hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  láska a vzťahy  /  téma

1.Viete čo je pravá láska?

príspevkov
5
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 27.1.2012 20:31
posledná zmena 28.1.2012 00:19
1
27.01.2012, 20:31
Hollywood chce, aby ste si mysleli, že viete, čo je to láska. Ale ja vám poviem, čo je pravá láska. Láska nie je to, čo vidíte vo filmoch. Nie je to extáza, ktorú vidíte v rôznych scénach, viete čo myslím? Hovorím ti, naozajstná láska je obeť. Láska myslí na iných, skôr než na seba. Láska je obetavá, nie je sebecká. Láska je Boh a Boh je láska. Láska je, keď rozdáš svoj život iným, pre svojho brata, svoju matku alebo svojho otca i svoju sestru, za svojich nepriateľov.. že je nemysliteľné.. ale premýšľaj o tom. Láska je pravda.

Láska je trpezlivá, láska je vľúdna. Nie je to závisť, nie je to chvála, nie je to pýcha. Láska nie je hrubá, láska nie je sebecká, nehnevá sa kvôli chybám. Láska nenachádza radosť v zle, ale raduje sa s pravdou. Je to ochrana čo vždy dôveruje, stále dúfa, že vždy vytrvá.
Láska nikdy nesklame. Láska je večná, je nekonečná a kráča ďalej a ďalej, ide mimo čas, láska bude jediná vec, bude posledná, keď zomriete, ale pýtate sa, prečo? Milujete?

Neexistuje väčšia láska, ako keď niekto položí svoj život za priateľov. Ste ochotní položiť svoj život za priateľov? Vy ste asi ochotní položiť svoj život pre svoju matku, svojho otca, alebo za svojich najlepších priateľov, ale ste ochotní položiť svoj život aj za tých, ktorí vás nenávidia?
Všetko toto boli citáty zo sv. Biblie.

Chcem ti povedať kto to urobil, definícia lásky - Ježiš Kristus. On je láska. Klince v rukách, tŕne v jeho tvári, visí na kríži za tvoje hriechy, moje hriechy, ten, ktorý je láska zomrel za vás a za mňa, keď sme ho ešte nenávideli, TO je láska. Boh je pravá láska, a ak si nevedel čo je to láska, teraz je čas spoznať dokonalú lásku.


Je aj podľa vás práve takáto pravá láska?
none
2
27.01.2012, 21:08
hej, môže to byť pravá láska veriaceho ...ale dokonalá nie, ..i tak veľmi preveľmi dlho sa zaoberám láskou veriacich k Bohu, ako môžu milovať "jediného Boha" , ..keď milujú svoje ženy..mužov, ..predsa ke´d milujem,. tak milujem celým svojim ja a iba jedného sa dá milovať tou pravou láskou, .takže toto akosi u nechápem, že vriaci sú trošku v tomto klamári hriešni, bo klamú -presvedčujú seba samých...aby tomu verili., ale necítia..neviem ).
none
3
27.01.2012, 23:29
Jedina prava laska je ta MOJA! tvoja , jeho ich je falosna.., len ja ju poznam nik iný.
none
5
28.01.2012, 00:19
pravá láska nie je ľavá ..neznášam definície lásky , určujú pravidlá ,..a tralalalalinky ,..ja sa riadim srdcom .. čert by to vzal aj s úrokami , AK BY NEBOLA SILNá ,..))
((prečo sused pod mnou kýcha zASE pol hodinu v kuse ))),
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 90 765 B vygenerované za : 0.081 s unikátne zobrazenia tém : 50 319 unikátne zobrazenia blogov : 898 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

odkaz Ďakujem ti náš Stvoriteľ, chcem byť s Tebou večný priateľ, ty's život si nám podaroval, potom si sa kdesi schoval. Milujem Ťa milý Bože, nechcem s Tebou byť na nože. Moja vôľa snáď pom...

citát dňa :

Nadmerné upieranie sa o ideály brzdí vlastný intelektuálny rast!