Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

2-ročné dieťa obeť streľby

8
reakcií
101
prečítaní
Tému 21. novembra 2019, 18:21 založil hokejis.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
10. 11. 2019
42
09. 02. 2009
32
04. 05. 2015
0
02. 05. 2011
46

1.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 11. 2019, 18:21 avatar
Len dvojročné dieťa sa stalo obeťou streľby, ku ktorej došlo neďaleko St. Louis.

V tomto roku zahynulo po streľbe v St. Louis a jeho okolí už vyše dvadsať detí a tínedžerov,

www.topky.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Thomas Anderson

9.
označiť príspevok

Thomas Anderson muž
   22. 11. 2019, 08:04 avatar
Dobre robíš, je to realita. Treba vedieť, čo sa deje v Amerike. Nedávno som čítal, že nejaké ženy zabili tehotnú holku a vyrezali jej decko z brucha. To je tá pravá Amerika a vždy taká bola. My sa od nich máme učiť, veď sú to barbari.
Súhlasí hokejis

2.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 11. 2019, 18:23 avatar
načo tu dávaš také smutné správy,    
Súhlasí Osvietený

4.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 11. 2019, 18:30 avatar
V najúžasnejšej krajine sveta.

5.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 11. 2019, 18:33 avatar
Smrť je vždy rovnaká = koniec, nech je kdekoľvek.
Čo myslíš, prečo nepozerám krimi, tak ako Kesha1? 
Súhlasí Osvietený

3.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 11. 2019, 18:29 avatar
Je to realita.

6.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 19:07 avatar
bubaci

7.
označiť príspevok

Osvietený muž
   21. 11. 2019, 19:17 avatar
Zúri tam chudoba a rýchlo klesá populácia. Pozrite si ekonomické zaujímavosti o Rusku

Ruský prezident Vladimir Putin v minulom roku vo svojom prejave sľuboval, že zníži ruskú chudobu na polovicu.

Rusko prichádza denne o 700 ľudí

Podľa denníka Eurasia Daily Monitor ruská populácia klesá o približne 700 ľudí denne, čo je viac ako 250 tisíc ľudí ročne.

Niektoré mestá, ako napríklad prístavné mesto Murmansk, zaznamenali od pádu Sovietskeho zväzu pokles populácie o viac ako 30 percent.

Tento pokles je čiastočne spôsobený starnúcim obyvateľstvom, klesajúcou mierou prisťahovalectva a neschopnosťou vlády presadzovať zdravotné a potravinové predpisy, píše portál Business Insider.

Niektorí pozorovatelia tvrdia, že za túto situáciu sú zodpovedné západné ekonomické sankcie, ktoré prispeli k ruskej chudobe a ekonomickej neistote. Tento značný pokles ruského obyvateľstva môže byť problémom pre tamojšiu ekonomiku.

Rusko má viac ako 70 miliardárov

Nerovnosť ruského bohatstva je vysoká a Moskva je často na vrchole zoznamu svetových miest s najväčším počtom miliardárov. Rusko ich má viac ako 70. Mnohí z týchto miliardárov získali svoje bohatstvo v deväťdesiatych rokoch.

Oligarchovia majú v ruskej vláde veľký vplyv a začali investovať na Západe, vrátane športových tímov. Jedným z nich je Roman Abramovič, majiteľ londýnskeho futbalového klubu FC Chelsea. Jeho majetok sa odhaduje na 13,4 miliardy dolárov, informuje portál Forbes. Za spomenutie stojí taktiež miliardár Oleg Deripaska, ktorý stratil značnú časť majetku kvôli americkým sankciám.

Viac ako 13 percent Rusov žije v chudobe

Ruský prezident Vladimir Putin v minulom roku vo svojom prejave sľuboval, že zníži ruskú chudobu na polovicu, ktorá v súčasnosti postihuje viac ako 13 percent obyvateľstva. Oficiálne štátne štatistiky v tej dobe ukazovali, že skoro 20 milióna Rusov žije pod hranicou chudoby, informoval Irish Times.

Každý piaty Rus trpí chudobou a nemôže si dovoliť jedlo ani základné životné potreby. Vyplýva to z výskumu, podľa ktorého žije komfortne menej ako tretina všetkých obyvateľov.

Miera chudoby v Rusku sa však výrazne znížila v porovnaní s obdobím po rozpade Sovietskeho zväzu.

Rubeľ v tomto desaťročí klesol o 50 percent

Ruská ekonomika od roku 2014 do roku 2017 utrpela výraznú finančnú krízu, v ktorej sa hodnota rubľa prepadla o polovicu.

Hospodárska kríza bola spôsobená masívnym poklesom cien ropy v roku 2014 a medzinárodnými sankciami uvalenými na Rusko, keď vojensky zasiahlo na Ukrajine.

Priemerná mesačná mzda v Rusku je 595 eur

Rusko sa radí k top ekonomicky vyspelým krajinám sveta. Napriek vysokému HDP v porovnaní so zvyškom sveta je priemerná mesačná mzda na úrovni 595 eur. Tá od roku 2016 narástla takmer o 50 percent, kedy bola na úrovni 388 eur.

"Nemôžeme vyčkávať na príchod komunizmu." Putin sľúbil Rusom okamžité zmeny k lepšiemu

"Nemôžeme vyčkávať na príchod komunizmu." Putin sľúbil Rusom okamžité zmeny k lepšiemu

?Ropa a zemný plyn tvoria 59 percent ruského exportu

Rusko je bohaté na nerastné zdroje a jeho hospodárstvo je do značnej mieri na ňom závislé. Podľa údajov agentúry Reuters bola na konci vlaňajška ruská produkcia ropy na historicky najvyššej úrovni, na úrovni 11,16 milióna barelov denne. Podľa Svetovej banky tvoril plyn v roku 2017 59 percent ruského vývozu a 25 percent celkových príjmov.

finweb.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

8.
označiť príspevok

hokejis muž
   21. 11. 2019, 19:26 avatar
Edo v tvojich úžasných USA strieľajú aj deti.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 10:09,  (103) Ty si proste nemožná, je to názor viacerých ľudí. Ty môžeš byť sympatická, len...
dnes, 10:04,  Už zas vyťahuješ IQ? Mala by si sa držať toho, čomu rozumieš, napríklad čistiace...
dnes, 10:00,  Tým, že sa mení myslenie ľudí smerom k viere polopravdam, tým sa mení i celková klíma na...
dnes, 02:47,  89. a koho súkromné údaje tu vytahujem , yebe ti na tú dutú hlavu ? ze sa pytam . šmírak...
dnes, 02:42,  74. muhahaha ako zákaznik tazko, ked máš prehlad o mzde hajzelbáb *39 s tvojim IQ je to aj...
dnes, 02:25,  "Podľa francúzskeho ekonóma Pikettyho európska integrácia priniesla východným...
dnes, 01:55,  “Kto je slepý, ak nie môj služobník, a kto je taký hluchý ako posol, ktorého posielam?...
dnes, 01:43,  151. tak to niéé, kacírov sused maká v De skoro za styri litre ;) uz to písal
dnes, 01:35,  https://www.ft.com/content/58908dee-9da8-11e9-b8ce-8b459ed04726
dnes, 01:35,  142. jediny kto je tu na drogách si asi ty sám....
dnes, 01:23,  Máme zaužívané merať kvalitu života výkonom ekonomík, minimálnymi, či priemernými...
dnes, 00:57,  Písal som, že aj na východ sa sťahujú západniari, len sa o tom tak nehovorí.
dnes, 00:55,  Tu mi prosím skopíruj, kde som tvrdil, že na východ sa sťahuje viac západniarov. Vyššie...
dnes, 00:52,  Boris MIMO EU !!!!!!!!!!!!!!
dnes, 00:51,  Boris veď v tom článku čo si dal je písané že vydali 1,1 pracovných povolení ľuďom z...
dnes, 00:44,  Nie ja hokejis, to ty nepriznáš, že ani nečítaš, čo píšem. písal som. "Ako...
dnes, 00:43,  142. to sa tyka skupiny pracujúcich ludí do 26 rokov len. nie konkrétnych pracovnych miest. a...
dnes, 00:41,  Bez historických záznamov by sme nevedeli odkiaľ sme prišli, prečo sme tu a aký je...
dnes, 00:37,  Boris treba si všímať realitu. Nepriznáš že si sa mýlil s Poľskom.
dnes, 00:35,  By ste sa mohli nad sebou zamyslieť chlapci. Hľadáte len dôvody, prečo je tu zle a ako je tu...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Život je obchod. Obchod je súťaž.
A v súťaži vyhráva ten, kto sa viac snaží.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(68 253 bytes in 0,738 seconds)