hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  náboženstvo  /  téma

2012-Ohen,krv a síra

príspevkov
26
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 14.12.2008 12:48
posledná zmena 15.12.2008 20:59
1
14.12.2008, 12:48
Bez konca nemože byt začiatok, nie začiatok prvého ale uplne iného nového veku... Boh povedal hla, stvorím všetko nové, originálne lebo prvé veci sa onedlho pominú a nebude už pre nich viacej miesta v existencí, či fyzickej alebo duševnej... Sledujte oblohu, Zem a znamenia ktorých bude stále viac a viac, či sa vám to bude páčit, alebo nie a bdejte, pretože čas sa už blíži... Ironiou bude, že Boha uvidia všetci v ten Den prvý a aj posledný krát
none
6

1. 14.12.2008, 12:48

Bez konca nemože byt začiatok, nie začiatok prvého ale uplne iného nového veku... Boh povedal hla, stvorím všetko nové, originálne lebo prvé veci sa onedlho pominú a nebude už pre nich viacej miesta v existencí, či fyzickej alebo duševnej... Sledujte oblohu, Zem a znamenia ktorých bude stále viac a viac, či sa vám to bude páčit, alebo nie a bdejte, pretože čas sa už blíži... Ironiou bude, že Boha uvidia všetci v ten Den prvý a aj posledný krát

14.12.2008, 14:09
Ale veď zánik sveta je jasí.Veď aj v novom zákone máš znaky zániku sveta a práve su znaky pred jeho koncom.Nemyslíš si JSTKJ?
none
8

6. harrybka 14.12.2008, 14:09

Ale veď zánik sveta je jasí.Veď aj v novom zákone máš znaky zániku sveta a práve su znaky pred jeho koncom.Nemyslíš si JSTKJ?

14.12.2008, 14:23
Harrybka ta kniha a hlavne zjavenie Jana su varovanie ,aby sa tie veci nestali,pretože ten kto to dal bol prorok.Janovi Boh povedal,co sa ma stat a nie to čo sa MUSÍ stať.Rozumies?Preto som dvojnasob nestastny s tvrdohlaveho nasledovania tých vecí,aby sa stalo to ,čo nas vsetkych zničí.Je to nibiru-ničitel -virtualna planeta -program-planeta kríža.Ved tí blazni spievaju piesne o chvení sa nebies pade hviezd na zem atp.a tesia sa na príchod svojho Boha - a to bude to posledne co uvidia.Vži sa do situacie duse ktora sa inkarnuje v rôznych časoch a narodí sa v minulosti pricom ho v tej vzdialenej buducnosti zabila ludska tupost -civilizacia ,ktora spachala sebevrazdu.Co by si urobila? Mohla by si zalozit nabozenstvo zasvetit zopar ludí do pravdy (tej skutocnej) a vymysliet sposob ako tomu predíst.Ide tu vsak o jednu jedinú vec.Poznal Ježis praveho povodcu apokalypsy?
none
9

8. ranexil 14.12.2008, 14:23

Harrybka ta kniha a hlavne zjavenie Jana su varovanie ,aby sa tie veci nestali,pretože ten kto to dal bol prorok.Janovi Boh povedal,co sa ma stat a nie to čo sa MUSÍ stať.Rozumies?Preto som dvojnasob nestastny s tvrdohlaveho nasledovania tých vecí,aby sa stalo to ,čo nas vsetkych zničí.Je to nibiru-ničitel -virtualna planeta -program-planeta kríža.Ved tí blazni spievaju piesne o chvení sa nebies pade hviezd na zem atp.a tesia sa na príchod svojho Boha - a to bude to posledne co uvidia.Vži sa do ...

14.12.2008, 14:28
Ranexil ale ja narážam teras na to čo bolo povedané ces Ježiša pokial tam neboli preklepi v preklade.
none
10

9. harrybka 14.12.2008, 14:28

Ranexil ale ja narážam teras na to čo bolo povedané ces Ježiša pokial tam neboli preklepi v preklade.

14.12.2008, 14:32
Harybka, jedna rozvitá veta s 16 slovami a 3 chybami, paráda. Teraz, cez, preklepy...skloňovanie ti hovorí niečo?

Všeobecne pre všetkých čo nepoznajú pravopis: ako môžte čakať, že obsah Vašich slov budem brať potom vážne?
none
15

10. milenia 14.12.2008, 14:32

Harybka, jedna rozvitá veta s 16 slovami a 3 chybami, paráda. Teraz, cez, preklepy...skloňovanie ti hovorí niečo?

Všeobecne pre všetkých čo nepoznajú pravopis: ako môžte čakať, že obsah Vašich slov budem brať potom vážne?

14.12.2008, 18:05
Ojój Milénia, ty osobne, bez urážky, neberieš ani moje a J.Tullove slová vážne, a to nemáme nie vo vetách, ale v siahodlhých článkoch takmer ani chybu. Možno ťa nebaví čítať články...

ale vidíte, príde nejaký extra holy magnificient overlord aka JSTKJ (ja som ten, ktorý je, trefné) a vyvolá umelo hádku medzi určitými ľuďmi. Asi tu naozaj vládne nízkosť a cenení sú tu iba tí ľudia, ktorí sa vedia asimilovať k stádu a prekecať s nimi aj pol dňa vo virtuálnej realite.
none
17

15. 14.12.2008, 18:05

Ojój Milénia, ty osobne, bez urážky, neberieš ani moje a J.Tullove slová vážne, a to nemáme nie vo vetách, ale v siahodlhých článkoch takmer ani chybu. Možno ťa nebaví čítať články...

ale vidíte, príde nejaký extra holy magnificient overlord aka JSTKJ (ja som ten, ktorý je, trefné) a vyvolá umelo hádku medzi určitými ľuďmi. Asi tu naozaj vládne nízkosť a cenení sú tu iba tí ľudia, ktorí sa vedia asimilovať k stádu a prekecať s nimi aj pol dňa vo virtuálnej realite.

14.12.2008, 18:13
Mórtis, veľmi tvoje príspevky a Tullove nečítam, sú hrozne dlhé niekedy a kým prídem na koniec, som unudená k smrti hihi
none
18

17. milenia 14.12.2008, 18:13

Mórtis, veľmi tvoje príspevky a Tullove nečítam, sú hrozne dlhé niekedy a kým prídem na koniec, som unudená k smrti hihi

14.12.2008, 18:14
hehehe...ja čítam väčšinou len tie
none
19

18. 14.12.2008, 18:14

hehehe...ja čítam väčšinou len tie

14.12.2008, 18:15
Hej, ako v bufete, kde si každý vyberie to, čo mu chutí.
none
22

19. milenia 14.12.2008, 18:15

Hej, ako v bufete, kde si každý vyberie to, čo mu chutí.

14.12.2008, 18:19
Vlastne keď čítam niečo dlhé, tak to čítam po stĺpcoch / lebo ja fakt nemám hodiny času/ a potom komentujem, niekedy to vypáli aj od veci, lebo nečítam dôsledne a pustím do éteru niečo uplne z cesty... hihi
none
21

15. 14.12.2008, 18:05

Ojój Milénia, ty osobne, bez urážky, neberieš ani moje a J.Tullove slová vážne, a to nemáme nie vo vetách, ale v siahodlhých článkoch takmer ani chybu. Možno ťa nebaví čítať články...

ale vidíte, príde nejaký extra holy magnificient overlord aka JSTKJ (ja som ten, ktorý je, trefné) a vyvolá umelo hádku medzi určitými ľuďmi. Asi tu naozaj vládne nízkosť a cenení sú tu iba tí ľudia, ktorí sa vedia asimilovať k stádu a prekecať s nimi aj pol dňa vo virtuálnej realite.

14.12.2008, 18:19
to si nevsimaj, vacsina ludi sa zaujima len o drby...aj ked ty dobre poznas svoj nazor,chcela som sa vyjadrit i sem ...nuss= oriesok, offer= bless
none
23

21. Mortiisia 14.12.2008, 18:19

to si nevsimaj, vacsina ludi sa zaujima len o drby...aj ked ty dobre poznas svoj nazor,chcela som sa vyjadrit i sem ...nuss= oriesok, offer= bless

14.12.2008, 18:21
Snáď sa môžem zaujímať o čo ja chcem, či nie?
none
11

1. 14.12.2008, 12:48

Bez konca nemože byt začiatok, nie začiatok prvého ale uplne iného nového veku... Boh povedal hla, stvorím všetko nové, originálne lebo prvé veci sa onedlho pominú a nebude už pre nich viacej miesta v existencí, či fyzickej alebo duševnej... Sledujte oblohu, Zem a znamenia ktorých bude stále viac a viac, či sa vám to bude páčit, alebo nie a bdejte, pretože čas sa už blíži... Ironiou bude, že Boha uvidia všetci v ten Den prvý a aj posledný krát

14.12.2008, 15:27
No to aby som si svihol s cestou do Viedne, este som neokusil pravu Sacherovu tortu. Rad by som ju stihol ochutnat skor nez zahyniem a milosrdny milujuci Jezisko ma posle do horucich pekiel.
none
13

1. 14.12.2008, 12:48

Bez konca nemože byt začiatok, nie začiatok prvého ale uplne iného nového veku... Boh povedal hla, stvorím všetko nové, originálne lebo prvé veci sa onedlho pominú a nebude už pre nich viacej miesta v existencí, či fyzickej alebo duševnej... Sledujte oblohu, Zem a znamenia ktorých bude stále viac a viac, či sa vám to bude páčit, alebo nie a bdejte, pretože čas sa už blíži... Ironiou bude, že Boha uvidia všetci v ten Den prvý a aj posledný krát

14.12.2008, 17:04
to aby som sa odsťahoval do číny,tam používajú iný kalendár,JSKT daj sa vyšetriť,alebo šírenie poplašnej správy je trestné....
none
14

1. 14.12.2008, 12:48

Bez konca nemože byt začiatok, nie začiatok prvého ale uplne iného nového veku... Boh povedal hla, stvorím všetko nové, originálne lebo prvé veci sa onedlho pominú a nebude už pre nich viacej miesta v existencí, či fyzickej alebo duševnej... Sledujte oblohu, Zem a znamenia ktorých bude stále viac a viac, či sa vám to bude páčit, alebo nie a bdejte, pretože čas sa už blíži... Ironiou bude, že Boha uvidia všetci v ten Den prvý a aj posledný krát

14.12.2008, 17:08
JSTKJ, ver si len v Tvojho boha, pretože aj tak veríš iba zo strachu. Ak sa chceš báť, boj sa, možno Ťa tvoja viera zachráni, ja sa nebojím.
none
25

1. 14.12.2008, 12:48

Bez konca nemože byt začiatok, nie začiatok prvého ale uplne iného nového veku... Boh povedal hla, stvorím všetko nové, originálne lebo prvé veci sa onedlho pominú a nebude už pre nich viacej miesta v existencí, či fyzickej alebo duševnej... Sledujte oblohu, Zem a znamenia ktorých bude stále viac a viac, či sa vám to bude páčit, alebo nie a bdejte, pretože čas sa už blíži... Ironiou bude, že Boha uvidia všetci v ten Den prvý a aj posledný krát

15.12.2008, 20:47
JSTKJ... Prečo si myslíš, že to bude prvý aj posledný krát ?
none
26

25. 15.12.2008, 20:47

JSTKJ... Prečo si myslíš, že to bude prvý aj posledný krát ?

15.12.2008, 20:59
Si pozorne prečítaj ešte raz príspevok z 14.12. o 12:48 a pochopíš...
none
2
14.12.2008, 12:52
klišé...prines nové nápady na apokalypsu, toto je už otrepané
none
3
14.12.2008, 12:57
hm ľudia vidia a aj uvidia to čo chcú vidieť..tak aké proroctvá..teším sa na kontakt
none
4
14.12.2008, 13:18
Krv ,ohen a síra .A kyselina môže byt ?Jak vo votrelcovi
none
5
14.12.2008, 13:55
kyselina je super...ak to nie je len nejaká trápna kyselina citrónová...v nejakej poviedke bola spominana aj sopka chrliaca ihly...to by mohlo byt pekne
none
7
14.12.2008, 14:22
Svet zanikol podľa nostradama a tuším aj biblie v roku 2000, čo riešite?
none
12
14.12.2008, 15:36
v roku 2000 svet nezanikol a ani nemal
áno bolo vela krát povedané v roku 2000 príde koniec sveta.
Nebolo a bolo to tak pretože v roku 2000 síce svet nezanikol ale spustilo sa odpočítavanie.
pretože práve od roku 2000 sa všetko ničí.nič nieje také aké bolo predtím.Všetko sa mení a vela vecí k zlému.
none
16
14.12.2008, 18:09
Samozrejme moze nastat nieco co mozno nazvat "koniec sveta" ale nie v takej naivnej forme ako prezentuju bezne nabozenstva. Vravim o niecom pravdepodobnom, konkretne o tepelnej smrti Vesmiru. Premyslal som ci by sa povodny clanok nedal zachranit vlozenim mocniny t.j. uvedenim 20^12 rokov ale to je stale velmi zly odhad... A ak by som sa pozrel ocami veriaceho (krestana) na ten clanok, zasa bych musel namietat proti slusne povedane slabo pochopenemu Svatemu Pismu. Vid napr. Mt 24,36...
none
20

16. 14.12.2008, 18:09

Samozrejme moze nastat nieco co mozno nazvat "koniec sveta" ale nie v takej naivnej forme ako prezentuju bezne nabozenstva. Vravim o niecom pravdepodobnom, konkretne o tepelnej smrti Vesmiru. Premyslal som ci by sa povodny clanok nedal zachranit vlozenim mocniny t.j. uvedenim 20^12 rokov ale to je stale velmi zly odhad... A ak by som sa pozrel ocami veriaceho (krestana) na ten clanok, zasa bych musel namietat proti slusne povedane slabo pochopenemu Svatemu Pismu. Vid napr. Mt 24,36...

14.12.2008, 18:19
Preto aj vy buďte pripravení, lebo Syn človeka príde v hodinu, o ktorej sa nenazdáte! hej...ak to bude počas doby, keď už vo vesmíre budú poletovať iba fotóny prípadne tu budú len nejaké kvantové javy...tak to bude naozaj šok...ale trpezlivosť ruže prináša 🙂)
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 144 567 B vygenerované za : 0.101 s unikátne zobrazenia tém : 47 711 unikátne zobrazenia blogov : 817 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Je veľmi zaujímavé, že naše presvedčenie nám bráni spoznať pravdu... Vlastne, po nej aj pátrať. Poznáme to všetci, ale málokto proti tomu aj bojuje, a aj keď bojuje, veľakrát bez úspechu. Zato máme všetci túžbu o svojej verzii pravdy poúčať druhých ...

citát dňa :

Je lepšie rozsvietiť sviečku, ako zaoberať sa tmou.