť ani po smrti nejde dalej a zdrziava sa v pozemskych sferach pre naramne puto,ktoré vytvorila počas života k hmotnemu vlastníctvu-a co lepsie by ju v nebi mohlo cakat?Ona sa nikdy nezmieri s tým,že by bola až druha v po...

21.09.2008, 11:50
Ranexil, áno, myslím, že tomu tak asi bude. Má to svoju logiku...
none
28

26. 20.09.2008, 17:39

Čo si myslíte, možno psychopata vyliečiť?
Čo si myslíte, psychopat sa taký už rodí, alebo sa ním stáva?
Ďakujem za vaše názory...

20.09.2008, 19:58
Degon, ty zjavne nerozlisujes medzi psychopatom a psychotikom.
Psychopat ma funkcnu poruchu mozgu.
Psychotik ma organicku poruchu mozgu.
U oboch maju vplyv na osobnost mechanizmy zdedene /genetika/ a vrodene /zmeny ziskane v maternicovom vyvoji/. Vyc****e vplyvy su zvacsa precenovane. Psychopat je zodpovedny za trestny cin. Psychopat - po vykonani trestne conu - obycajne konci v psychiatrickych uzavretych ustavoch.
none
2
17.09.2008, 13:58
Monotypic steniatko..ano ,ale ja osobne nemyslim na katastrofalne sceny,pretoze to neprospieva mojej pokozke..zamyslaj sa radsej nad blizkymi...ked uz tak radsej problemiky Unicef..a ked to bude aktualne potom si hodime pokec..idem na kozmetiku,cafte
none
3

2. 17.09.2008, 13:58

Monotypic steniatko..ano ,ale ja osobne nemyslim na katastrofalne sceny,pretoze to neprospieva mojej pokozke..zamyslaj sa radsej nad blizkymi...ked uz tak radsej problemiky Unicef..a ked to bude aktualne potom si hodime pokec..idem na kozmetiku,cafte

17.09.2008, 14:02
realita je vsade aj teraz kludne sa ti moze stat ze cestou na tu kozmetiku na teba omylom spadne nejaka ta bomba ktora len cistou nahodou bude letiet okolo...mozno to pre teba uz bude trocha aktualne
none
4
17.09.2008, 16:47
Ked sa premenís na krysu alebo skorpiona tak potom prežijes.
none
5

4. ranexil 17.09.2008, 16:47

Ked sa premenís na krysu alebo skorpiona tak potom prežijes.

17.09.2008, 16:54
hm asi to take jednoduche az tak nebude...
none
6
17.09.2008, 16:59
Preco nie ?Druh,ktorý nenavidí sam seba tak velmi ako ludia asi neprezije.Ved dokaz nasej nenavisti je to,že v honbe za znicením inych narodov sme vyvinuli take zbrane ako su jadrove.(Samozrejme tým nemyslím slovakov)Ved nech mi nikto netvrdí,že trebars einsteina nehnala nenavist,ked sa toho ucastnil.Len nenavist mohla dat svetu jadrove zbrane.A nena vist ich dodnes užíva k zastrasovaniu.
none
7
17.09.2008, 17:06
to mas pravdu ludia nenavidia asi vsetko co mozu okrem sexu...zvlastny druh...nakoniec to skonci tak ze vytvoria taku silnu zbran ze sa odstrelia sami...
none
8
17.09.2008, 17:28
O com je vlastne tretia?Scenar je tento:Krajiny ako india,cina pakistan a dnes možno aj nejaky iran su vlastnikmi tiež zbraní schopnych znicit vsetko.Tie biblicke svedectva sa netýkaju mozno ani udalostí co boli ale co este len príst môžu.Kedze prave mnou spomínana oblast vystihuje oblasti ktore už boli svedkom tejto hrozy pred 5000 rokmi,tak je možne ze si to tam zopakuju este raz.Ved nikto nevie kedy tam niektoremu z nabozenskych vodcov ***.e v palici a urobí hromadnu samovrazdu v tej oblasti beruc do pekiel znepriateleny narod.Mal som víziu za bieleho dna ked svetove spravodajstvo ohlasovalo bezprecedentny jadrovy utok niekde v arabskej oblasti-mozno pakistan,kedze krajinu som nepostrehol len simultanny preklad počul z nejakej arabciny a to ze podniknu odvetne opatrenia.Co sa vecí co som uz videl týka stali sa len vzdy mali trochu inu formu,niekedy ;trebars v bazene sa topiaci bol v cirej vode v reale ta voda bola zelena od rias.ALebo hlbka bola ina .A atomove zablesky na nocnej oblohe ma prenasledovali cele detstvo.Den uprostred noci hrôza.Takže nezartujem,ked mi to tiez vychadza na cas cca za Pat rokov.
none
9
17.09.2008, 17:58
fajn, neviem ako to bude, ale už asi nebude treba vydávať ďalší Fallout
none
10

9. 17.09.2008, 17:58

fajn, neviem ako to bude, ale už asi nebude treba vydávať ďalší Fallout

17.09.2008, 18:05
Btw. vsetci kydaju na pocitacove hry aky je to hnus, strata casu ano, ale da sa z toho vela naucit, je tam tolko mytologie a postapocalyptickych vizii, ze az, keby som nehraval Final Fantasy, tak by som asi nespravil prijmacky na religionistiku sranda musi byt...
none
14
17.09.2008, 18:27
skus super mario tam je mytologie az az...
none
15
17.09.2008, 19:40
vygooglila som-"Ake obrovske musia byt tie Drahy,aka bezvyznamna je voci nim tato Zem,ta Scena,na ktorej uskutocnujeme vsetky nase Plany,vsetky nase Plavby,vsetky nase Vojny".Christian Huygens
none
17
17.09.2008, 21:33
Hej ak budete sustavne uvazovat o tretej svetovej, tak naozaj vypukne...a neverim ze niekto z vas by ju chcel aj ked by som tu o tom mohol pochybovat...existuje pravidlo ktore plati vzdy:...CO CHCES, TO DOSTANES...co naozaj chces teda, nie co vravis ze chces...

ved si uvedomte ze je lepsie zapalit sviecku ako zaoberat sa tmou...
none
18
17.09.2008, 21:52
viem,ze budem trapna...ale...ziadna 3tia svetova nebude,na to je to prevelmi zabezpecene mierovymi zmluvami.Viem,ze som naivna a verim nasej vlade,nie som anarchista-co ine mi ostava?Radsej budem zit v sladkom pometeni,ze sa ludia snad raz prestanu vrazdit a uvedomia sa.Ja verim,ze gro cloveka vychadza z cisteho dobra.Narodili sme sa ako ciste a nevinne deti,tu spinu mozme zmenou so seba zmit.Vzdy je nadej na zmenu a pokanie.Nikdy nie je neskoro na spasenie. The redeemer of our souls ( posledna veta=recesia )
none
19

18. Mortiisia 17.09.2008, 21:52

viem,ze budem trapna...ale...ziadna 3tia svetova nebude,na to je to prevelmi zabezpecene mierovymi zmluvami.Viem,ze som naivna a verim nasej vlade,nie som anarchista-co ine mi ostava?Radsej budem zit v sladkom pometeni,ze sa ludia snad raz prestanu vrazdit a uvedomia sa.Ja verim,ze gro cloveka vychadza z cisteho dobra.Narodili sme sa ako ciste a nevinne deti,tu spinu mozme zmenou so seba zmit.Vzdy je nadej na zmenu a pokanie.Nikdy nie je neskoro na spasenie. The redeemer of our souls ( posle...

17.09.2008, 21:54
Mortiisia vecsinou to co je trapne je spravne...
none
21
18.09.2008, 23:11
Lidicky prosim ceknite tuto stranku...moooc dolezite...a nebojte ziadne virusy ani nic take🙂..staci kliknut🙂
odkaz
none
23

21. 18.09.2008, 23:11

Lidicky prosim ceknite tuto stranku...moooc dolezite...a nebojte ziadne virusy ani nic take🙂..staci kliknut🙂
http://www.promile.***a.sk/usr/65/

19.09.2008, 14:31
ako promile sa nehnevaj mam v kazdej teme klikat na tvoju webstranku? ...tretia mozno bude a vdaka nou sa zmeni cely svet
none
25

21. 18.09.2008, 23:11

Lidicky prosim ceknite tuto stranku...moooc dolezite...a nebojte ziadne virusy ani nic take🙂..staci kliknut🙂
http://www.promile.***a.sk/usr/65/

19.09.2008, 17:08
Promile take hluposti si davaj na pokec nech ti tam kamarati klikaju ked tak fest chces vyhrat ten testovac na alkohol v krvi...
none
32
15.10.2008, 10:25
Co by se stalo, kdyby Západ rozpoutal válku s Východem
odkaz ( odkaz )
Pod tímto názvem uvádí víkendové číslo Izvestijí obsáhlý rozhovor s generálplukovníkem Leonidem Ivašovem, prezidentem Akademie geopolitických studií, který ještě před několika lety řídil na ruském ministerstvu obrany oddělení zahraninčích vztahů. Je to také reakce na některé výroky amerických politiků zejména pak kandidátky na viceprezidenta S. Palinovou, která prohlásila, že nevylučuje válku mezi Ruskem a USA. Ivašovovy názory na řadu otázek odrážejí názory ruských politických elit a stojí jistě za to seznámit se s nimi podrobněji.
none
33

32. 15.10.2008, 10:25

Co by se stalo, kdyby Západ rozpoutal válku s Východem
http://blisty.cz/art/43061.html ( http://www.prop.sk/co_by.html )
Pod tímto názvem uvádí víkendové číslo Izvestijí obsáhlý rozhovor s generálplukovníkem Leonidem Ivašovem, prezidentem Akademie geopolitických studií, který ještě před několika lety řídil na ruském ministerstvu obrany oddělení zahraninčích vztahů. Je to také reakce na některé výroky amerických politiků zejména pak kandidátky na viceprezidenta S. Palinovou, která prohl...

15.10.2008, 10:34
Palinova je blba kraaava...ide jej skor huba ako mozog
(tak ma napada, idealny adept na prezidenta )
none
34
15.10.2008, 10:48
"Nakonec i konflikt s Gruzií byl něco podobného. Byla to prověrka toho, zda ruské vedení má dostatečnou politickou vůli. Byla to také prověrka bojeschopnosti našich ozbrojených sil, které mají celou řadu nedostatků. Hlavní však bylo diskreditovat Rusko a představit ho jako agresora a zastavit nárůst mezinárodní prestiže naší země."

no pekne, predpokladam,ze opytat sa americana tak by ako agresora popisal rusko
none
35
15.10.2008, 12:31
Myslím, že ten Ivašov zhodnotil terajšiu politickú situáciu celkom dobre. Zdá sa, že s tým súvisí aj terajšia ekonomická svetová kríza. Všetko má svoju príčinu a na vojnu je treba mnoho peňazí. Podpora svetových bánk je v podstate podporou svetových elít a tie dávajú peniaze na zbrojenie...
V USA tie voľby, to je komédia. Vždy keď chcú ísť do vojny, postavia si mierneho prezidenta...
none
36
16.10.2008, 10:04
Kasafran, Rusko asi nemá inú možnosť, ako sa pripravovať na uvedenú vojenskopolitickú alternatívu. V tejto súvislosti sa nám vynárajú niektoré otázky, ktoré by nás mali zaujímať:
- Prečo Rusko takto otvorene hodnotí práve dnes túto medzinárodnú realitu? Je to preto, že jestvuje ešte dajaká iná politická možnosť riešenia, napr. odklon EU od USA a bližšia spolupráca s Ruskom? Ak by k takejto možnosti došlo, možno by to zabránilo hrozbe III. sv. vojne.
- Uvažuje Rusko s tými preventívnymi údermi aj na EU, napr. na Slovensko? Poľsko a Česko zrejme na tom zozname sú pre ich radarovú stanicu USA a protivzdušnú obranu v Poľsku. Ale majú sa tejto hrozby obávať aj obyvateľia SR ako člena NATO?
none
37
10.11.2008, 03:59
Niekolko dní do zadu bolo v telke aj na markíze aj na jojke že bola nejaká veštica ktorá predpovedla smrť princezny Diany a aj útoky z 11teho septembra.No a že vraj predpovedala
že prídu nejaké neúspešné atentáti na troch politických činitelov a problémy v Indii.ktoré vraj vyvolajú tretiu svetovú vojnu ktorá by mala nastať v roku 2010.Iná veštica síce nevylúčila toto tvrdenie ale povedala že príde atentát na hlavu cirkvy a celá cirkev padne
že sa budú podpalovať kostoly a veriaci budú mať iba jednu možnosť stať sa neveriacimi.
Príde magický dátum a zmena režímu a príde doba temná.Dalej povedala že to príde z Európy z Maďarska alebo z Ameriky z Newyorku.pretože aj tam aj tam bol človek ktorý zaviedol diablovu cirkev.
none
38
31.01.2018, 12:30
Pozerám že idioti a ich bludy tu bojovali už pred 10 rokmi
none
39

38. Osvietený 31.01.2018, 12:30

Pozerám že idioti a ich bludy tu bojovali už pred 10 rokmi

31.01.2018, 12:34
Nazývať ľudí idiotmi je veľmi jednoduché a nezodpovedné.
none
40
31.01.2018, 12:36
-era- inak sa nedá keď sú to idioti
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 169 403 B vygenerované za : 0.143 s unikátne zobrazenia tém : 47 680 unikátne zobrazenia blogov : 816 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

nikto je online

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Krása nie je vždy pravá tak, ako pravda nie je vždy krásna.