Hoď ma hore
prihlásenie:
Registrácia  |  Zabudnuté heslo
tu sa nachádzate: hlavná stránka  zdravie  téma
kategórie:  

1. menštruácia

4
reakcií
335
prečítaní
Tému 18. mája 2019, 11:44 založil Lilianka3.

podobné témy:

názov témy
posledná
reakcií
26. 02. 2017
20
04. 01. 2011
143
07. 07. 2010
20

1.
označiť príspevok

Lilianka3 muž
   18. 5. 2019, 11:44 avatar
Takže ahojte, na úvod by som Vám chcela povedať pár slov o mne. Takze volám sa lili a chodím do siedmej triedy. Prsia mám (začali mi rast asi pred rokom) ochlpenie mi začalo rast už v 3. triede. Výtok som začala mat zhruba pre rokom a pól. Mám veľa alergii na potraviny. Mohlo by to nejako ovplyvniť príchod mojej prvej menštruácie? S mamou som sa už na tuto tému rozprávala, dala mi aj intímky ale pýtala som sa jej či môžem používať aj tampóny a ona povedala že nie no a späť k téme... takze moja mám dostala menštruáciu v 7.triede a takisto aj moja sestra. Chcela by som sa spýtať na približný výpočet mojej prvej menštruácie aby má to nejak neprekvapilo. Aaaaa ešte má poslednú domu pichá v podbrušku a cítim tam taký tlak. A ešte by som položila jednu otázku. Ako budem vedieť že menštruáciu onedlho dostanem ?(myslim 1 týždeň dopredu) za každú odpoved ďakujem !!!??????A ešte mi poslednú dobu treba stále cikat ale zápal močových ciest to na 100% nie je ten som už mala a poznám to

2.
označiť príspevok

Lemmy muž
   18. 5. 2019, 12:14 avatar
Si ozaj chorá. Prečo s tým nás obťažuješ? Na to sú fundovaní lekári. Ak máš s lekármi nejaké problémy, obrať sa na Úrad pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou. www.udzs-sk.sk Tento odkaz smeruje mimo DF.sk

3.
označiť príspevok

-era- muž
   18. 5. 2019, 12:16 avatar
Vidíš, Lemmy, človek by ani neveril o čom všeličom si ľudia potrebujú pokecať na fóre    
Súhlasí Lemmy

4.
označiť príspevok

Nadja žena
   18. 5. 2019, 13:07 avatar
Ak máš nejaké pochybnosti, skús navštíviť svojho gynekologa, prezrie ťa a povie, či je u teba všetko v poriadku

5.
označiť príspevok

gabriel pb
   18. 5. 2019, 13:36 avatar
váš príspevok

Pridávať príspevky môžu iba zaregistrovaní účastníci fóra.

Som zaregistrovaný

nick: heslo:
zostať trvalo prihlásený    
Nie som zaregistrovaný

Vaša prezývka:  

Po zaregistrovaní budete automaticky presmerovaní do tejto témy.

najnovšie príspevky na celom fóre

dnes, 12:10,  266- k otázke troch svetov Poppera asi založím novú tému - aj keď 95% tu diskutujúcich to...
dnes, 12:04,  Iste, všetky moje pocity sú na základe mojich skúseností......a súhlasím s tým že to nie...
dnes, 12:00,  269- *19 si musel dosť dlho hľadať, aby si našiel výklad hominem aj vo väzbe na diskusie...
dnes, 11:59,  Tull, viem ze biblia nieje vsetko,,, Boh je zivy a zive je jeho slovo ktore je jeho synom ,,,
dnes, 11:58,  Kasafran, uvazujem len nad jednym Bohom
dnes, 11:47,  djjaro, Ako vieme, že Ježiš existoval? Lebo je to napísané v Biblii a Biblia je Boží...
dnes, 11:33,  Presne tak, ako hovoríš. My ľudia, keď chceme zistiť pravdu, potrebujeme si názor porovnať...
dnes, 11:29,  (41) Djjaro, nože pouvažuj, či je to tak so slovom každého z bohov, ktorého si ľudstvo v...
dnes, 11:21,  (2) Thomas Anderson, myslím si, že tak isto, ako sa vedci nedopracujú k objavom bez...
dnes, 10:56,  Tento pocit, že nejaká iná skupina, do ktorej ja nepatrím, sa tvári, že sú lepší ľudia,...
dnes, 10:44,  Dlhé, nečítam ako vždy. Autor témy by si mohol dať tolko práce a napísať pár vetami...
dnes, 10:42,  No a ? Samozrejme mám bázeň pred silou prírody, ibaže ja si ju nespájam s...
dnes, 10:39,  Ked sa pozrieš na oblohu, nemáš pocit, že si len malý človiečik, čo kuka na tie hviezdy...
dnes, 10:39,  Veľmi dobrá téma, ktorá by sa mohla volať aj sloboda slova. Myslím, že najviac sa začala...
dnes, 10:37,  Asi je to tak nejak, zvíťazí ten čo má viac sily, nie pravdy. Všeobecne platí ak chceš...
dnes, 10:30,  34. Z toho mi vychádza, že boj vnútri spoločnosti o to, čo je dobré a čo je zlé, je...
dnes, 10:28,  a ako som prorokoval, vysvetleniu sa nedočkáme *13
dnes, 10:25,  1 - Existoval Jezis? Okrem 27 knih Noveho zakona to potvrdzuju aj prvi krestansky ucenci...
dnes, 10:24,  Neviem, ja to tak neberiem aj veriaci sú len ľudia a hľadajú si oporu vo svojom živote , to...
dnes, 10:22,  Pravý kresťan odpúšťa chyby iba svojim politickým potenciálnym koaličníkom a iným...
neprehliadnite
df.sk na Facebooku
vyhľadávanie

Keď vás práca začína naozaj baviť, znamená to, že ju pravdepodobne robíte zle.
Prevádzkuje df.sk | TOPlist
(57 811 bytes in 0,370 seconds)