Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

17. november - pár stoviek ľudí

48
reakcií
919
prečítaní
Tému 18. novembra 2012, 10:32 založil Boris_I..

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
03. 12. 2008
135
18. 11. 2019
84

1.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 10:32 avatar
Súhlasí trin i ty

4.
označiť príspevok

Ónya žena
   18. 11. 2012, 10:42 avatar
zaslúžite? ..teba sa to netýka ? ..ty si niečo zorganizoval /podnikol, pre dobro veci a nikto tam neprišiel ?
//..smutná som bola zo včerajška, ..vyrobená náplasť na oči = náhrada atraktívnych podujatí,..zatienila podstatu, účel demonštratívneho efektu neblahej situácie na Slovensku - akcia " Slovensko si nedáme" je tá tam..

6.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 10:46 avatar
ty pal do pice drbnuta striga, skareda a hlupa.. toto je tema pre ludi s rozumom a citom, nie pre nedovivinute zvierata..
Súhlasí trin i ty, luke85

18.
označiť príspevok

Nadja žena
   18. 11. 2012, 11:31 avatar
Borko, toto si naozaj prehnal. To je des.

19.
označiť príspevok

Ranexill muž
   18. 11. 2012, 11:33 avatar
Psychicka choroba.
Súhlasí Ónya

20.
označiť príspevok

Nadja žena
   18. 11. 2012, 11:37 avatar
ale nie, len (asi?) nezvládanie emócií. Alebo zámer, ale opierajúci sa o chybné dôvody. V každom prípade omyl.

23.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 11:42 avatar
v omyle ste tak akurat vy sami.

24.
označiť príspevok

Nadja žena
   18. 11. 2012, 11:43 avatar
Aj to je možné, omyly je dobré naprávať ))
Súhlasí Boris_I.

29.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 11:50 avatar
a tie, ktore sa naparavit nechcu je dobre si drzat od tela.

25.
označiť príspevok

Ranexill muž
   18. 11. 2012, 11:44 avatar
Ja len, ze spomínas ze je to tema pre ludi s citom.
Tak vy padni do pice zo svojej temy chory psychopat.  

26.
označiť príspevok

Nadja žena
   18. 11. 2012, 11:46 avatar
Kurrrrva tak prečo mu nadávaš, keď reaguješ rovnako?  

28.
označiť príspevok

Ranexill muž
   18. 11. 2012, 11:47 avatar
Lebo idem z nej prec, ja tiez cit nemam.
Súhlasí Boris_I.

31.
označiť príspevok

Chuck Norris muž
   18. 11. 2012, 12:10 avatar
Ty vypatlany, zakomplexovany kokot. Tak sa mozes so svojou materou vypravat.

34.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 12:19 avatar
ty sa tak rozpravas so svojou materou blebecek?
Súhlasí trin i ty

2.
označiť príspevok

havran
   18. 11. 2012, 10:35 avatar
aj to tí ľudia manifestujú niečo iné , úplne protichodné. Však kapitál to má v paži kým ovečky pokojne bečia a pasú sa.

3.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 10:39 avatar
1984 (v anglickém originále vypsáno slovy Nineteen Eighty-Four, pracovním názvem Poslední člověk v Evropě – viz Václav Klaus: poslední Evropan) je antiutopický román anglického spisovatele George Orwella dokončený v roce 1949, publikován 8. června téhož roku v Londýně. Tato kniha, z níž pochází známý výrok Velký bratr tě sleduje!, je jedním z nejzásadnějších literárních děl 20. století. Popisuje svět, v němž vládne absolutní totalita, kterou živí permanentní, „udržovací“ válka mezi třemi kontinentálními mocnostmi. Společnosti vládne Strana a cokoli proti kolektivnímu myšlení Strany je krutě trestáno, lidská individualita se stává zločinem.
www.reformy.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

5.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 10:44 avatar
Vlada si na protestujucich obcanov "posvietila" muskou hlavne ostrelovacskej zbrane...
STB pouzivala vyhradne papier a pero...

www.youtube.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk!
Súhlasí trin i ty

7.
označiť príspevok

havran
   18. 11. 2012, 10:49 avatar
Kapitál dobre vidí svoje slabé miesto a to je organizované spoločenské vedomie v ktorom sa uvedomuje jednotlivec ktorý sa stáva jeho súčasťou a prispieva tak k synergii spoločnosti. Kapitál a cirkev už veky bojujú proti tomuto prirodzenému procesu v spoločnosti. Začíname pozorovať tento boj viac ako inokedy v dobe , keď komunikácia jednotlivcov organizuje individuálne myslenie ľudí. Uvažujem o tom , aké nástroje použije kapitál , aby eliminoval rýchlosť spoločenskej reakcie na jeho protispoločenské konanie. Ľudia si postupne uvedomujú , že spoločnosť sú vlastne oni . Toto uvedomenie bude narastať o to viac, čím viac sa bude presadzovať individualizmus jednotlivca.

8.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 10:54 avatar
vo vacsinovom meritku si ludia stale nic neuvedomili.. len sleduju partu demonstrujucich darmozrcov a vandalov, ako ich o tom pravidelbne informuju media.
A ake nastroje by mohli pouzit.. ved tie, ktore pouzivali aj doteraz, tvrde obmedzoanie ludskych slobod, nasilie statnej moci a perzekuciu v podobode odnimania moznosti na normalnu existenciu, cize ochudobnovanie obcana..
Súhlasí havran, trin i ty

9.
označiť príspevok

Mr.Cholesterol muž
   18. 11. 2012, 10:55 avatar
je to smutne sak po gorile kto by tam aj chodil .ale citil som sa skvele ked sme isli cez obchodnu a skandovali slušným sposobom...to by chcelo ale aspom 150000 ludi v ulici a nie 15000 :P

10.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 11:00 avatar
15 tisic ludi tam nebolo ani omylom.. mozno tak 1500.
Nic take u nas nenastane, inde sa to uz deje.. slovac je mentalne zubozeny narod, nema stipku sebaucty a pcha sa kazdemu do zadku pri kazdej moznej prilezitosti.. ako tomu bolo vzdy, tak tomu nebude ani v buducnosti.. slovaci budu len niekomu patrit ako pracovna sila a samozrejme sa na nas da aj vyborne odbavovat, ako napriklad devastovat slovenske rodiny ukrajovanim existencnych moznosti, tak nakupovanim kuriev alias bieleho masa..
Súhlasí Mojka, Skellington, blueevil

30.
označiť príspevok

Mojka žena
   18. 11. 2012, 11:51 avatar
17.november 2012 v Českej republike..nebudem porovnávať, prenechám to na diskutujúcich, ktorého to zaujíma..k dispozícii okrem textu je aj video a v galérii 28 fotografii..najviac ma zaujala fotka č.9...
zpravy.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Súhlasí Boris_I.

32.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 12:17 avatar
devina zarazila, osemnastka zarmutila.. vdaka za info Mojka.
neviem, ale pripada mi to stale viac tak, ze k totalite sme sa prepracovali prave dnes. Pred 89 tu bola vlada jednej strany, ale jej vladnutie mi nepriapda take totalitne, ako je tomu dnes. Pretoze ak chceme niekomu pomoct, tak sa o neho predsa musime starat, mat o neho zaujem a v pripade nudze ho vziat do svojej opatery a to socik s hlupakmi robil.
Dnes sa hlupaci nechavaju vonku medzi ludmi a devastuju zivoty druhych. Pokial sa vlada stava sciastou obsolutnej kvality v klube elity a spolocnost upada ako materialne, tak duchovne, tak sa jedna o totalitnu strukturu vlady, ktora z vysoka kasle na spolocnost. Ale socik mal zaujem zasahovat, cize tam ta totalita nebola v takom rozsahu. Ono je to taka dilema, ktoru by som v jednoduchom priklade opisal asi tak: policajt ma chranit a udrziavat poriadok, ale pre naplnenie svojho poslania musi obcas sam narusit ten poriadok a mat samozrejme v merku svoj revir, ak mu toto neumoznime, taak nemoze vykonavat to, co od neho ziadame. V tomto bol socik nepochopeny a ked to svoje nepochopenie ludia zacali davat viac najavo, system spozornel a utiahol slucku, cim si to u ludi posral ete viac. Podla mna bola chyba v komunikacii.. Ludia by sa mali dozvedat vsetko od svojich vlad, len tak moze nastat pochopenie, ale ked vlada cusi a kona, tak sa to ludom samozrejme nepaci a vznikaju nedorozumenia. Opat bola chyba vo vzdelavani a zaclenovani obcana do veci spolocnych.
Dnes je situacia uz len o narastajucej devastacii spolocenskeho zivota a narastajucej elity zneuzivajucej totalitny sposob vladnutia skrze podmanenych volenych politikov. Len si to uvedomme, kolko mame povinnych odvodov do SUKROMNYCH institucii.. toto je skutocna totalita. Socik bol totalitny len v braneni seba sameho, nie v likvidacii obcanov v celej spolocnosti.

35.
označiť príspevok

Ranexill muž
   18. 11. 2012, 12:23 avatar
Ale vlada kradne, lebo moze. Kto ich skontroluje, ked samotna vlada dosadzuje do pozicii, ktore to umoznuju, im loajalnych ludi??
Ved to je ten nonsens..

36.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 12:27 avatar
obcan ich ma kontrolovat a ked mu v tom vlada brani, tak si ma obcan vymanit toto pravo referendom. Vsetky pravne korky na to su. Len obcan je povacsine dement.. a o tom vlastne tema je.. Cele slovensko narieka ako je zle, ale ked pride den, kedy to maju jasne vlade dat najavo, pripadne sa konecne zorganizovat na to dane referendum, tak nikoho nikde..
Súhlasí Skellington

38.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 12:29 avatar
*kroky   aj ked poniektore zakony sa naozaj tvaria ako korkove stuple  

40.
označiť príspevok

Ranexill muž
   18. 11. 2012, 12:39 avatar
a ako, ze ti fizel plateny vladou rozbije hlavu?

41.
označiť príspevok

trin i ty muž
   18. 11. 2012, 12:40 avatar
40.

fizlov plati vlada?

buahahaahh

42.
označiť príspevok

Ranexill muž
   18. 11. 2012, 12:51 avatar
To ze ich platis ty neznamena nic, elbo ich plati valda cez rozpocet,
Pre teba inac plati to, co povedal B. Onyi. Si dokonale j.

43.
označiť príspevok

Vladko muž
   18. 11. 2012, 13:11 avatar
41
Fízlov neplatí vláda, platíme ich my občania z našich daní tak, ako aj vládu a parlament.
Súhlasí trin i ty

45.
označiť príspevok

Mojka žena
   18. 11. 2012, 13:34 avatar
bóže, to snáď už ani pravda nie je :(
tv.hnonline.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

39.
označiť príspevok

trin i ty muž
   18. 11. 2012, 12:37 avatar
vcera bol na seznam.cz taky clanok, ze skandovali na demonstraciach "kradnete viac ako my stihame zarabat" .. uz ho neviem najst.. dobry slogan :D

11.
označiť príspevok

havran
   18. 11. 2012, 11:03 avatar
Každý revolúčny proces má svoje fázy. Primitivizmus na Slovensku je v tom , poznáme iba jednu a to je revolta na ulici , ktorú však vláda zvládne obyčajne vodným delom a mokrý revolucionári sa rozbehnú domov k piecke osušiť.

12.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 11:09 avatar
havran, pozri si, alebo precitaj to zname dielo od Orwella. Ten opisal tento proces, ako proces totalizacny a na jeho konci budu zdevastovani ludia bez vlastnej osobnosti, ktora bude nahradena len za materialisticke videnie sameho seba skrz to, co ma.. ochranovat svojich vlastnych triznitelov a presne tak sa aj stalo a naplnilo do bodky.. ale taak to nieje len v spolocenskej sfere, ale aj v sfere sukromnej.. pozorujem, ze ludia si uctievaju tych najnicomnejsich darebakov, ktori im neskryto ublizuju.. inak sa tomu v psychologii vravi stockholmsky syndrom.

13.
označiť príspevok

havran
   18. 11. 2012, 11:13 avatar
Boris_I - umelci bývajú aj vizionári a často otvárajú cesty pred ľuďmi na ktoré potom vykročia
Súhlasí Boris_I.

14.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 11:20 avatar
Ano, vyzvy k rebelii su zaznamenane skoro vsade v umeni aj aj filozofii a ludia sa ich niekedy aj naozaj chytia, ale to uvedomenie trva strasne kratko a co chvila kvoli vlastnej nenazranosti sa ocitaju tam, kde boli.. len v inom casovom rozmedzi.
Ze "laska" k materii vyvolava opakovane utrpenie ludskej civilizacie vieme uz tisice rokov, len si to neuvedomujeme.. nepripustame, ale vieme to, je to vsade zaznamenane, kde sa touto otazkou zapodieval nadpriemerny ludsky potencial.

15.
označiť príspevok

Ranexill muž
   18. 11. 2012, 11:27 avatar
Je to iba s kaluze do blata, ale ludia nato prisli az ked si odskusali oboje.

16.
označiť príspevok

Ranexill muž
   18. 11. 2012, 11:27 avatar
Vlastne 17 november ospevuju len ti, ktorí zo sucastneho spolocneskeho zriadenia profituju..
Súhlasí Nadja

17.
označiť príspevok

Nadja žena
   18. 11. 2012, 11:30 avatar
Ale nie len ekonomicky. Ale isto existujú aj výnimky. lebo totalitu schvaluje málokto, socializmus sa dopustil v strachu o svoju existenciu veľkých chýb.
Súhlasí Slušný človek

21.
označiť príspevok

Ranexill muž
   18. 11. 2012, 11:37 avatar
Nie ja nepopieram, ze sloboda kydania na koho chcem je velmi lakavym ovocim, ktoré demokracia priniesla. Ale to je asi tak vsetko. Pracovat musim a je mi jedno, co dostavam len nenavidim, ze si musim platit za lekarov za poistenie a za x dalsich veci..ze tento system priniesol viacej perzekucii nez mal socializmus.

22.
označiť príspevok

Nadja žena
   18. 11. 2012, 11:42 avatar
Chápem, ale dá sa aj povedať, že socializmus nás rozmaznal. Nie, keby kapitalizmus fungoval správne, tak má väčší potenciál, ako socializmus správne fungujúci. Socializmus má však iné priority, nie pokrok techniky, ale v socializácii človeka. V tomto sa nestretajú. V zásade ale je prijateľný aj fungujúci kapitalizmus aj socializmus, nakoniec by sa aj tak stretli v strede.

27.
označiť príspevok

Ranexill muž
   18. 11. 2012, 11:47 avatar
Ale oba systemy spravuju ludia. Nie je to o systeme, je to o nas. Rozhodne nemoize nejaky prijebany kapitalizmus konkurovat socializmu, pokial by existovali vo svete len cestní ludia a nie aj 10 % odpadkov, ktore si chranime od utleho detstva a tiez ich amme za ludi

33.
označiť príspevok

trin i ty muž
   18. 11. 2012, 12:18 avatar
Boris

You can't prepare for where the truth will take you.
Súhlasí Boris_I., Skellington

37.
označiť príspevok

Boris_I. muž
   18. 11. 2012, 12:29 avatar
And I don't need to. I'm just doing that, what im thinking is right.
Súhlasí trin i ty, Skellington

44.
označiť príspevok

Scarlett X žena
   18. 11. 2012, 13:32

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

46.
označiť príspevok

trin i ty muž
   18. 11. 2012, 22:59 avatar
Boris {z ineho sudka}>

www.space.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

47.
označiť príspevok

luke85 muž
   19. 11. 2012, 11:38 avatar
Na pripomenutie 23. výročia: www.mises.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

48.
označiť príspevok

Eupsychius muž
   19. 11. 2012, 12:32 avatar
Všetkým čo dnes frflú a chcú protestovať by som doprial na pár mesiacov zažiť boľševika.

49.
označiť príspevok

luke85 muž
   19. 11. 2012, 15:31 avatar
boľševik = pokojné usporiadanie, všade samý poriadok
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 22:41,  Takže ak niekto odmieta tu dať svoje meno, tak jednoznačne má niečo prečo to robí ! Takže...
dnes, 22:39,  A vy fašisti sa môžte realizovať vyhrážaním za názor, ale tomu bude koniec kurvy...
dnes, 22:38,  prasatám sa perly nehádžu, synu eštebáka......
dnes, 22:38,  Dokáž to, že nie si syn udavača raz a navždy, povedz svoje meno a ak ho neprezradíš,...
dnes, 22:37,  Budeš sa diviť komunisto, ale pred znovuzrodením som si robil vtipy so židov.....až po...
dnes, 22:35,  Dokáž to, že nie si syn udavača raz a navždy, povedz svoje meno a ak ho neprezradíš,...
dnes, 22:30,  7. asi nič, lebo ty zmizneš vzdy ako Copperfield *39
dnes, 22:30,  tvoj antisemitizmus je ovocím komunistickej ideologie....
dnes, 22:28,  čo ti dám pekné ? Petr Muk :-) youtube.com/watch?v=H-vMK14pUUg
dnes, 22:27,  (149) Veriaci, po prečítaní skoro každej Tvojej reakcie si stále viac uvedomujem, že ani...
dnes, 22:26,  veru, syn eštebáka môže spamovať......
dnes, 22:25,  Čo s tým spravíme? :-))
dnes, 22:25,  syn eštebáka by vešal ľudi na namestí....*10*10*10
dnes, 22:23,  4. teraz sme nazreli obaja naraz ;-) to nemoze byt náhoda *39
dnes, 22:23,  Určite, toto inde nezažiješ, toto je posledné slobodné fórum. *04
dnes, 22:22,  Občas sem nazriem. Ale stojí to za to? :-)
dnes, 22:20,  Nie nie, tvoj foter bol väčšia špina, udával, donášal, zanášal, proste ľudský odpad,...
dnes, 22:19,  (96) Osvietený, máš aspoň dáky šajn o tom, že akýmkoľvek spôsobom scvokovatený...
dnes, 22:18,  to robili eštebaci synu eštebaka, to si nevedel?.....*10*10*10
dnes, 22:16,  To je pravda, tvoj foter bol fašista, udavač a bonzoval ľudí, najväčšia špina !!!!!!!!!!...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Najväčším rozdielom medzi kráľovstvom a parlamentnou demokraciou je
pomer medzi bohatými a chudobnými. Kým v kráľovstve bol iba jeden kráľ, teraz je tých bohatých omnoho viac.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(136 623 bytes in 0,732 seconds)