hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

10 z 10 tich virológov z vysokej školy života odporúča objednať si antivirotiká z Indie. Konečne

príspevkov
4
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 25.2.2021 16:48 ardun
posledná zmena 25.2.2021 19:45
1
25.02.2021, 16:48
Čím lacnejšie, tým lepšie. Úplne najlepšie, keď tam ani nie je ten liek, ktorý tam má byť, ale pravý internetový odborník spozná remdesivir na prvý pohľad, tak čo by sa mohlo stať? Podávajte preventívne, podľa nálady, ale hlavne náhodne!!! Žiadne vedľajšie účinky nehrozia, kto by čítal nejaký indický príbalový leták? A nezabudni sa o tom podeliť na facebooku so zapnutým capslokom, nech všetci vedia, že si pravý internetový odborník!
Minúta ticha za mozgové bunky takýchto ľudí.

odkaz
none
2
25.02.2021, 18:29
Rozsypali sa mi slamky z linky. Ako dieťa som mala takú hru, no ako sa to len volala, také farebné špilky a musel di ich vytiahnuť tak, aby sa ani jedna z ostatných nepohla. To bolo šupr! :o)
Vitamíny do každej domácnosti. Viac nádeje občanom, taký krok k ľudskosti...
none
3

2. ninka 25.02.2021, 18:29

Rozsypali sa mi slamky z linky. Ako dieťa som mala takú hru, no ako sa to len volala, také farebné špilky a musel di ich vytiahnuť tak, aby sa ani jedna z ostatných nepohla. To bolo šupr! :o)
Vitamíny do každej domácnosti. Viac nádeje občanom, taký krok k ľudskosti...

25.02.2021, 18:30
Volalo sa to mikádo mojko .
none
4

3. Osvletený 25.02.2021, 18:30

Volalo sa to mikádo mojko .

25.02.2021, 19:45
Dobrá pamäť. Tiež som zabudol ako sa to volalo. 😉
👍: ninka
none

najnovšie príspevky :

Kresťan
Yanko [zobraz vlákno] pred 27 minútami
prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 100 439 B vygenerované za : 0.134 s unikátne zobrazenia tém : 47 799 unikátne zobrazenia blogov : 818 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz JA žijem v skvelom svete 😉 Svet je taký, aký si spravíš 😉 Ak vyhodíš zo svojho sveta všetkých negativistov, vypneš tv, prestaneš sa venovať "koncom sveta" a ďalším takýmto aktivitám...

citát dňa :

Ak uspejete raz, môže to byť náhoda.
Ak uspejete dva razy, môže to byť šťastie.
Ak však uspejete i po tretíkrát, tak iba vďaka šikovnosti a usilovnosti.