Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

25 rokov kresťanského farizejstva na Slovensku

12
reakcií
938
prečítaní
Tému 12. júla 2016, 14:35 založil scirocco.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

scirocco muž
   12. 7. 2016, 14:35 avatar
nikomu nic nie je do sukromneho zivota, keby...

Keby ti co ziju takym prikladnym nekrestanskym zivotom ako (ex)predseda KDH Figel a ex(hovorkyna) KDH Zembova, sa nemontovali do zivota druhym, a nenanucovali im svoju predstavu zivota, ktoru, ale oni sami veselo porusuju. :(
Súhlasí Scarlet666

3.
označiť príspevok

dorota
   12. 7. 2016, 14:55 avatar
to je ta co sa rozvadza lebo si nasla frajera? nie som v obraze tak pribliz problem nad krt na mam rozculovat :-)

2.
označiť príspevok

RighteousFred
   12. 7. 2016, 14:53 avatar
"In God we trust"

5.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 7. 2016, 16:45 avatar
"In God we trus"

6.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   13. 7. 2016, 16:50 avatar
Ftáčí trus

7.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 7. 2016, 16:52 avatar
Skôr nebeský, lebo to začína: In God.
Súhlasí Mil@níčko

8.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 7. 2016, 16:53 avatar
Ale keď sa na to pozrieš globálne, tak kto je najväčší fták? Predsa God.
Súhlasí Mil@níčko

9.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   13. 7. 2016, 16:53 avatar
Oú májn gát.  

10.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 7. 2016, 16:54 avatar
V preklade: Och, moje gate.

11.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   13. 7. 2016, 16:55 avatar
Gate = brána...............

12.
označiť príspevok

Lemmy muž
   13. 7. 2016, 16:56 avatar
Áno, brána, pre vetry.

13.
označiť príspevok

Mil@níčko muž
   13. 7. 2016, 16:57 avatar
Vetry = prdy ?
Súhlasí Lemmy

4.
označiť príspevok

elemír muž
   12. 7. 2016, 23:54 avatar
Niekedy mám nutkanie vysloviť takú vec, že kto vidí na cirkvi zlé veci, patrí tomu druhému a iba dobrý vidí dobro.
Ale ako chce byť človek spasený ak na cirkvi nevidí nič dobré, možno to je logika, že ak vidí iba zlé, patrí zlému a škoda mu je rozmýšľať o spasení.
Takíto ľudia si, opierajú osud o zlých ľudí, vhľadávajú ich zlé skutky a vytrčajú dopredu, namiesto toho, aby si zlé nevšímali a zamerali sa na dobré veci v cirkvi, ktoré tam musia byť.

jedden príklad: Človek, ktorý tvrdí o sebe aký je svätý a aké má duchové zážitky, zrazu povie, že do kostola nechodí, lebo keď tam bol naposledy a všimol si kto tam chodí, tak sa rozhodol, že tam viacej nepôjde.
Vyvýšil sa nad všetkých, čo tam boli v kostole. Neprišiel do,kostola sa modliť a pokoriť pred Bohom, ale začal súdiť a nakoniec odsúdil sám seba na to, že prestal chodiť do kostola.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 11:35,  presne...v demokratickej multikultúrnej spoločnosti, si myslim zaniká aj nenávist medzi...
dnes, 11:33,  the X on ma miluje odkedy urobil v škole ten monitor s čím sa chvalil cíti sa i na klimatologa
dnes, 11:32,  Murín konspi majster *13*13*13
dnes, 11:31,  Ano sankcie sú jediný možný spôsob nátlaku na zločinca Madura . Potom je už len vojenský...
dnes, 11:28,  Premýšlam čo robia neopice v severnej časti okrem toho že slúžia 10 rokov v armade a kapu...
dnes, 11:26,  Presne si to uhádol nemám ani jediné slovo pre konšpirátora O. Stonea . Len dúfam že mal...
dnes, 11:25,  Suverenita národných európskych štátov by mala zaniknúť. Len to zbytočne podporuje...
dnes, 11:22,  (2) Osvietený, ak nemáš ani jedno normálne slovo k prejavu O. Stonea, potom si ešte...
dnes, 11:22,  Lemmy Sú dve možnosti Buď túto fotografiu bez autorských práv ukradli alebo ju ukradli a...
dnes, 11:08,  Kvikocú a zmietajú sa v rigor mortis
dnes, 11:08,  Ministerstvu došla trpezlivosť Zdá sa však, že tentoraz vo svojom statuse o petícii,...
dnes, 11:06,  Smer sa rozpadá, ministerstvu došla trpezlivosť: Blahovho besnenia stačilo, klame a šíri...
dnes, 11:05,  A ruskí troli na Slovensku kvikaju a vzlykajú.....*13*13*13
dnes, 11:05,  Ľuboš Blaha je extrémista, preto som naňho podal trestné oznámenie Je to jednoduché: ak...
dnes, 11:04,  Lož ako pracovný nástroj je pre tohoto neomarxistického idiota povinnosť Internetom sa...
dnes, 10:59,  4. osvieteny, hento nie je para ;) ale bombardér zalozil pre borisa tento nick aby mohli na teba...
dnes, 10:56,  Ľudia zo Smeru kritizujú Blahu, nepáčia sa im nenávistné reči Šéf parlamentného...
dnes, 10:54,  Pellegrini kritizuje Blahu za jeho výroky. Väčšina poslancov vo výbore postoj...
dnes, 10:52,  Blaha robí našej krajine obrovskú ostudu nezaberá ani upozornenie smeráckých ministerstiev...
dnes, 10:43,  UFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Na peknú ženu je príjemné pozerať sa. S rozumnou je príjemné žiť.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(77 427 bytes in 0,417 seconds)