Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  náboženstvo  téma
kategórie:  

11. september

50
reakcií
1166
prečítaní
Tému 9. marca 2010, 14:49 založil muz.zmarsu.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
08. 06. 2009
39
11. 09. 2012
42
08. 11. 2011
59

1.
označiť príspevok

muz.zmarsu muž
   9. 3. 2010, 14:49 avatar
Ak mate nejake zaujimave odkazy, sem s nimi.

40.
označiť príspevok

Jojet
   10. 3. 2010, 00:14 avatar
Nejaké (vraj) neexistujúce trosky
www.abovetopsecret.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

45.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 3. 2010, 01:49 avatar
.. a najzvlastnejsie prave v tej casti pentagonu nik nebol kvoli rekonstrukciam..
a preco tam este nerozpitvali zabery z pensylvanie a stvrteho "lietadla"? zeby tam nebolo co rozpitvavat?
msnbcmedia4.msn.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
911review.org Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
i29.photobucket.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

ja ze po takych lietadlach ostava nieco taketo
i29.photobucket.com Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

Aby sa nedalo blizsie skumat co to presne do pentagonu narazilo bolo samozrejme najlepsie ten blok budovy zhodit.
www.semp.us Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
aj tak nejako nevidim stopy po kridlach o rozpati boeingu... by tam mali byt mi hovori zdravy rozum hmm...

nie nadarmo su americania majstri showmakeri.. no aj v ich najvacsich kasovych trhakoch sa nasla nejaka chyba.. zabudnuty detajl..

2.
označiť príspevok

Harry muž
   9. 3. 2010, 15:45 avatar
po 11. septembri nasleduje 12. sa mi zdá a pred ním bol 10. september. aké odkazy máš na mysli ?
Súhlasí dorota, Mortiisia

3.
označiť príspevok

dorota
   9. 3. 2010, 15:47 avatar
ja este dodam,ze pred 10 septembrom je 13. maj a to mam narodeniny    

4.
označiť príspevok

ranexil muž
   9. 3. 2010, 15:49 avatar
11 september to je ako HIV, len s tým rozdielom , ze napada ludske mozgy a robí z nich bojovnikov na forach.Obavam sa toho ked prepukne priamo AIDS, co potom budu robit?

5.
označiť príspevok

dorota
   9. 3. 2010, 15:52 avatar
hodia to na negrov...?

6.
označiť príspevok

ranexil muž
   9. 3. 2010, 15:54 avatar
Co si pipi? Koho by potom takto nakazení chodili zachranovat? Hladne deti na slovensku? ee, urcite to hodia nie sami na seba.

7.
označiť príspevok

dorota
   9. 3. 2010, 15:58 avatar
nie sami na seba? vaaaaaaaaaauuuuu .

8.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 16:00 avatar
bojuje skutocne len ten, kto ma strach.
ako ti, co sa boja pozriet skutocnostiam do tvare.. bojuju sami so sebou a ked bojuju sami so sebou bojuju vlastne so vsetkymi.
Ten kto strach nema.. prijima skutocnost nech je akakolvek.

10.
označiť príspevok

dorota
   9. 3. 2010, 16:01 avatar
ale ten ni nema potrebu bojovat

15.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 16:06 avatar
smutne je, ze pokial ten strach neprekona ani nezisti v com sa ten jeho strach prejavuje.

20.
označiť príspevok

dorota
   9. 3. 2010, 16:12 avatar
tak preco ospevujes ludi co strach nemaju?

22.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 16:37 avatar
Pretoze maju podstatne blizsie k videniu toho, co v skutocnosti je. Su sami sebou bez pretvariek a komplexov.. su to podstatne spolahlivejsi ludia.. cistejsi, uprimnejsi, otvorenejsi..
Nemaju strach - nebojuju. Hovorit na rovinu svoj nazor nech je akykolvek ja osobne za boj nepokladam.. ani hadku nepokladam za boj.. neviem kde a ako vznikol tento mytus.. no jasne siri ho opat iba ten, kto ma strach.. Boj je tam, kde tecie krv a prave ten, kto sa boji to vidiet, hovorit o tom otvorene, tak prave ten podporuje skutocne ten boj.

25.
označiť príspevok

dorota
   9. 3. 2010, 17:08 avatar
poznas pojem" utajeny var"? tak to su aj ludia co "nemaju" strach, "nepocituju" ziadnu intenzitu strachu.
ak sa chces zbavit mechanickeho zivota musis pocitit strach , jeho intenzitu,(blizkost smrti je na to ako stvorena) inak nazivas vo pretvarke vlastnej dolezitosti.

mal by si s auz prestat brat vazne.

9.
označiť príspevok

ranexil muž
   9. 3. 2010, 16:01 avatar
Kto nema strach je vazne dusevne chorý a patri pod lieky .
Súhlasí dorota

13.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 16:05 avatar
Taku hlupost moze pustit len ten, koho strach drzi priamo za gule.

14.
označiť príspevok

dorota
   9. 3. 2010, 16:06 avatar
a vravim ti, nic lepsie sa ti v zivote ani nemoze stat.

16.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 16:08 avatar
ano, nic lepsie ako prekonat strach uz hadam ani nieje..

19.
označiť príspevok

dorota
   9. 3. 2010, 16:11 avatar
tak preco ten posmech z 13tke?
strach si musis uvedomit, ked ta zdrzi za gule je to fajn, aspon vies kde je...a mozes spriadat taktiku.

21.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 16:27 avatar
to nieje posmech, to je fakt.
Pamatas na ludi zijucich pod hradzou? Ta hradza pre nich nepredstavuje nic, tak ako 9/11 nepredstavuje nic pre toho, kto sa zbavil vlastneho strachu. Je to skvely pocit a hlavne zakladna lekcia ako nepodliehat manipulacii, preto sa poniektori snazia ukazat tuto moznost aj druhym. ale preco druhi reaguju podrazdene na tuto temu, pripadne posmesne?
Tu nejde o ziaden boj, ale jednoduchy princip. Zvieratko vystrasene ostava v nore schovane... pokial by niekto k nemu chcel podist blizsie tak utoci aj keby ten niekto nemal ziadne zle umysly..to je boj a dalej ak svoj strach neprekona ostane tam v nore az zahynie od hladu.. Zvieratko - slobodna mysel.
strach je to jedine, co umoznuje ludi naozaj ovladat.
Ozaj pripravme sa na mastne dane za CO2 pretoze strach z globalneho oteplovania na zaklade nadmernej produkcie CO2 clovekom zabral aj ked je to totalna konina.. ludsky strach to umoznil a navrhy su uz v EU parlamente.

23.
označiť príspevok

dorota
   9. 3. 2010, 17:02 avatar
si protivny manipulator.
nema pre mna vyznam s tebou dalej debatit.

24.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 17:06 avatar
cakal som na tuto reakciu od teba. prehovoril tvoj strach a sama vidis akym sposobom sa prejavil. prajem prijemne rozkladanie.
Ja idem hrat pingpong  
adios muchachos.

26.
označiť príspevok

dorota
   9. 3. 2010, 17:10 avatar
ved samozrejme, TY si vzdy stredom pozornosti seba sameho.  
skutocnost zeby si od seba neocakaval ze budes ocakavat niekoho reakciu by bolo...hlupe.

36.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 22:24 avatar
vies ako sa hovori "zlodej krici chytte zlodeja" ?
Dráma rozkladu.

Tolko k tomu. kto sa prilis zaobera sebou..
Kedze sa niekto zaobera prilis sam sebou nema napr. ani dost casu a vole, aby sa zaoberal tym, co sa deje okolo neho.  
Aj tato tema je tomu (aj vdaka tebe) dokazom.
Namiesto aby si sa zamerala na temu a veci okolo nej si opat skusila zarypnut do mna.. no este pred tym si sa snazila znemoznit samotnu temu aj s dalsimi.. jasne nazancuje odpor. ziadne rozumne prispevky.. len posmesny odpor a to je dokaz strachu.. nechute sa tym vobec skutocne zaoberat.. mozno podvedome vie, ze ak by sa tym skutocne zaoberal dospel by k nezelanemu zaveru.. proste strach.
pisem ti co je. tvoja nespokojnost stym na tom aj tak nic nezmeni.
to mas formou racia. primiesat emocie si nezasluzis.

49.
označiť príspevok

dorota
   11. 3. 2010, 11:50 avatar
to ma byt co? vhodil si mi do tvare moju vlastnu temu kde soms a vyznala verejne z problemu "rozkladu" mojej osobnosti a melancholie ktr sem tam prezivam, s doverou sa obratila na komunitu o mozne riesenie ? vies co borisko, chud uz niekam do riti s tym tvojim etickym individualizmom.  

50.
označiť príspevok

činčin žena
   11. 3. 2010, 11:54 avatar
to nieje etický individualizmus, to je fikaná genocída mysliacich inak ako ON. idem jest

51.
označiť príspevok

Boris muž
   11. 3. 2010, 13:33 avatar
Keby si nebola taka zabrzdena a do seba zahladena, tak by ti trklo, ze ti nechcem nic zle...
clovek je v rozklade, ked nevie prist na pricinu toho, co ho rozklada.....
napisal som ti to preto, ze hladas problemy v druhych.. tam kde niesu a na seba akosi stale zabudas.. alebo sa sebe zamerne vyhybas.. namiesto toho sa len lutujes.

11.
označiť príspevok

dorota
   9. 3. 2010, 16:02 avatar
tak veru. strach je prava ruka a smrt lava.

12.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 16:04 avatar

17.
označiť príspevok

muz.zmarsu muž
   9. 3. 2010, 16:09 avatar
Dik

18.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 16:10 avatar

27.
označiť príspevok

muz.zmarsu muž
   9. 3. 2010, 17:17 avatar
to uz mam, ale dakujem

28.
označiť príspevok

muz.zmarsu muž
   9. 3. 2010, 17:30 avatar
Just by the way.
Ked som po prvy krat videl zabery, ako sa prve z dvojciat ruti k zemi, v duchu som zlozil projektantom poklonu. Hovoril som si, ze su poriadni frajeri, ked navrhli budovu tak, aby v pripade najhorsieho este vedela aj padat. Vystudoval mechaniku, preto ma to vtedy zaujalo. Jasne, ze to bolo naivne.

30.
označiť príspevok

Jojet
   9. 3. 2010, 18:47 avatar
Ked som po prvy krat videl zabery, ako sa prve z dvojciat ruti k zemi,
Tie domy spadli po náraze lietadiel. V tých lietadlách cestujúci strhli "boj" s teroristami. Poslali sms správy atp. Kdo nasúkal Atu do kokpitu? Tajná služba?
Súhlasí muz.zmarsu

31.
označiť príspevok

muz.zmarsu muž
   9. 3. 2010, 19:16 avatar
Suhlasim s tebou na 100%. Preco som doteraz mal pochyboval?!

33.
označiť príspevok

Jojet
   9. 3. 2010, 19:24 avatar
Mne sa ten 100% suhlas ani za mak . nepozdava

29.
označiť príspevok

Mortiisia žena
   9. 3. 2010, 17:55 avatar
nemam slov...deti konspiracii...
Súhlasí Jojet, činčin

32.
označiť príspevok

Jojet
   9. 3. 2010, 19:22 avatar
mal pochyboval co znamena mal pochyboval?  

34.
označiť príspevok

muz.zmarsu muž
   9. 3. 2010, 19:39 avatar
Pre Jojet.
Tu je oprava: Preco som doteraz pochyboval?!
PS: tebe sa nepozdava, ze mne sa pozdava. Zda sa, ze sa mi zacinas nepozdavat.

35.
označiť príspevok

Jojet
   9. 3. 2010, 21:15 avatar
A mne sa zdá, že čo sa mi zdalo ma neklamalo  

37.
označiť príspevok

Natalia žena
   9. 3. 2010, 22:31

Príspevok bol vymazaný administrátorom.

38.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 22:59 avatar
Silverstein, ktory si cely komplex WTC prenajal a pripoistil budovy proti teroristickym utokom 2 mesiace pred utokom prikazal, aby sa budova WTC7 strhla a na to mali mat poziarnici udajne 7 hodin teda od ohlasenia do samotneho kolapsu. Ako dokazovy material bol uz pouzity aj na sude zaznam rozhovoru samotneho Silversteina s nacelnikom poziarnej ochrany. Silverstein jasne hovori "pull it" po tom, co mu nacelnik hovori o poskodeniach budovy 7, ktore su pre budovu minimalne..
Premyslajme. Kto dokaze pripravit za 7 hodin taku budovu na dokonalu demoliciu? Nikto. Kto sa seriozne niekedy zaoberal demoliciami vie, ze je to pri malych budovach otazka tyzdnov priprav a dnov samotnej instalacie potrebnych veci na odstrel. A tu sa nejedna o malu budovu, ale o 47 poschodovy mrakodrap.
Mimochodom, kto stale veri prvej fame o tom, ze WTC7 sa zrutilo na zaklade poskedeni od padajucich trosiek z WTC1 a 2 toho musim upozornit, ze tejto famy sa v roku 2005 zbavila aj samotna NIST, ktora mala za ulohu vypracovat oficialnu spravu o 9/11. Od roku 2005 oficialna sprava budovu WTC7 vobec nespomina aj ked predtym pokladala kolaps WTC7 za nasledok utokov. je to skutocne do oci bijuce, ze cela vec bola vopred naplanovana a aj WTC 7 bola pripravena na odstrel od pociatku spolu s WTC1 a 2.
pre ukazku kolaps WTC 7 o ktorom sa najprv tvrdilo, ze bol sposobeny poskodeniami poziarom a neskor sa uz v oficialnej sprave (ocividne pre totalnu absurdnost) vobec nenachadza-nespomina.
http://www.youtube.com/watch?v=LD06SAf0p9A Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

naozaj krasna praca.. pani z demolicnej caty si to museli perfektne naplanovat co muselo zabrat aj pri najefektivnejsej organizacii TYZDNE a nie 7 hodin.
a to je opat iba odrobinka z toho vsetkeho, co sa toho dna udialo....

39.
označiť príspevok

Boris muž
   9. 3. 2010, 23:06 avatar

41.
označiť príspevok

Jojet
   10. 3. 2010, 00:16 avatar
Jo a hlavne sú k dispozícii akékolvek výsledky, či štúdie, že sa mrakodrap nespadne, ak don narazí plne naložený boeing. 

42.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 3. 2010, 00:29 avatar
do budovy WTC7 nenarazilo ziadne lietadlo.

43.
označiť príspevok

Jojet
   10. 3. 2010, 00:39 avatar
Do severnej a juznej ano. Na 100 percent. Su studie ktore vyvracaju pad vezi po naraze plne nalozeneho lietadla?

44.
označiť príspevok

Boris muž
   10. 3. 2010, 00:47 avatar
Ano do 1 a 2 narazili lietadla. Su predpoklady na zaklade dostupnych znalostiach o materialoch, fyzikalnych zakonoch, statike... ze je to nepravdepodobne a uz vobec nie ak sa jedna o taky navrh budov ako u WTC1 a 2.. ktorych vonkajsi ocelovy skelet absorboval naraz.. na to bol navrhnuty.
ci bol alebo nebol urobeny podobny test nieje ani tak podstatne (pretoze je mnoho dlasich nezrovnalosti toho dna)no keby bol aj tak by len dokazal to, ze je to nemozne.. asi preto vlada nic take ani neurobila, aby to ludom dokazala.

46.
označiť príspevok

Jojet
   10. 3. 2010, 07:56 avatar
na to bol navrhnuty. no videl som video mne to stačí. Korpus budovy nad miestom nárazu sa zrutil a už to išlo. Inak aj keby to nespadlo aj tak by to bol sakra vážny incident.

47.
označiť príspevok

Jojet
   10. 3. 2010, 08:01 avatar
Tu je jeden kolednik tiež plateny cia :-)
zpravy.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

48.
označiť príspevok

Jojet
   10. 3. 2010, 08:50 avatar
Tvůrci Loose Change uvedli, že Jennings musel při prchání překračovat lidská těla. On sám tvrdí, že pouze řekl, že měl pocit, jako by utíkal přes lidská těla. Je to důležitá informace, podle oficiálních údajů totiž ve WTC 7 nikdo nezemřel.

(Po celu dobu sa "verilo", že Titanik sa potopil vcelku. Výpovede ľudi priamo zúčastnených pri jeho potápani sa rozchádzali v tom či sa rozlomil, alebo nie. Až do roku 1986 keď bol vrak objavený dr. Ballardom sa potvrdilo rozlomenie a následne ( po dlhých rokoch) utíchli všetky rečičky o jeho znovuvytiahnutí (dokonca bol nakrútený film financovaný lordom Grade - Vytiahnite Titanic. Pointa príbehu je v tom, že ani ľudia priamo účastní incidentu nemusia mať jasno čo sa v kritickej chvíli deje.
Spať k 11/9 to si vážne myslia konšpirátori, že vlády krajín, ktoré vyslali vojská (trvala sloboda) nemajú relev. informácie?
zpravy.idnes.cz Tento odkaz smeruje mimo DF.sk
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 00:22,  To len aby sa nezabudlo. *21
dnes, 00:21,  My, demokraticky zvolená Slovenská národná rada, slávnostne vyhlasujeme, že...
dnes, 00:20,  ešte by si mohol zverejniť koľko kilometrov má ten elektrický plot
dnes, 00:17,  na obrázku švédsky vojak v skutočnosti človek "strýčko" miliardár...
včera, 23:47,  Choré bludy parazita, ktorý dostával prachy od otecka z Ameriky a priživoval sa na výhodách...
včera, 23:39,  Dieťatko debilné . Ja som poberal sirotský dôchodok z USA . Ten dôchodok po odobraní...
včera, 23:23,  toto je scéna ako z hororu, buď budem utekať pred smrtkou alebo budem veriť ľudom, čo robia...
včera, 23:18,  Choré bludy parazita, ktorý dostával prachy od otecka z Ameriky a priživoval sa na výhodách...
včera, 23:18,  hovna petrohradske
včera, 23:13,  Neviem ako je to s tým národným majetkom, koľko je v rukách zahraničných vlastníkov a...
včera, 23:06,  (48) Djjaro, po zvážení mi vysvetli, na základe akého vedomia/presvedčenia, alebo viery,...
včera, 22:59,  milujem Vás https://www.youtube.com/watch?v=3kG84WY8-V0
včera, 22:53,  (5) Thomas Anderson, súhlasím s Tebou - naši bratia Česi sú totiž už historicky skutočne...
včera, 22:28,  Ako to tu tak čítam, nestačím sa diviť ako "intelektuáli", min. však vzdelaní...
včera, 22:14,  Toto čo sa deje v Hong-Kongu, nesie všetky znaky amerického rukopisu na tému "Demokracia...
včera, 22:10,  19- Lemmy, aj v tomto som ťa precenil - nepochopil si princíp... Ak je u nás účasť v...
včera, 22:10,  Žeby som sa išiel vyvenčiť aj ja ?
včera, 22:09,  peter67- idem vyvenčiť psíka a tiež ti želám dobrú noc.
včera, 22:06,  Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka ze dne...
včera, 22:05,  Edovi isto nie, jednoducho sa pošteklíme, potom dáme na stretku kofolu a normálne ideme...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Čaro prvej lásky je v tom, že nikto vopred nepočíta s tým, že sa raz skončí.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(150 810 bytes in 0,456 seconds)