hoď ma hore
Milí diskutujúci. Pri diskutovaní prosím: 1. nepridávaj témy pozostávajúce len z odkazov alebo jednoslovné témy / 2. nepridávaj uražlivé alebo vulgárne komentáre. Ak tieto pravidlá nedodržíš, tvoja téma pravdepodobne skončí v koši. Príjemné diskutovanie :)
none
ak chceš diskutovať, musíš sa registrovať. registrácia

tu sa nachádzaš : 

hlavná stránka  /  zdravie  /  téma

1. menštruácia

príspevkov
4
zobrazení
0
tému vytvoril(a) 18.5.2019 11:44 Lilianka3
posledná zmena 18.5.2019 13:07
1
18.05.2019, 11:44
Takže ahojte, na úvod by som Vám chcela povedať pár slov o mne. Takze volám sa lili a chodím do siedmej triedy. Prsia mám (začali mi rast asi pred rokom) ochlpenie mi začalo rast už v 3. triede. Výtok som začala mat zhruba pre rokom a pól. Mám veľa alergii na potraviny. Mohlo by to nejako ovplyvniť príchod mojej prvej menštruácie? S mamou som sa už na tuto tému rozprávala, dala mi aj intímky ale pýtala som sa jej či môžem používať aj tampóny a ona povedala že nie no a späť k téme... takze moja mám dostala menštruáciu v 7.triede a takisto aj moja sestra. Chcela by som sa spýtať na približný výpočet mojej prvej menštruácie aby má to nejak neprekvapilo. Aaaaa ešte má poslednú domu pichá v podbrušku a cítim tam taký tlak. A ešte by som položila jednu otázku. Ako budem vedieť že menštruáciu onedlho dostanem ?(myslim 1 týždeň dopredu) za každú odpoved ďakujem !!!??????A ešte mi poslednú dobu treba stále cikat ale zápal močových ciest to na 100% nie je ten som už mala a poznám to
none
2
18.05.2019, 12:14
Si ozaj chorá. Prečo s tým nás obťažuješ? Na to sú fundovaní lekári. Ak máš s lekármi nejaké problémy, obrať sa na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. odkaz
none
3

2. Lemmy 18.05.2019, 12:14

Si ozaj chorá. Prečo s tým nás obťažuješ? Na to sú fundovaní lekári. Ak máš s lekármi nejaké problémy, obrať sa na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. http://www.udzs-sk.sk/

18.05.2019, 12:16
Vidíš, Lemmy, človek by ani neveril o čom všeličom si ľudia potrebujú pokecať na fóre
👍: Lemmy
none
4
18.05.2019, 13:07
Ak máš nejaké pochybnosti, skús navštíviť svojho gynekologa, prezrie ťa a povie, či je u teba všetko v poriadku 🙂
none

najnovšie príspevky :

prevádzkuje diskusneforum.sk kontaktuj správcu diskusného fóra vytvoril dzI/O 2023 - 2024 verzia : 1.05 ( 17.4.2024 8:30 ) veľkosť : 94 616 B vygenerované za : 0.110 s unikátne zobrazenia tém : 47 769 unikátne zobrazenia blogov : 818 táto stránka musí používať koláčiky, aby mohla fungovať...

možnosti

hlavná stránka nastavenia blogy todo

online účastníci :

hľadanie :

blog dňa :

Vaše modlitby prinášajú úžasné výsledky ... Úprimná modlitba spravodlivého človeka má veľkú moc a prináša obdivuhodné výsledky. Jakub 5,16 Keď bol Ježiš popravený na kríži, nielenže zmyl všetky vaše hriechy svojou drahocennou krvou, ale dal vám a...

citát dňa :

Všetci ľudia sú detailisti. Jedni vedome, iní podvedome.