Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  rôzne  téma
kategórie:  

14-ročný chlapec kandiduje na guvernéra Vermontu

4
reakcií
320
prečítaní
Tému 21. augusta 2018, 00:18 založil nrbatas.

podobné témy:

1.
označiť príspevok

nrbatas muž
   21. 8. 2018, 00:18 avatar
Americké štáty Vermont a Kansas nemajú žiadne vokové obmedzenia pre kandidatúru na najvyšších štátnych predstaviteľov.
14-ročný Ethan Sonneborn kandiduja za Demokratickú stranu. Ako sa zdá z televíznych diskusií s protikandidátmi (ekologický aktivista, riaditeľka tanečného festivalu, transgender kandidát...), je celkom bystrý. Tvrdí, že súčasní politici zlyhali a pracujú pre lobistov a korporácie a že krajina potrebuje novú generáciu politikov, ktorí budú pracovať pre svoju krajinu - pre ľudí.
Tiež sa Vám zdá, že hovorí rozumnejšie ako Dávid Straka, Karolínka Farská či Andrej Kiska?
www.cbsnews.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

2.
označiť príspevok

havran
   21. 8. 2018, 14:37 avatar
nrbatas- preštudoval som si v rýchlosti témy ktoré si založil a dospel som k názoru , že by som ti dal svoj hlas, aj keď už asi máš viac ako štrnásť a teda možno by to za to stálo. Ja už mám po 70-ke, no súhlasím s tebou, že nám chýba nová generácia mladých ľudí. No žiaľ o tú novú generáciu sa snažia tí nesprávni ľudia, ako ich menuješ v závere a iste by si vedel menovať i ba celú stranu.

3.
označiť príspevok

Temnýmyseľ
   21. 8. 2018, 14:53 avatar
2. Nemáš po 70-tke!!!! Nemachruj!!!!   
Na Tri Krále to už bude pravda.  Teraz si však nepridávaj ako skoro 18-násť ročný, aby mu dali pivo.     .
ASk sa pozrieme dozadu, tak vždy "vládli" starší, skúsenejší, rozvážnejší-rada starších.
Prekristapána,čo by bolo,keby vládli 14-násťroční? 

4.
označiť príspevok

nrbatas muž
   22. 8. 2018, 21:27 avatar
2. Vďaka, havran. Ja neverím, že by som sa niekedy venoval politike. Mám už viac ako štrnásť, ale menej ako 25. Aj keď sa snažím nikdy nehovoriť "nikdy", ešte viac sa však snažím spoznávať svoje slabé i silné stránky. A tak mi začína byť viac-menej jasné, čomu sa v živote venovať budem a čomu sa venovať nebudem.
Túto tému som sem dal len tak, zaujala ma a veril som, že zaujme aj ostatných. Viac ma baví čítať ako písať, ale to preto, lebo v práci sa napíšem dosť. Aj teraz som si niečo zaujímavé prečítal, takže idem založiť novú tému...
Ešte raz dík, havran, drž sa.

5.
označiť príspevok

Osvietený muž
   25. 10. 2018, 23:38 avatar
Na čom robia čínu keď nemajú vokov ?
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 01:02,  Ale kto je papez no predsa pedofilny vrah malych deti cize satan osobne
dnes, 00:58,  Aké výnimky?? Ak je pravidlo, tak je pravidlo. Cirkev sa nemýli!! Alebo áno? Ak dá pápež...
dnes, 00:54,  Ja som Diabol osobne!!!! Jem ci, jem ci, ktoškaj zadurka, Reku to ši ty Berci?? Kuknem z...
dnes, 00:51,  Z anfasu, alebo profilu??
dnes, 00:49,  Prekvapivý súhlas.*11*11*11*11*11*11*11*11
dnes, 00:47,  Niekedy sa nedá primerane odpovedať stručne. Možno hovoríš o výnimkách z pravidla, nie o...
dnes, 00:45,  38. ty si ako ten Peter, čo zaprel Krista :)
dnes, 00:42,  Sviatost birmovania.
dnes, 00:42,  Moj najoblubenejsi film.
dnes, 00:40,  Za KDH chyba ciarka. Kuffova strana vyzera najlepsie
dnes, 00:37,  Krištof. Na mňa moc dlhé a nejako si mi neodpovedal. Píšeš, že katolík má uznávať...
dnes, 00:36,  malý hudobný "spam" :) poznám z filmu Misia (1986)...
dnes, 00:33,  KDH je Kuffova strana??? Od kedy???*06*06*06
dnes, 00:32,  Tak pôvodne kresťanov učili od Boha poslaní apoštoli ako Peter, Pavol, Ján... kresťania si...
dnes, 00:29,  Znovuzrodeny mozte povedat az vtedy ked sa spojite s duchom svatym .
dnes, 00:29,  Neviem ci volit KDH Kuffovu stranu alebo LSNS.
dnes, 00:27,  https://komercnespravy.pravda.sk/politika/clanok/512455-podme-volit-silne-slovensko-v-europe/
dnes, 00:25,  Ondrej, Tak to vidíš, ja zarábam podpriemerne, aby som uživil rodinu, tak pracujem oveľa...
dnes, 00:21,  motorkár, ja som tiež dobrý v nejakých veciach....a vdaka tomu pekne zarábam, ale robím aj...
dnes, 00:21,  A na hure a na hure oves pokošeny do stoška je do stoška je šumne uloženy [: na tym...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Čím viac dávaš, tým viac dostávaš.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(55 577 bytes in 0,431 seconds)