hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  počítače  /  téma

15 ročné dievča dobité policajtom

príspevkov
66
zobrazení
1
tému vytvoril(a) 1.3.2009 21:35
posledná zmena 3.4.2009 13:13
1
01.03.2009, 21:35
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="odkaz name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="odkaz type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



To čo má byť? Bolo to neprimerané a to dievča si len vyzulo topánky. Keď toto urobí muž žene, hoci ona je väzeň a on je policajt či strážca je to neprimerané. Otázka je či je vo väzení oprávnené - možno aj nie, preto bola naštvaná a vidno to aj na spôsobe vyzúvania topánok. Ten policajt či strážca musí byť človek s nízkym IQ a keď som uvidela čo dokáže urobiť dospelý vytrenovaný muž - 15 ročnej dievčine - ešte nedospelej osobe je nepochopiteľné. Ten muž je sociopat - a nemá pracovať, tam, kde pracuje. Jeho reakcia nebola primeraná na to čo ona urobila - len si vyzula s nervami topánky, ale nechytila topánku do ruky a nezamierila na neho.



Takého muža by som dala vykastrovať, aby nemal ten mužský agresívny hormón - aby pochopil, ako to majú ženy ťažké a zistil aké je to nevýhodne byť fyzický slabšia než muž.
none
4

1. 01.03.2009, 21:35

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cl67FmVRjYs&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/cl67FmVRjYs&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



To čo má byť? Bolo to neprimerané a t...

01.03.2009, 21:45
..samé jóbovky, idem spať. Dobrú všetkým, hľadajte pravdu...
none
5

4. 01.03.2009, 21:45

..samé jóbovky, idem spať. Dobrú všetkým, hľadajte pravdu...

01.03.2009, 21:47
ja som pozerala tv noviny, a ked ukazali toto dostala som sok, potom ma chytila bezmoc a neskor vo mne vskypel velky hnev, nemam chut uz pozerat tv noviny
none
6

1. 01.03.2009, 21:35

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cl67FmVRjYs&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/cl67FmVRjYs&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



To čo má byť? Bolo to neprimerané a t...

01.03.2009, 21:48
it cant be true!!!..psychopati
none
8

6. 01.03.2009, 21:48

it cant be true!!!..psychopati

01.03.2009, 21:57
určite je to psychopat alebo sociopat, ktorý si dovolí len k ženám, deťom alebo ako tu konkrétne k maloletej dievčine,veď ešte nebola ani dospela a bola to žena
none
10

8. 01.03.2009, 21:57

určite je to psychopat alebo sociopat, ktorý si dovolí len k ženám, deťom alebo ako tu konkrétne k maloletej dievčine,veď ešte nebola ani dospela a bola to žena

01.03.2009, 22:01
neviem kde berieš tú istotu že si dovolí len k ženám,deťom - nie je v tom trochu Tvojej osobnej nenávisti k ... ??? keď žena utýra a zabije svoje dieťa sú preto všetky ženy psychopatky ???
none
12

10. 01.03.2009, 22:01

neviem kde berieš tú istotu že si dovolí len k ženám,deťom - nie je v tom trochu Tvojej osobnej nenávisti k ... ??? keď žena utýra a zabije svoje dieťa sú preto všetky ženy psychopatky ???

01.03.2009, 22:11
Takmer všetky trestné činy vykonali jedine muži! Podiel mužov je až 92 % na všetkých trestných činov!
----------------------------------------------------------


Ďalšie dôležité údaje o násilí na ženách podávajú výskumy. Prvým reprezentatívnym výskumom v tejto oblasti na Slovensku bol výskum: Bodnárová, B.- Filadelfiová, J.: Domáce násilie a násilie páchané na ženách v SR, SŠPR, 2003.) Výskum sa uskutočnil na reprezentatívnej vzorke (v prvej časti dospelá populácia, v druhej časti ženy nad 18 rokov) prostredníctvom štandardizovaných dotazníkov, údaje sa zbierali metódou face-to-face rozhovorov. Z výsledkov výskumu uvádzame:
---
Násilie páchané na ženách patrí v SR k tým javom, o ktorých je nedostatok informácií. Pravidelne sa vykazujú iba kriminálne štatistiky, ktoré však zachytávajú len ohlásené a zistené trestné činy násilia. V súlade s rastúcim trendom vývoja celkovej kriminality v SR od začiatku 90. rokov sa zvyšuje aj počet žien poškodených násilnými trestnými činmi. Počet žien poškodených násilnou kriminalitou vzrástol oproti stavu zo začiatku 90. rokov viac ako dvojnásobne. Najčastejšie sa ženy SR stávajú obeťou trestných činov „násilia voči jednotlivcovi“ (za posledné roky viac ako 3 000 žien). U tohto trestného činu sa prejavil aj najvýraznejší nárast – počet žien poškodených týmto trestným činom vzrástol 10-násobne. Častý je i trestný čin ublíženie na zdraví: ročne je ohlásených okolo 1 000 týchto trestných činov, pri ktorých je obeťou žena. Dynamický nárast sa v prípade žien prejavil aj za trestný čin pohlavného zneužívania, vydierania a lúpeže. Zo všetkých násilných trestných činov voči ženám je viac ako 3/4 spáchaných v domácnosti.
----
Na rozdiel od účasti žien v trestnej činnosti v úlohe obetí, ktorá je vysoká najmä za násilné skutky vykonané v domácnosti, ženy ako páchateľky trestných činov majú mnohonásobne menší podiel. Z celkového počtu páchateľov tvoria menej ako 8 %, medzi odsúdenými je to okolo 7 % a v rámci odsúdených v ústavoch nápravnej výchovy sa podiel žien pohybuje na úrovni nižšej ako 4 %.
none
14

12. 01.03.2009, 22:11

Takmer všetky trestné činy vykonali jedine muži! Podiel mužov je až 92 % na všetkých trestných činov!
----------------------------------------------------------


Ďalšie dôležité údaje o násilí na ženách podávajú výskumy. Prvým reprezentatívnym výskumom v tejto oblasti na Slovensku bol výskum: Bodnárová, B.- Filadelfiová, J.: Domáce násilie a násilie páchané na ženách v SR, SŠPR, 2003.) Výskum sa uskutočnil na reprezentatívnej vzorke (v prvej časti dospelá populácia, v druhej čas...

01.03.2009, 22:19
ja netvrdím že muži sú nevinní anjeli - len mám pocit že v Tvojich písmenkách je skrytá všeobecná nenávisť k mužom /možno sa mýlim / a to sa mi moc nepáči - nemám proste rád keď sa niečo berie všeobecne - percentuálne sa na kriminalite hodne podieľajú cigáni - ale preto nebudem tvrdiť že ich treba všetkých nejako likvidovať - musíš uznať že je mnoho mužov čo ženám život spríjemňujú a nie ničia
none
16

14. 01.03.2009, 22:19

ja netvrdím že muži sú nevinní anjeli - len mám pocit že v Tvojich písmenkách je skrytá všeobecná nenávisť k mužom /možno sa mýlim / a to sa mi moc nepáči - nemám proste rád keď sa niečo berie všeobecne - percentuálne sa na kriminalite hodne podieľajú cigáni - ale preto nebudem tvrdiť že ich treba všetkých nejako likvidovať - musíš uznať že je mnoho mužov čo ženám život spríjemňujú a nie ničia

01.03.2009, 22:24
je vo mne dosť veľká nenávisť k mužom a neviem,či sa jej zbavím, aj keď som is už pomaly niekoľko mužov obľúbila ako kamarátov, ale stačí taký hajzel- tu na videu a vo mne narastie obrovský hnev voči všetkým mužom
none
18

16. 01.03.2009, 22:24

je vo mne dosť veľká nenávisť k mužom a neviem,či sa jej zbavím, aj keď som is už pomaly niekoľko mužov obľúbila ako kamarátov, ale stačí taký hajzel- tu na videu a vo mne narastie obrovský hnev voči všetkým mužom

01.03.2009, 22:28
no ale to nie je celkom "normálne" mám ja nenávidieť všetky ženy za to že jedna hodí svoje práve narodené dieťa do kontajnera ???
none
19

18. 01.03.2009, 22:28

no ale to nie je celkom "normálne" mám ja nenávidieť všetky ženy za to že jedna hodí svoje práve narodené dieťa do kontajnera ???

01.03.2009, 22:30
nechaj tak, čau
none
21

19. 01.03.2009, 22:30

nechaj tak, čau

01.03.2009, 22:31
ok - nechám tak - maj sa
none
7

1. 01.03.2009, 21:35

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cl67FmVRjYs&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/cl67FmVRjYs&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



To čo má byť? Bolo to neprimerané a t...

01.03.2009, 21:52
no je to na - súhlásím že ten chlap je psychopat a mal by robiť skôr v kameňolome ako s ľudmi len neviem načo by ho bolo treba kastrovať ??? to je trochu pritiahnuté za vlasy?!?!
none
9

7. 01.03.2009, 21:52

no je to na - súhlásím že ten chlap je psychopat a mal by robiť skôr v kameňolome ako s ľudmi len neviem načo by ho bolo treba kastrovať ??? to je trochu pritiahnuté za vlasy?!?!

01.03.2009, 21:58
pretože agresiu spôsobuje mužský hormón - preto nebezpečných mužov na rozhodnutie súdu dávajú kastrovať ako kocúrov a potom si prítuľný
none
11

9. 01.03.2009, 21:58

pretože agresiu spôsobuje mužský hormón - preto nebezpečných mužov na rozhodnutie súdu dávajú kastrovať ako kocúrov a potom si prítuľný

01.03.2009, 22:04
tu nejde o hormóny tu ide o IQ,výchovu,sebaovládanie - podľa Tvojej teórie by potom ženy nemohli byť agresívne - sadistické
none
13

11. 01.03.2009, 22:04

tu nejde o hormóny tu ide o IQ,výchovu,sebaovládanie - podľa Tvojej teórie by potom ženy nemohli byť agresívne - sadistické

01.03.2009, 22:14
ani nie sú ženy agresívne skôr hysterické a hystérií napácha sa menej zla než počas agresie
none
15

13. 01.03.2009, 22:14

ani nie sú ženy agresívne skôr hysterické a hystérií napácha sa menej zla než počas agresie

01.03.2009, 22:22
ja som raz kdesi čítal že ženy vedia byť čo sa týka vrážd podstatne brutálnejšie - samozrejme že množstvo sa porovnať nedá ale že keď sa už rozhodnú niečo také urobiť tak to "stojí za to"
none
17

15. 01.03.2009, 22:22

ja som raz kdesi čítal že ženy vedia byť čo sa týka vrážd podstatne brutálnejšie - samozrejme že množstvo sa porovnať nedá ale že keď sa už rozhodnú niečo také urobiť tak to "stojí za to"

01.03.2009, 22:25
áno - lenže to je v sebeobrane, v zufalstve, ked su roky tyrane alebo ich deti
none
20

17. 01.03.2009, 22:25

áno - lenže to je v sebeobrane, v zufalstve, ked su roky tyrane alebo ich deti

01.03.2009, 22:30
myslíš že ženské väznice sú plné len obetí ??? že tam nie je žiadna vinná ???
none
22

20. 01.03.2009, 22:30

myslíš že ženské väznice sú plné len obetí ??? že tam nie je žiadna vinná ???

01.03.2009, 22:37
ženy nezabíjajú z rozmaru a z agresie ako muži alebo z urazenej pýchy alebo z pocitu, že su majstri sveta ako to robia vyšinutí muži



su ženy vrahy - lenze je to v sebeobrane ako nasledok tyrania, ktory muz zabil preto, zeby ho zena tyraĺa? ziaden? muzi zabije lebo je alkoholik, je agresivny a chce si dokazat silu alebo sa citi urazeny


a zeny sa na celkovej trestnej cinnosti podielaju len 8 percent - na vsetkej trestnej cinnosti - tak pochop ake ste skazene muzske pokolenie a nevyhovaraj sa na ciganov aj tych 8 percent zien su urcite zastupene aj romky, ale tu neriesime romov ale muzov a zeny
none
24

22. 01.03.2009, 22:37

ženy nezabíjajú z rozmaru a z agresie ako muži alebo z urazenej pýchy alebo z pocitu, že su majstri sveta ako to robia vyšinutí muži



su ženy vrahy - lenze je to v sebeobrane ako nasledok tyrania, ktory muz zabil preto, zeby ho zena tyraĺa? ziaden? muzi zabije lebo je alkoholik, je agresivny a chce si dokazat silu alebo sa citi urazeny


a zeny sa na celkovej trestnej cinnosti podielaju len 8 percent - na vsetkej trestnej cinnosti - tak pochop ake ste skazene muzske...

01.03.2009, 22:44
diskusia mala byť o tom videu - aspoň tam sme sa zhodli - ten chlap je naozaj idiot - a to ostatné by bolo na dlho ale ver mi nie každý muž rovná sa bez výnimky hajzel
none
29

20. 01.03.2009, 22:30

myslíš že ženské väznice sú plné len obetí ??? že tam nie je žiadna vinná ???

02.03.2009, 16:29
hm niektore muzatky su horsie ako chlap..mam to z americkych filmov,brutalita jedna radost
none
63

1. 01.03.2009, 21:35

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/cl67FmVRjYs&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/cl67FmVRjYs&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=en&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>



To čo má byť? Bolo to neprimerané a t...

15.03.2009, 21:52
Kedy sa to stalo?Čo je horšie keď dobiju policajti petnástku alebo keď otec zneužíva svoje 10 ročné dieťa niekolko rokov?
none
64

63. harrybka 15.03.2009, 21:52

Kedy sa to stalo?Čo je horšie keď dobiju policajti petnástku alebo keď otec zneužíva svoje 10 ročné dieťa niekolko rokov?

15.03.2009, 21:55
Zneužívanie je horšie, pretože je pod zákonom.
none
65

64. 15.03.2009, 21:55

Zneužívanie je horšie, pretože je pod zákonom.

15.03.2009, 21:58
Aj ja si myslím.Len som chcela vedieť aj vaše názori.
none
2
01.03.2009, 21:37
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="odkaz name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="odkaz type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
none
3
23
01.03.2009, 22:44
nikto,tiez som mrkla link,musim povedat,ze dost dobre
none
25
01.03.2009, 22:46
natalia - priznám sa že asi nechápem - link? čo dost dobre ?
none
26

25. 01.03.2009, 22:46

natalia - priznám sa že asi nechápem - link? čo dost dobre ?

01.03.2009, 22:47
hoby,nie?
none
27
01.03.2009, 22:52
aháááá - nuž som len "chlap" - ďakujem za pochvalu
none
28
02.03.2009, 07:32
Ahoj Lea, rada ťa tu opäť vidím.
Lea, tiež som videla to video v upútavke na správy, takže neviem, aký bol k tomu komentár. Vieš, hneď ako som to videla, samozrejme, že som odsúdila konanie toho muža. Ja mám 16 ročnú dcéru a je to ešte dieťa. Ale na druhej strane som premýšľala, čo všetko mal v ten deň policajt za sebou. Či dokonca neprišiel do potýčky s tou mladou dievčinou? Nekopla ho pred tým medzi nohy?... A vynáral sa mi rad možností... Ďalej sa pýtam, čo je to za dievča, ktoré sa ocitne na polícii a chová sa tak arogantne? Moja dcéra by tam sedela ako ukropeček. Pravda býva kdesi uprostred...
A čo sa týka agresie žien, mám to rovno pred očami. V mojom okolí žena bije palicou svojho muža, napáda ho nožom... On je dobrák, akého si možno ešte nestretla. Napriek všetkému sa o ňu stará. Vždy sa len bráni a dáva pozor, aby jej pri tom neublížil.
Lea, nepozeraj sa na všetko cez optiku - že len muži sú za všetko vinní. Aj medzi ženami sa nájde pekný výkvet.
none
30

28. 02.03.2009, 07:32

Ahoj Lea, rada ťa tu opäť vidím.
Lea, tiež som videla to video v upútavke na správy, takže neviem, aký bol k tomu komentár. Vieš, hneď ako som to videla, samozrejme, že som odsúdila konanie toho muža. Ja mám 16 ročnú dcéru a je to ešte dieťa. Ale na druhej strane som premýšľala, čo všetko mal v ten deň policajt za sebou. Či dokonca neprišiel do potýčky s tou mladou dievčinou? Nekopla ho pred tým medzi nohy?... A vynáral sa mi rad možností... Ďalej sa pýtam, čo je to za dievča, ktoré sa ocitn...

02.03.2009, 19:26
Ahoj Kyvadielko,
aj ta rada opat vidim.To dievca malo len 15 rokov a hadzala nou puberta, samozrejme neschvalujem jej kradez a ani arogantne spravanie, lenze to spravanie je podmienene jej pubertou.Malo dostat riadny trest a nie nejaky nervovo labilny agresivny policajt sa nemahl hrat na Boha ani na instituciu-Sud. Jasne pochybil a dopustil sa ublizenia na zdravi 4. stupna, za co ho caka aj sud. Nastastie, dnes som sa to docitala.
---
odkaz
---
Ta zena co bije muza je bud chora alebo je ten muz provokuje.Samozrejme, ze to neschvalujem - nasilie voci inemu aj ked ide napriklad voci muzovi je neprispustne.
---
Pamatas co si mi dala tip na stranku spolu.sk, tak som si ju pozrela, ale jej sluzby som nepouzila. Aj ked sa mi podarilo , prave vdaka blogu a nazorom naviazat par peknych kamaratstiev s muzmi, ja zrejme nie som stavaná na vztah, tak sa nebudem do nicoho nutit ci silit. Tak je to dobre ako je.
none
31

30. 02.03.2009, 19:26

Ahoj Kyvadielko,
aj ta rada opat vidim.To dievca malo len 15 rokov a hadzala nou puberta, samozrejme neschvalujem jej kradez a ani arogantne spravanie, lenze to spravanie je podmienene jej pubertou.Malo dostat riadny trest a nie nejaky nervovo labilny agresivny policajt sa nemahl hrat na Boha ani na instituciu-Sud. Jasne pochybil a dopustil sa ublizenia na zdravi 4. stupna, za co ho caka aj sud. Nastastie, dnes som sa to docitala.
---
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/foto-brutalneho-po...

02.03.2009, 20:41
Lea, pozrela si sa na tú stránku. A to je fajn. Že si ju nepoužila? Asi si necítila potrebu. Pokiaľ ľudia naozaj niečo nemusia urobiť a nemajú na to chuť, nech to nerobia. Máme byť šťastní. Tak sa zaoberajme tým, čo nás šťastnými robí. Takže súhlasím s Tebou, nesil sa do ničoho. A keby si sa vrátila do bodobných vzťahov, aké si mala a budeš v nich šťastná, tak je to ok...
none
33
03.03.2009, 17:50
lea ,teba to ešte nepreslo ?? Jednoducha matika ,co vyhladavas tým sa stavas ,lebo clovek je cítiaca bytost a ma aj take veci ako je empatia (nie vsetci v rovnakej miere samozrejme) ,a nevedomky sa vcitujes do pozícií (alebo do kože) tych pri ktorých tvoje podvedomie kricí NIE . Takže prežívat iluzorne pocity inych obetí ti robí v zivote paseku a pritahujes potom take osoby ,ktoré zodpovedaju pocitove emociam nastolenym vcítením sa do kože niekoho ineho :To ti spetne dava facku od nich ,lebo su skutocný a posuva ta to smerom ,ktorý nezodpoveda tvojim vlastnym prežitkom . Ano lahko sa povie zabudni ,ale naozaj sa na to vsetko vybodni a urobís tak sluzbu iba sama sebe.(no nejak som sa rozmudroval ,ale snad ti to napísane nebude vadit ked som ako oni ostatní .to nasilnícke plemeno -muži )
none
39

33. ranexil 03.03.2009, 17:50

lea ,teba to ešte nepreslo ?? Jednoducha matika ,co vyhladavas tým sa stavas ,lebo clovek je cítiaca bytost a ma aj take veci ako je empatia (nie vsetci v rovnakej miere samozrejme) ,a nevedomky sa vcitujes do pozícií (alebo do kože) tych pri ktorých tvoje podvedomie kricí NIE . Takže prežívat iluzorne pocity inych obetí ti robí v zivote paseku a pritahujes potom take osoby ,ktoré zodpovedaju pocitove emociam nastolenym vcítením sa do kože niekoho ineho :To ti spetne dava facku od nich ,lebo su ...

03.03.2009, 22:07
Ahoj Ranexil,
a vies, ze uvazujes spravne. Ty pises, ze je to jednoducha matematika, ja si myslim, ze z teba hovori logika a plus dobra znalost psychologie. A inak velmi dobre vies podat svoje myslienky, takze ich aj ja viem pochopiti :-). Inak som nad sebou rozmyslala, ale tvoje uvaha ci rada to najlepsie osvetlili, sama by som to nevysvetlila lepsie.
---
Vies uvazovala som, v podstate mne fyzicky ublizil len moj otec pocas mojho raneho detstva -telesnymi bitkami roznymi nastrojmi a parkrát aj brat ak dospely skusal na mna ako dospelu par tahov, ale bratovi som strucne jasne vysvetlila- ze tak sa nejedna, a ze poznam svoje prava, a aj obycajne vykrutenie ruky - by ho stalo to, zeby som zavolala policiu- brat- nebrat. V mojom zivote co som mala este ako nastrocna frajerov a neskor ako starsia, ked som mala kamaratov - si ziaden muz na mna nedovolil. A myslim, ze posobim dost odvazne aj autoritativne a budim na zenu privelky respekt- co som mala moznost si aj v praxi overit. A tiez si myslim, ze jednoducho som tak silna osobnost a keby som trochu viac cvicila a dala dokopy svoju fyzicku, mohla by som mat slusnu kondicku a tak priemerneho muza by som zvládla aj telesnou silou, ale myslim, ze to nikdy nebudem potrebovat. Skratka ide zo mna velky respekt a som tak aj trochu chladna a jednam s odstupom- co u muzov budi respekt a zachovaju si patricny odstup.
---
A teraz skopirujem tvoje vety, lebo su absolutne vystizne :"Takže prežívat iluzorne pocity inych obetí ti robí v zivote paseku a pritahujes potom take osoby ,ktoré zodpovedaju pocitove emociam nastolenym vcítením sa do kože niekoho ineho :To ti spetne dava facku od nich ,lebo su skutocný a posuva ta to smerom ,ktorý nezodpoveda tvojim vlastnym prežitkom ."
----
Neviem ja ozaj trpim a prezivam nasilie na zenach ako keby sa mne udialo.A preto skocim hned do bojovej pozicie a obrany danej zeny a potom zien ako celku.

----
Ale co mam robit? Ja nedokazem byt lahostajna, ale po tvojom vysvetleni - to ozaj nema cenu, aby som prezivala pocity inych. Mozno je to podvedomy strach ci ponizenie, ktore som zazila a akekolvek nasilie muza na zenu vo mne vzbudzuje velky hnev. Myslim, ze je to aj tym, ze nemam rada nespravodlivost a nasilie ako take.Ano viem, ze som sama som
nespravodliva, ale myslim to celkovu nespravodlivost.
---
Ozaj ma to obera o energiu, cas a svoje prezivanie venujem tomu co sa mi nedeje - nie je to spravne.
----
Stale si vsak naivne myslim ci, ze tzv. osvetou ci ostrym vyjadrovanim nazorov sa mi podari eliminovat buduce mozne nasilie u niekoho, ked mu zapne v hlavne kontrolka - stop, nasilie nie, je to nespravne, nasilie nic neriesi, za nasilie za ide do vazenia.
----
Do kelu muzi z DF aj z ostatnych for, ked vidim u vas ludskost, racionalne nazory aj empatiu - bojim sa, ze stratim triedneho nepriatela a nebudem mat, kde vybijat svoj hnev a frustraciu.
none
35
03.03.2009, 18:04
do riti, až teraz som si čítol celú discuss a...čooo???
lea, wake up!
a čo týrajúce matky, matky zahadzujúce svoje deti, sériové vrahyne, psychické týranie etc???
že za agresivitu môže testosterón a preto muži? prvá časť je správna, ale uvedom si, že ak by si nemala k svojmu progesterónu aj testosterón, tak nemáš prsia a zťažka vyzeráš tak žensky ako žena...
toto nie je o pohlaviach, toto je o všeobecnom kreténizme ľudstva...
none
40

35. 03.03.2009, 18:04

do riti, až teraz som si čítol celú discuss a...čooo???
lea, wake up!
a čo týrajúce matky, matky zahadzujúce svoje deti, sériové vrahyne, psychické týranie etc???
že za agresivitu môže testosterón a preto muži? prvá časť je správna, ale uvedom si, že ak by si nemala k svojmu progesterónu aj testosterón, tak nemáš prsia a zťažka vyzeráš tak žensky ako žena...
toto nie je o pohlaviach, toto je o všeobecnom kreténizme ľudstva...

03.03.2009, 22:09
Ether,
vyzeram sice zensky aj sa citim byt zenou so vsetkym co k tomu patri, ale myslim si, ze mam muzske zmyslanie aj viac muzskych hormonov, preto som vo svojich nazoroch taka razantna a ostra.Vidim do vasich hlav viac nez ine zeny, lebo som vam muzi v mnohom podobna.
none
43

40. 03.03.2009, 22:09

Ether,
vyzeram sice zensky aj sa citim byt zenou so vsetkym co k tomu patri, ale myslim si, ze mam muzske zmyslanie aj viac muzskych hormonov, preto som vo svojich nazoroch taka razantna a ostra.Vidim do vasich hlav viac nez ine zeny, lebo som vam muzi v mnohom podobna.

05.03.2009, 17:45

prečítaj si po tejto tvojej reakcii tú druhú tému čo si dala
lea, nemáš predstavy koľko ľudí, mužov a žien, ti vidí do hlavy a rovnako dobre...
none
47

43. 05.03.2009, 17:45


prečítaj si po tejto tvojej reakcii tú druhú tému čo si dala
lea, nemáš predstavy koľko ľudí, mužov a žien, ti vidí do hlavy a rovnako dobre...

05.03.2009, 18:14
Ahoj Ether,
no schvalne co vidis v mojej hlave? A co si o mne myslis? Som zena ci muz? A aka som?
none
48

47. 05.03.2009, 18:14

Ahoj Ether,
no schvalne co vidis v mojej hlave? A co si o mne myslis? Som zena ci muz? A aka som?

05.03.2009, 18:16
hmm, lea, vidím tam veľa strachu a nenávisti, neúcty voči samému sebe...verím ti že si ženagratulujem, si dokonalejšie stvorenie
none
49

48. 05.03.2009, 18:16

hmm, lea, vidím tam veľa strachu a nenávisti, neúcty voči samému sebe...verím ti že si ženagratulujem, si dokonalejšie stvorenie

05.03.2009, 18:23
Dakujem druha cast odpoved spravna aj s patricnou davkou uctivosti. Tak to ma byt. Ja mam k sebe velku uctu a mam sa aj primerane rada. Strachy su - to ano a vselijake, vzdy som postavena pred nove strachy, ktore obvykle eliminujem ci pokorim tak, ze urobim to coho sa bojim alebo si aspon pripravim to najhorsiu moznost a zmierim sa s nou.
none
50

49. 05.03.2009, 18:23

Dakujem druha cast odpoved spravna aj s patricnou davkou uctivosti. Tak to ma byt. Ja mam k sebe velku uctu a mam sa aj primerane rada. Strachy su - to ano a vselijake, vzdy som postavena pred nove strachy, ktore obvykle eliminujem ci pokorim tak, ze urobim to coho sa bojim alebo si aspon pripravim to najhorsiu moznost a zmierim sa s nou.

05.03.2009, 18:25
verím v správnosť oboch častí...lea, už si bola za terapeutom, pardón, terapeutkov?
none
51

50. 05.03.2009, 18:25

verím v správnosť oboch častí...lea, už si bola za terapeutom, pardón, terapeutkov?

05.03.2009, 18:30
ether ty si reklama na psychologov a psychiatrov? Nie nebola a nepotrebujem.
none
54

51. 05.03.2009, 18:30

ether ty si reklama na psychologov a psychiatrov? Nie nebola a nepotrebujem.

05.03.2009, 18:34
no niektorí z nás ich potrebujú a radi ťa privítame
none
52

50. 05.03.2009, 18:25

verím v správnosť oboch častí...lea, už si bola za terapeutom, pardón, terapeutkov?

05.03.2009, 18:32
Ether, prečo dnes robíš toľko hrubiek? Nejak sa mi to nepáči..
none
53

52. Nadja 05.03.2009, 18:32

Ether, prečo dnes robíš toľko hrubiek? Nejak sa mi to nepáči..

05.03.2009, 18:33
hoj, Nadja, akých napr?
none
55

53. 05.03.2009, 18:33

hoj, Nadja, akých napr?

05.03.2009, 19:08
Nie, prepáč, len hneď v prvých dvoch príspevkoch boli dve chyby, tak som sa zľakla, ale je to v pohode 🙂 teraz nenájdem, no napr. "už si bola za terapeutom, pardón, terapeutkov"...
none
56

55. Nadja 05.03.2009, 19:08

Nie, prepáč, len hneď v prvých dvoch príspevkoch boli dve chyby, tak som sa zľakla, ale je to v pohode 🙂 teraz nenájdem, no napr. "už si bola za terapeutom, pardón, terapeutkov"...

05.03.2009, 19:09
pardón, to bude asi THC...fuj fakt nechutná hrúbka...pardón
none
57

56. 05.03.2009, 19:09

pardón, to bude asi THC...fuj fakt nechutná hrúbka...pardón

05.03.2009, 19:12
ether, neprovokuj..
none
58

57. Nadja 05.03.2009, 19:12

ether, neprovokuj..

05.03.2009, 19:14
Nadja, koho a čím? (smajl - anjelik)
none
60

58. 05.03.2009, 19:14

Nadja, koho a čím? (smajl - anjelik)

05.03.2009, 19:19
Tiež mi ten anjelik tu chýba... nemusela by som ťa oslovovať ether... dala by som rovno smajlíka...
none
61

60. Nadja 05.03.2009, 19:19

Tiež mi ten anjelik tu chýba... nemusela by som ťa oslovovať ether... dala by som rovno smajlíka...

05.03.2009, 19:23
tiež si myslím...
none
62
09.03.2009, 21:25
niekedy mám rád google ads

odkaz
none
66
03.04.2009, 13:13
pozrel som si to video..dost huste, no mam k tomu dotaz..
Ak by ju tie ,,gorili,, naozaj tak trieskali..myslim,ze by sa este par tyzdnov neprebrala z komy a nie to hned postavila na vlastne..
Nemozem si pomoct, ale ak nepoznam viacej informacii o dotycnych osobach, nemozem zaujat definitivne stanovisko.
V kazdom pripade sa do tej cely dostala kvoli niecomu a ak by bola nevinna, urcite by neprovokovala take velke hovada.
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 veľkosť : 217 724 B vygenerované za : 0.118 s unikátne zobrazenia tém : 36 403 unikátne zobrazenia blogov : 543 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem svojho Ducha na každé telo. Vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vašim starcom sa budú snívať sny. V tých dňoch vylejem svojho Ducha aj ...

citát dňa :

Genialita veľké dielo začína, ale len vytrvalosť ho dokončí.