Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

2.4 miliardy z EÚ na boj s koronavírusom na Slovensku.

1
reakcií
354
prečítaní
Tému 21. marca 2020, 14:23 založil Čeka.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

Čeka muž
   21. 3. 2020, 14:23 avatar
Martin Hojsík MEP

Túto sumu budeme môcť použiť na financovanie lekárskeho vybavenie či pomoc pre ekonomicky najviac postihnuté odvetvia.

Peniaze poputujú z novo vytvoreného núdzového fondu, v hodnote 37 miliárd eur, a bude prerozdelený pre oblasti zasiahnuté nákazou. Okrem toho bola v záujme znížiť záťaž pre členské krajiny schválená aj finančná podpora z Európskeho fondu solidarity pre oblasti zasiahnuté nákazou.

Taliansko by malo čerpať 2,3 miliardy, teda o niečo menej ako Slovensko. Peniaze budú prevažne presmerované z fondu na kohéznu politiku, teda fondu na podporu menej rozvinutých regiónov.

Na čerpanie financií je ešte potrebný súhlas Európskeho parlamentu. Ja samozrejme spravím všetko preto, aby boli tieto opatrenia schválené, a financie z EÚ mohli začať čím skôr pomáhať ľuďom a oblastiam zasiahnutých korona vírusom.

2.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 3. 2020, 15:33 avatar
Ja sa modlím, aby len dali nejaké to euro aj mocne postihnutým hercom a iným umelcom, ktorí nemajú z čoho žiť a ani hypotéky platiť, lebo skrze vírus sa natáčanie filmov a hodnotné estrády nevyrábajú a oni elita národa mrú.         
Samozrejme, že ani na spevkov ainých umelcov nesmieme zabudnúť, lebo ani koncerty sa nekonajú a pravdepodobne ani letné festivaly sa nebudú, tak aj im patrí sa nejako pomôcť.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 19:51,  71, ...... to dosvedčuje história RKC! Prečítaj si Dejiny katolíckej cirkvi, ....alebo...
dnes, 19:49,  67, .... lenže ako vysvetľujú pravdu niektorí? Vytiahnu jeden text a potom hodinu sa okolo...
dnes, 19:48,  Arménska genocída spáchaná Edovými islamistickými kamošmi...
dnes, 19:46,  https://www.timesofisrael.com/how-a-female-jewish-journalist-alerted-the-world-to-ukraines-silent...
dnes, 19:45,  "Ukrajina si dnes pripomína 86. výročie hladomoru zo stalinistickej éry, známeho ako...
dnes, 19:44,  Těšínský (válečny)spor- Československo vs Polsko...
dnes, 19:43,  ONI sa nezadajú ONI...
dnes, 19:43,  Vojna s Poľskom o Oravu a Spiš...
dnes, 19:42,  https://cs.wikipedia.org/wiki/%C4%8Ceskoslovensko-polsk%C3%BD_spor_o_T%C4%9B%C5%A1%C3%ADnsko
dnes, 19:42,  https://sk.wikipedia.org/wiki/%C4%8Cesko-slovensko-po%C4%BEsk%C3%BD_spor_o_Oravu_a_Spi%C5%A1
dnes, 19:41,  Varšavská zmluva napadla varšavsku zmluvu . To sa len v ruskej gubernii mohol stať *13*13*13...
dnes, 19:40,  Hakovy SS už 6 rokov píše vojenské spravodajstvo v svojej zaverečnej správe tie iste...
dnes, 19:39,  Poľsko napadlo Československo !
dnes, 19:38,  Americký troll to je diagnóza :)
dnes, 19:37,  Edo ty náš robot čo tam ešte máš ? :)
dnes, 19:37,  Ruskí trollovia sa snažili v USA ovplyvniť debatu o očkovaní Softvéroví boti a...
dnes, 19:36,  Agenti ruskej GRU šírili vymyslené správy po internete Ruské tajné služby počas...
dnes, 19:34,  Podvratné akcie Ruska v Európe má mať na svedomí jednotka GRU Západní...
dnes, 19:33,  Urgent !!! AJ TY môžeš zachrániť nášho premiéra. Daruj mu svoju vakcínu. BUĎ aj ty...
dnes, 19:33,  vypli elektrinu, zasiahli voľby aj olympiádu. Ruskí hekeri z jednotky 74455 Majú veľa...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Staroba je smutná, ale je to zatiaľ jediná známa možnosť, ako sa dožiť vysokého veku.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(63 437 bytes in 0,215 seconds)