Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

17 November ocami Lubosa

2
reakcií
254
prečítaní
Tému 26. júna 2019, 00:28 založil PartOFgod.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
03. 12. 2008
135
18. 11. 2019
84

1.
označiť príspevok

PartOFgod muž
   26. 6. 2019, 00:28 avatar
youtu.be Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
Lubos Blaha to ma v hlave kazdopadne v poriadku a ma dar reci a veci pomenuva pravymi menami.
Súhlasí Thomas Anderson

2.
označiť príspevok

Osvietený muž
   26. 6. 2019, 00:42 avatar
Tiež si myslím že Luboš to má v hlave presne tak upratané ako ty .

Možno by privolil aj na styk ak budeš mať Guevaru na triku .

Očami 10 ročného dieťaťa je všeličo iné i zlatý socík .

Luboš nie je len tak kokot ako obyčajný bolšan . Je to OBR

3.
označiť príspevok

Boris muž
   26. 6. 2019, 10:55 avatar
A preto prehrávate a prehráte.... Lebo sa neviete rozumne baviť. Ak príde na niečo, čo je proti vašemu presvedčeniu, nemáte logické argumenty, ale jediné, čo potom robíte je urážanie a zosmiešnovanie.

V roku 2016 si briti odsúhlasili Brexit.. to bolo rečí slniečkárov o ruskej propagande... Ich chudákov iba oklamali.. Nasledovalo nenormálne mediálne masírovanie.... Teraz boli eurovoľby, kde si briti zvolili znova to isté, Brexit.
A tento príklad krásne hovorí o tom, ako nemáte moc, nemáte už kam postupovať, iba sa zmešujete.
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 18:46,  Sami nevedia čo sú.
dnes, 18:45,  Sulík je f piči už dávno !
dnes, 18:45,  No neviem či to je možné, to sú takí kresťania ako aj Ondrej, že by človek skôr...
dnes, 18:45,  A Scarlet Jovič je potratová turistka a prostitútka.
dnes, 18:44,  lebo keď som postavil, najkrajšiu vesmírnu loď z ruskej stavebnice ty si ju neodfotil
dnes, 18:43,  http://www.youtube.com/watch?v=vUfj5ffcRsw
dnes, 18:42,  rose madder bola rasistka, lebo uprednostňovala čiernu rasu pred bielou !!!!!!!!!! *06*06
dnes, 18:40,  Jeho íkvé ?
dnes, 18:39,  Určite bude súhlasiť keď mu prepošlem ako ho má Edo rád a jebe do neho, nazýva ho...
dnes, 18:39,  A ty sa uvedom. Chovaj sa jak kresťan.
dnes, 18:39,  Nie 48, ale 47.
dnes, 18:38,  10. ani to nie je pravda, ze ta rose madder na pokeci načapala ako navštevuješ Sex zoznamky ,...
dnes, 18:38,  Prečo stále napíšeš vetu od veci, chceš dostať poldeci ?
dnes, 18:35,  21. no uvidíme čo na to povie kotleba, ze sa v jeho mene vyhrázaš vypálením penziónu .
dnes, 18:33,  vladimír dzurilla miloval slovákov a dostal slovákov do vienka a nedožil sa staroby
dnes, 18:32,  Preskakuje tej kurvičke už, tak klame denne.:)
dnes, 18:31,  Neviem, kto? :)
dnes, 18:31,  Tvoje súvetie nedáva zmysel, niekedy menej je viac, skús sa vyjadriť piatimi slovami .
dnes, 18:29,  mal by si byť subjektívny, kto sú to my, ty si myslíš, že my dali slovákov, si na veľkom...
dnes, 18:26,  Ja viem, vy slniečkári naokolo ste slušní, jednoznačne, vaše ojebávanie je už povestné,...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Ponúkať priateľstvo tomu, kto túži po láske, je ako umierajúcemu od smädu dávať chlieb.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(47 952 bytes in 0,550 seconds)